Jump to content
Dogomania

Flaire

Members
  • Posts

    13134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Flaire

  1. Flaire

    Zawody 2007

    [quote name='Mokka']Czy można zgłosić nierasowca, przyjechać i wystartować tylko w egzaminie[/quote]Chyba żartujesz - kundle na terenie Mistrzostw Polski??? :shock: Chcesz, żeby mój rodowodowy pies się od Twojego zaraził i kundlem został?
  2. Flaire

    Zawody 2007

    Ja bym jednak proponowała, żebyśmy te zawody zdecydowali się bojkotować. Pewnie, że niektórzy się stawią pomimo takiego bojkotu, pewnie, że zostaną "Mistrzami" - ale wszyscy będziemy wiedzieć, co to znaczy. Jeśli zgłosi się odpowiednio mało osób, to Magda będzie mogła się z nich wycofać i wszystko będzie git. Po prostu nie będzie w tym roku Mistrzostw Polski. I jeśli to się uda, to wyslemy do GKSP pismo wyjaśniające powód tak niskiej liczby zgłoszeń. Oczywiście ta propozycja zależy od zdania/zgody Magdy. Ale myślę, że to jedyna poprawna odpowiedź na tak idiotyczną decyzję. Ajeżeli nie zareagujemy, to ryzykujemy, że już niedługo mixy nie będą mogły startować w żadnych związkowych zawodach. :roll:
  3. Flaire

    Zawody 2007

    [quote name='OlaAB']a ja mam pytanie kiedy będzie jakieś oficjalne info o PPA Białystok? teoretycznie ma się odbyć za niecałe 4 tygodnie....[/quote]Ja bym chciała wiedzieć, kto będzie sędziował...
  4. ulvhedinn, znów musiałam redagować Twój post. :roll: Jeśli nie jest dla Ciebie jasne, dlaczego, albo potrzebujesz dodatkowego wytłumaczenia, o co tu chodzi - proszę o priva, bo nie chcę więcej Twoich postów musieć redagować.
  5. Flaire

