Jump to content
Dogomania

doddy

Members
  • Posts

    16511
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by doddy

  1. Ma ktoś jakiś pomysł jak pomóc Fado? Szkoda aby skończył gdzieś, nie wiadomo gdzie. To pewnie ostatni dzwonek na podjęcie kroków. Wszyscy przepełnieni :(
  2. Molly pozdrawia. [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjLtIwNGyI/AAAAAAAAEis/8jNbof1UQWY/M.1.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjLtWtGf5I/AAAAAAAAEiw/kUTR38fsx5k/M.2.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjLtfxBmtI/AAAAAAAAEi0/5_WvGsP7PXo/M.3.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjLtjSqWeI/AAAAAAAAEi4/tYEhzu5hQ0c/M.4.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjLtnI_zRI/AAAAAAAAEi8/FLMyOc-XK1s/M.5.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjL1c5wSYI/AAAAAAAAEjA/yJOoBc6bh6Q/M.6.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCjL1uMjj1I/AAAAAAAAEjE/Slx_SV8RSYo/M.7.jpg[/img]
  3. Kasiula, dzięki :) Wyślę wszystko w poniedziałek jak nie zapomnę :) Dalej mieszkasz na Mokotowie? Z pewnością da radę jakoś odebrać podarki.
  4. Ostatnio ja i Tesia II byłyśmy w krzakach...
  5. Będziesz się więc musiała bardziej postarać. :evil_lol: Choć mi ostatnio ONkowy kaganiec Chopo się przydaje na spacery z pitbullką Tesią II. Jest duża szansa, że w tym tygodniu przy dobrych wiatrach nie wyląduje już w krzakach. :p A jak mowa o sprzęcie dla psów to! FUNDACJA AST DZIĘKUJE FIRMIE PITMAN ZA PRZEKAZANIE SMYCZY, SZELEK I OBROŻY DLA NASZYCH PODOPIECZNYCH!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Dziękować pani pięknie! Będzie dodatkowa kiełbaska w nagrodę :) Ciotki i wujki fundacyjne, niebawem w Wawie planujemy zlot czarownic na grill co by naładować się energią do dalszych działań. Ale... ja to mam prośbę do Was już dzisiaj, przeszukajcie swoje rzeczy czy nie macie czegoś co chcecie aby zlicytowac na bazarku. Na spotkanie każdy będzie musiał cokolwiek przynieść w ramach karty wstępu :diabloti: Ciotka Kardoe się nudzi na tym sztumskim polu, to damy jej zajęcie na urlop. :loveu:
  7. Tyson co u niego np. Merenga tymczasowo mieszkała :) Nie wołomiński. Zara warczała na sunię rezydentkę stąd powtórny test na psach schroniskowych. Ja wierzę, że będzie dobrze. Optymistą trza być! Śnieżka ślepa jak kret tyle lat mieszka z rottkiem i on jest jej oczami, więc będzie dobrze. Jak się nie dogadają to się będę martwić najwyżej.
  8. Ciotka Blue.berry. Już jej przebąkiwałam o tym, ale ciotka nie czuje się w tym temacie.
  9. Na dzisiaj wydumałam tyle, że do tego DT z Tysonem damy Zarę jeśli będzie się dogadywać z psiakami. Propozycja DT jest póki co nieaktualna. W razie co będziemy może mieć wolny DT w przyszłym tyg.
  10. Tia... zawsze sobie coś znajdę... Zajrzyjcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188132-Psy-najgorszego-Boga.-Warmińscy-męczennicy-proszą-o-pomoc[/url]
  11. Mam jeszcze kilka psów do dumania, co gdzie by je umieścić... 1) Pitbullka red nose znaleziona, raczej z pseudohodowli bo wyciągnięta 2) Red noska Tesia II - korba straszna jak Pepsi... próbuję z nią coś robić, ale bez DT będzie ciężko 3) Red nose samiec - superaśny, młody, znający komendy optyczne i słowne, baardzo nakręcony na zabawki, skakanie - niestety demolka w domu 4) Staruszek astek z chorymi oczami
  12. Bo ja na razie dumam gdzie ją dać. ;) Do hotelu mi jej szkoda, bo takie psy muszą być w domkach! Więc póki co mam ambitne myśli, ale zobaczymy czy coś się z nich urodzi. Na Agrę jest osoba chętna do adopcji, na razie wyjechała i wraca w następnym tygodniu. Dla Agry dla odmiany udało się znaleźć DT, do którego miała trafić szczeniaczka, która wylądowała u Anety. Więc jak z tego DT Agra pojedzie do domu, to chce ich namówić na ślepaczkę. :)
