Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Jak wiozła Bolka to dzwoniła do mnie i krzyczała, że ONA ma amstaffa na pokładzie i że jest to właśnie Boluś :)
  2. Pan Rufus: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCMsXdteLAI/AAAAAAAAEdw/zutZPjNm0Io/rufus1.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCMsXtlgufI/AAAAAAAAEd0/nWQKKqUeV0A/s512/rufus2.jpg[/img]
  3. I Kaliszaki na wakacjach: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCMp38gyVgI/AAAAAAAAEdY/HhCLz1fha0o/bic6.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCMp4c6snxI/AAAAAAAAEdc/lplDiwUMyo0/bic7.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCMp4lN2ofI/AAAAAAAAEdg/bc64yWUWWRA/bic8.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCMp4kCOMXI/AAAAAAAAEdk/2uxN8L9DjVA/bic9.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCMp5c2tMFI/AAAAAAAAEdo/dsdHZtBD5rI/bic10.jpg[/img]
  4. Kilka zdjęć Kaliszaków: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCMpqqr1RhI/AAAAAAAAEdE/JlYjDf4-lSs/s512/bic1.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCMpqjnHyFI/AAAAAAAAEdI/CSjsHB6YwZM/s512/bic2.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCMpq_t9uxI/AAAAAAAAEdM/qGHJNsha4D4/s512/bic3.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCMpq97IiDI/AAAAAAAAEdQ/MmKZEr2g8sY/bic4.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCMprPafgPI/AAAAAAAAEdU/tTg_EtuykzE/bic5.jpg[/img]
  5. Kasia, która bała się TTB jak ognia została ich pogromczynią. :evil_lol:
  6. Sylwia wie o jego agresji do psów. Tu chodzi o to, że Ania wypracowała z nim obojętne mijanie sie z psami, oni dopiero nad tym pracują.
  7. Molly zaczęła szkolenie z zakresu posłuszeństwa. Była na pierwszych zajęciach. [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCIX95d9p1I/AAAAAAAAEcU/kS0KoBSJCeM/Molly1.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCIX94HiAQI/AAAAAAAAEcY/jHtzQ5rgrJ0/molly2.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCIX-IQWB4I/AAAAAAAAEcc/vSpP7p5ETSo/Molly3.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCIX-LBx9vI/AAAAAAAAEcg/VSTJEAk8rfo/molly4.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCIX-dwJgfI/AAAAAAAAEck/yEA0vsPmNJM/Molly5.jpg[/img]
  8. Macie jakieś wieści jak Boluś odnalazł sie u Kasi?
  9. Wieści od Gastonka: [quote]Witam serdecznie Pani Kasiu:) W pierwszej kolejności, pragnę gorąco podziękować za Diego. To wspaniały piesek! Wniósł do naszego domu wiele radości:)...Początkowo zachwycił mnie swoja urodą, to było to co przykuło mój wzrok. Po czasie, który jest u nas, moge stwierdzić, ze ma cudowną osobowość. Jest wesołym, pełnym życia psiakiem. Uwielbia długie spacery, choc teraz, gdy były upały szybko sie meczył, wiec wychodziliśmy na spacerki rankiem i wieczorem. ale sa to ok. 2 godzinne spacery, takze nie jest pokrzywdzony:). Zazwyczaj jest to spacer szybkim tempem co Diego szczególnie lubi. W stosunku do moich dzieci jest przekochany, najchetniej spałby z nimi na kanapie:)...Chętnie sie z nimi bawi i nie podgryza, co niestety zdarza mu sie w zabawie z dorosłymi ( ale nie ze mną ). Chodzi za mną krok w krok po mieszkaniu, nawet podczas kąpieli mi towarzyszy. Kładzie sie pod wanną i spokojnie czeka:). Ania mówiła, że nie sygnalizuje potzreby wyścia na dwór. Otóż, sygnalizuje, i to bardzo zdecydowanie. Rano podnosi łbem moją głowę, liżąc mnie przy tym po całej twarzy:):):) Nie je suchej karmy. Odkad jest u nas nie zjadł ani jednej miski, ale to nie problem, gdyż i tak gotuje mu jedzonko:) Jedyne co mnie martwi, to jego wrogość do innych psów. Są sytuacje, że przejdzie spokojnie, ale rzadko sie to zdarza. Tu niestety długa droga przed nami. Nawet teraz Diego leży obok mnie:) Dziękuję Wam za mojego Diego:)... Przesyłam zdjecia... Pozdrawiam cieplutko. Sylwia S.[/quote] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCIRnNFMJMI/AAAAAAAAEcE/L-Elrmkg5WQ/s512/Diego%20042.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCIRnZXrhfI/AAAAAAAAEcI/0b8SIB8tWHE/Diego%20057.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCIRnSeQf2I/AAAAAAAAEcM/Jjl5qGQv9w4/s512/Diego%20059.jpg[/img]
  10. 17.05.2010 w Żyrardowie zaginęła sunia amstaffka dziewczyny z dogo. Wabi się Xsara. Ma 8 lat. Nie jest wysterylizowana, nie ma chipa, nie miała adresatki. Sunia może być teraz już wszędzie. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCICcIJXivI/AAAAAAAAEb8/ROGtGf5JpLE/s512/xsara1.jpg[/img]
  11. [quote name='martaipieski']amstaffka zoja w weekend pojechała do nowego domu, do Pani z Piły ale ta Pani własciwie mieszka w Niemczech:) adopcja trwała tak długo bo trzeba było wyrobic suni paszport:) Pani napisała mi wczoraj maila ze zoja uwiebia dawac buziaki i niestety nie toleruje innych psow:/ Pani miała sie wybrac z nia na szkolenie i obiecala przesyłac badz zamieszczac jej zdjecia:)[/QUOTE] W większości landów TTB są nadal zakazane. Mam nadzieję, że pani mieszka w takim, w którym asty można trzymać... i liczy się z 3 razy wyższym podatkiem od rasy. Czekamy na wieści od dziewczynki.