    Zawody 2007

    [quote name='Mokka']Pocieszam się tylko tym, że trzymając się litery prawa, trudno nazwać Alinę i Piotra organizacją, ja to odbieram jako inicjatywę osób prywatnych, które organizują imprezę towarzyską, przy okazji trochę skaczą, trochę rzucają plastikowymi talerzykami i świecą laserami. I tego się trzymajmy, także przy organizowaniu innych nieoficjalnych imprez[/quote]Tym sposobem, jedyną imprezą, która mogłaby łamać ten przepis jest Fort Cup... który należy szybciutko przemianować na Zielsko Cup, czyli Puchar Zielska. :lol: Nawet mi się ta nowa nazwa podoba! :evil_lol:
  6. [quote name='maruel']Pw Olsztynie jeszcze angielski, a w Lublinie angielski z polskim[/quote]Wielkie brawa dla Olsztyna i Lublina za wymaganie od przyszłych lek. wet. angielskiego! :)
  7. [quote name='Artur Dobrzynski'] Ja mogę opierać się np. na opinii Czytelników Mojego Psa, którzy np. wybrali obróżke Kiltix za porodukt roku. A nakład miesiecznika to 45 tyś. egz. zatem jest to głos dość znaczący.[/quote]Tak, tyle że nakład miesięcznika nie bardzo ma tu znaczenie ;). Ważne może być tylko, ile osób głosowało, i jaka była różnica w ilości głosów oddanych na zwycięzcę, a tych oddanych na konkurentów. ;)
  8. [quote name='ulvhedinn']Suuuper :multi: ale pracowita jesteś :evil_lol:[/quote] Tiaaa... Zaczęłam to ileśtam miesięcy temu i jeszcze nie skończyłam... :roll:
  9. [quote name='Flaire']Zaczęła wychodzić baaaardzo długa lista sprawdzonych wetów... :)[/quote] A konkretnie, z pierwszych kilkunastu stron "Weterynarzy godnych..." mam coś takiego (nicki polecających dogomaniaków są w nawiasach za nazwiskiem weta czy nazwą lecznicy). W tym przypadku, są to tylko pozytywne opinie, wedle tytułu wątku - ale w Mapie mogłyby być również nicki z negatywnymi opiniami, pod warunkiem, że te opinie nie byłyby publicznie na dogo wygłaszane (ktoś musiałby zbierać na priw i dodawać nicki), i że jedne i drugie nicki wyglądałyby tak samo i dopiero po kontakcie wiadomo by było, jaka jest opinia. A oto moja lista rekomendacji (podkreślam, na podstawie tylko pierwszych bodaj 11 stron wątku "Weterynarze godni polecenia"): Bydgoszcz [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Judek (jovanna)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]tel.kom. 602458205[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]lek.wet. Jarosław Michalski (SnowyStar)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]"Fila" ul. Grobla 15[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]lek.wet. Michał i Wiesława Połulich (SnowyStar)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]"Wyżyny" ul.Grzymały- Siedleckiego 6[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Parzęcki i inni (virtavalo)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Klinika Całodobową "CENTRUM”[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] ul. Marcinkowskiego.[/FONT][/COLOR] Chorzów dr Roman Fabisz – chirurg (DeDe) dr Tomasz Zamecki (sota36) Gdańsk [COLOR=black][FONT=Verdana]Państwo Kraszewscy (Dalmati&Maja) ul. Piastowska (Gdańska ? ) [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]33a. [/FONT][/COLOR][B][COLOR=black][FONT=Verdana]GDAŃSK[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] tel. 558 38 73[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Gliwice[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Renata Schneider (coztego, Nitencja, SANDROOO)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Gustaw Schneider (SANDROOO)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Bracka (Sośnica)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]tel. 2370848[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Katowice[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Krzysztof Szyma - chirurg (DeDe)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Kraków[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Lek. wet. Paweł Słowiński (Billa) Ul. Piłsudskiego 30[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Kraków–Myślenice[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] Klinika Therios (anna2)[/FONT][/COLOR] ul. Jagiellońska 5 tel. 012 / 274 41 30 [COLOR=black][FONT=Verdana]Łódź[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Lecznica Alf (Maya_Alex)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Lewa 20[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Poznań[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Piotr Dąbrowski (Basia_D) ul. Zbąszyńska 26 Poznań tel.843-45-83 [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Jarosław Juszczak - okulistyka i dermatologia (dzurga)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Gabinet Juszczak&Gorzelanczyk [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Os. Armii Krajowej[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]tel: 061 872-07-81 [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Śląsk[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr. Tomasz Borówka (DeDe)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Tarnów[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Jacek Jakubek (jaskółka, Agnieszka-Małek)[/FONT][/COLOR] Warszawa dr