Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Widze dobrze, po prostu nie mam siły na wciskanie wszystkich klawiszy ;)
  2. Ciapka miało być.
  3. Cipka to chyba u Magdy widziałam wczoraj w hotelu.
  4. No niestety nie brakuje i coraz więcej kolejnych się wykluło. Szczęście, że chociaż ostatnio ruch w adopcjach. Niestety na ich miejsca w przyszłym tygodniu kolejne bidy przyjeżdżają uratowane przed eutanazją.
  5. Wolontariuszki ze schroniska mówią, że to dobre schronisko. Pozostaje im ufać.
  6. Rozmawiałam dzisiaj ze schroniskiem, bo mielibyśmy DT dla suni. Sunia jest w schronisku, stan jest ciężki. Jest ulubienicą pani dyrektor i wetki. Siedzi na kwarantannie w pojedynczym boksie. Pani w biurze powiedziała, że pomocy nie potrzebują i nie chcą, bo kasę mają, wetów mają i sunia dostaje karmę dla wątrobowców. Sunia ewentualnie będzie do adopcji po wyleczeniu, sterylce, szczepieniach, ale to potrwa co najmniej 2 miesiące. Dzisiaj była Eldo u suni, jednak suni jej nie pokazano.
  7. U nas niestety wolnych domów tymczasowych brak, tylko w hotelikach mamy miejsca :(
  8. Niestety Cezary nadal bez domku :( Dzięki ogromne Jenny za pamięć o nim! Jakoś moloski nie mają szczęścia.
  9. Co robi pani Megi? [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7cmxffKqhI/AAAAAAAADhY/Jw4GTKyZcFY/DSC_1042.jpg[/img]
  10. Strasznie zaniedbana bida :( Wesołych Świąt.
  11. Staramy się dbać o nasze psiaki najlepiej jak umiemy. Ostatnio byli u nas w odwiedzinach ludzie zainteresowani adopcją suni od nas. Bardzo nam miło było usłyszeć, że mamy bardziej zadbane psiaki aniżeli psiaki u niejednych właścicieli. Uradowane, wesołe, wpatrzone w człowieka. Sami też byliśmy w ostatni weekend w jednym z dużych schronisk pomóc poznać bullowate i je ocenić pod kątem adopcji (w tym schronisku bowiem żaden bullowaty nie znalazł domu w tym roku). Po dwóch dniach doszło do mnie co oglądałam cały dzień i jak to było "przerażające". Otóż na kilkanaście psów wyprowadzonych nie było psiaka zdrowego, jedne były mniej, inne bardziej chore - ale chore. Każdy z psów ciągnął przed siebie, aby dalej, nie interesował ich człowiek, kontakt. Przy próbach dotyku psy się aż spinały, bo chyba zapomniały jak to jest... Po tym dniu wiem, że to co robimy jest potrzebne.
  12. Relacja z rana: Rufus zaanektował sobie sofę do spania. Przespał całą noc. Na spacerze przechadzał się wzdłuż potów sąsiadów oznajmiając, że teraz on jest królem.
  13. Poranne wieści od Molly. :) [quote]Witam znów (pewnie już macie dość maili które piszę) Jestem zmuszony poinformować o ważnym fakcie z życia Molly. Wczoraj padał lekko deszcz. Na spacer poszliśmy około 20,30, pospacerowaliśmy, pobiegaliśmy, jak zwykle. Nagle wpadliśmy na psiaka, suczka fox terier. To żywiołowa FIFA. Jej właściciel zachwycił się Molly, że miła, wychowana, sympatyczna. Początkowo byłem sceptyczny do propozycji pana by Molly pobawiła się z Fifą. Opowiedziałem jak wygląda sprawa ale on swoje, że się wybiega że nic nie zrobi Fifie. Uległem wreszcie i się zaczęło. Bieganie za patykiem, przeciąganie patyka, gonitwy, zabawa na całego. Fifa to psi cyborg, ale Molly nie odpuszczała, tak się cieszyła. Następnie pan wyciągnął podświetlaną na niebiesko piłeczkę, wyglądała w ciemnościach jak UFO, coś co Fifa kocha od pół roku. Znów gonitwa, Molly zachwycona. Tak zyskała przyjaciółkę Fifę, do paczki należą jeszcze dwa, owczarek i jeszcze jakiś jednak nie poznaliśmy ich. Molly była zapaćkana w błocie od biegania ja też czarny, Monika się załamała. Molly grzecznie czekała aż ją wyczyściliśmy a następnie zaczęła się tak cieszyć. Przewracała się jakieś fikołki, zwariowała. Wiemy że Fifa bywa w parku zwykle o tej samej godzinie i że Fifa chętnie będzie się bawiła z Molly. Obudziłem się o 8,30 i jak dzień wcześniej musiałem obudzić Molly by zechciała wyjść na spacer. Od wczorajszej zabawy zyskałem w Molly oczach, dziś na spacerze cały czas zwracała na mnie uwagę z taką wdzięcznością. To cudowny psiak. Zdrowych Wesołych Świąt dla Was oraz Waszych podopiecznych.[/quote]
