-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jutro mieliśmy jechać do Gdynii po astkę w ciąży z tego wątku: http://www.dogomania.pl/forum/f28/dabrowka-astka-w-ciazy-uratowana-z-koszmaru-148796/ Po raz także zbieramy na paliwo, a po dwa, myślimy ciągle jaką roszadę zrobić aby ją zabrać... bo nie mamy żadnego miejsca w DT. :placz: -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Najpierw zbierajmy kasę, bo bez różnicy do którego hotelu sunia trafi, pieniądze będą potrzebne. Magda tak czy siak to z reguły na rzęsach staje by dopomóc kolejnym psiakom, więc i miejsce pewnie znajdzie. -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
doddy replied to ewab's topic in Już w nowym domu
U Magdy ostatnio było 1 miejsce wolne. Ja będę u niej w sb to mogę się podpytać, czy by dała radę sunię przyjąć. My możemy wystawić allegro cegiełkowe na sunię jeśli trafi do Magdy, choć wątpię aby się dużo zebrało, bo na allegro sprzedają się cegiełki głównie na ciężko chore psy. Spróbować jednak warto. -
Mam nadzieję, że będę pamiętać o potwierdzeniu :) Dziękujemy za pomoc dla Lolkowego.
-
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ozłocę Was normalnie. :loveu: Oczywiście wracam przez Opole i zabieram jeszcze Holy. U nas zima w pełni, więc teraz dopiero babcia musi marznąć. :placz: -
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tequila najprawdopodobniej w sobotę trafi na DT do cioci Hajaa do Wrocławia. Na jej miejsce w hotelu trafi Negra: http://www.dogomania.pl/forum/f28/negra-astka-w-ciazy-zbieramy-na-transport-szczecin-wroclaw-146870/ Zbieramy na transport Tequili. Potrzebujemy 150zł. Prosimy, pomóżcie uzbierać tę kwotę. :modla::modla: -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Mam chwilę czasu to napiszę co u nas przez ostatnie 2 dni. Wczoraj byliśmy u weta. Pod względem weterynaryjnym jest dobrze. Dostała środki na robale. Koszt wizyty 20zł. Niestety Negra jest baaardzo agresywna do psów i kotów. Chciała zabić kotka w lecznicy, później kundelka, Malinę z którą jechała w aucie itd. Na spacer musi przymusowo nosić kaganiec, ale najpierw musi nauczyć się w nim chodzić. Ogólnie Negra jest fajną sunią, ale nic nie nauczoną. Nie zna głaskania, nie zna przytulania, nie zna fajnych zabaw z człowiekiem, nie zna komend, po prostu nic. Nic ją człowiek nie nauczył. Jedyne co ją nauczył to pełnej niezależności... Nie polecam jej do dzieci, dlatego też Negra nie trafi do cioci Hajii (do niej trafi Tequila na podmiankę, a Negra do hotelu na szkolenie). O ile Negra nie jest agresywna jako tako, to nie zna ciągnięcia za ogon itd. Z uwagi na 2 letnie dziecko u Hajii, nie podejmiemy ryzyka aby cokolwiek się zadziało. Na razie Negra trafi do Magdy, która ją nauczy przede wszystkim, że człowiek jest atrakcyjny, że warto się z nim bawić, współpracować. Później pewnie umieścimy ją w DT na dalszym "doszkoleniu" już ze zwykłego życia. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
13 letnia amstaffka z nowotworem złośliwym trafi zapewne na dniach pod naszą opiekę [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1162/holy-girl-amstaffka-z-rodowodem-rak-zlosliwy-czy-przezyje-zime-w-schronisku-146100/[/url] -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dabrowka-astka-w-ciazy-uratowana-z-koszmaru-148796/#post13149116"][Dąbrówka] ASTKA w ciąży uratowana z koszmaru![/URL] [U][B]AMSTAFFKA W CIĄŻY[/B][/U] Pilnie zbieramy deklaracje osób, które chciałyby jej pomóc. Zbieramy na sterylkę aborcyjną i hotel dla suni. Już wystarczy tych nieszczęść na tym świecie... Sunia przeżyła koszmar... teraz należą się jej godne warunki. POMOCY!!!!
