Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Zuza, byłoby super. Obawiam się kosztów leczenia przy 3 suczkach...
  2. An1a, ozłocę Cię, a przy okazji dam kubek i odbiorę rzeczy na bazar :)
  3. Dzięki NusiaiJa za pamięć o naszej fundacji. Dzięki takim ludziom jak Ty, np. Czaruś jest teraz w hotelu. Bo 1% uratował mu życie.
  4. Rufi jutro operowany... trzymajcie kciuki. Strasznie się boję co będzie po zabiegu... Rufus jest psem strasznie histerycznym. To co wyprawiał po kastracji, próbując za wszelką cenę rozwalić kołnierz, szwy... to aż boje się myśleć co będzie...
  5. Poczekać, aż zabierzemy suczkę (oby w ilościach 3). :)
  6. Szansa jest spora na zabranie chociaż jednej. Najgorsze tylko wybrać jedną, dwie... Liczę, że może coś się ruszy np. w adopcjach... choć ostatnio nikt nie dzwoni :( Mógłby Chico znaleźć domek, to zwolniłby się tymczas chociaż i zaoszczędzona kasa hotelowa, by była na transport i leczenie suczek. Ewentualnie mogłyby iść psiaki z hoteliku pod Wawą, to by chociaż zwolniły miejscówki na sunie, bo nie ma. Z ok. Wawy łatwiej mi by było je obsługiwać pod kątem weterynaryjnym. Czyli deklaracje, bazarki, wpłaty, ogłoszenia psiaków są hiper potrzebne.
  7. [B]3 CHORE SUNIE PROSZĄ O WSPARCIE, PAMIĘĆ I POMOC... [/B]Nieśmiało przypomnę, że szukamy pomocy wśród miłośników bullowatych i nie tylko, dla 3 suczek przebywających w schronisku na Śląsku. Wszystkie 3 sunie potrzebują pilnej pomocy bo są chore. Na chwilę obecną nie możemy zbierać deklaracji poza forum, bo schronisko nie jest przychylne wolontariatowi. Chcemy pomóc sunieczkom, stworzyć im lepsze warunki do leczenia, a przede wszystkim diagnostyki. Na chwilę obecną sunie są leczone bez kompleksowych badań. 1) Sunia biało - ruda, jej stan jest najbardziej poważny i zły. Sunia ma coś z okiem, ale przede wszystkim jej stan skóry jest podobno fatalny i nie widać tego na zdjęciach. Sunia nie ma swojego wątku na dogo. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL15T8FuI/AAAAAAAACiw/XcxfksylU_A/bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2aHscII/AAAAAAAACi0/D5QmCRVLG0U/bytom3a.jpg[/IMG] 2) Sunia błękitna pręgowana, sunia została znaleziona przywiązana do drzewa, można się tylko domyślać, że służyła tylko do rozmnażania... jej cycuchy są w tragicznym stanie. Jakby tego było mało, sunia ma coś ze skórą. Ami, bo takie wstępnie dostała imię, ma swój wątek na dogo, pod poniższym linkiem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181040-AMI-w-bardzo-zlym-stanie-wyniszczona-sunia-Amstaff-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel[/url] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1536WWI/AAAAAAAACio/PJiygl65OFQ/ami_bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1_MtwyI/AAAAAAAACis/rEwXxvyj4bE/Ami_bytom8a.jpg[/IMG] 3) Sunia rudaska. Ma kaszel i straszną biegunkę już od dłuższego czasu. Sunia została adoptowana, ale nowy właściciel zwrócił ją do schroniska "na leczenie". Teraz sunia ma szansę już na normalne życie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282270#post14282270[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2gbNXWI/AAAAAAAACi4/X5Kkvtiw8uQ/d013f256e308cfd5a.jpg[/img] [B]Wszystkie te sunie zasługują na dar od losu. Dzięki Wam, możemy im go ofiarować, stworzyć warunki do diagnostyki, leczenia, a także bezpiecznego oczekiwania na dobry dom. Błagamy Was póki co o deklaracje na wątkach na hoteliki i leczenie suczek, o deklaracje stałe, jak i jednorazowe. Tylko po pewności w deklaracjach, będziemy mogli suczkom pomóc. [/B]
  8. [B]3 CHORE SUNIE PROSZĄ O WSPARCIE, PAMIĘĆ I POMOC... [/B]Nieśmiało przypomnę, że szukamy pomocy wśród miłośników bullowatych i nie tylko, dla 3 suczek przebywających w schronisku na Śląsku. Wszystkie 3 sunie potrzebują pilnej pomocy bo są chore. Na chwilę obecną nie możemy zbierać deklaracji poza forum, bo schronisko nie jest przychylne wolontariatowi. Chcemy pomóc sunieczkom, stworzyć im lepsze warunki do leczenia, a przede wszystkim diagnostyki. Na chwilę obecną sunie są leczone bez kompleksowych badań. 1) Sunia biało - ruda, jej stan jest najbardziej poważny i zły. Sunia ma coś z okiem, ale przede wszystkim jej stan skóry jest podobno fatalny i nie widać tego na zdjęciach. Sunia nie ma swojego wątku na dogo. