Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Nadal szukany jest amstaff LUIS, który zaginął w połowie maja b.r. w Józefosławiu k. Piaseczna. Pies rodowodowy, w lewej pachwinie tatuaż. Właściciele nie ustają w poszukiwaniach. +48 602271166 lub +48604072082 [URL=www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/542/1e5fecbdb904f44c.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/100/d80f6c49e28bc4c1.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/100/337eaa4320d1773f.jpg[/img][/URL]
  2. Nadal szukany jest amstaff LUIS, który zaginął w połowie maja b.r. w Józefosławiu k. Piaseczna. Pies rodowodowy, w lewej pachwinie tatuaż. Właściciele nie ustają w poszukiwaniach. +48 602271166 lub +48604072082 [URL=www.fotosik.pl][img]http://images6.fotosik.pl/542/1e5fecbdb904f44c.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/100/d80f6c49e28bc4c1.jpg[/img][/URL] [URL=www.fotosik.pl][img]http://images8.fotosik.pl/100/337eaa4320d1773f.jpg[/img][/URL]
  3. Zapraszam. ;) Maile osobne będą - jak najbardziej.
  4. Jest wpłata od Maciaszek 50zł za bazarek. :loveu:
  5. Vectra, zdziwiłabyś się ile adopcji jest ze strony hodowli :) Serio! Więc to bardzo dobry pomysł. Wieczorem posiedzę i powysyłam Ci wszystko. A teraz jadę w Twoje rejony po karmę. :eviltong:
  6. Muszę pomyśleć nad czymś śmiesznym. I jeszcze mam prośbę. Może zaglądają tu ciotki, które mają czas i chęci pomóc w ogłaszaniu naszych psiaków? Mamy gotowe teksty, zdjęcia, więc bym przesłała. Proszę! Adelka, nasz ideał - jest gotowa do adopcji a nikt się nią nie interesuje. Warto aby znalazła już swój dom.
  7. Andzia, superaśny pomysł. Może wymyślimy jakieś śmieszne hasło?
  8. Gosia, tylko u nas na stronie raczej nikt nie będzie szukał ONko podobnego psiaka do adopcji. :razz:
  9. Doszły wpłaty od Kardoe i bazarku 100zł - Kardoe 40zł - Eliza_sk 33zł - KubaP 10,10 - Gops 42,20 - Piromanka
  10. Pokazała się sunia? Trzeba jej szybko pomóc. Błagam zróbcie jej lepszą fotkę a zaczniemy zbierać deklaracje na pomoc jej. Chcemy poruszyć bullowate ciotki.
  11. Nie mogę przestać myśleć, że suka nadal siedzi w schronisku jak czeka na nią normalny dom...
  12. Andras nie pamiętam już co chciała. Nęka mnie starszy, siwy pan. Zawsze to ja muszę się dostosować do niego to po raz, a po dwa to on zawsze chce abym czekała na niego na dole bo on na 4 piętro nie chce wchodzić.
  13. Aha, czyli znowu mało miły pan będzie mnie nękać. :evil_lol: Czyli ja wysyłam do Andras - czyli Sandry.
  14. Do mnie, czy do zamawiających?
  15. [img]http://img504.imageshack.us/img504/8117/gump1.jpg[/img] [img]http://img246.imageshack.us/img246/5131/gump12.jpg[/img] [img]http://img504.imageshack.us/img504/9461/gump13.jpg[/img] [img]http://img171.imageshack.us/img171/8976/gump14.jpg[/img] [img]http://img171.imageshack.us/img171/4303/gump15.jpg[/img]
  16. Zapraszamy do zakupu kalendarza do torebki z tłoczonym logo Fundacji. Zostało 7 sztuk, więc się śpieszcie :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kalendarz-2010-fundacja-ast-15-10-2009-do-21-00-a-147733/#post13066391[/url]
  17. Zapraszamy na nowy, superaśny bazarek z kalendarzami idealnymi do torebki. Jest to specjalna edycja z tłoczonym logo fundacji. http://www.dogomania.pl/forum/f99/kalendarz-2010-fundacja-ast-15-10-2009-do-21-00-a-147733/
  18. Jeżeli ktoś chciałby wspomóc kolejne bidy przebywające pod naszą opieką, może zakupić np. kalendarz kieszonkowy z tłoczonym logo Fundacji. Kalendarz ścienny dostępny pewnie będzie w październiku :) Ale już teraz jest kilka sztuk kieszonkowych, fajnych kalendarzy. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kalendarz-2010-fundacja-ast-15-10-2009-do-21-00-a-147733/[/url]
  19. Jedyne czym możemy się pochwalić to hurt psów. :laugh2_2:
  20. Ja wpadłam w kompleksy po spotkaniu z Iną i Pawłem. :p Ostatnie moje kwiatki znajdziesz na wątku Altera i Maliny.
  21. Ziva - to młoda sunia, jest to mix asta lub pitta. Ma około roku i jest miniaturką, sięga do pół łydki. Została znaleziona przywiązana w lesie, niestety trafiła z deszczu pod rynnę, ponieważ znaleźli ją pijacy i przywiązali na podwórzu na łańcuchu. Na szczęście udało się zabrać stamtąd sunie i umieścić w hoteliku. Jest już bezpieczna, ale pilnie poszukujemy dla niej domu, szczególnie, że idzie zima, a Ziva mieszka w boksie w budzie. Ziva jest radosnym, miłym psem, nie jest agresywna. Uwielbia ludzi, choć na początku obawia się kontaktu. Mogła być bita i stąd jej reakcja. Nie gryzie, nie warczy po prostu przylega do ziemi i czeka co zrobi człowiek. Potrzebuje dużo miłości i spokoju ze strony człowieka, nie mniej jest to psiak aktywny i skory do zabawy. Ziva jest zaszczepiona, odrobaczona i do adopcji zostanie wydana wysterylizowana. Telefon w sprawie adopcji 601 925 696 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/68f9fc565b4a71b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/100/0ba5384d1b133651.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/3dc3c8e10448be54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/100/292aa9b4f60f9df2.jpg[/IMG][/URL]
  22. Karola, dziękujemy za 100zł od Ciebie na transport i za bazarki na transport :) Z pierwszego bazarku uzbierało się aż 124,40zł :crazyeye: Mamy więc na bank na transport Warszawa - Wrocław - Warszawa. Teraz w moich mackach pozostaje męczenie Jarka o bezpłatny transport Wawa - Szczecin - Wawa.
  23. Lukrowana Rumbunia w obiektywie i objęciach cioci Iny: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/33ab1f29d3d2bde2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/8ba080a4fc2a22e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/22ae59f83674d8bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/541/854c26c6f21741f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/100/79b7cfe7f478afbf.jpg[/IMG][/URL]
  24. Pewne :p Dziś byliśmy u rodziny Fetowej i decyzja jest jedna i ostateczna.
  25. Kikou, możesz zmieniać tytuł. :shiny: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/100/49f1703ea027ef17.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...