-
Posts
16511 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by doddy
-
[quote name='Kostek']moge updateowac Kokosa u siebie na stronie?dam do Was kontakt... czy ktos potrafi namierzyc jego kumpla?[url]http://adoptujpsiaka.pl/web/uploads/full/5332f7f1d7d0e86db28df9e0fb885277.jpg[/url] wg mnie to nie Miłek z Waszych zdjec[/QUOTE] Sylwia, wydaje mi że to ten pies: [url]http://psyniczyje.jalbum.net/9-01-2010/slides/DSCF5431.JPG[/url] Więc psiak jest w schronisku w Ostrowi Maz.
-
Są apele na ulotkach w lecznicach i sklepach zoo o DT. Jednak nigdy z ogłoszenia takowy się nie zgłosił. DT znajdują się z reguły przez forum. Ludzie z zewnątrz myślę, że się obawiają psów z nieznaną przeszłością i nieznanymi nawykami. Prawda jest taka, że goldenów jest mniej a także łatwiej je dokoptować do 2 psa w domu. Z bullowatymi nie jest łatwo. Z reguły nie są one przyjazne do innych psów co stanowi podstawową przeszkodę. Dodatkowo fama jaka idzie za tą rasą nie napawa ludzi optymizmem do brania piesków "zagadek". Patrząc na ilość DT jaka była, jaka jest obecnie myślę że i tak odnieśliśmy duży sukces. :)
-
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Już zapisałam :) -
Pokochał na nowo i już siedzi w cieplutkim domku - Astek Roki w DS!
doddy replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Piękny psiak. Mam nadzieję, że dzięki urokowi osobistemu szybko znajdzie dom! Kastrujecie psiaki przed adopcją? Jak Roki trafił do schroniska? Oddany, czy znaleziony? Czy sprawdzaliście chip lub tatuaż? -
Ja dostałam już 3 maile o nią. W stylu: "chcialbym adoptowac tego pieska ;) widzialem go juz nie raz na roznych stronach wysterylizuje ja po [pierwszej cieczce .. tylko prosze ,, chce tego psa." To jest dosłowny cytat. Jedna pani sensownie napisała, ale myślała, że Kona jest w Białymstoku. ZUZA, OGROMNIE DZIĘKUJĘ CI ZA POMOC!!! Jak będziesz się nudzić, to chętnie podeślę kolejnego :) Szkoda, że o Migę nikt nie pyta.
-
I jeszcze 4 fotki. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WO49IwYZI/AAAAAAAABwY/HF4dWqiUuMU/DSC_0351a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WO5NR_O9I/AAAAAAAABwc/rUg9ySmplbU/DSC_0354a.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WO5Pn3iJI/AAAAAAAABwg/30-0uFMr_Q0/DSC_0360a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WO5dx8yHI/AAAAAAAABws/Ga_QzkhX15s/DSC_0363a.jpg[/img]
-
Ostatnio co weekend odwiedzamy nasze psiaki w ramach kontroli poadopcyjnych. Dzisiaj padło na Czaczuchę. :mrgreen: Wszystko jest w porządku, pies został z właścicielami. :lol: A tak serio, to Czacza jest cudna! I ma super fajnych właścicieli. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WOkvleUHI/AAAAAAAABwA/j6lAXqPBxx8/DSC_0337a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WOk2nFkbI/AAAAAAAABwE/5uYmShUpnLQ/DSC_0342a.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WOkzP_iHI/AAAAAAAABwI/WshJax2Y4n4/DSC_0346a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WOlPildjI/AAAAAAAABwM/NO-Geu4F3ng/DSC_0347a.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S2WOlF7gIEI/AAAAAAAABwQ/57Idx215hKY/DSC_0348a.jpg[/img]
-
Tricolorowe trio + jeden gratis - u Darii w Opolu!!!
doddy replied to modliszka84's topic in Galeria
Co tak w Pcimiu słychać ciotka? -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jagienko, wyślij mi na pw swój nr tel. Jak ludzie do mnie dzwonią to będę odsyłać do Was także. :) -
Negra- astka w ciąży-Zbieramy na Transport Szczecin-Wrocław
doddy replied to Sebriel's topic in Już w nowym domu
Jenny19, jak zwykle ogromne podziękowania za Twoją pracę. -
Chętnie byśmy obejrzeli fotki :)
-
BULLTERRIERKA MALINKA zamieszka w super, extra domu w Warszawie :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ciotka Redcat ogłosiła dzisiaj Maliniastą niunię. Oby teraz jej się poszczęściło. :) -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
To super przytyły! Ponad kilogram :) -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
No niestety... taka jest prawda, że ludzie traktują nasze odmowy jako osobistą porażkę. Ciągle słyszę, że i tak sobie kupią pieska. -
5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Tak jak napisała Kana, Manta w domu :) Byliśmy dzisiaj u drugiej w odwiedziny z panem chętnym (raczej nic z tego nie będzie) i mała jest w super formie! -
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
doddy replied to doddy's topic in Już w nowym domu
W czwartek, piątek będzie pobrany wycinek do badań w narkozie. Potem wycinek pojedzie do Niemiec. Tam pewnie ze 2 tygodnie się zejdzie. I dopiero będzie wiadomo. -
Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!
doddy replied to ewick73's topic in Już w nowym domu
Możecie podawać mój nr tel. Żaden problem. 0501 797 018 [email][email protected][/email]