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL15T8FuI/AAAAAAAACiw/XcxfksylU_A/bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2aHscII/AAAAAAAACi0/D5QmCRVLG0U/bytom3a.jpg[/IMG] 2) Sunia błękitna pręgowana, sunia została znaleziona przywiązana do drzewa, można się tylko domyślać, że służyła tylko do rozmnażania... jej cycuchy są w tragicznym stanie. Jakby tego było mało, sunia ma coś ze skórą. Ami, bo takie wstępnie dostała imię, ma swój wątek na dogo, pod poniższym linkiem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181040-AMI-w-bardzo-zlym-stanie-wyniszczona-sunia-Amstaff-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel[/url] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1536WWI/AAAAAAAACio/PJiygl65OFQ/ami_bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1_MtwyI/AAAAAAAACis/rEwXxvyj4bE/Ami_bytom8a.jpg[/IMG] 3) Sunia rudaska. Ma kaszel i straszną biegunkę już od dłuższego czasu. Sunia została adoptowana, ale nowy właściciel zwrócił ją do schroniska "na leczenie". Teraz sunia ma szansę już na normalne życie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282270#post14282270[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2gbNXWI/AAAAAAAACi4/X5Kkvtiw8uQ/d013f256e308cfd5a.jpg[/img] [B]Wszystkie te sunie zasługują na dar od losu. Dzięki Wam, możemy im go ofiarować, stworzyć warunki do diagnostyki, leczenia, a także bezpiecznego oczekiwania na dobry dom. Błagamy Was póki co o deklaracje na wątkach na hoteliki i leczenie suczek, o deklaracje stałe, jak i jednorazowe. Tylko po pewności w deklaracjach, będziemy mogli suczkom pomóc. [/B]
  9. [B]3 CHORE SUNIE PROSZĄ O WSPARCIE, PAMIĘĆ I POMOC... [/B]Nieśmiało przypomnę, że szukamy pomocy wśród miłośników bullowatych i nie tylko, dla 3 suczek przebywających w schronisku na Śląsku. Wszystkie 3 sunie potrzebują pilnej pomocy bo są chore. Na chwilę obecną nie możemy zbierać deklaracji poza forum, bo schronisko nie jest przychylne wolontariatowi. Chcemy pomóc sunieczkom, stworzyć im lepsze warunki do leczenia, a przede wszystkim diagnostyki. Na chwilę obecną sunie są leczone bez kompleksowych badań. 1) Sunia biało - ruda, jej stan jest najbardziej poważny i zły. Sunia ma coś z okiem, ale przede wszystkim jej stan skóry jest podobno fatalny i nie widać tego na zdjęciach. Sunia nie ma swojego wątku na dogo. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL15T8FuI/AAAAAAAACiw/XcxfksylU_A/bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2aHscII/AAAAAAAACi0/D5QmCRVLG0U/bytom3a.jpg[/IMG] 2) Sunia błękitna pręgowana, sunia została znaleziona przywiązana do drzewa, można się tylko domyślać, że służyła tylko do rozmnażania... jej cycuchy są w tragicznym stanie. Jakby tego było mało, sunia ma coś ze skórą. Ami, bo takie wstępnie dostała imię, ma swój wątek na dogo, pod poniższym linkiem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181040-AMI-w-bardzo-zlym-stanie-wyniszczona-sunia-Amstaff-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel[/url] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1536WWI/AAAAAAAACio/PJiygl65OFQ/ami_bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1_MtwyI/AAAAAAAACis/rEwXxvyj4bE/Ami_bytom8a.jpg[/IMG] 3) Sunia rudaska. Ma kaszel i straszną biegunkę już od dłuższego czasu. Sunia została adoptowana, ale nowy właściciel zwrócił ją do schroniska "na leczenie". Teraz sunia ma szansę już na normalne życie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282270#post14282270[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2gbNXWI/AAAAAAAACi4/X5Kkvtiw8uQ/d013f256e308cfd5a.jpg[/img] [B]Wszystkie te sunie zasługują na dar od losu. Dzięki Wam, możemy im go ofiarować, stworzyć warunki do diagnostyki, leczenia, a także bezpiecznego oczekiwania na dobry dom. Błagamy Was póki co o deklaracje na wątkach na hoteliki i leczenie suczek, o deklaracje stałe, jak i jednorazowe. Tylko po pewności w deklaracjach, będziemy mogli suczkom pomóc. [/B]
  10. Dostaliśmy zapytania o Torcika. Myślę, że są godne uwagi i zamieszczenia ich treści na forum. [quote]mam bardzo duży ogru i lasek obok więc pies czyłby się jak u siebie w domu moja corka jest bardzo opiekuńcza i chce dostac pit bulla choc ma już 5 yorków pies będzie mieszkał w domu i będzie dobrze odżywiany[/quote] [quote]Bardzo bym bragneła kupic tego pieska dla córki na urodziny za 2 miesiące jest taka możliwośc i czy pani(pan) mogłobo by się załatwic dowuz żeby pani lub pan mi go przywieżli za 2 miesiące dopłace!! i ile by wynosiła cena pieska z dowozem?? i małe pytanko czy pies był szczepiony np nosówke lub wścieklizne[/quote][B] 3 CHORE SUNIE PROSZĄ O WSPARCIE, PAMIĘĆ I POMOC... [/B]Nieśmiało przypomnę, że szukamy pomocy wśród miłośników bullowatych i nie tylko, dla 3 suczek przebywających w schronisku na Śląsku. Wszystkie 3 sunie potrzebują pilnej pomocy bo są chore. Na chwilę obecną nie możemy zbierać deklaracji poza forum, bo schronisko nie jest przychylne wolontariatowi. Chcemy pomóc sunieczkom, stworzyć im lepsze warunki do leczenia, a przede wszystkim diagnostyki. Na chwilę obecną sunie są leczone bez kompleksowych badań. 