  14. Na żywo strzela jeszcze lepsze zołzulec.
  15. Pozdrowienia od Negry dla kibicujących jej cioć i wujków. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z-IVEbphI/AAAAAAAADhA/ycvHp5lXmGA/DSC_1526.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z-IZOJKFI/AAAAAAAADhE/8i1ROyUzFd0/DSC_1529.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z-IkZrFDI/AAAAAAAADhI/mKFoL7sukoo/DSC_1539.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z-I6eKnwI/AAAAAAAADhM/hNBTC9SKBMk/DSC_1542.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z-JE8l3aI/AAAAAAAADhQ/Iqp98prkwNQ/DSC_1544.jpg[/img]
  16. Nie dziwota jak siedzisz po nocach i pół dogo ogłaszasz :)
  17. Był domek w Poznaniu, który myślał o adopcji Tory bądź Rufuska. Jednak z uwagi na większą problemowość Rufiego w aspekcie zdrowia jak i zachowań to on dzisiaj zamieszkał w nowym domku.
  18. Ostatnie 5 i więcej nie będzie! [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z1dZnoI5I/AAAAAAAADe0/Sd7WDNlp-Z8/DSC_1291.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z1dBGhsQI/AAAAAAAADew/6y27A3WggA8/DSC_1290.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z1dCOWudI/AAAAAAAADes/KjwUtmDocgc/DSC_1289.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z1cyx27ZI/AAAAAAAADeo/ta-qZ8eXNmQ/DSC_1287.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z1cn3JzvI/AAAAAAAADek/J6Jo3daRvn8/DSC_1284.jpg[/img]
  19. I kolejne 5, co by się Wam nie nudziło :) [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z14BS-5ZI/AAAAAAAADfI/1UBl7-p6r0w/DSC_1314.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z134RsjbI/AAAAAAAADfE/J3vZb8lvse8/DSC_1304.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z13n8zB5I/AAAAAAAADfA/TzQoLw3anUQ/DSC_1302.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z13V1r8II/AAAAAAAADe8/G9Dw1V_rEkE/DSC_1298.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z13DWC6gI/AAAAAAAADe4/lxdq3imJbSk/DSC_1294.jpg[/img]
  20. I kolejne 5 zdjęć. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z2FQiEa5I/AAAAAAAADgo/LoxL1UKUXBQ/DSC_1332.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z2FE9e0aI/AAAAAAAADgs/Xwz-I8BBOdk/DSC_1328.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z2E-z65cI/AAAAAAAADfU/kQooci8xsHU/DSC_1327.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z2EzwW4JI/AAAAAAAADfQ/JoDiPAvrg0A/DSC_1324.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z2EvqFd8I/AAAAAAAADfM/YRLvGYBO8lg/DSC_1316.jpg[/img]
  21. Kolejne 5 zdjęć: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z2XHtMENI/AAAAAAAADf0/l7S4YRgrnIs/DSC_1377.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z2XHV0aLI/AAAAAAAADfw/PW90vF9HwKw/DSC_1369.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z2WLw5v2I/AAAAAAAADfs/e_qXTZCozEA/DSC_1348.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z2WPjkhQI/AAAAAAAADfo/ypcwhLvg0I4/DSC_1347.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z2V7dVD8I/AAAAAAAADgg/NqktIqyV-gQ/DSC_1334.jpg[/img]
  22. Czas przypomnieć o naszej maskotce. :mrgreen: O którą zupełnie nikt a nikt nie dzwonił. :cry: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z2j2cFUvI/AAAAAAAADgM/hs_aQiybrJ8/DSC_1406.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z2jxZFmNI/AAAAAAAADgQ/tEIwnAG6K8g/DSC_1403.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z2joQ64GI/AAAAAAAADgU/IJPuqpeP9i0/DSC_1399.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z2jY0onoI/AAAAAAAADf8/Jm9IqzvSylw/DSC_1385.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Z2jZ0gFDI/AAAAAAAADf4/5ZLBGoRPigo/DSC_1379.jpg[/img]
  23. [quote name='an1a']Dzwoni w jej sprawie ktoś sensowny?[/QUOTE] Niestety niebardzo... dzisiaj miałam kolejny bezsensowny telefon.
  24. Ostatnie 2 i koniec. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7ZpmIQ95AI/AAAAAAAADec/kPPDaHBm9u4/DSC_1249.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7ZpmchvBoI/AAAAAAAADds/iAC3D7F0oDQ/DSC_1269.jpg[/img]
  25. Kolejne 5 fotek (głupi wymysł z tymi 10 znakami). [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7ZpekiuX6I/AAAAAAAADdU/4evLz3BDynY/DSC_1216.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Zpe0UmdLI/AAAAAAAADdY/PNK4sE06Mf8/DSC_1217.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Zpe9Uv7hI/AAAAAAAADdc/bt2D7OjDzbs/DSC_1222.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7Zpex1TySI/AAAAAAAADeM/D3J3juuP65Y/DSC_1239.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S7ZpfEHv4SI/AAAAAAAADeU/OM0wG5apolg/DSC_1243.jpg[/img]
×
×
  • Create New...