-
Posts
13134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Flaire
-
Uuu zdjątka, super! Dzięki, Klaudia!
-
[quote name='OlaAB'][URL]http://miasta.gazeta.pl/radom/1,35219,4493914.html[/URL][/quote]Tia... :roll: Kto im podał informacje o zwycięzcach? Przyznawać się zaraz! ;)
-
[quote name='zakla']Ups, no to mnie zmartwiłaś. W takim razie z mamutkiem obejdziemy się samym zapachem A2ek:cool1:[/quote] Spoko - Żwir ma szansę na A2 z normalnymi czasami. :)
-
[quote name='zakla']ta sędzina ma takie wspaniałe czasy[/quote]Nie liczyłabym na to - tym razem to była kwestia przypadku, spowodowana (tymczasowym) brakiem kółka do mierzenia torków... Torki były ewidentnie krósze niż wymierzone, co poznać były po zawrotnych osiąganych prędkościach. Na wcześniejszych sędziowanych przez tę sędzię zawodach czasy były na odwrót - tak zabójcze, że niemal wszystkie psy miały punkty karne, a Misia - same detki, pomimo że nie wychodziła z galopu przez całą długość toru. belgunia ma kółko do mierzenia torków, więc wierzę, że i czasy będą tym razem normalne.
-
[quote name='wendka']I to sie nazywa wchodzenie na ambicje :cool3:[/quote]wendka, to jeszcze pół biedy, ale Misia w najbliższą niedzielę startuje z Mokką w Bydgoszczy [SIZE=1][COLOR=White]i specjalnie na tę okazję w ostatnią niedzielę wygrała ze mną Radom :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Mudik']auważyłaś ,że raz (nie wiem której z suń ja ich nie rozróżniam:eviltong: wiatr też pomógł? Zawiał akurat jak wbiegała i pięknie zminił rękaw w tunel sztywny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]Tak, zauważyłam - to chyba było dla Misi, ale nie pamiętam :lol:. Tak czy siak, niewątpliwie sucz zawiedziona była, bo one od norowców się wywodzą i lubią sobie grzbiet o tę norę potrzeć ;).
-
Ja chciałam się dołączyć do podziękowań dla Pani Sędzi - wielkie brawa za fajne, niebanalne torki! :) Ale również chciałam podziękować za co innego... Po tym, jak wiele zerówkowych psiaków miało problem z miękkim tunelem na pierwszym torku, Pani Sędzia zgodziła się usunąć go z kolejnych torków - tak że zerówkowe psy już go na torku nie zobaczyły. Brawa dla niej za to! Mnie osobiście to nie dotyczyło, w końcu to "nasz" miękki tunel, ale należy się szacuneczek dla sędziego, który stara się pomóc psom. :)
-
[quote name='Ludek']Super zdjęcia. :) Najbardziej podobaja mi sie Mokki i Moni, szczególnie to synchroniczne hamowanie na huśtawce.[/quote]Tak, tytuł tego zdjęcia to : "Stóóóóóóójjjjjj!!!!!!" :). A ja dziękuję za śliczne zdjęcia moje z Misiastą. Mam nadzieję, że Zielsko zauważy moje oburęczne prowadzenie Misi. :)
-
[quote name='Sajko']I chciałam tylko napomknąć, że za podsumowanie Fort Cup to żeby pamiętać w drużynowych, że tam 3 pary są, bo może dojść do rękoczynów o jeden puchar czy cuś:cool3:[/quote]Pamiętamy, pamiętamy... Przeca do tej pory dostawaliście trzy medale, a nie jeden, hm? Spać nam to nie daje - jak znasz bogatych sponsorów, to daj znać ;) .
-
Mokka, a był tam jakiś Airedale na tym seminarium może? :razz: A nie, sorry, wiem, że był - przecież wendka wstawiła wspaniałą fotkę! :)
-
[quote name='Mokka']nie kumam...[/quote]Co tu do kumania? ;) Kliknij w wyniki klasyfikacji łącznej (NIE klasyfikacji Fort Cupu, tylko zwykłej łącznej - tabelka na spodzie strony podanej przez Olę. A zresztą, [URL="http://kafort.pl/zawody/FC2/FortCup_20070916_A+J_LA.htm"]masz, tutaj[/URL].
-
[quote name='Sajko']Ola, już nic, nie wyświetliła mi się cała tabelka po prostu i dołu i podsumowania nie widziałam;), ale miałam poważną rozmowę z komputrem i już jest git...[/quote]To teraz porozmawiaj z moim... :roll:
-
[quote name='Mokka']Mam tylko jedno, nieśmiałe zastrzeżenie. Chodzi mi o czas podawany w podsumowaniu indywidualnym. Czy dobrze rozumiem, że jest to suma czasów ukończonych przebiegów? Czyli ktoś, kto ma ukończone wszystkie biegi ma czas dłuższy, czyli gorszy od kogoś, kto miał detki. W tej sytuacji podawanie takich czasów jest chyba niepotrzebne...[/quote]Mam to samo spostrzeżenie.
