Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Stefan to jest Stefcio Wielki, rządzi tym stadkiem z godnością jaką przystała na psa WIELKIEGO :)
  2. Udało mi się zgrać fotki Lolci to wstawiam :) [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zNAqr-dTI/AAAAAAAABko/2q17ez-m4ZI/DSC09777.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zNAQMnxPI/AAAAAAAABkk/6BPe9C2uSrs/DSC01554.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zNAZOUoJI/AAAAAAAABkg/9MeV2rWPbE4/DSC01500.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zNAaf9I4I/AAAAAAAABkc/NMT2iMN6NZs/DSC00011.jpg[/img]
  3. Udało mi się zgrać z telefonu fotki Stefcia Wielkiego od Uli: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zNA0j1I0I/AAAAAAAABks/-Opp33BK5v0/Zdj_cie012.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zNVYXtOVI/AAAAAAAABkw/MQddi6DHlP4/Zdj_cie013.jpg[/img]
  4. Lucky z uwagi na mrozy dostał własny sweterek od Pańci :) I to w dodatku Panci sweterek! [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zKsIXbIII/AAAAAAAABkQ/bebQLOK0Ip0/24012010.jpg[/img]
  5. Tigra została przezwana na SIUSIARĘ. Otóż nie dość, że zawłaszczyła sobie kanapę robiąc maślane oczka to... postanowiła siurać w domu w te zimno. Doszliśmy do wniosku z Pawłem i Olą, że teraz będą jej puszczać tylko Travel Chanel z ciepłych krajów. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zKsFmiF8I/AAAAAAAABkU/oH5G8h1bNPc/DSC07608.jpg[/img]
  6. Jakieś imiona trzeba im wymyślić. :) Biała jest Manta. Z Mantą niestety codziennie jesteśmy na kroplówkach u weta. Mało je, brzuszek nadal boli. Z każdym dniem widać poprawę, ale wciąż do zdrowego, brykającego szczylka jej daleko.
  7. Zimowe pozdrowienia od Rumbolca. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1xIC2CB-RI/AAAAAAAABjg/vbH_r3DaN9I/DSC_0047.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1xIC-22vdI/AAAAAAAABjk/QfObNez4bW8/DSC_0059.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1xIDO-5QJI/AAAAAAAABjo/7qplMTVxpag/DSC_0061.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1xIDGfOrQI/AAAAAAAABjw/NGM9Cq64XR0/DSC_0063.jpg[/img]
  8. Telefon to się pewnie rozdzwoni na max jak już ją ogłosimy bo ona jest piękna!
  9. Rany ma tych łapkach. Uszy, sierść są w fatalnym stanie. Bardzo zniszczona sunia, choć jeszcze młoda. Ten tydzień mamy wolniejszy, to pojedziemy do psiaków na dłużej i pokażemy wetowi. Sunia do ludzi jak na razie b. grzeczna, miziasta. Dobrze jechała autem. W hotelu za sąsiada ma dożka kanaryjskiego i na razie nie próbowała go zabić.
  10. Sunia już w hoteliku :) Zrobiłam tylko 2 fotki. Więcej zrobię w tygodniu jak pojedziemy w odwiedziny do hotelu. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1tUN0Yk8VI/AAAAAAAABh0/WkuCdxBa2zk/DSC_0006a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1tUOI5obYI/AAAAAAAABhw/soOX9OmSGko/DSC_0008a.jpg[/img]
  11. Dzisiaj przyjechała do nas sunia ze Skarżyska. Na razie nie wymyśliłam jej jeszcze imienia... Zrobiłam tylko 2 fotki. Więcej zrobię w tygodniu jak pojedziemy w odwiedziny do hotelu. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1tUN0Yk8VI/AAAAAAAABh0/WkuCdxBa2zk/DSC_0006a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1tUOI5obYI/AAAAAAAABhw/soOX9OmSGko/DSC_0008a.jpg[/img]
  12. Ciotka, przeszła już Ci ta awaria?? Pochwal się tymi ładnymi fotkami :)
  13. Dzięki Karolina :) Blue.berry zrobiła banner o 1%. Niebawem wstawię.
  14. Nie ma wątku. Jak znajdę chwilę to założę. Pies potrzebuje DT. Leczenie, karmę ma zapewnioną. Ewentualnie potrzebuje hoteli na hotel jak tylko jego stan będzie na tyle dobry by mógł do niego trafić.
  15. Pogryziony biały ast trafił do lecznicy i w niej zostanie bo ma zakażony organizm. Pilnie potrzebny DT dla niego!!! POMOCY
  16. W tym tygodniu nie udało się zorganizować przylotu Chico. Mamy nadzieję, że zawita w PL w przyszłym.
  17. Wszystkie wczoraj odrobaczone Drontalem, włącznie z białą glizdą.
  18. Justyna WIELKIE DZIĘKUJĘ!!! A tymczasem Gaston dzisiaj został pozbawiony jajek :) I zdiagnozowaliśmy grudkowe zapalenie 3 powieki. Jak po 3 tyg nie wyleczy się kropelkami to czeka go zabieg. Diego vel Gaston waży już 27kg. Ostatnie zdjęcia z jajami. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1ndfaU441I/AAAAAAAABhI/4Gq9bfT8YBg/DSC_0258.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1ndflqwimI/AAAAAAAABhQ/HBIZGHangQY/DSC_0267.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1ndfo_gGcI/AAAAAAAABhY/-zIxzS1YM24/DSC_0268.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1ndf3bVQHI/AAAAAAAABg8/Tpko-1T5RCg/DSC_0272.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1ndgJI5ZqI/AAAAAAAABhA/ymeJ1ouRKJU/DSC_0280.jpg[/img]
  19. Błagam, pomóżcie nam finansowo... Mamy 25 psów... Dzisiaj dowiedzieliśmy się o kolejnym psiaku pogryzionym przez 2 asta. Drugi ast został już zabity. Ten do niedzieli jest w lecznicy na koszt dogomaniaczki. Właściciel chce go uśpić...
  20. Champion tam był... niezbyt nim się zaopiekowali... doprowadzili do stanu agonalnego. Mam fotki białasa, ale w telefonie. Do niedzieli może zostać w lecznicy. Tylko co dalej???
  21. Super, że się znalazł DT :) Delph chciała sunię wziąć, ale na szczęście już Aga się zaoferowała! Fajnie, że się coś rusza!
  22. Białaska się przytkała robalami. Dostała kroplówkę i parafinę i już jest cacy tj. wisi właśnie na Brenie :) Pręguska najmniejsza pyza jest na DT u Kiry, naszej sąsiadki. Oby ona się nie przytkała bo brzuchol ma wielgaśny.
×
×
  • Create New...