Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/StMHwwrne7I/AAAAAAAAAG8/-f9v9QoQfnw/DSC_0761.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/StMGD0DKlXI/AAAAAAAAAGs/TW-1kZTB1ic/DSC_0760.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/StMGD473UFI/AAAAAAAAAGw/H3eeJ7k3k6k/DSC_0756.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/StMGD4y_9RI/AAAAAAAAAG0/YnAznx8oyGY/s512/DSC_0766.jpg[/IMG]
  2. Za każdym razem coś jest... przy Rokim o mało nie wracaliśmy pod prąd trasą katowicką... i to bynajmniej nie był nasz pomysł. :evil_lol:
  3. Tia myjnia... to była taka myjnia z pełną infrastrukturą do wszystkiego innego aniżeli mycie TIRów, w bardzo malowniczej okolicy.
  4. Zlecimy to temu - przydatnemu. :lol: Raport poranny. Negra nie załatwiła się w domu i raczej ładnie trzyma potrzeby. Z pewnością była domową sunią, zna windę, w garażu podziemnym jest zrelaksowana. Czy zna schody - sprawdzę - o ile nie zapomnę. Jak prosperuje w domu, dopiero będę sprawdzać - na noc siedziała w klatce bo po tak długiej trasie miałam obawy czy bym sobie poradziła z ewentualnymi walkami psów. :evil_lol: Noc przespała dobrze. Zostawiona sama w sypialni, płacze cichutko. Rozwaliła podusię w klatce, ale chyba pazurami a nie zębami, więc może to był przypadek. Z psami... z psami nie kocha się jak na razie miłością wielką, ale jeszcze otwarcie żadnego nie próbowała zaatakować. Jak na razie się pręży, jeży, ale odchodzi. Na spacerze. Na krótkiej smyczy ciągnie... a na 10 metrowej lince - ideał. Nie rozwinęła ani razu całej długości linki. Do ludzi - mało wylewna, ale na razie nie agresywna w żadnym wypadku. Obecnie jest bardziej zajęta wszystkim wokół aniżeli człowiekiem.
  5. [quote name='Kana']Żolądkową ? :razz: No dobra nie będę wybrzydzać ... Co mnie nie zabije to mnie wzmocni :bigcool:[/quote] Ty to od razu żołądkową i to pewnie gorzką. :diabloti: Małą buteleczkę kropelek dostaniesz. Mam jeszcze Sedalin w żelu, zwali Cię z nóg na bank. :loveu:
  6. Jak nie siłą go to sposobem. Nie chce być wystawiony w allegro - płaci kaucję "za nie wystawianie". Każdy urlop, niedyspozycja jest wypłacana na konto psów przez niedysponowanego. :loveu:
  7. Potrzymać to Cię może chyba jakaś ciotka z Trójmiasta. Ja Ci mogę wysłać kropelki żołądkowe na uspokojenie. :loveu:
  8. Eeee... super Ci poszło. Serio! Jeszcze powoli Lolusia musimy ogłosić i Zeldunię jeśli któreś ciotki będą mieć chwile czasu.
  9. [quote name='ania z poznania']I wszyscy będą bulić kasę, żeby tylko Fioneczka przestała śpiewać :evil_lol::diabloti:!!![/quote] Będą musieli masowo rozbijać skarbonki, bo ja to myślę o całym zespole. :diabloti:
  10. [quote name='fioneczka']może w ten sposób rozpocznę nową karierę :diabloti: i będę bogata i młoda i piękna hehe :evil_lol: śpiew, psy ... o qrcze normalnie jak V.V. ... już nie chce śpiewać :diabloti:[/quote] Asia, trza widzieć dobre strony! Po raz, to zarobisz sobie na licytację chłopów. Po dwa, na bank zdobędziesz grono fanów, którzy otworzą jeszcze fan club. Po trzy, odznaczymy Cię orderem za zasługi dla Fundacji.
  11. Ewelina, ogromnie dziękuję. :loveu::loveu::loveu: Mamy nowego potworka na pokładzie: http://www.dogomania.pl/forum/f28/negra-astka-w-ciazy-zbieramy-na-transport-szczecin-wroclaw-146870/
  12. [quote name='hajaa']Tomek się zgodził. twierdzi, że spokojnie możemy go wystawiac w każdej kategorii :crazyeye: Hymmm .... :diabloti:[/quote] Bo on pewnie myśli, że będzie więcej przyjemności aniżeli rozczarowań. :evil_lol: Ja myślę, że aby się nie zniechęcił - owszem, załatwimy mu przyjemności. A później to już etatowa praca. :diabloti:
  13. [quote name='fioneczka']ja Ci Kasiu obiecuję że jak Fioneczka wróci do zdrowia dzięki tej wizycie, to przyjadę do Wawy i będę tańczyła w każdym miejscu w którym tylko zechcesz i śpiewała też będę nawet co piątek wieczorem przez telefon ... pytanie tylko czy to przetrzymasz :diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wtedy wymyślę jakieś rozwiązanie... np. przydasz się z tym śpiewem na aukcje allegro - wystawimy Cię na 1 dniową aukcję.
