Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Malinowy pies, po wielu miesiącach dzisiaj przeprowadził się do nowej rodziny. Malina zamieszkała w Warszawie u rodziny Juli z f. bulli. Będzie miała kumpla Jogiego (bullisia), który od czasu do czasu będzie przyjeżdżać z Juli siostrą z Bratysławy. Malinka w nowym domku szczęśliwa, dostałam już kilka wiadomości, że wszystko jest dobrze! Teraz czekamy na zdjęcia Maliniastej z nowego domu i jej posłanka. :diabloti: Bo Malinka została przekazana wraz ze swoim posłankiem tj. walizką. :eviltong: Malina bowiem zaczęła gardzić łóżkiem i przygarnęła walizkę podróżną. Jej DT dzielnie oddał ją wraz z walizką. :p
  2. Nowego wiadomo tyle, że jutro jadą do DT. Minęło 14 dni, właściciela ani widu ani słychu.
  3. Jutro rano jest transport Kaliszaków w razie co. :)
  4. My jutro rano jedziemy Wawa - Wrocław w razie co.
  5. [quote name='Alicja']mogą być PO rodowodowych ale niekoniecznie z metrykami ;/[/QUOTE] Zmylił mnie temat wątku ich. Tu jest info, że po rodowodowych, na wątku, że z. W każdym razie duuużo szczeniąt szuka domu...
  6. Często dziewczyny na transportowym jeżdżą na trasie do Wawy. W najbliższych dniach pewnie i my będziemy mieć trasę do Wrocka, bo Kaliszaki pewnie trafią tam na DT. Więc do Wawy możemy Ci pewnie jakieś psiaki dowieźć. Niestety musiałabyś je odebrać od razu bo u nas nie ma gdzie szczylków trzymać za bardzo :( Ciekawa jestem, czy to prawda z tymi psami. Jak szczyle mają wyrobione metryki, to to kosztowało hodowce.
  7. Czyli 2 mioty DT potrzebują z Wrocka? Zabić się idzie...
  8. [quote name='jaanna019']Są jakieś wieści? Co w badaniach wyszło?[/QUOTE] Czekamy na poniedziałek :) W poniedziałek mamy wizytę u weta :) Dzisiaj zaś Next przeprowadza się do DT.
  9. Czekamy z niecierpliwością na jutrzejsze wieści :)
  10. Za min. 3 tygodnie chyba (ja słaba w szczeniakach jestem). Czy dla któryś już jest np. sprawdzony DS? Zaczynam się więc rozglądać. :)
  11. Może nam by się udało DT dla szczylków jakieś znaleźć. Pytanie ile DT potrzeba? I od kiedy?
  12. [quote]Witam i pozdrawiam Was i wszystkich Waszych podopiecznych :-) Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam. Jesteśmy po wszystkich szczepieniach i dziś właśnie FRIDZIA została zaczipowana. Podaje nr xxx Chodzimy tez do psiego przedszkola. Frida bardzo szybko się uczy i jest w stosunku do nas bardzo łagodna. Natomiast na spacerach zamęcza wszystkie psy, a znajomi psiarze twierdzą, że ma ADHD. Wieczorny spacer to ok. 2 godziny gonitw z innymi psami, pilką, patykami i czym tylko się da. Charakter ma bardziej jamnika, bo kopie doły, goni ptaki, usiłuje pływać w każdej napotkanej kałuży i nie odpuszcza nawet dużym psom w zabawie. Jeśli ma coś z astka, to tylko to, ze w zabawie przewraca psy i gryzie za gardło okazując przy tym agresję. Nie mamy problemów zdrowotnych, Frida ma niezły apetycik i waży już 12 kg. Niestety łapki nie chca urosnąć i zostanie astem karłowatym :-) Śpi tylko w łóżeczku i koniecznie na poduszce, nie odpuszcza mnie na krok, choć kiedy zostaje sama w domu, nie niszczy niczego. Tak naprawdę to jest psem przytulanką i staram się zabierać ją wszędzie, gdzie tylko mogę. Ogólnie jest tak miłym i pogodnym psiakiem, że każdy zwraca na nią uwagę, ale chwalą też jej piękne umaszczenie i mordkę. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i jeszcze raz dziękujemy, że pozwoliliście nam cieszyć się z jej istnienia :-) Aa, jest jedno maleńkie ale! Nie wiem jak oduczyć Fridę biegania za kołem samochodu albo roweru. Żadne metody treserki nie skutkują, to jest silniejsze chyba od niej. Dostaje wtedy amoku i rzuca sie szczekając. Może cos poradzicie? Dołączam też trochę fotek Fridy z ostatniego spaceru. Ściskam gorąco Irmina[/quote] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_ZeEuh-G4I/AAAAAAAAEUc/v7xskpFYJMQ/P1090250.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_ZeEnwGLQI/AAAAAAAAEUg/LhqI4NYE47s/P1090250a.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_ZeE4wpG_I/AAAAAAAAEUk/P0N53BV1YoY/P1090271.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_ZeE1yop0I/AAAAAAAAEUo/xs8ree3PF1A/P1090282.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_ZeFPKNq7I/AAAAAAAAEUs/yUci9RLbgWQ/P1090295.jpg[/img]
  13. Poszukuje osoby, która ma doświadczenie w przeprowadzaniu wizyt przedadopcyjnych z Dzierżoniowa. Zgłosiła się do nas rodzina, która chciałaby adoptować od nas szczeniaka amstaffa. Może któraś ciotka będzie nam w stanie pomóc?