1) Sunia biało - ruda, jej stan jest najbardziej poważny i zły. Sunia ma coś z okiem, ale przede wszystkim jej stan skóry jest podobno fatalny i nie widać tego na zdjęciach. Sunia nie ma swojego wątku na dogo. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL15T8FuI/AAAAAAAACiw/XcxfksylU_A/bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2aHscII/AAAAAAAACi0/D5QmCRVLG0U/bytom3a.jpg[/IMG] 2) Sunia błękitna pręgowana, sunia została znaleziona przywiązana do drzewa, można się tylko domyślać, że służyła tylko do rozmnażania... jej cycuchy są w tragicznym stanie. Jakby tego było mało, sunia ma coś ze skórą. Ami, bo takie wstępnie dostała imię, ma swój wątek na dogo, pod poniższym linkiem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181040-AMI-w-bardzo-zlym-stanie-wyniszczona-sunia-Amstaff-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel[/url] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1536WWI/AAAAAAAACio/PJiygl65OFQ/ami_bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1_MtwyI/AAAAAAAACis/rEwXxvyj4bE/Ami_bytom8a.jpg[/IMG] 3) Sunia rudaska. Ma kaszel i straszną biegunkę już od dłuższego czasu. Sunia została adoptowana, ale nowy właściciel zwrócił ją do schroniska "na leczenie". Teraz sunia ma szansę już na normalne życie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282270#post14282270[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2gbNXWI/AAAAAAAACi4/X5Kkvtiw8uQ/d013f256e308cfd5a.jpg[/img] [B]Wszystkie te sunie zasługują na dar od losu. Dzięki Wam, możemy im go ofiarować, stworzyć warunki do diagnostyki, leczenia, a także bezpiecznego oczekiwania na dobry dom. Błagamy Was póki co o deklaracje na wątkach na hoteliki i leczenie suczek, o deklaracje stałe, jak i jednorazowe. Tylko po pewności w deklaracjach, będziemy mogli suczkom pomóc. [/B]
  11. [B]3 CHORE SUNIE PROSZĄ O WSPARCIE, PAMIĘĆ I POMOC... [/B]Szukamy pomocy wśród miłośników bullowatych i nie tylko, dla 3 suczek przebywających w schronisku na Śląsku. Wszystkie 3 sunie potrzebują pilnej pomocy bo są chore. Na chwilę obecną nie możemy zbierać deklaracji poza forum, bo schronisko nie jest przychylne wolontariatowi. Chcemy pomóc sunieczkom, stworzyć im lepsze warunki do leczenia, a przede wszystkim diagnostyki. Na chwilę obecną sunie są leczone bez kompleksowych badań. 1) Sunia biało - ruda, jej stan jest najbardziej poważny i zły. Sunia ma coś z okiem, ale przede wszystkim jej stan skóry jest podobno fatalny i nie widać tego na zdjęciach. Sunia nie ma swojego wątku na dogo. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL15T8FuI/AAAAAAAACiw/XcxfksylU_A/bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2aHscII/AAAAAAAACi0/D5QmCRVLG0U/bytom3a.jpg[/IMG] 2) Sunia błękitna pręgowana, sunia została znaleziona przywiązana do drzewa, można się tylko domyślać, że służyła tylko do rozmnażania... jej cycuchy są w tragicznym stanie. Jakby tego było mało, sunia ma coś ze skórą. Ami, bo takie wstępnie dostała imię, ma swój wątek na dogo, pod poniższym linkiem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181040-AMI-w-bardzo-zlym-stanie-wyniszczona-sunia-Amstaff-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel[/url] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1536WWI/AAAAAAAACio/PJiygl65OFQ/ami_bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1_MtwyI/AAAAAAAACis/rEwXxvyj4bE/Ami_bytom8a.jpg[/IMG] 3) Sunia rudaska. Ma kaszel i straszną biegunkę już od dłuższego czasu. Sunia została adoptowana, ale nowy właściciel zwrócił ją do schroniska "na leczenie". Teraz sunia ma szansę już na normalne życie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282270#post14282270[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2gbNXWI/AAAAAAAACi4/X5Kkvtiw8uQ/d013f256e308cfd5a.jpg[/img] [B]Wszystkie te sunie zasługują na dar od losu. Dzięki Wam, możemy im go ofiarować, stworzyć warunki do diagnostyki, leczenia, a także bezpiecznego oczekiwania na dobry dom. Błagamy Was póki co o deklaracje na wątkach na hoteliki i leczenie suczek, o deklaracje stałe, jak i jednorazowe. Tylko po pewności w deklaracjach, będziemy mogli suczkom pomóc. [/B]
