-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/StMHwwrne7I/AAAAAAAAAG8/-f9v9QoQfnw/DSC_0761.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/StMGD0DKlXI/AAAAAAAAAGs/TW-1kZTB1ic/DSC_0760.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/StMGD473UFI/AAAAAAAAAGw/H3eeJ7k3k6k/DSC_0756.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/StMGD4y_9RI/AAAAAAAAAG0/YnAznx8oyGY/s512/DSC_0766.jpg[/IMG] -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Za każdym razem coś jest... przy Rokim o mało nie wracaliśmy pod prąd trasą katowicką... i to bynajmniej nie był nasz pomysł. :evil_lol: -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Tia myjnia... to była taka myjnia z pełną infrastrukturą do wszystkiego innego aniżeli mycie TIRów, w bardzo malowniczej okolicy. -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Zlecimy to temu - przydatnemu. :lol: Raport poranny. Negra nie załatwiła się w domu i raczej ładnie trzyma potrzeby. Z pewnością była domową sunią, zna windę, w garażu podziemnym jest zrelaksowana. Czy zna schody - sprawdzę - o ile nie zapomnę. Jak prosperuje w domu, dopiero będę sprawdzać - na noc siedziała w klatce bo po tak długiej trasie miałam obawy czy bym sobie poradziła z ewentualnymi walkami psów. :evil_lol: Noc przespała dobrze. Zostawiona sama w sypialni, płacze cichutko. Rozwaliła podusię w klatce, ale chyba pazurami a nie zębami, więc może to był przypadek. Z psami... z psami nie kocha się jak na razie miłością wielką, ale jeszcze otwarcie żadnego nie próbowała zaatakować. Jak na razie się pręży, jeży, ale odchodzi. Na spacerze. Na krótkiej smyczy ciągnie... a na 10 metrowej lince - ideał. Nie rozwinęła ani razu całej długości linki. Do ludzi - mało wylewna, ale na razie nie agresywna w żadnym wypadku. Obecnie jest bardziej zajęta wszystkim wokół aniżeli człowiekiem. -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Jak nie siłą go to sposobem. Nie chce być wystawiony w allegro - płaci kaucję "za nie wystawianie". Każdy urlop, niedyspozycja jest wypłacana na konto psów przez niedysponowanego. :loveu: -
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Eeee... super Ci poszło. Serio! Jeszcze powoli Lolusia musimy ogłosić i Zeldunię jeśli któreś ciotki będą mieć chwile czasu. -
[quote name='fioneczka']może w ten sposób rozpocznę nową karierę :diabloti: i będę bogata i młoda i piękna hehe :evil_lol: śpiew, psy ... o qrcze normalnie jak V.V. ... już nie chce śpiewać :diabloti:[/quote] Asia, trza widzieć dobre strony! Po raz, to zarobisz sobie na licytację chłopów. Po dwa, na bank zdobędziesz grono fanów, którzy otworzą jeszcze fan club. Po trzy, odznaczymy Cię orderem za zasługi dla Fundacji.
-
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ewelina, ogromnie dziękuję. :loveu::loveu::loveu: Mamy nowego potworka na pokładzie: http://www.dogomania.pl/forum/f28/negra-astka-w-ciazy-zbieramy-na-transport-szczecin-wroclaw-146870/ -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
[quote name='hajaa']Tomek się zgodził. twierdzi, że spokojnie możemy go wystawiac w każdej kategorii :crazyeye: Hymmm .... :diabloti:[/quote] Bo on pewnie myśli, że będzie więcej przyjemności aniżeli rozczarowań. :evil_lol: Ja myślę, że aby się nie zniechęcił - owszem, załatwimy mu przyjemności. A później to już etatowa praca. :diabloti: -
[quote name='fioneczka']ja Ci Kasiu obiecuję że jak Fioneczka wróci do zdrowia dzięki tej wizycie, to przyjadę do Wawy i będę tańczyła w każdym miejscu w którym tylko zechcesz i śpiewała też będę nawet co piątek wieczorem przez telefon ... pytanie tylko czy to przetrzymasz :diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wtedy wymyślę jakieś rozwiązanie... np. przydasz się z tym śpiewem na aukcje allegro - wystawimy Cię na 1 dniową aukcję.