  14. Andzia to była jazda z przygodami... zresztą jak zwykle jak z Pit-R6. Wierzcie mi, że zdjęcia z fotoradarów, zatrzymania przez policję to lightowe przygody jakie mogą Was z nim spotkać podczas wycieczki. :evil_lol: Chipsów ani zupki dzisiaj nie było. Był standard - Mc Donalds. A wszystko przez to, że nam w Szczecinie polecili. :crazyeye: Andzia, powiedzieli, że nie trzeba jechać 170km, aby coś zjeść. I wyobraź sobie, ze mieli rację. :loveu: A tak serio to ja już dłuuugo nie spałam i jutro będę dłuuugo schodzić z łóżka, albo wcale ze zmęczenia. Kana, ja to nie myślałam aby tylko za urodę chłopów wystawiać na allegro. Trzeba wymyślić po prostu programy sprzedaży, np: - przydatny - przygodowy - współtowarzyszący - itd. Czyli Ci mało przystojni, marudzący - wstawimy w profil przydatny. Tacy z którymi my sami mamy obawy, aby wyjść z domu bo za rogiem coś czyha - do przygodowych. Jak facet będzie mieć powyżej 168cm, nie będzie śmierdzieć i nie będzie klasyfikować się do dwóch pierwszych damy do współtowarzyszących. Bo jak mawia maksyma - Kobieta jest w stanie pokochać każdego faceta byle by nie śmierdział. A bariera wzrostu jest z uwagi na podnoszenie przez nas standardów działania.
  15. Oj weź się weź. :loveu: Adelkę na razie odpuść, bo jest szansa na dom dla niej. ;)
  16. Wstawimy chłopów na licytacje dobową na allegro. Plus dla nich i dla nas. My będziemy mieć fundusze na psiaki, oni odskocznię od nas i psów. A czy to ważne, czy będzie im przyjemnie? To drugorzędne wartości patrząc na całokształt ludzkiego życiorysu. :evil_lol: W końcu w życiu także bywają złe i dobre chwile.
  17. Kana, masz bojowe zadanie. :diabloti: Musisz znaleźć nowy dom Vedze do najbliższego piątku. Ja to chce na żywo zobaczyć tańce Fioneczki i śpiewy, a najbliższą okazją będzie piątek jak ciotka będzie u nas. :evil_lol:
  18. Ale ciotka zaszalałaś :crazyeye:
  19. Dokładnie, akcja pod kryptonimem "Negra jedzie do Hajii". :p
  20. Szkoda, że siedziała dłużej, bo tak to byśmy ją zabrali jeszcze we wrześniu. Ale stało się jak stało, sunia zabrana. Z ciekawostek - Negra bardzo fajnie podróżuje. Pomimo tylu godzin jazdy, ani razu nie pisnęła, nie szczeknęła, nie próbowała rozwalić klatki. Zawsze to dodatkowy plus. ;) Ze złych wieści - niestety nie udało nam się pojechać po Negrę bezpłatnie bo w pracy nam się wysypało wszystko. Zapłaciliśmy ponad 300zł za paliwo i 66zł za bramki na autostradzie. Czyli dzisiejsze koszty: 300zł paliwo 66zł bramki na autostradzie 65zł koszty szczepień, chipowania, wykupu ze schroniska
  21. [quote name='Kana']A Negra mialabyć sterylizowana... przecież chyba dlatego trzeba bylo tak dlugo czekac tak ?[/quote] Kana, Negra miała być sterylizowana w schronisku. I zapewne byłaby gdyby tam jeszcze została dłuższy okres czasu. Postanowiliśmy jednak zapytać się, czy jest możliwość wydania jej na warunku i o dziwo, dostaliśmy zgodę w ciągu 1 dnia.
  22. Monia, dzięki za bazarek! No w sumie zaczyna jakąś nową przygodę w życiu. :evil_lol: Oby teraz wszystko wypadło pomyślnie i oby okazała się grzeczną, stabilną sunią. Z jednej strony to się cieszę, że w schronisku zobaczyłam tylko te 3 bullowate, bo już miałam "niegrzeczne" myśli co by było jakbym zobaczyła Mambusiowe czarnuszki. :evil_lol: Dzień optymistycznie się zakańcza, bo mamy tylko 2 planowanych pasażerów. :multi:
  23. Mamy nową podopieczną amstaffkę Negrę ze schroniska szczecińskiego. Sunia po szczeniakach, na razie musi dojść do normalnej formy. Na razie będzie u mnie w domu na DT aby wstępnie sprawdzić jej zachowania, jak wszystko będzie super to przeprowadza się do cioci Hajaa na DT. Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/negra-astka-w-ciazy-zbieramy-na-transport-szczecin-wroclaw-146870/[/url]
  24. Właśnie Aga1234 mi napisała na gg, że ona i Ania są w kontakcie ze schroniskiem w Szczecinie w sprawie białaska, bo Aga1234 chce go wziąć do siebie do domu na DT. Później wstawię fotki suni pręguski, która się cieszy do ludzi całą sobą. :loveu:
  25. [quote name='Asior']Doddy, a ten facet ze szczecina co oferował kiedyś tymczas do asta??? nie mógł by wziąć malucha na tymczas??[/quote] Ten pan miał psa z Łodzi na DT. Pilotowała go Agnieszka32. Może ona jest w kontakcie z tym panem.
×
×
  • Create New...