  13. Powiem Ci, że nie mam koncepcji. Chciałabym coś ładnego z jakimś krótkim tekścikiem o podziękowaniach w stylu: AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych dziękuje za serce i troskę okazane dla bezdomnych bullowatych Ale zarazem bym chciała by to "w miarę" profesjonalnie wyglądało. :)
  14. Malinowy pies: [video=youtube;nYOxmI8Cn4Q]http://www.youtube.com/watch?v=nYOxmI8Cn4Q&feature=player_embedded[/video]
  15. No to kilka zdjęć od Malinki: [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCUT-h3PeLI/AAAAAAAAEfM/_SOKX-uaVsY/s512/malina1.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCUT-nJc_FI/AAAAAAAAEfQ/Aw99ubPF0so/malina2.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCUT-yYDLLI/AAAAAAAAEfU/cZu4u3EOqU0/malina3.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCUT-5zzkZI/AAAAAAAAEfY/CA3zhQEmhfQ/malina4.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCUT_OtUI9I/AAAAAAAAEfc/sJrPpR7N25w/malina5.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCUUU-NHs0I/AAAAAAAAEfg/kdmh0rx5ci4/s512/malina6.jpg[/img]
  16. Ja bym powiedziała, że ona ma ok. 8 lat. W kondycji jest fenomenalnej jak na swój wiek. Tylko ona chyba nadal nie wysterylizowana?
  17. Pan Hektorek: [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCTRA6z63sI/AAAAAAAAEeQ/hBZbJ45Z0Pg/hek1.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCTRA_VG_LI/AAAAAAAAEeU/q8-XxISLbao/hek3.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCTRA-2DfAI/AAAAAAAAEeY/8voOzbVL1c4/hek4.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCTRBMYjnxI/AAAAAAAAEec/UTCHA4RnZS4/s512/hek6.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCTRBWIcB6I/AAAAAAAAEeg/-Koi0l1Xb1Q/hektor2.jpg[/img]
  18. Oby Zuzelce udało się znaleźć dom... nie zasługuje na starość nawet w najlepszym hotelu. :| [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCTTkYHwMgI/AAAAAAAAEes/c2DOe6tgA88/zuza1.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCTTkaF5PII/AAAAAAAAEew/6Qsnm93_1YE/zuza2.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCTTkXrIOHI/AAAAAAAAEe0/uMrQmDiMzyE/zuza3.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCTTkuHrtnI/AAAAAAAAEe4/Q0rW1Da47cg/zuza4.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_H__lEugcHkA/TCTTkicfJ2I/AAAAAAAAEe8/KfvsGpzTdzM/zuza5.jpg[/img]
  19. Natalia, zabij mnie, ale która to lalka? Ta czarna amstaffka z ciętym uchem co wróciła z adopcji, bo nie dogadywała się z psem rezydentem?
  20. Jao Fundacji udaje nam się docierać do coraz większej liczby sponsorów, którzy wspierają nasze działania. W zamian chcielibyśmy im się odwdzięczyć wysyłając podziękowania w ramkach od fundacji. Ale... o ile my z psiakami umiemy się obchodzić, sprzątać kupki po nich, opiekować się nimi, to już zdolności w postaci stworzenia takiego "dyplomu podziękowania" nie mamy za grosz. Dlatego więc też prośba do Was! Może ktoś może nam pomóc stworzyć projekt graficzny?
  21. My jako wszyscy wolontariuse Gusika rozlozymy psed Wami ceeerwony dyyfffan! I bedziemy rzucac kfiatki pod nogi!
  22. To ja w weekend powiem Guzikowi, że niedługo będzie się przeprowadzać do fajnej cioci :loveu: Na pewno się ucieszy! :loveu:
  23. Mogę Ci Guzika przywieźć i ją! Będziesz miała 2 ślepaki w promocji!
  24. Nietypowo - mamy wolny DT dla suczki amstaffki / pitbullki w Warszawie. Sunia musi być łagodna do psów i ludzi. Mieszkała by bowiem z pitbullem - samcem z adopcji. Szkoda, by DT był pusty, zawsze jakaś bida miałaby szansę na lepsze życie.
×
×
  • Create New...