Jeden z dziewczynek pręguska jutro zamieszka u Kiry na DT, naszej sąsiadki :)
Za towarzysza będzie mieć Tysona, pitbulla z adopcji.
Druga sunia (ta co jest u nas) jutro przeprowadza się do DT do mamy Pit-R6, czyli także zostaje w Wawie.
Reszta się rozjeżdża po Kielcach i Krakowie.
Z uwagi na straszliwe mrozy, staramy się sunię ze Skarżyska ściągnąć do Wawy już w sobotę. Możliwe, że wtedy byśmy już chcieli także przetransportować szczylki do Kielc. Co Wy na to dziewczyny?