Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Zdjęcia suni z wczoraj: [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5N6iIg4xkI/AAAAAAAACZM/juz8FYnYkHQ/ami_bytom5.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5N6iHg5JXI/AAAAAAAACZQ/cjoFMQ1b5j0/ami_bytom6.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5N6iBLvyfI/AAAAAAAACZU/6y8LDRV843E/Ami_bytom7.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5N6ipGU4iI/AAAAAAAACZY/qFzS10QMcFc/Ami_bytom8.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5N6i4H75iI/AAAAAAAACZc/m5RlXmnHjMM/ami_bytom9.jpg[/img]
  2. Dineh, byłaś może w schronisku? Udało Ci się coś więcej dowiedzieć? Pomóżmy suni...
  3. Rufus ogólnie jest gotowy do adopcji pod kątem oceny charakteru. Wiemy dobrze, że musi trafić do konsekwentnego właściciela, bo będzie się sprawdzać np. przy zabawkach. Właściciel musi używać słowa "fe" i nie może być "ciepłą kluchą".
  4. Rufus to chyba nigdy nie pójdzie do domu... wczoraj zaczęliśmy mu szukać domu, to dzisiaj... na porannym spacerze najprawdopodobniej zerwał sobie więzadło. We wtorek Rufus ma konsultację ortopedyczną, a po niej pewnie operację.
  5. [B]ROZLICZENIE BOLO NA DZIEŃ 6.03.2010[/B] Wpłaty: brak wpłat od 23.02., czyli od poprzedniego rozliczenia, kiedy na koncie Bolo było 225zł. Wydatki: Kastracja 170zł Kołnierz 30zł Hotel w dniach 17.02.2010 - 28.02.2010 - 190, 32zł [COLOR=DarkRed][B]RAZEM: - 165,32zł.[/B][/COLOR]
  6. [B]ROZLICZENIE BOLO NA DZIEŃ 6.03.2010[/B] Wpłaty: brak wpłat od 23.02., czyli od poprzedniego rozliczenia, kiedy na koncie Bolo było 225zł. Wydatki: Kastracja 170zł Kołnierz 30zł Hotel w dniach 17.02.2010 - 28.02.2010 - 190, 32zł [COLOR=DarkRed][B]RAZEM: - 165,32zł.[/B][/COLOR]
  7. Ja jestem słaba w pisaniu tekstów niestety :( Neruś zdemolował lekko kołnierz, więc ma poklejony plastrem :) A ogólnie czuje się bardzo dobrze po zabiegu.
  8. My mamy Torę hy hy.
  9. Oj, niektóre to nie szanują Twojej pracy... Np. Nero nasikał na posłanie!
  10. 4 zdjęcia Ami, które dostałam. [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5I1qsKgmqI/AAAAAAAACYQ/rXHp6XO3M1c/ami_bytom2.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5I1q7Qd73I/AAAAAAAACYU/q9SlCCWJAC0/Ami_Bytom3.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5I1q6zwtiI/AAAAAAAACYY/qYqEFWbuf9Q/ami_bytom4.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5I1rQQapOI/AAAAAAAACYc/HvImlLTLSsU/Ami_Byton1.jpg[/img]
  11. Udało mi się znaleźć chwilkę to piszę. Mam nadzieję, że wiadomość się wyśle, bo dogo coś dzisiaj mnie nie lubi. Ze strony naszej fundacji możemy pomóc w zbiórce funduszy na leczenie Ami. Jeśli zabraknie funduszy pomimo zbiórki, postaramy dołożyć się do leczenia. Niestety, na dzień dzisiejszy w inny sposób nie damy rady pomóc. Zaraz wstawię fotki Ami, które dostałam. Dostałam także fotki pozostałych bullowatych ze schroniska, ale te wstawię na wątek ogólny, co by nie robić zamieszania. Dominiko, mam nadzieję, że uda Ci się czegoś więcej o bullowatych dowiedzieć w czasie pobytu w schronisku. Ja dostałam tylko zdjęcia, bez opisów, więc nie mogę nic dopisać o psiakach.
  12. Dawno dorosły i są w nowych domach. U nas był Jaś i Małgosia z tej pseudo i mają wątek na forum. Ich siostra też gdzieś ma wątek założony przez Florida Blue. A ja niestety mam złe wieści... otóż w Bytomiu jest ZATRZĘSIENIE BULLOWATYCH! Dodatkowo będziemy szukać DT dla 4 szczeniaków z pseudo (mają po 7tyg) i mogą być w złym stanie :(
  13. Neruś dzisiaj został wykastrowany. Narkozę zniósł bardzo dobrze. Wybudzonego pacjenta z kołnierzem na szyi odstawiliśmy do hotelu. Neruś bardzo się zmienił podczas pobytu w hotelu, przede wszystkim nieco wyspokojniał, choć nadal ma olbrzymie pokłady energii, a siły co nie jeden astek. Nie próbował już nam zdemolować auta, tylko grzecznie jechał w klatce w bagażniku (na siedzeniu jechała Sigma, a Nero dla bezpieczeństwa w zabudowanej klatce, co by się nie widziały). W lecznicy Neruś zrobił mały cyrk, tzn. jak zobaczył sunię ONkę, chciał ją koniecznie "kill". Sprawdziliśmy także obecność chipa. I Neruś go rzeczywiście ma. Z informacji przekazanych od byłej opiekunki p. Beata dowiedziała się, że Nero jest adoptowany ze schroniska. Przy obroży miał także przyczepioną przywieszkę, że jest zachipowany. W czasie pobytu w lecznicy na Niepodległości, lekarze nie znaleźli jednak chipa. Dzisiaj sprawdziliśmy drugi raz i jednak jest. Chip jest zarejestrowany w Identyfikacji. Jednak nic więcej poza imieniem nie da się na szybko dowiedzieć. Imię: Nero. Wiek jest błędnie wpisany, bo jest wpisany rok: 2009. Neruś z pewnością jest starszym psiakiem, raczej to omyłkowy rok wpisania chipa do bazy. Jeśli p. Beata będzie chciała mimo wszystko wyciągnąć jakieś konsekwencje w stosunku do byłych właścicieli, to przynajmniej są dane osobowe na chipie.