  12. Karinsien, ozłocimy Cię normalnie. Dzięki wielkie!
  13. 3 CHORE SUNIE PROSZĄ O WSPARCIE, PAMIĘĆ I POMOC... Nieśmiało przypomnę, że szukamy pomocy wśród miłośników bullowatych i nie tylko, dla 3 suczek przebywających w schronisku na Śląsku. Wszystkie 3 sunie potrzebują pilnej pomocy bo są chore. Na chwilę obecną nie możemy zbierać deklaracji poza forum, bo schronisko nie jest przychylne wolontariatowi. Chcemy pomóc sunieczkom, stworzyć im lepsze warunki do leczenia, a przede wszystkim diagnostyki. Na chwilę obecną sunie są leczone bez kompleksowych badań. 1) Sunia biało - ruda, jej stan jest najbardziej poważny i zły. Sunia ma coś z okiem, ale przede wszystkim jej stan skóry jest podobno fatalny i nie widać tego na zdjęciach. Sunia nie ma swojego wątku na dogo. 2) Sunia błękitna pręgowana, sunia została znaleziona przywiązana do drzewa, można się tylko domyślać, że służyła tylko do rozmnażania... jej cycuchy są w tragicznym stanie. Jakby tego było mało, sunia ma coś ze skórą. Ami, bo takie wstępnie dostała imię, ma swój wątek na dogo, pod poniższym linkiem: http://www.dogomania.pl/threads/181040-AMI-w-bardzo-zlym-stanie-wyniszczona-sunia-Amstaff-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel 3) Sunia rudaska. Ma kaszel i straszną biegunkę już od dłuższego czasu. Sunia została adoptowana, ale nowy właściciel zwrócił ją do schroniska "na leczenie". Teraz sunia ma szansę już na normalne życie. http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282270#post14282270 Wszystkie te sunie zasługują na dar od losu. Dzięki Wam, możemy im go ofiarować, stworzyć warunki do diagnostyki, leczenia, a także bezpiecznego oczekiwania na dobry dom. Błagamy Was póki co o deklaracje na wątkach na hoteliki i leczenie suczek, o deklaracje stałe, jak i jednorazowe. Tylko po pewności w deklaracjach, będziemy mogli suczkom pomóc.
  14. Sigmę po zdjęciu szwów czekają kąpiele w Hexodermie z uwagi na drożdżycę. Gdyby ktoś miał na zbyciu Hexoderm, chętnie przyjmiemy.
  15. Sisi dzisiaj była na wizycie u doktora, ponieważ zrobiła jej się gulka na operowanym kolanie. Gulka okazała się krwiakiem. Sisi spadła z kanapy dzisiaj jak biegła do drzwi i musiała się uderzyć. Krwiak może z powrotem się zebrać niestety, ale oby nie. Jutro planowane zdjęcie szwów.
  16. [B]3 CHORE SUNIE PROSZĄ O WSPARCIE, PAMIĘĆ I POMOC... [/B]Nieśmiało przypomnę, że szukamy pomocy wśród miłośników bullowatych i nie tylko, dla 3 suczek przebywających w schronisku na Śląsku. Wszystkie 3 sunie potrzebują pilnej pomocy bo są chore. Na chwilę obecną nie możemy zbierać deklaracji poza forum, bo schronisko nie jest przychylne wolontariatowi. Chcemy pomóc sunieczkom, stworzyć im lepsze warunki do leczenia, a przede wszystkim diagnostyki. Na chwilę obecną sunie są leczone bez kompleksowych badań. 1) Sunia biało - ruda, jej stan jest najbardziej poważny i zły. Sunia ma coś z okiem, ale przede wszystkim jej stan skóry jest podobno fatalny i nie widać tego na zdjęciach. Sunia nie ma swojego wątku na dogo. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL15T8FuI/AAAAAAAACiw/XcxfksylU_A/bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2aHscII/AAAAAAAACi0/D5QmCRVLG0U/bytom3a.jpg[/IMG] 2) Sunia błękitna pręgowana, sunia została znaleziona przywiązana do drzewa, można się tylko domyślać, że służyła tylko do rozmnażania... jej cycuchy są w tragicznym stanie. Jakby tego było mało, sunia ma coś ze skórą. Ami, bo takie wstępnie dostała imię, ma swój wątek na dogo, pod poniższym linkiem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181040-AMI-w-bardzo-zlym-stanie-wyniszczona-sunia-Amstaff-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel[/url] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1536WWI/AAAAAAAACio/PJiygl65OFQ/ami_bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1_MtwyI/AAAAAAAACis/rEwXxvyj4bE/Ami_bytom8a.jpg[/IMG] 3) Sunia rudaska. Ma kaszel i straszną biegunkę już od dłuższego czasu. Sunia została adoptowana, ale nowy właściciel zwrócił ją do schroniska "na leczenie". Teraz sunia ma szansę już na normalne życie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282270#post14282270[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2gbNXWI/AAAAAAAACi4/X5Kkvtiw8uQ/d013f256e308cfd5a.jpg[/img] [B]Wszystkie te sunie zasługują na dar od losu. Dzięki Wam, możemy im go ofiarować, stworzyć warunki do diagnostyki, leczenia, a także bezpiecznego oczekiwania na dobry dom. Błagamy Was póki co o deklaracje na wątkach na hoteliki i leczenie suczek, o deklaracje stałe, jak i jednorazowe. Tylko po pewności w deklaracjach, będziemy mogli suczkom pomóc. [/B]