-
Klemantyna - my mamy sprawdzonego pitbulla Lolusia, łagodnego do psów i kotów. Jednakże szukamy dla niego złotego domu, bo jest chory na oczy i ma piasek w moczu.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dabrowka-astka-w-ciazy-uratowana-z-koszmaru-148796/#post13149116"][Dąbrówka] ASTKA w ciąży uratowana z koszmaru![/URL] [U][B]AMSTAFFKA W CIĄŻY[/B][/U] Pilnie zbieramy deklaracje osób, które chciałyby jej pomóc. Zbieramy na sterylkę aborcyjną i hotel dla suni. Już wystarczy tych nieszczęść na tym świecie... Sunia przeżyła koszmar... teraz należą się jej godne warunki. POMOCY!!!! -
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[LEFT][COLOR=DarkRed][FONT=verdana][B][B][COLOR=Black]Nr konta Fundacji, dziękujemy Freya.[/COLOR][/B] [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=DarkRed][FONT=verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=DarkRed][FONT=verdana][B]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych[/B] ul. Żwirki i Wigury 1b/37 02-143 Warszawa [/FONT][/COLOR] [COLOR=DarkRed][FONT=verdana]Nr konta:[/FONT] [FONT=verdana][B]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 [/B][/FONT][FONT=verdana][/FONT][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dabrowka-astka-w-ciazy-uratowana-z-koszmaru-148796/#post13149116"][Dąbrówka] ASTKA w ciąży uratowana z koszmaru![/URL] [U][B]AMSTAFFKA W CIĄŻY[/B][/U] Pilnie zbieramy deklaracje osób, które chciałyby jej pomóc. Zbieramy na sterylkę aborcyjną i hotel dla suni. Już wystarczy tych nieszczęść na tym świecie... Sunia przeżyła koszmar... teraz należą się jej godne warunki. POMOCY!!!! [FONT=verdana][/FONT][/LEFT] -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dabrowka-astka-w-ciazy-uratowana-z-koszmaru-148796/#post13149116"][Dąbrówka] ASTKA w ciąży uratowana z koszmaru![/URL] [U][B]AMSTAFFKA W CIĄŻY[/B][/U] Pilnie zbieramy deklaracje osób, które chciałyby jej pomóc. Zbieramy na sterylkę aborcyjną i hotel dla suni. Już wystarczy tych nieszczęść na tym świecie... Sunia przeżyła koszmar... teraz należą się jej godne warunki. POMOCY!!!! -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/dabrowka-astka-w-ciazy-uratowana-z-koszmaru-148796/#post13149116"][Dąbrówka] ASTKA w ciąży uratowana z koszmaru![/URL] [U][B]AMSTAFFKA W CIĄŻY[/B][/U] Pilnie zbieramy deklaracje osób, które chciałyby jej pomóc. Zbieramy na sterylkę aborcyjną i hotel dla suni. Już wystarczy tych nieszczęść na tym świecie... Sunia przeżyła koszmar... teraz należą się jej godne warunki. POMOCY!!!!
-
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[Dąbrówka] ASTKA w ciąży uratowana z koszmaru! AMSTAFFKA W CIĄŻY Pilnie zbieramy deklaracje osób, które chciałyby jej pomóc. Zbieramy na sterylkę aborcyjną i hotel dla suni. Już wystarczy tych nieszczęść na tym świecie... Sunia przeżyła koszmar... teraz należą się jej godne warunki. POMOCY!!!! -
Rozmawiałyśmy z Natalią i jak dobrze pójdzie to zabierzemy sunię do nas do fundacji nawet w czwartek. Jutro będziemy wiedzieli, czy my podołamy w aspekcie zapewnienia jej miejsca po samej operacji. Miejsce w hotelu bowiem jest (tam sunia by trafiła po wygojeniu rany). [B]Błagamy Was o pomoc finansową dla suni. Potrzebujemy na transport, na sterylkę aborcyjną, a później na hotelik. [/B] Już wystarczy tego cierpienia na świecie, dlatego też chcemy wysterylizować sunię. Prosimy Was o bazarki, deklaracje jednorazowe, stałe. To będzie nasz 3 psiak pozyskiwany w ciągu tygodnia.
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dabrowka-astka-w-ciazy-uratowana-z-koszmaru-148796/#post13149116[/url] [U][B]AMSTAFFKA W CIĄŻY[/B][/U] Pilnie zbieramy deklaracje osób, które chciałyby jej pomóc. Zbieramy na sterylkę aborcyjną i hotel dla suni. Już wystarczy tych nieszczęść na tym świecie... Sunia przeżyła koszmar... teraz należą się jej godne warunki. POMOCY!!!!
-
Września-Schronisko-Pomoc zwierzakom-wątek ogólny-ciagle aktualizowany...
doddy replied to ata's topic in Już w nowym domu
Szansa na dom jest zawsze. Tylko trzeba dobrze ogłosić. Sprawdzaliście, czy psiak nie ma chipu bądź tatuażu? Czy zostanie wykastrowany w schronisku? Jak ułożycie tekst do ogłoszeń, to możemy poprosić dziewczyny by go ogłosiły. -
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
My nie wydajemy psów za granicę ;) Tym bardziej do Niemiec, gdzie jest zakaz bullowatych w niektórych landach, a w pozostałych dużo większy niż przeciętnie podatek. Natalia, idę odczytać pw od Ciebie, bo dopiero się ogarniam z PW. -
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapomniałam odpowiedzieć na pytanie Eweliny - ogłaszaj Tore i Arvenke w pierwszej kolejności myślę, bo na nie nikogo nie ma. :loveu: -
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie trzymajcie kciuków, bo pan został zaliczony do kategorii - nie czytających ze zrozumieniem. :evil_lol: Tekla szuka normalnie domu. Monia, Tobie skrobnę PW bo rozmawiałam z Magdą. -
Nasza iskierka Tesia odeszła za TM... na szczęście kochana
doddy replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dostałam nawet pierwszego maila z ogłoszeń. Pan chce szczeniaczka. :evil_lol: I... chce do nas przyjechać, obejrzeć szczeniaki, a jak mu się nie spodobają to weźmie Tekle. :p