Dagmara Astachow (tynka, Mokka) Lecznica Elwet, Al. Niepodległości 24/30 022-843-23-46 dr Kuoru Dembele – dermatolog (Lapciata) Przyjmuje w różnych miejscach w Warszawie dr Aleksandra Gójska [COLOR=black][FONT=Verdana]Lecznice dla Zwierzat "Przy Bazantarni"[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Braci Stryjenskich 10 Warszawa Tel. 022 448 19 14[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Jacek Garncarz - okulista (agamblu) ul. Zdrojowa 12, Warszawa tel.0601308080[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]lekarz weterynarii Marian Granas-Olewiński - chirurg (jz1)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Ostrobramska 104[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]tel. 022 610 42 88[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Paweł Grudziński (aga_ostaszewska)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Lecznica Elwet[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Al. Niepodległości 24/30[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]022-843-23-46[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Jagielski – onkolog (alea) [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Bohdan Kurski – kardiolog (donya, Mokka)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Lecznica Elwet[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Al. Niepodległości 24/30[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]022-843-23-26[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Grzegorz Kurski – stomatolog, internista (Flaire)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Lecznica Elwet[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Al. Niepodległości 24/30[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]022-843-23-26[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Jerzy Lęcznar (Anka_1)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Lecznica Elwet[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Al. Niepodległości 24/30[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]022-843-23-26[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Mariusz Mikow – chirurg (PIKA, Mokka, PATIszon, Flaire)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Lecznica Elwet[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Al. Niepodległości 24/30[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]022-843-23-26[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Rafał Niziołek – kardiolog (chip, orsini, aga_ostaszewska)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Przyjmuje w różnych miejscach w Warszawie[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Adam Przeor (Anka_1)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Koszykowa na wprost hali koszyki[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Tomasz Seweryn – położnik (Nansi)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Lancewicza 2 (Bemowo)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Wojciech Sierakowski (adda) ul. Śreniawitów 9 Warszawa Tarchomin[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]lek. wet. homeopata Urszula Soszka (dbsst, maw) ul.Perkuna 52/43 04-180 Warszawa tel.(22) 66-33-480[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Słąwomir Trzciński (Anka_1)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Koszykowa na wprost hali koszyki[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Wypart – ortopeda chirurg (agart)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Żoliborska Klinika Weterynaryjna[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]ul.Schroegera 72a[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]tel./ fax + 48 22 834 54 53.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Katarzyna Żółkowska (Szantina) ul. Bogusławskiego 6a 01-923 WARSZAWA tel 835-38-98 Bielańska Przychodnia Weterynaryjna czynna pon-pt 10-19 sob-nd 10-14[/FONT][/COLOR] Lecznica przy ulicy Dobrej 20 (BeataG) Lecznica na Hawajskiej (Golden22) Warszawa-Ursynów 022-644-91-28 Lecznica całodobowa na Kulczyńskiego (Agnes) Przychodznia „Trop” (Gocha13) Pani Agnieszka [COLOR=black][FONT=Verdana]Tel. 022 648 25 94[/FONT][/COLOR] SGGW Klinika Małych Zwierząt (Agnes) [COLOR=black][FONT=Verdana]Ursynowska Klinika Weterynaryjna (BeataG, Alfik) ul. Strzeleckiego 10 E tel. 644 95 31[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Warszawa-Babice[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Dorota Zalewska (ara)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Ul. Ożarowska chyba 9[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Warszawa-Jabłonna[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Zygmunt Kosacki (zakla)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Warszawa–Komorów[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Janusz Lewin (Lara) [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]tel. 759 10 04[/FONT][/COLOR] Wrocław dr Atamiuk – USG, RTG (Fuka) [COLOR=black][FONT=Verdana]Akademia Rolnicza, Klinika Chirurgii Zwierząt Pl. Grunwaldzki 51, Wrocław tel. 071 3205356[/FONT][/COLOR] dr Bieżynski - [COLOR=black][FONT=Verdana]chirurg (Fuka)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]ul Katowickiej tel. 071 341 64 18 również na Partyzantów oraz[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Akademia Rolnicza, Klinika Chirurgii Zwierząt Pl. Grunwaldzki 51, Wrocław tel. 071 3205356[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Małgorzata Grzeszkowiak oraz zespol lekarzy – całodobowy dyżur (Fuka)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]ul. