Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Natalia, pewnie że wstawiaj :) Bannerek wstawiła w wątku Pędzelopka w dniu 28-06. Ponieważ mam inne ustawienia niż inni dogo, nie piszę nr strony. ;)
  2. Ja czasami w nocy ogłaszam potworki. :)
  3. Dzięki ogromne za ogłoszenia.
  4. Na allegro są ponownie dostępne kalendarzyki kieszonkowe: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=772871944]Fundacja AST _ KALENDARZYK 2010 _ Na pomoc psom ! (772871944) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Kardoe pewnie wystawi także część na bazarku. Jeśli ktoś jeszcze nie zakupił a ma chęć - ma okazję. :loveu:
  5. Bo Ty go stopujesz i bawić mu się nie dajesz. :eviltong:
  6. Przecie Bubol i Zgred umijom zebow uzywac, tak mowilas :eviltong:
  7. Ja mogę pomóc dopiero w poniedziałek. Ewentualnie może w sobotę po południu - ale z dużym naciskiem na może.
  8. Mamba z Rumbą w jednym spały domu [URL="http://img32.imageshack.us/i/mambarumba.jpg/"][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7323/mambarumba.jpg[/IMG][/URL]
  9. Dobze pse pani. Jutro zadzwonie. Objecjujem.
  10. Mam tyle pracy, że nawet nie mam czasu gadać przez tel. Nawet się zastanawiałam właśnie z Mambą, czy do Ciebie nie oddzwonić, ale se pomyślałam, że późno już. Jutro na bank nie jadę, bo auto w serwisie nadal i nie chcą oddać. :diabloti:
  11. Czy oduczyć w 100% się da - ciężko powiedzieć. Stopniowo trzeba eliminować tę przyczynę agresji i odczulać. Z pewnością jednak dla Rokiego trzeba szukać wyjątkowo odpowiedzialnego opiekuna, najlepiej takiego, który wcześniej miał styczność z PO. Wiadomo, że uczenie obrony tym bardziej amatorsko uczy psa szybszego podejmowania decyzji o użyciu zębów.
  12. Magda jest ZAKOCHANA w Zuzolce. :loveu: Zresztą kto by nie był jak ją poznał osobiście. Mnie zauroczyła jak była jeszcze w Teresinie. Super stabilna sunia, normalna, domowa, wpatrzona w człowieka, współpracująca, nie niszcząca, cicha. No ideał dla ludzi! Do psiaków wiadomo jaka jest... choć wszystkie wypadki były z pewnością po części spowodowane winą człowieka... ale według oceny Magdy, Zuzolę spokojnie da się uwarunkować na mieszkanie w mieście i nie zabijanie piesków na chodnikach.
  13. Roki vel Złotek super zaczyna współpracować z Magdą bo po długich obserwacjach wiadomo już skąd u niego agresja. :multi: Otóż Roki wygląda na psa, którego jakiś debil uczył obrony w mało umiejętny sposób, zapominając także, że aby uczyć obrony pies musi mieć skończone posłuszeństwo oraz sprawdzony charakter. Ponieważ Roki pomimo iż tego nie widać na pierwszy rzut oka jest psem lękliwym, stworzyła się u niego relacja "rzucam się, choć nie wiem czy to dobrze czy źle". Z pewnością Roki był uczony nie brania pokarmu od obcych. Co by tłumaczyło wszelkie starty na Magdę. Jak w nocy przywieźliśmy Rokiego do hotelu to Magda chciała mu dać parówkę na przełamanie lodów. Roki chciał ją więc killim. Następnego dnia nie miał problemów w kontaktach z nikim innym poza Magdą, która aby go przełamać do siebie - wciskała mu smakołyki. :evil_lol: Ponieważ pracownicy Magdy mają zakaz robienia czegokolwiek z psiakami (pod względem komend i szkolenia), aby nie popsuć Magdy pracy, nie zaobserwowali przez cały czas pobytu agresji do nikogo prócz Magdy. My jak jeździmy w odwiedziny to nie mamy ze sobą smakołyków, więc Roki witał się z nami wylewnie (powiedziałabym nawet, że ze mną zbyt wylewnie bo ze szczęścia nasikał mi do buta :p ). Od czasu jak Roki zaakceptował Magdę można mu podawać smakołyki, ale tylko za jakąś komendę. Wtedy mało mu się ogonek nie urwie. Bez komendy na wyciągniętą rękę ze smakołykiem Roki się spina i nie wie jaką decyzję ma podjąć. Na dniach Magda będzie sprawdzać na odległość, czy Roki reaguje na rękaw do obrony.
  14. Wstępnie te dane wystarczą. Masz zdjęcia, masz miejscowość, masz wstępną datę. W schronisku niech Ci podadzą nr chipa.
  15. Może jednak warto ogłosić, że zaginął...
  16. Doszła wpłata za bazarki od cioci Hajaa w kwocie 65zł. Po Negrę pojedziemy jutro bądź pojutrze. Wszystko zależy od serwisu, czy oddadzą nam dziś auto. Schronisko powiadomiliśmy o odbiorze.
  17. Asior, a odnalazł się? Jeśli nie to napisz kiedy, gdzie zaginął, czy miał chipa. Będziemy ogłaszać.
  18. Mam nadzieję, że p. Karina nie zmieniła zdania co do Aidy skoro jednak Stella szuka domu? Bardzo ładne fotki.
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/103/2936aa1854192718.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/544/c0eb82e9b3ed1309.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/544/3b5563f7d0cc0494.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/103/905e0c643a1e04ce.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/544/63285e2ee99394de.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/103/50d78a9ecbee4790.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/544/bc1cacb110a4fcbd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/544/3f61998ca51654f5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"] [/URL]
  21. Arvenka i spółka. :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/103/2936aa1854192718.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/544/c0eb82e9b3ed1309.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/544/3b5563f7d0cc0494.jpg[/IMG][/URL]
  22. Nareszcie udało nam się chyba do końca zdiagnozować Malinkę i teraz wiadomo skąd wynika jej spokój a także śmierdząca skóra. Otóż Malinka cierpi na niedoczynność tarczycy. To powoduje zapalenie łojotokowe skóry. Teraz będzie dostawać Euthyrox 50, który zastąpi nieprodukowany hormon. Na skórę Ceporex przez 10dni. W przyszły poniedziałek wizyta kontrolna i operujemy guzy. Czyli podsumowując. Nowy właściciel dostanie psiaka, który cierpi na niedoczynność tarczycy i zespół suchego oka.
  23. Doszły wpłaty na Negrunię od: Marta_Ares 23,30 Agnes 11zł Atrisko 16zł Kuba123 50zł
×
×
  • Create New...