  14. Dzisiaj mijają 2 miesiące jak Megun jest u nas. Allegro dla niej: [url]http://www.allegro.pl/item1049450648_amstaff_ka_megan_szuka_wyjatkowego_domu.html[/url]
  15. Czekamy na wieści od Malwi. Najbardziej niecierpliwi się p. Magda, chętna do adopcji psiaków. Malwi miała pojechać dziś rano, później napisała że pojedzie po południu. Siedzimy jak na szpilkach i czekamy na wieści :)
  16. No to teraz czas na Dorę i Zefira. Oba wczoraj i dzisiaj zostały ogłoszone. :)
  17. Dziękujemy tym razem firmie BENTO KRONEN za niespodziankę w postaci karmy dla naszych podopiecznych. :loveu::loveu::loveu: I jeszcze dziękujemy Moni z f. amstaffów za zakup klatki dla fundacji. :loveu::loveu::loveu:
  18. Ostatnie i chwilowo to by było na tyle. :p [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UrzsYbUbI/AAAAAAAAEUU/zEjKyhT55xQ/DSC_0979.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UrzmIJmII/AAAAAAAAEUQ/7Zmg599lC9g/DSC_0988.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UrzpQbIXI/AAAAAAAAEUM/J0yJPm97vQc/DSC_0992.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UrRooIriI/AAAAAAAAEUI/_thVZL2RwZg/DSC_0978.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UrRqbdKBI/AAAAAAAAEUE/GEreJmPu9SM/DSC_0974.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UrRecbIhI/AAAAAAAAEUA/NAsj2GQ1GnQ/DSC_0963.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UrRZXd1OI/AAAAAAAAET8/HJ232fw3zBc/DSC_0961.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UrRXsOBWI/AAAAAAAAET4/FmQajQ0paAw/DSC_0959.jpg[/img]
  19. I znowu ona... [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UqKwqbpgI/AAAAAAAAETk/rV5N2HrJ_LU/DSC_0947.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UqLE8bfGI/AAAAAAAAETo/fzq6cWGFwFo/DSC_0948.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UqLOU9IBI/AAAAAAAAETs/EyJ5khbOsGg/DSC_0955.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UqLGa3IuI/AAAAAAAAETw/JlXIro_xhjI/DSC_0956.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UqLfys20I/AAAAAAAAET0/cQ97Oi_qxhI/DSC_0957.jpg[/img]
  20. Ciąg dalszy spacerowego psa: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UpaPnEx8I/AAAAAAAAETQ/ku-54Eu-q58/DSC_0923.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UpaLubGXI/AAAAAAAAETU/qhUfF_FBGNU/DSC_0927.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UpaXY9zzI/AAAAAAAAETY/PuWWzNNBxsw/DSC_0932.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_Upaj6mroI/AAAAAAAAETc/5uLxF5PCKb4/DSC_0936.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_Upan8NviI/AAAAAAAAETg/YQKXdn9DeXc/DSC_0941.jpg[/img]
  21. Trochę zdjęć Meguna. [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UnsYk1hXI/AAAAAAAAES4/JKz8J4GI8hs/DSC_0006.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UnsS9hniI/AAAAAAAAES8/qW0bJFypy0U/DSC_0007.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UnsjRgALI/AAAAAAAAETA/Qr0fRoByWIk/DSC_0010.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_UnsoadS9I/AAAAAAAAETE/vhVr0N6t_wg/DSC_0919.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/S_Uns7p_ySI/AAAAAAAAETI/90SU9tD-AW8/DSC_0921.jpg[/img]
  22. Czas na kolejne podziękowania! :loveu::loveu::loveu: Dziękujemy: - dystrybutorowi karmy BOSH za przekazanie karmy dla naszych podopiecznych - firmie zajmującej się dystrybucją klatek kennelowych za przekazanie nam 2 ogromnych klatek (w jednej już mieszka Rudolf w domu tymczasowej, druga stała się przepustką dla Nexta aby trafił do domu tymczasowego!) - firmie Nutra Nuggets za ponad 150kg karmy :loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='agaga21']funduszy...?[/QUOTE] [quote name='agnieszka32']Czy można liczyć na to, że Fundacja AST nie zostawi psiaka w potrzebie? Że pomoże chociażby w szukaniu deklaracji, zamieści informację o nim na swojej stronie z prośbą o pomoc?[/QUOTE] [quote name='doddy']Ponieważ nie wiem kiedy ruszymy z nową stroną, poproszę o tekst z kontaktem i nr konta, a zamieścimy na stronie anons o tym psiaku.[/QUOTE] /10 znaków/
  24. [quote name='agaga21']dziwne to co piszesz, byłam pewna, że fundacja ast szuka miejsca dla tego psa![/QUOTE] ???? Z tego co napisaliście, to pies od soboty będzie pod opieką mariamc. Więc czego mamy szukać? Kolejnego miejsca dla tego samego psa??? My naprawdę mamy co robić... i jak ktoś pisze, że zajmie się psem, to odbieram to jako konkret a nie odbijanie piłeczki...
  25. Normalnie staramy się nie zamieszczać psów z poza fundacji na stronie, z powodów takich, że podpisywano nas pod adopcjami psów ogłaszanych na naszej stronie i gdy psy wracały z adopcji to dzwoniono do nas z pretensjami (tak trafiła do nas np. Kona). Jesteśmy na etapie tworzenia nowej strony, gdzie będzie specjalny dział dla psiaków z poza fundacji i wtedy problem się rozwiąże. :) Ponieważ nie wiem kiedy ruszymy z nową stroną, poproszę o tekst z kontaktem i nr konta, a zamieścimy na stronie anons o tym psiaku.
×
×
  • Create New...