-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
Stefan to jest Stefcio Wielki, rządzi tym stadkiem z godnością jaką przystała na psa WIELKIEGO :)
-
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Typowy bullowaty :) -
Młodziutka astka Lola – już w domku. Dzięki Doddy
doddy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Udało mi się zgrać fotki Lolci to wstawiam :) [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zNAqr-dTI/AAAAAAAABko/2q17ez-m4ZI/DSC09777.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zNAQMnxPI/AAAAAAAABkk/6BPe9C2uSrs/DSC01554.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zNAZOUoJI/AAAAAAAABkg/9MeV2rWPbE4/DSC01500.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zNAaf9I4I/AAAAAAAABkc/NMT2iMN6NZs/DSC00011.jpg[/img] -
Udało mi się zgrać z telefonu fotki Stefcia Wielkiego od Uli: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zNA0j1I0I/AAAAAAAABks/-Opp33BK5v0/Zdj_cie012.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zNVYXtOVI/AAAAAAAABkw/MQddi6DHlP4/Zdj_cie013.jpg[/img]
-
Lucky z uwagi na mrozy dostał własny sweterek od Pańci :) I to w dodatku Panci sweterek! [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zKsIXbIII/AAAAAAAABkQ/bebQLOK0Ip0/24012010.jpg[/img]
-
TIGRA Rivulus vel WALENTYNA we własnym śpi domu :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tigra została przezwana na SIUSIARĘ. Otóż nie dość, że zawłaszczyła sobie kanapę robiąc maślane oczka to... postanowiła siurać w domu w te zimno. Doszliśmy do wniosku z Pawłem i Olą, że teraz będą jej puszczać tylko Travel Chanel z ciepłych krajów. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1zKsFmiF8I/AAAAAAAABkU/oH5G8h1bNPc/DSC07608.jpg[/img] -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jakieś imiona trzeba im wymyślić. :) Biała jest Manta. Z Mantą niestety codziennie jesteśmy na kroplówkach u weta. Mało je, brzuszek nadal boli. Z każdym dniem widać poprawę, ale wciąż do zdrowego, brykającego szczylka jej daleko. -
Zimowe pozdrowienia od Rumbolca. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1xIC2CB-RI/AAAAAAAABjg/vbH_r3DaN9I/DSC_0047.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1xIC-22vdI/AAAAAAAABjk/QfObNez4bW8/DSC_0059.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1xIDO-5QJI/AAAAAAAABjo/7qplMTVxpag/DSC_0061.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1xIDGfOrQI/AAAAAAAABjw/NGM9Cq64XR0/DSC_0063.jpg[/img]
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ta dziewczyna to ZOŁZA jest :) -
Rany ma tych łapkach. Uszy, sierść są w fatalnym stanie. Bardzo zniszczona sunia, choć jeszcze młoda. Ten tydzień mamy wolniejszy, to pojedziemy do psiaków na dłużej i pokażemy wetowi. Sunia do ludzi jak na razie b. grzeczna, miziasta. Dobrze jechała autem. W hotelu za sąsiada ma dożka kanaryjskiego i na razie nie próbowała go zabić.
-
Sunia już w hoteliku :) Zrobiłam tylko 2 fotki. Więcej zrobię w tygodniu jak pojedziemy w odwiedziny do hotelu. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1tUN0Yk8VI/AAAAAAAABh0/WkuCdxBa2zk/DSC_0006a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1tUOI5obYI/AAAAAAAABhw/soOX9OmSGko/DSC_0008a.jpg[/img]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj przyjechała do nas sunia ze Skarżyska. Na razie nie wymyśliłam jej jeszcze imienia... Zrobiłam tylko 2 fotki. Więcej zrobię w tygodniu jak pojedziemy w odwiedziny do hotelu. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1tUN0Yk8VI/AAAAAAAABh0/WkuCdxBa2zk/DSC_0006a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1tUOI5obYI/AAAAAAAABhw/soOX9OmSGko/DSC_0008a.jpg[/img] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Dzięki Karolina :) Blue.berry zrobiła banner o 1%. Niebawem wstawię. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Pogryziony biały ast trafił do lecznicy i w niej zostanie bo ma zakażony organizm. Pilnie potrzebny DT dla niego!!! POMOCY -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wszystkie wczoraj odrobaczone Drontalem, włącznie z białą glizdą. -
Justyna WIELKIE DZIĘKUJĘ!!! A tymczasem Gaston dzisiaj został pozbawiony jajek :) I zdiagnozowaliśmy grudkowe zapalenie 3 powieki. Jak po 3 tyg nie wyleczy się kropelkami to czeka go zabieg. Diego vel Gaston waży już 27kg. Ostatnie zdjęcia z jajami. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1ndfaU441I/AAAAAAAABhI/4Gq9bfT8YBg/DSC_0258.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1ndflqwimI/AAAAAAAABhQ/HBIZGHangQY/DSC_0267.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1ndfo_gGcI/AAAAAAAABhY/-zIxzS1YM24/DSC_0268.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1ndf3bVQHI/AAAAAAAABg8/Tpko-1T5RCg/DSC_0272.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S1ndgJI5ZqI/AAAAAAAABhA/ymeJ1ouRKJU/DSC_0280.jpg[/img]
-
Super, że się znalazł DT :) Delph chciała sunię wziąć, ale na szczęście już Aga się zaoferowała! Fajnie, że się coś rusza!
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Białaska się przytkała robalami. Dostała kroplówkę i parafinę i już jest cacy tj. wisi właśnie na Brenie :) Pręguska najmniejsza pyza jest na DT u Kiry, naszej sąsiadki. Oby ona się nie przytkała bo brzuchol ma wielgaśny.