  17. [B]3 CHORE SUNIE PROSZĄ O WSPARCIE, PAMIĘĆ I POMOC... [/B]Szukamy pomocy wśród miłośników bullowatych i nie tylko, dla 3 suczek przebywających w schronisku na Śląsku. Wszystkie 3 sunie potrzebują pilnej pomocy bo są chore. Na chwilę obecną nie możemy zbierać deklaracji poza forum, bo schronisko nie jest przychylne wolontariatowi. Chcemy pomóc sunieczkom, stworzyć im lepsze warunki do leczenia, a przede wszystkim diagnostyki. Na chwilę obecną sunie są leczone bez kompleksowych badań. 1) Sunia biało - ruda, jej stan jest najbardziej poważny i zły. Sunia ma coś z okiem, ale przede wszystkim jej stan skóry jest podobno fatalny i nie widać tego na zdjęciach. Sunia nie ma swojego wątku na dogo. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL15T8FuI/AAAAAAAACiw/XcxfksylU_A/bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2aHscII/AAAAAAAACi0/D5QmCRVLG0U/bytom3a.jpg[/IMG] 2) Sunia błękitna pręgowana, sunia została znaleziona przywiązana do drzewa, można się tylko domyślać, że służyła tylko do rozmnażania... jej cycuchy są w tragicznym stanie. Jakby tego było mało, sunia ma coś ze skórą. Ami, bo takie wstępnie dostała imię, ma swój wątek na dogo, pod poniższym linkiem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181040-AMI-w-bardzo-zlym-stanie-wyniszczona-sunia-Amstaff-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel[/url] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1536WWI/AAAAAAAACio/PJiygl65OFQ/ami_bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1_MtwyI/AAAAAAAACis/rEwXxvyj4bE/Ami_bytom8a.jpg[/IMG] 3) Sunia rudaska. Ma kaszel i straszną biegunkę już od dłuższego czasu. Sunia została adoptowana, ale nowy właściciel zwrócił ją do schroniska "na leczenie". Teraz sunia ma szansę już na normalne życie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282270#post14282270[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2gbNXWI/AAAAAAAACi4/X5Kkvtiw8uQ/d013f256e308cfd5a.jpg[/img] [B]Wszystkie te sunie zasługują na dar od losu. Dzięki Wam, możemy im go ofiarować, stworzyć warunki do diagnostyki, leczenia, a także bezpiecznego oczekiwania na dobry dom. Błagamy Was póki co o deklaracje na wątkach na hoteliki i leczenie suczek, o deklaracje stałe, jak i jednorazowe. Tylko po pewności w deklaracjach, będziemy mogli suczkom pomóc. [/B]
  18. [B]3 CHORE SUNIE PROSZĄ O WSPARCIE, PAMIĘĆ I POMOC... [/B]Szukamy pomocy wśród miłośników bullowatych i nie tylko, dla 3 suczek przebywających w schronisku na Śląsku. Wszystkie 3 sunie potrzebują pilnej pomocy bo są chore. Na chwilę obecną nie możemy zbierać deklaracji poza forum, bo schronisko nie jest przychylne wolontariatowi. Chcemy pomóc sunieczkom, stworzyć im lepsze warunki do leczenia, a przede wszystkim diagnostyki. Na chwilę obecną sunie są leczone bez kompleksowych badań. 1) Sunia biało - ruda, jej stan jest najbardziej poważny i zły. Sunia ma coś z okiem, ale przede wszystkim jej stan skóry jest podobno fatalny i nie widać tego na zdjęciach. Sunia nie ma swojego wątku na dogo. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL15T8FuI/AAAAAAAACiw/XcxfksylU_A/bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2aHscII/AAAAAAAACi0/D5QmCRVLG0U/bytom3a.jpg[/IMG] 2) Sunia błękitna pręgowana, sunia została znaleziona przywiązana do drzewa, można się tylko domyślać, że służyła tylko do rozmnażania... jej cycuchy są w tragicznym stanie. Jakby tego było mało, sunia ma coś ze skórą. Ami, bo takie wstępnie dostała imię, ma swój wątek na dogo, pod poniższym linkiem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181040-AMI-w-bardzo-zlym-stanie-wyniszczona-sunia-Amstaff-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel[/url] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1536WWI/AAAAAAAACio/PJiygl65OFQ/ami_bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1_MtwyI/AAAAAAAACis/rEwXxvyj4bE/Ami_bytom8a.jpg[/IMG] 3) Sunia rudaska. Ma