Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Lalka bardzo grzecznie przespała noc. Pomimo okropnej sraczki wytrzymała dzielnie.
  2. Miałam zupkę fasolową. :bigok: Dostałam ją w słoiku. :ghost_2: Czyli ogólnie z systemu zupek w proszku, przeszłam na system zamawiania jedzenia na wynos. :evil_lol: Kiedy ja bym miała czas gotować jak ja z psami latam, albo za kolejnymi... Ponadto ja polskich dań nie umim gotować. :placz: Coś włoskiego to tak, ale polskie... mamusia dobrze gotuje. :diabloti: Co do Aidy. Śpi teraz w sypialni chichutko. Nie płacze zostawiona sama. Sunia wygląda na typowo domową (choć nie zna windy, w garażu podziemnym przeżyła lekki stres), zna łózko. Super podróżuje autem i jest grzeczniutka na spacerach. Aż dziw, że się zgubiła. Jutro sprawdzę jej chipa.
  3. Ja się nie muszem zniżać. Mam długie rączki. :diabloti: Po prostu kładę aparat przy podłodze. :evil_lol: Mandolina i Brena na kolacje czekają, ale się nie doczekają dziś chyba. :lol!: Mamba chipsy ze mną je w ramach kolacji. W woli wyjaśnienia, Aida jest u nas na noc, bo pan z hotelu mógł ją przyjąć tylko do 21. A na tą godzinę byśmy się nie wyrobili. Zawieziemy lalkę jutro rano.
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/0e2f4eae36db69fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/92d10eeed4735ae4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/9603419707a280f8.jpg[/IMG][/URL] A teraz wszystkie psy robią to: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/07bbc089705bde5a.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/f2b105bcd183418a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/7a7e7848d1113763.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/c37feb07b5a4846b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/e89252ad22f25aba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/953237f5c320147a.jpg[/IMG][/URL]
  6. I duuużo pcheł gigantów też ma. :evil_lol: I fajniutki charakter i spojrzenie, którym procentuje! :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/3f9c0e9308a9f62e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/535/0eadf32ca0d130f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/94/c230b0d86a3c3d23.jpg[/IMG][/URL]
  7. A do której schronisko jest dzisiaj czynne? I czy sunię nam dzisiaj wydadzą bez problemów?
  8. Ja ciągle czekam na opis, aby dać ją na stronkę. :razz: Czy mam coś pomóc na już?
  9. Strasznie się cieszę, że Bułce się udało. :multi:
  10. Kolejna bida, której chcemy pomóc: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/negra-astka-w-ciazy-zbieramy-na-hotelik-146870/#post12995286[/url] Niestety bez stałych deklaracji nie damy rady podjąć kolejnego wyzwania. :shake: Liczymy na Waszą pomoc.
  11. Dzięki za chęci. :) Ogłaszanie to nic trudnego ale trzeba mieć czas.
  12. Jak chcesz to zadzwoń. Ale mało jej zależy chyba na psiaku bo nic się nie odzywa. Szukamy więc kogoś innego.
  13. Niestety tak. Ponownie ją ogłosimy, bo Marta się nie odzywa.
  14. Pięknoty :loveu: Oczko wygląda jak u Alterka.
  15. Jak bym miała chałupę z ogrodem to pewnie, że bym ją wzięła. Szkoda mi jej bardzo. Tyle ludzi się niby interesowało, ale zawsze trafiała źle, albo o niej zapominali. Tyle czasu jest bezdomna bidulka.
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/93/cbe965bbf73b5c0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/534/8a8f56e59c20406e.jpg[/IMG][/URL]
  17. Morał jest taki, że jednak bullowate som najlepsiejsze!
  18. Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651[/URL]
  19. Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651[/url]
  20. Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651[/URL]
  21. Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651[/URL]
  22. Sralinka jeszcze domu nie znalazła, więc gehenna jeszcze potrwa. :eviltong:
  23. Tworzymy kalendarz bullkowy Fundacji AST, który pomoże ratować kolejne bidy! Zapraszamy do wspólnego tworzenia a później do zakupu :multi: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/fundacja-ast-tworzymy-kalendarz-pomagajacy-psom-typu-bull-146840/#post12992651[/url]
×
×
  • Create New...