-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Miałam zupkę fasolową. :bigok: Dostałam ją w słoiku. :ghost_2: Czyli ogólnie z systemu zupek w proszku, przeszłam na system zamawiania jedzenia na wynos. :evil_lol: Kiedy ja bym miała czas gotować jak ja z psami latam, albo za kolejnymi... Ponadto ja polskich dań nie umim gotować. :placz: Coś włoskiego to tak, ale polskie... mamusia dobrze gotuje. :diabloti: Co do Aidy. Śpi teraz w sypialni chichutko. Nie płacze zostawiona sama. Sunia wygląda na typowo domową (choć nie zna windy, w garażu podziemnym przeżyła lekki stres), zna łózko. Super podróżuje autem i jest grzeczniutka na spacerach. Aż dziw, że się zgubiła. Jutro sprawdzę jej chipa.
-
Ja się nie muszem zniżać. Mam długie rączki. :diabloti: Po prostu kładę aparat przy podłodze. :evil_lol: Mandolina i Brena na kolacje czekają, ale się nie doczekają dziś chyba. :lol!: Mamba chipsy ze mną je w ramach kolacji. W woli wyjaśnienia, Aida jest u nas na noc, bo pan z hotelu mógł ją przyjąć tylko do 21. A na tą godzinę byśmy się nie wyrobili. Zawieziemy lalkę jutro rano.
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/0e2f4eae36db69fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/92d10eeed4735ae4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/9603419707a280f8.jpg[/IMG][/URL] A teraz wszystkie psy robią to: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/07bbc089705bde5a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/f2b105bcd183418a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/7a7e7848d1113763.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/c37feb07b5a4846b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/e89252ad22f25aba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/953237f5c320147a.jpg[/IMG][/URL]
-
I duuużo pcheł gigantów też ma. :evil_lol: I fajniutki charakter i spojrzenie, którym procentuje! :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/3f9c0e9308a9f62e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/0eadf32ca0d130f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/c230b0d86a3c3d23.jpg[/IMG][/URL]
-
Strasznie się cieszę, że Bułce się udało. :multi:
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Kolejna bida, której chcemy pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/negra-astka-w-ciazy-zbieramy-na-hotelik-146870/#post12995286[/url] Niestety bez stałych deklaracji nie damy rady podjąć kolejnego wyzwania. :shake: Liczymy na Waszą pomoc. -
Dzięki za chęci. :) Ogłaszanie to nic trudnego ale trzeba mieć czas.
-
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak chcesz to zadzwoń. Ale mało jej zależy chyba na psiaku bo nic się nie odzywa. Szukamy więc kogoś innego. -
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety tak. Ponownie ją ogłosimy, bo Marta się nie odzywa. -
Pięknoty :loveu: Oczko wygląda jak u Alterka.
-
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/93/cbe965bbf73b5c0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/534/8a8f56e59c20406e.jpg[/IMG][/URL] -
amstaffka z poderżniętym gardłem!!! Tesla ma DOM!!!!
doddy replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651[/URL] -
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651[/url]
-
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651[/URL]
-
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651[/URL]
-
BOOGI -uratowany dzięki dogomaniakom - już w nowym domu
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651[/url]