kaszel i straszną biegunkę już od dłuższego czasu. Sunia została adoptowana, ale nowy właściciel zwrócił ją do schroniska "na leczenie". Teraz sunia ma szansę już na normalne życie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282270#post14282270[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2gbNXWI/AAAAAAAACi4/X5Kkvtiw8uQ/d013f256e308cfd5a.jpg[/img] [B]Wszystkie te sunie zasługują na dar od losu. Dzięki Wam, możemy im go ofiarować, stworzyć warunki do diagnostyki, leczenia, a także bezpiecznego oczekiwania na dobry dom. Błagamy Was póki co o deklaracje na wątkach na hoteliki i leczenie suczek, o deklaracje stałe, jak i jednorazowe. Tylko po pewności w deklaracjach, będziemy mogli suczkom pomóc. [/B]
  19. [B]3 CHORE SUNIE PROSZĄ O WSPARCIE, PAMIĘĆ I POMOC... [/B]Nieśmiało przypomnę, że szukamy pomocy wśród miłośników bullowatych i nie tylko, dla 3 suczek przebywających w schronisku na Śląsku. Wszystkie 3 sunie potrzebują pilnej pomocy bo są chore. Na chwilę obecną nie możemy zbierać deklaracji poza forum, bo schronisko nie jest przychylne wolontariatowi. Chcemy pomóc sunieczkom, stworzyć im lepsze warunki do leczenia, a przede wszystkim diagnostyki. Na chwilę obecną sunie są leczone bez kompleksowych badań. 1) Sunia biało - ruda, jej stan jest najbardziej poważny i zły. Sunia ma coś z okiem, ale przede wszystkim jej stan skóry jest podobno fatalny i nie widać tego na zdjęciach. Sunia nie ma swojego wątku na dogo. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL15T8FuI/AAAAAAAACiw/XcxfksylU_A/bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2aHscII/AAAAAAAACi0/D5QmCRVLG0U/bytom3a.jpg[/IMG] 2) Sunia błękitna pręgowana, sunia została znaleziona przywiązana do drzewa, można się tylko domyślać, że służyła tylko do rozmnażania... jej cycuchy są w tragicznym stanie. Jakby tego było mało, sunia ma coś ze skórą. Ami, bo takie wstępnie dostała imię, ma swój wątek na dogo, pod poniższym linkiem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181040-AMI-w-bardzo-zlym-stanie-wyniszczona-sunia-Amstaff-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel[/url] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1536WWI/AAAAAAAACio/PJiygl65OFQ/ami_bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1_MtwyI/AAAAAAAACis/rEwXxvyj4bE/Ami_bytom8a.jpg[/IMG] 3) Sunia rudaska. Ma kaszel i straszną biegunkę już od dłuższego czasu. Sunia została adoptowana, ale nowy właściciel zwrócił ją do schroniska "na leczenie". Teraz sunia ma szansę już na normalne życie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282270#post14282270[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2gbNXWI/AAAAAAAACi4/X5Kkvtiw8uQ/d013f256e308cfd5a.jpg[/img] [B]Wszystkie te sunie zasługują na dar od losu. Dzięki Wam, możemy im go ofiarować, stworzyć warunki do diagnostyki, leczenia, a także bezpiecznego oczekiwania na dobry dom. Błagamy Was póki co o deklaracje na wątkach na hoteliki i leczenie suczek, o deklaracje stałe, jak i jednorazowe. Tylko po pewności w deklaracjach, będziemy mogli suczkom pomóc. [/B]
  20. [B]3 CHORE SUNIE PROSZĄ O WSPARCIE, PAMIĘĆ I POMOC... [/B]Szukamy pomocy wśród miłośników bullowatych i nie tylko, dla 3 suczek przebywających w schronisku na Śląsku. Wszystkie 3 sunie potrzebują pilnej pomocy bo są chore. Na chwilę obecną nie możemy zbierać deklaracji poza forum, bo schronisko nie jest przychylne wolontariatowi. Chcemy pomóc sunieczkom, stworzyć im lepsze warunki do leczenia, a przede wszystkim diagnostyki. Na chwilę obecną sunie są leczone bez kompleksowych badań. 1) Sunia biało - ruda, jej stan jest najbardziej poważny i zły. Sunia ma coś z okiem, ale przede wszystkim jej stan skóry jest podobno fatalny i nie widać tego na zdjęciach. Sunia nie ma swojego wątku na dogo. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL15T8FuI/AAAAAAAACiw/XcxfksylU_A/bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2aHscII/AAAAAAAACi0/D5QmCRVLG0U/bytom3a.jpg[/IMG] 2) Sunia błękitna pręgowana, sunia została znaleziona przywiązana do drzewa, można się tylko domyślać, że służyła tylko do rozmnażania... jej cycuchy są w tragicznym stanie. Jakby tego było mało, sunia ma coś ze skórą. Ami, bo takie wstępnie dostała imię, ma swój wątek na dogo, pod poniższym linkiem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181040-AMI-w-bardzo-zlym-stanie-wyniszczona-sunia-Amstaff-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel[/url] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1536WWI/AAAAAAAACio/PJiygl65OFQ/ami_bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1_MtwyI/AAAAAAAACis/rEwXxvyj4bE/Ami_bytom8a.jpg[/IMG] 3) Sunia rudaska. Ma kaszel i straszną biegunkę już od dłuższego czasu. Sunia została adoptowana, ale nowy właściciel zwrócił ją do schroniska "na leczenie". Teraz sunia ma szansę już na normalne życie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282270#post14282270[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2gbNXWI/AAAAAAAACi4/X5Kkvtiw8uQ/d013f256e308cfd5a.jpg[/img] [B]Wszystkie te sunie zasługują na dar od losu. Dzięki Wam, możemy im go ofiarować, stworzyć warunki do diagnostyki, leczenia, a także bezpiecznego oczekiwania na dobry dom. Błagamy Was póki co o deklaracje na wątkach na hoteliki i leczenie suczek, o deklaracje stałe, jak i jednorazowe. Tylko po pewności w deklaracjach, będziemy mogli suczkom pomóc. [/B]
  21. [B]3 CHORE SUNIE PROSZĄ O WSPARCIE, PAMIĘĆ I POMOC... [/B]Szukamy pomocy wśród miłośników bullowatych i nie tylko, dla 3 suczek przebywających w schronisku na Śląsku. Wszystkie 3 sunie potrzebują pilnej pomocy bo są chore. Na chwilę obecną nie możemy zbierać deklaracji poza forum, bo schronisko nie jest przychylne wolontariatowi. Chcemy pomóc sunieczkom, stworzyć im lepsze warunki do leczenia, a przede wszystkim diagnostyki. Na chwilę obecną sunie są leczone bez kompleksowych badań. 1) Sunia biało - ruda, jej stan jest najbardziej poważny i zły. Sunia ma coś z okiem, ale przede wszystkim jej stan skóry jest podobno fatalny i nie widać tego na zdjęciach. Sunia nie ma swojego wątku na dogo. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL15T8FuI/AAAAAAAACiw/XcxfksylU_A/bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2aHscII/AAAAAAAACi0/D5QmCRVLG0U/bytom3a.jpg[/IMG] 2) Sunia błękitna pręgowana, sunia została znaleziona przywiązana do drzewa, można się tylko domyślać, że służyła tylko do rozmnażania... jej cycuchy są w tragicznym stanie. Jakby tego było mało, sunia ma coś ze skórą. Ami, bo takie wstępnie dostała imię, ma swój wątek na dogo, pod poniższym linkiem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181040-AMI-w-bardzo-zlym-stanie-wyniszczona-sunia-Amstaff-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel[/url] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1536WWI/AAAAAAAACio/PJiygl65OFQ/ami_bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1_MtwyI/AAAAAAAACis/rEwXxvyj4bE/Ami_bytom8a.jpg[/IMG] 3) Sunia rudaska. Ma kaszel i straszną biegunkę już od dłuższego czasu. Sunia została adoptowana, ale nowy właściciel zwrócił ją do schroniska "na leczenie". Teraz sunia ma szansę już na normalne życie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282270#post14282270[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2gbNXWI/AAAAAAAACi4/X5Kkvtiw8uQ/d013f256e308cfd5a.jpg[/img] [B]Wszystkie te sunie zasługują na dar od losu. Dzięki Wam, możemy im go ofiarować, stworzyć warunki do diagnostyki, leczenia, a także bezpiecznego oczekiwania na dobry dom. Błagamy Was póki co o deklaracje na wątkach na hoteliki i leczenie suczek, o deklaracje stałe, jak i jednorazowe. Tylko po pewności w deklaracjach, będziemy mogli suczkom pomóc. [/B]
  22. Zaraz je nieco poogłaszam. Coś zasiedziały się nam chłopaki :( [B]3 CHORE SUNIE PROSZĄ O WSPARCIE, PAMIĘĆ I POMOC... [/B]Nieśmiało przypomnę, że szukamy pomocy wśród miłośników bullowatych i nie tylko, dla 3 suczek przebywających w schronisku na Śląsku. Wszystkie 3 sunie potrzebują pilnej pomocy bo są chore. Na chwilę obecną nie możemy zbierać deklaracji poza forum, bo schronisko nie jest przychylne wolontariatowi. Chcemy pomóc sunieczkom, stworzyć im lepsze warunki do leczenia, a przede wszystkim diagnostyki. Na chwilę obecną sunie są leczone bez kompleksowych badań. 1) Sunia biało - ruda, jej stan jest najbardziej poważny i zły. Sunia ma coś z okiem, ale przede wszystkim jej stan skóry jest podobno fatalny i nie widać tego na zdjęciach. Sunia nie ma swojego wątku na dogo. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL15T8FuI/AAAAAAAACiw/XcxfksylU_A/bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2aHscII/AAAAAAAACi0/D5QmCRVLG0U/bytom3a.jpg[/IMG] 2) Sunia błękitna pręgowana, sunia została znaleziona przywiązana do drzewa, można się tylko domyślać, że służyła tylko do rozmnażania... jej cycuchy są w tragicznym stanie. Jakby tego było mało, sunia ma coś ze skórą. Ami, bo takie wstępnie dostała imię, ma swój wątek na dogo, pod poniższym linkiem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181040-AMI-w-bardzo-zlym-stanie-wyniszczona-sunia-Amstaff-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel[/url] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1536WWI/AAAAAAAACio/PJiygl65OFQ/ami_bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1_MtwyI/AAAAAAAACis/rEwXxvyj4bE/Ami_bytom8a.jpg[/IMG] 3) Sunia rudaska. Ma kaszel i straszną biegunkę już od dłuższego czasu. Sunia została adoptowana, ale nowy właściciel zwrócił ją do schroniska "na leczenie". Teraz sunia ma szansę już na normalne życie. [url]http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282270#post14282270[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2gbNXWI/AAAAAAAACi4/X5Kkvtiw8uQ/d013f256e308cfd5a.jpg[/img] [B]Wszystkie te sunie zasługują na dar od losu. Dzięki Wam, możemy im go ofiarować, stworzyć warunki do diagnostyki, leczenia, a także bezpiecznego oczekiwania na dobry dom. Błagamy Was póki co o deklaracje na wątkach na hoteliki i leczenie suczek, o deklaracje stałe, jak i jednorazowe. Tylko po pewności w deklaracjach, będziemy mogli suczkom pomóc. [/B]
  23. [B]3 CHORE SUNIE PROSZĄ O WSPARCIE, PAMIĘĆ I POMOC... [/B]Nieśmiało przypomnę, że szukamy pomocy wśród miłośników bullowatych i nie tylko, dla 3 suczek przebywających w schronisku na Śląsku. Wszystkie 3 sunie potrzebują pilnej pomocy bo są chore. Na chwilę obecną nie możemy zbierać deklaracji poza forum, bo schronisko nie jest przychylne wolontariatowi. Chcemy pomóc sunieczkom, stworzyć im lepsze warunki do leczenia, a przede wszystkim diagnostyki. Na chwilę obecną sunie są leczone bez kompleksowych badań. 1) Sunia biało - ruda, jej stan jest najbardziej poważny i zły. Sunia ma coś z okiem, ale przede wszystkim jej stan skóry jest podobno fatalny i nie widać tego na zdjęciach. Sunia nie ma swojego wątku na dogo. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL15T8FuI/AAAAAAAACiw/XcxfksylU_A/bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2aHscII/AAAAAAAACi0/D5QmCRVLG0U/bytom3a.jpg[/IMG] 2) Sunia błękitna pręgowana, sunia została znaleziona przywiązana do drzewa, można się tylko domyślać, że służyła tylko do rozmnażania... jej cycuchy są w tragicznym stanie. Jakby tego było mało, sunia ma coś ze skórą. Ami, bo takie wstępnie dostała imię, ma swój wątek na dogo, pod poniższym linkiem: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282227#post14282227"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/181040-AMI-w-bardzo-zlym-stanie-wyniszczona-sunia-Amstaff-Zbieramy-na-leczenie-i-hotel[/url] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1536WWI/AAAAAAAACio/PJiygl65OFQ/ami_bytom2a.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL1_MtwyI/AAAAAAAACis/rEwXxvyj4bE/Ami_bytom8a.jpg[/IMG] 3) Sunia rudaska. Ma kaszel i straszną biegunkę już od dłuższego czasu. Sunia została adoptowana, ale nowy właściciel zwrócił ją do schroniska "na leczenie". Teraz sunia ma szansę już na normalne życie. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282227#post14282227"][/URL][url]http://www.dogomania.pl/threads/180799-Bytom-Amstaff-przeraA-ona-w-schronisku-czeka-na-naszAE-pomoc-Oddana-z-biegunkAE?p=14282270#post14282270[/url] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S5lL2gbNXWI/AAAAAAAACi4/X5Kkvtiw8uQ/d013f256e308cfd5a.jpg[/img] [B]Wszystkie te sunie zasługują na dar od losu. Dzięki Wam, możemy im go ofiarować, stworzyć warunki do diagnostyki, leczenia, a także bezpiecznego oczekiwania na dobry dom. Błagamy Was póki co o deklaracje na wątkach na hoteliki i leczenie suczek, o deklaracje stałe, jak i jednorazowe. Tylko po pewności w deklaracjach, będziemy mogli suczkom pomóc. [/B]
  24. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc. :) Oby się udało sunieczkom pomóc.
×
×
  • Create New...