  12. Strasznie się cieszę, że towarzyszka podróży znalazła w końcu swój domek! Ada, super że ją uratowałaś! Chwała Ci za to!
  13. Czy amstaffka Zoja zamieszkała u pani w Pile? Czy nadal ogłaszać Dorę i Zefira na allegro?
  14. Kilka zdań o Hektorku. Ogólnie psiak z motorkiem w dupci :) Idealny pies dla kogoś kto będzie chciał z psem spędzać dużo czasu, bawić się, szkolić, poświęcać dużo czasu. Obecnie nie ogłaszamy Hektora do adopcji, bo oduczamy go pilnowania zabawek. Poza zaborczością o zabawki nie ma niepokojących objawów w jego zachowaniu.
  15. Strasznie się cieszę, że dziadkowi na stare lata się poszczęściło! Magda, czekamy na wieści z nowego domku. Chcemy nacieszyć oko!
  16. Mamy płową Agre z Bydgoszczy. Ale pewnie to nie tej pani, bo charakterystyczna jest mając tatuaż.
  17. Czasami zdarza się jej stąpać po ziemi. Ale sporadycznie. Raczej zawsze gdzieś buja w obłokach. :p
  18. I ostatnie 3: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCE8OXFO35I/AAAAAAAAEY4/V46N8tnwoRc/Obraz%20038.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCE8OQn6unI/AAAAAAAAEY8/bEhvh3E-aDU/s512/Obraz%20039.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCE8On7NlrI/AAAAAAAAEZA/T4vc8aY1fjE/s512/Obraz%20046.jpg[/img]
  19. I kolejne fotki: [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCE7UuihNcI/AAAAAAAAEYg/srzNNKDl3gM/Obraz%20016.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCE7UiKbQYI/AAAAAAAAEYk/H2cItb2fBnI/Obraz%20017.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCE7U9Z2wdI/AAAAAAAAEYo/O2LQyPdqCQQ/Obraz%20018.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCE7UxjXGxI/AAAAAAAAEYs/vXkgEaFjPEg/s512/Obraz%20030.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCE7VUpWLxI/AAAAAAAAEYw/B5OrNkzkEBI/s512/Obraz%20037.jpg[/img]
  20. Kilka zdjęć Megunki: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCE6qN2o3YI/AAAAAAAAEYM/C6vztUbt4Ew/s512/Obraz%20002.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCE6qcDgSeI/AAAAAAAAEYQ/oD0ImKtnxCc/Obraz%20005.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCE6qTAq5mI/AAAAAAAAEYU/Fr7xK95YS3E/Obraz%20007.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCE6qS-JecI/AAAAAAAAEYY/rTCrtWSbhys/Obraz%20009.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCE6qikiU8I/AAAAAAAAEYc/kjmIYsmhVyg/Obraz%20010.jpg[/img]
  21. 2222222222 [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TBk6j0XN_PI/AAAAAAAAEXg/8y9g_5feCxI/DSC_0437.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TBk6kIfVFbI/AAAAAAAAEXk/kt7dKAc7T-U/DSC_0440.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TBk6kL5hPMI/AAAAAAAAEXo/3rDL3IIKE8E/DSC_0448.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TBk6kQAH0EI/AAAAAAAAEXw/hFaYTxzunMA/DSC_0467.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TBk6kf_Rs-I/AAAAAAAAEXs/Yvj0p5n8YBs/DSC_0461.jpg[/img]
  22. 111111111111 [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TBk1Ea0HQwI/AAAAAAAAEXY/7COVYYP5exg/s512/DSC_0503.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TBk1Evmqh5I/AAAAAAAAEXU/B6RdUS4wFx4/DSC_0514.jpg[/img]
×
×
  • Create New...