-
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Andzia to była jazda z przygodami... zresztą jak zwykle jak z Pit-R6. Wierzcie mi, że zdjęcia z fotoradarów, zatrzymania przez policję to lightowe przygody jakie mogą Was z nim spotkać podczas wycieczki. :evil_lol: Chipsów ani zupki dzisiaj nie było. Był standard - Mc Donalds. A wszystko przez to, że nam w Szczecinie polecili. :crazyeye: Andzia, powiedzieli, że nie trzeba jechać 170km, aby coś zjeść. I wyobraź sobie, ze mieli rację. :loveu: A tak serio to ja już dłuuugo nie spałam i jutro będę dłuuugo schodzić z łóżka, albo wcale ze zmęczenia. Kana, ja to nie myślałam aby tylko za urodę chłopów wystawiać na allegro. Trzeba wymyślić po prostu programy sprzedaży, np: - przydatny - przygodowy - współtowarzyszący - itd. Czyli Ci mało przystojni, marudzący - wstawimy w profil przydatny. Tacy z którymi my sami mamy obawy, aby wyjść z domu bo za rogiem coś czyha - do przygodowych. Jak facet będzie mieć powyżej 168cm, nie będzie śmierdzieć i nie będzie klasyfikować się do dwóch pierwszych damy do współtowarzyszących. Bo jak mawia maksyma - Kobieta jest w stanie pokochać każdego faceta byle by nie śmierdział. A bariera wzrostu jest z uwagi na podnoszenie przez nas standardów działania. -
Oj weź się weź. :loveu: Adelkę na razie odpuść, bo jest szansa na dom dla niej. ;)
-
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Wstawimy chłopów na licytacje dobową na allegro. Plus dla nich i dla nas. My będziemy mieć fundusze na psiaki, oni odskocznię od nas i psów. A czy to ważne, czy będzie im przyjemnie? To drugorzędne wartości patrząc na całokształt ludzkiego życiorysu. :evil_lol: W końcu w życiu także bywają złe i dobre chwile. -
Ale ciotka zaszalałaś :crazyeye:
-
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Dokładnie, akcja pod kryptonimem "Negra jedzie do Hajii". :p -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że siedziała dłużej, bo tak to byśmy ją zabrali jeszcze we wrześniu. Ale stało się jak stało, sunia zabrana. Z ciekawostek - Negra bardzo fajnie podróżuje. Pomimo tylu godzin jazdy, ani razu nie pisnęła, nie szczeknęła, nie próbowała rozwalić klatki. Zawsze to dodatkowy plus. ;) Ze złych wieści - niestety nie udało nam się pojechać po Negrę bezpłatnie bo w pracy nam się wysypało wszystko. Zapłaciliśmy ponad 300zł za paliwo i 66zł za bramki na autostradzie. Czyli dzisiejsze koszty: 300zł paliwo 66zł bramki na autostradzie 65zł koszty szczepień, chipowania, wykupu ze schroniska -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kana']A Negra mialabyć sterylizowana... przecież chyba dlatego trzeba bylo tak dlugo czekac tak ?[/quote] Kana, Negra miała być sterylizowana w schronisku. I zapewne byłaby gdyby tam jeszcze została dłuższy okres czasu. Postanowiliśmy jednak zapytać się, czy jest możliwość wydania jej na warunku i o dziwo, dostaliśmy zgodę w ciągu 1 dnia. -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Monia, dzięki za bazarek! No w sumie zaczyna jakąś nową przygodę w życiu. :evil_lol: Oby teraz wszystko wypadło pomyślnie i oby okazała się grzeczną, stabilną sunią. Z jednej strony to się cieszę, że w schronisku zobaczyłam tylko te 3 bullowate, bo już miałam "niegrzeczne" myśli co by było jakbym zobaczyła Mambusiowe czarnuszki. :evil_lol: Dzień optymistycznie się zakańcza, bo mamy tylko 2 planowanych pasażerów. :multi: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Mamy nową podopieczną amstaffkę Negrę ze schroniska szczecińskiego. Sunia po szczeniakach, na razie musi dojść do normalnej formy. Na razie będzie u mnie w domu na DT aby wstępnie sprawdzić jej zachowania, jak wszystko będzie super to przeprowadza się do cioci Hajaa na DT. Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/negra-astka-w-ciazy-zbieramy-na-transport-szczecin-wroclaw-146870/[/url]