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]Milicka 12 (Okolice Marino)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]tel. 3529111[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Paweł Jonkisz (Fuka)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Partyzantów 12 (Sępolino)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]tel. 071 3482601, kom. 0603 880 500[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana](również w Akademii Rolniczej, 071 [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]320 53 71)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Mariusz Kniat (Fuka)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Podróżnicza 12 (Grabiszynek)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]tel 071 339 2677, komórka 0501 779 547[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Wojciech Niżański - ginekolog, położnik (Fuka)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Akademia Rolnicza, Klinika Położnicza[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana], [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]tel. 071 320 53 08[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Jarosław Popiel (Fuka)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Akademia Rolnicza, Klinika Internistyczna[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]071 [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]320 53 71[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Jan Siembieda – ortopeda (agamblu, Fuka) Uprawniony do odczytu zdjec RTG i wpisow do rodowu [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Akademia Rolnicza, Klinika Chirurgii Zwierząt Pl. Grunwaldzki 51, Wrocław tel. 071 3205490 lub 071 320 53 56[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Skrzypczak – chirurg (Fuka)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Akademia Rolnicza, Klinika Chirurgii Zwierząt Pl. Grunwaldzki 51, Wrocław tel. 071 3205356[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Również ul Canaletta 071 345 21 02[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]dr Magda Stasiowska (Fuka)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Podróżnicza 12 (Grabiszynek)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]tel 071 339 2677, komórka 0501 779 547[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Zamość[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Lecznica CANIS (_petra) ul. Lubelska 40[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Zabrze[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Lecznica weterynaryjna Małgorzaty i Piotra Młynarskich (Vita, Cząsteczka)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Wolności 402[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]tel. 032/3701072 lub tel kom. 601 547 774[/FONT][/COLOR]
  10. [quote name='ulvhedinn']No to faktycznie to drugie rozwiązanie do mnie nie dotarło:oops: ale to jest myśl...[/quote]To dam Ci ciąg dalszy tej myśli ;), bo sama kiedyś zaczęłam coś podobnego robić, mam zrobione w połowie i mogę Wam tę połowę przekazać. ;) A mianowicie - przeszłam przez wątek "Weterynarze godni polecenia" i zaczęłam robić listę wszystkich znajdujących się tam poleconych lekarzy, wraz z adnotacją, którzy dogomaniacy ich polecali... :) Zaczęła wychodzić baaaardzo długa lista sprawdzonych wetów... :)
  11. [quote name='ulvhedinn']No rozumiem, tylko, jak już ktoś zauważył na wątku- pominięcie lecznic "niepolecanych" z czasem może zostać uznane za niedopatrzenie- a tak to jest jasność... [/quote]Ja podałam dwie propozycje. Jedną było rzeczywiście pominięcie "niepolecanych". Ale jeśli to nie odpowiada, podałam drugą: umieszczenie na liście [B]wszystkich [/B]lecznic, nie używając "polecane" czy "niepolecane", a raczej anotując je nickami osób, które są gotowe udzielić na ich temat informcji (na priv). Ta informacja może być pozytywna albo negatywna - ale w tym przypadku, tekst Mapy nie wyszczególnia, czy informacja będzie pozytywna, czy negatywna, a tylko podaje jej źródło. Osoba zainteresowana daną lecznicą kontaktuje się z tym źródłem celem uzyskania dalszych informacji.