  14. Byłam dzisiaj u Bolusia. Ranka świetnie się goi, a pacjent nic nie gmera. W poniedziałek zdjęcie szwów. I oby do domu!
  15. Raczej nie toleruje. Jutro będzie miała test, bo razem z nią bym chciała Nero na kastrację zabrać.
  16. Zuza ogłosiła Bolunia ostatnio na moją prośbę. Niestety dostałam tylko 1 maila, czy go przywieziemy do Gdańska.
  17. Nie, powoli zaczynamy ogłaszać Czarunia.
  18. Piękny tekścik napisała ciocia Pinkmoon. [quote]Przyszła do nas nie wiadomo skąd - ot, po prostu, pewnego dnia zjawiła się na progu domu. Cień psa to pierwsze określenie, jakie ciśnie się na usta : zmarznięta, wychudzona, głodna, z łapkami poranionymi od długiego błąkania się przez nieprzyjazny las i zaspy śniegu. SIGMA - niezwykła amstaffka, wystawiona przez życie na najcięższą próbę. Nie ma wątpliwości kto potraktował ją w tak okrutny sposób, porzucając domową, łagodną, krótkowłosą sunię na pewną śmierć na mrozie - zrobili to ludzie. Jednak na szczęście, przeznaczenie bywa łaskawsze od człowieka: Sigma została uratowana przed śmiercią, w ostatniej chwili znalazła dobrą duszę, która tymczasowo zapewniła jej opiekę i dom. Obecnie sunia znajduje się pod skrzydłami Fundacji Ast, gdzie pod okiem najlepszych specjalistów dochodzi do siebie i czeka na nowy dom. Sigma urzeka wspaniałym, otwartym charakterem, jest psem bezwarunkowo zakochanym w ludziach. Jej radosna, figlarna osobowość w połączeniu ze zjawiskową urodą czynią z niej idealną towarzyszkę dla każdego miłośnika bullowatych. Sigma doskonale odnajduje się w warunkach mieszkaniowych, jest spokojna i cicha; do tego bardzo chętna do współpracy z człowiekiem i zawsze gotowa do wspólnej zabawy. Niestety, przy całej swojej miłości do ludzi, Sigma nie toleruje innych zwierząt. Ta nadzwyczajna sunia każdego dnia czeka, aby wreszcie przyszedł po nią JEJ WŁASNY człowiek - ktoś, kto pokocha ją całym sercem, zapewni bezpieczny dom, opiekę i dużo miłości. Szukamy dla Sigmy właściciela cierpliwego, stanowczego i doświadczonego w prowadzeniu psów w typie bull; kogoś, kto doceni i w pełni wykorzysta potencjał cudownego psiaka. Szukamy domu bez innych zwierząt i małych dzieci; domu, gdzie Sigma będzie kochanym i ważnym członkiem rodziny. Jeśli chciałbyś dać dom Sigmie, skontaktuj się z nami telefonicznie: 0501 797 018 bądź mailowo: [email][email protected][/email][/quote]
  19. Dominiko, jutro już do Ciebie napiszę. Dzisiaj padam po historii suni z Konina i chyba nie sklecę nic sensownego. [url]http://www.konin.lm.pl/aktualnosci/informacja/49365/Okrucienstwo-nie-do-przyjecia/250[/url]
  20. Kilka zdjęć szalonego zająca. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S47QAe6-1xI/AAAAAAAACVw/Eb2pnNHj7iI/Obraz%20043.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S47QATUwV1I/AAAAAAAACV4/vJjZ3K5Tsxg/Obraz%20039.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S47PzpqkdYI/AAAAAAAACV8/XyExZ0OvOA8/Obraz%20038.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S47PzSd4wRI/AAAAAAAACWA/03I51ISNgFM/Obraz%20036.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S47PzaSq9KI/AAAAAAAACWE/qoUF8Bdx-b4/Obraz%20033.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S47PzDmdjpI/AAAAAAAACVY/NpH4mGLEobs/Obraz%20013.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S47Py9YluDI/AAAAAAAACVU/ct6Cr7huQTA/Obraz%20010.jpg[/img]
  21. Dopiero chłopak u Magdy się nauczył, że patyki mogą być zabawkami, więc teraz nadrabia stracone chwile :)
  22. Udało się znaleźć DT dla małej suni. Właścicielka ma się zastanowić i do nas ewentualnie oddzwonić, gdyby była zainteresowana oddaniem.
×
×
  • Create New...