Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Coś ta nasza Arvenka nie ma szczęścia. Nikt o nią nie dzwoni. :(
  2. Biopsja przebiegła szybko i sprawnie. Neruś wrócił do Martusi, a na wyniki czekamy. Może będą już w przyszłym tygodniu! Oby :)
  3. Pani z Poznania ma umówioną wizytę na piątek na 14. Cieszę się, że Mona już w domu! Oby teraz zdrowo rosła!
  4. A nie wiem :) Pan nie słuchał tego co do niego mówiłam więc ukazując mu nieco jego nierozumienie słowa, pan szybko jednak zrezygnował.
  5. Ten pan dzwonił dzisiaj także do nas w sprawie Tory :) Mądrością i znajomością psów nie grzeszył.
  6. Ostatnie dni z Holinką mieliśmy bardzo ciężkie. Pomimo spacerów co 3h Holy siusiała pod siebie (potem jak zwykle wypijała itd.). Kąpanie, suszenie, spacerek. Do tego znowu wystąpił brak apetytu. Nie powiem, że nie miałam ochoty się zabić... oj miałam. Wykonaliśmy więc znowu serię badań. Z niepokojących rzeczy wyszło, że mocno wzrosły jej wskaźniki wątrobowe. Obecnie Holy dostaje Solvertyl, później przechodzimy na Controloc. Poprawa jest w tym, że wczoraj i przedwczoraj zjadła. A spacerki... w nocy były 4... więc tendencja się utrzymuje. Przed nami USG by ocenić ponownie guza na śledzionie i wątrobę.
  7. Histopatologia przesunięta na dzisiaj na 17. :)
  8. Cioteczki, napiszcie tekst do ogłoszeń Daisy. Poproszę Zuzię, aby ją powoli ogłaszała.
  9. Czarusia na razie nie ogłaszamy jeszcze. Czekamy aż zwolni się miejsce u Agi i pewnie go damy do niej na płatny DT w celu sprawdzenia zachowań stricte w bloku, w mieście.
  10. Małą, śmieszną z krzywymi nóżkami ja odrobaczyłam wczoraj. Muszę się do sąsiadki przejść z aparatem to wstawię Wam jej fotki. W życiu nie widziałam tak śmiesznego psa.
  11. Zuza, ogromne podziękowania! I wyrazy szacunku za tak ciężką pracę!
  12. Niestety ogłaszamy. Przyjeżdżała do niego bardzo fajna rodzinka. Po przemyśleniu jednak wszystkiego, po wizytach u Pudzia zrezygnowali z jego adopcji. Ich 17 letni syn jednak się obawia siły i wielkości Pudzia.
  13. 4.02.2010 powinny być dzieci odrobaczane :)
  14. Ja naprawdę wzięłam to do serca i już myślałam, że pani zna się dobrze na pieskach i chce mnie nauczyć. Niestety... okazało się, że dla pani piesek bez rodowodu jest jednak rasowy... więc do porozumienia nie doszłyśmy.
  15. Fajnie, że ludzie dzwonią :) Ja dziś zostałam okrzyczana przez panią, że dlaczego piszemy że oddajemy aściki jak potem mówimy, że są kundelkami bo nie mają rodowodów. Ona chce rasowca a my jej tu mylimy!
  16. Daisy już po zabiegu odstawiona do Agi. Komplikacji żadnych nie było.
  17. Jagienka, a czy w razie co gazety Ci wystarczą? Te podkłady kupowałam na zamówienie i nie wiem, czy dam radę szybko domówić. Odrobaczyłyście ciotki dzisiaj szczylki? To za co mamy Wam zwracać trzeba brać na fakturę jak to na fundacyjną biurokrację przystało.
  18. No to super. Dziewczyny ze schroniska myślały, że adoptowana. To przynajmniej dziewczyny jej sterylkę pewnie zrobią?
  19. Pręgowany samczyk od soboty przebywa w schronisku w Celestynowie. Siedzi w pomieszczeniu gospodarczym, bez światła... oj marne, marne ma chłopak szanse na adopcje. W ogóle to jakiś znajomy mi się wydaje, ale ostatnio wszystkie psiaki wydają mi się znajome :) Zdjęcia są bardzo słabiutkie. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2gJRPjmPkI/AAAAAAAABxg/R5xolwNWDQQ/DSC_0006-1.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2gJRdvRxqI/AAAAAAAABxk/HqzHjuV5644/DSC_0009.jpg[/img]
  20. Z Holandii do nas także wczoraj Polka dzwoniła o adopcję Garo. Chyba więc rzeczywiście szuka psiaka.
  21. Dziękuję, dziękuję! Oby Torcikowi się udało znaleźć w końcu mądry dom. Tort mieszka u Magdy w domu, ale wystarczy już tego stacjonowania w hoteliku. Czas na nowy dom.
  22. Nie byliśmy ostatnio, bo pojechaliśmy po Daisy w końcu. Wstępnie jedziemy w czwartek do hotelu.
  23. Napisałam do Iwony z Poznania pw. Dziewczyny coś Wam potrzeba dla psiaków? Emil jedzie w weekend do Krakowa. Jeśli będzie trzeba coś Wam podwieźć to dajcie znać.
  24. Napiszę do Moda. :) Kona będzie duuża dziewczyna, bo już jest większa od naszych potworzyc. Ale jest coraz piękniejsza i proporcjonalniejsza.
×
×
  • Create New...