  12. [quote name='ulvhedinn']Flaire- zauważ, że więksość z nas nie podawała konkretnych przykładów, w rodzaju "ten bydlak zabił mi psa"- jedynie krótka uwagę "nie polecam" - [/quote]To akurat nie jest prawdą - właśnie te komentarze usuwałam i znakomita większość była w rodzaju "ten bydlak zabił mi psa". Ale nie w stylu leży problem... :roll: [quote name='ulvhedinn']Oczywiście każda negatywna opinia powinna być dobrze uzasadniona.[/quote]Sęk w tym, że my nie mamy możliwości sprawdzać wiarygodności tych uzasadnień. I nie wątpię, że wiele z nich - może większość - jest słuszna. Ale jest wiele innych, które, niestety, z takich czy innych powodów słusznymi nie są, od nieporozumień, aż po oszustwa. Naprawdę nie należy wierzyć wszystkiemu, co tu czytasz... ;) w tym również odnośnie opinii dotyczących wetów. Mieliśmy wręcz przypadek, gdy klient chciał wetowi zrobić fuj bo wet go ścigał za niezapłacony rachunek :roll:. (Oczywiście również wetów udających klientów i chwalących samych siebie! :shock: ) Dlatego proponowałam rozwiązanie podania kontaktów-referencji raczej niż "polecane" czy "niepolecane". Tym sposobem, każdy musiałby osobiście zdecydować, czy wierzy polecającemu, czy nie, wszelkie anonimowe krytyki nie byłyby publiczne, a "niepolecenia" nie byłyby firmowane przez dogomanię.
  13. [COLOR=Red]Kochani mapolodzy! ;-) O ile bardzo serdecznie zapraszam do wpisów POLECAJĄCYCH konkretne lecznice czy wetów, o tyle przypominam, że wpisy o charakterze... niekajo odwrotnym ;) są na dogomanii zabronione punktem 3 regulaminu - który warto sobie odświeżyć. Jeżeli nie chcecie polecić danej lecznicy, albo wręcz ją odradzić, to radzę nie umieszczać jej w spisie. Alternatywnym rozwiązaniem byłoby ani nie polecać, ani nie odradzać, a tylko wszystkim lecznicom, o których są opinie, równo dodać kontakty osób, które na temat tej lecznicy chcą swojej opinii udzilić (bez zaznaczania charakteru opinii). Wtedy osoba mająca zamiar skorzystania z usług danej lecznicy mogłaby się skontaktować bezpośrednio z osobą, która ma coś do powiedzenia na ten temat. Ale publiczne obsmarowywanie ŻADNEJ lecznicy nie jest na dogo dozwolone. W czasie moje krótkiej nieobecności, nasmarowaliście tu całkiem niezłą ilość postów o wetach-rzeźnikach (a nawet żeźnikach). Tego typu uwagi nie będą na dogomanii tolerowane. Bardzo proszę o dostosowanie planów Mapy pomocy do punktu 3 regulaminu. Mod Flaire [/COLOR]
  14. [quote name='Puchatek']Chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt. Otóż kleszcze zaczęły się uodparniać na preparaty antykleszczowe. [/quote]Czy możesz podać jakieś badania, które by na to wskazywały? Bo jak dotąd ja o takowych nie słyszałam, natomiast plotkę, że tak jest, słyszę powtarzaną wszędzie - i mocno podejrzewam, że źródłem są dystrybutorzy czy producenci konkurujących ze sobą preparatów przeciwkleszczowych... Ja osobiście używam tego samego preparatu od kilkunastu lat i z kleszczami nigdy nie miałam problemu, pomimo że jest to preparat, o którym najczęściej słyszę właśnie, że kleszcze już się na niego tu uodporniły.
  15. Sajko, mówiłaś, że masz filmiki Misi, więc się ładnie uśmiecham. :)
  16. OK, to ja Wam coś opowiem... Mokka załatwia nam noclegi na zawody za półtora tygodnia. Dzwoni do jednego hotelu, wyjaśnia sytuację, a Pan się pyta - ale wy panujecie nad tymi psami? No i wyobraźcie sobie, że Mokka się oburzyła - Oczywiście, przecież one na zawody jeżdzą! :roflt: :evil_lol:
  17. Ten piesek jest już w nowym domu. Oto link do jego historii - niestety na zablokowanym forum: [URL]http://www.**********.fora.pl/irland-ostrow-mazowiecka-t211.html[/URL] [URL="http://www.**********.fora.pl/irland-ostrow-mazowiecka-t211.html"][/URL]
  18. [quote name='Mysha792']Czy są jeszcze wolne miejsca na obóz Fortu?[/quote] Mysha729, w tej chwili rozmawiałam z Zielskiem, która prosiła, abyś wysłała jej maila ([I][email protected])[/I], bo jest możliwość miejsca. Niestety, ona teraz jest na seminarium w Belgii, więc maile czytać będzie pewnie trochę sporadycznie, ale jeśli nie przez weekend, to jak wróci - odpowie.
  19. [quote name='belgunia']Finalik konkursiku - jak zdążę zlondowac do domu jutro o w miarę normalnej porze to wieczorkiem ok. 21-22 dojdziemy do II tury. Spośród 3 najlepszych wybierzemy I miejsce :)[/quote]No to ja jeszcze zaglosuje, zza oceanu :-). Mnie (oczywisice ;-) ) najbardziej podoba sie zdjecie Misiastej (nr 7) - a w ogole, to jestem nieslychanie dumna i szczesliwa, ze ewidentnie innym rowniez ono sie podoba. :-) Regis, super!, dzieki wszystkim - i w ogole, kochani jestescie i teskno mi za Wami. Ale zeby nie bylo (no wiem, no ;-) ), to rowniez bardzo mi sie podoba zdjecie Maczka z najnowszych wstawionych przez Regis juz po nominacji: [IMG]http://img475.imageshack.us/img475/7363/51189462bj7.jpg[/IMG] I z tej serii, jeszcze Leon, bo ma to "cos" w slepiach: :-) [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/7137/28331482he9.jpg[/IMG]
  20. Spoznione ale bardzo serdeczne podziekowania dla wszystkich fotografow za zdjecia mojej Misiastej. :-) Nie ma mnie na miejscu to przynajmniej z daleka moge ja sobie poogladac. :-(
  21. sic!, Rauni, Regis - ogromniaste dzieki za fotki Misiastej! Ja teraz przebywam za wielka woda i strasznie za Misia tesknie, a takie fotki mi ja troszke przyblizaja. PATI, masz moze filmiki? :-)
  22. Pamiętajcie, koleżanki, że w tych klatkach pieski mają ODPOCZYWAĆ, a nie rozrabiać... Mniejsze są lepsze, naprawdę...:ylsuper:
  23. [COLOR=Red]Przypominam osobom piszącym w tym topiku o konieczności przestrzegania regulaminu forum, a w szczególności jego punktu 3, który zabrania krytyki w sposób jednoznacznie identyfikujący krytykowanego. Posty, które nie są zgodne z tym punktem regulaminu zostały zredagowane bądź usunięte. Mod Flaire[/COLOR]
  24. Flaire

    Metamorfozy

    No to przedstawię Wam jeszcze jednego erdelka - w właściwie erdelkę. Oczywiście bez tatuaża - bez papierów. O jej przeszłości nie wiemy nic. Lala została wypatrzona w schronisku w Gdańsku przez terieromaniaka - Kozika. Wyglądała wtedy tak: [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3128/at3fa9.jpg[/IMG] Jak tylko skończyła kwarantannę, została wyciągnięta ze schroniska przez miłośniczkę rasy, zachraniarkę, dziewczyny wspólnymi siłami ją wytrymowały i poznała się z erdelkiem zachraniarki, Ludwikiem. To była miłość od pierwszego wejrzenia... :lol: Ale niestety, pieski musiały się rozstać, bo dzięki Kardusi, Lala natychmiast znalazła stały dom z drugą erdelką, Milą i została przemianowana na Kirę. :) A oto Kira w nowym domku z przyszywaną siostrzyczką, Milą - Kira w czerwonej obróżce: [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/3786/kiramilleiv1.jpg[/IMG] A wczoraj, Kira miała okazję znów spotkać się z Ludwikiem! To dopiero było szczęście: [IMG]http://i45.photobucket.com/albums/f81/Ali26762/Spotkania/Trymgrillparty%20u%20Hanik%20-%20kwiecien/PICT2055_a.jpg[/IMG] Wielkie brawa dla trójmiejskich terieromaniaków, Kardusi i nowej właścicielki Kiry za tę metamorfozę! :buzi:
  25. [quote name='NNL-BC']A przy okazji, w niedziele 22.04.07 mamy wystawe 1, 2 i 3 grupy w Lublinie, robimy pokazy (agility, frisbee itp). Jezeli ktos mialby ochote wziasc udzial, zapraszamy :lol:[/quote]NNL-BC, Mokka i ja plus moje potwory dwa i chyba Mokki jeden - będziemy na pewno.
×
×
  • Create New...