-
[quote name='OlaAB'] o co chodzi? :niewiem: masz podsumowanie i FortCup i zawodów o Puchar...[/quote]Na pewno Sajko chodzi o co innego, ale dla mnie, te podsumowania (przynajmniej o Puchar - reszty nie sprawdzałam) są całkowicie nieczytelne: drukuje mi się jedno na drugim. Może jeszcze spróbuję inną przeglądarką... :(
-
[quote name='OlaAB']Podsumowanie po 2 edycjach Fort Cup 2007 (w sprawie błędów j.w.) [URL="http://kafort.pl/zawody/FC2007/FC2007.htm"]podsumowanie Fort Cup (2 edycje)[/URL][/quote]łomatko, Misiasta trzecia po dwóch edycjach! :shock:
-
[quote name='Sajko']Kobity, nie to że coś tam, ale tam była prosta droga krajowa nr E77/E7 na Warszawę... [/quote]Ano, była. Kiedyś. Zanim zaczęli rozkopywać. A obecnie to ona bynajmniej prosta nie jest, a że ja po nocy ślepa, a Mokka z wrażeń nieprzytomna ;), to przegapiłyśmy jedno rozwidlenie (oznakowane, ale późno) i zamiast w lewo pojachałyśmy w prawo. Natychmiast zdałyśmy sobie z tego sprawę, ale już nie było powrotu... Więc pojechałyśmy inną drogą, w sumie nie jestem nawet pewna, czy gorszą, bo co prawda nie była "prostą drogą krajową nr E77/E7", ale przynajmniej nie była rozkopana i nie było na niej sznuru samochodów. :)
-
Kujawsko-Pomorskie Otwarte zawody Agility 23-09-2007
Flaire replied to Magda i Saga's topic in Zawody
Mokka, kto zgłasza Misiastą, Ty, czy ja? Znaczy się, to że Ty z nią biegasz pozostaje bez zmian, tylko nie wiem, czy ja mam ją zgłosić, czy Ty (wszystkie dane masz w jej książeczce startowej chyba). -
[quote name='Asti']Info proszę:laugh2_2:[/quote]No dobra, to ja się pochwalę - bo przecież pękam z dumy. :) Moja Misiasta wyglała Openy Large!!! :multi: Była druga w przebiegach Agility Open L, druga w przebiegach Jumping Open L [SIZE=1][COLOR=White]oczywiście z punktami karnymi za czas[/COLOR] :([/SIZE], co dało jej pierwsze miejsce w klasyfikacji Fort Cup, jak również pierwsze miejsce w klasyfikacji łącznej! Tak więc wygrała ogromniasty puchar Prezydenta miasta Radomia za klasyfikację łączną, nieco mniejszy puchar Zw. Kynologicznego za klasyfikację Fort Cup i jeszcze dodatkowo trochę mniejszy pucharek dla najlepszego teriera! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/82/c86e4486befafb56.gif[/IMG][/URL] Plus niezliczone gadżety. :) Lotce poszło nieco gorzej - 3 lokata w agility, bodaj 6 czy 7 w jumpingu, co dało 4 lokatę w klasyfikacji łącznej i 7 lokatę w klasyfikacji Fort Cup. Ale wygrała puchar dla najlepszego teriera w klasie 0 i nawet za swoją detkę (w przebiegach drużynowych, które, niestety, zawaliła :( ) wygrała nagrodę pocieszenia. :) Tak więc uprzejmie proszę fotografów o fotki z podium z tymi wszystkimi pucharami!!! :)
-
[quote name='Sajko'] i własne wakacje[/quote]No chyba żartujesz... :evil_lol:
-
[quote name='belgunia']Ekh te drogowskazy... nic na Grojec [/quote]belgunia, za to my znaleźliśmy drogowskazy na Grójec... :roll:
-
Mudik, dzięki za szczegółowe informacje! :)
-
Śliczne zdjęcia! :)
-
[quote name='Cerber']ja prawie żadnego psa, którego na zdjecjiach mam to nie znam :oops::roll:[/quote]No to Ci powiem, że na trzech z ostatnich czterech zdjęć, które wstawiłaś, jest moja Lotka, zwana czasem Leokadią. Za co bardzo serdecznie dziękuję! :) Marysiu, a masz może Misiowatą na podium? Bo też chcę [size=1]cudzym[/size] wnukom pokazać, że Misia wygrała z tymi, ekhm, no, jak im tam... belgami. :evil_lol:
-
[quote name='PARSONRK']W Szczecinie są zawody dwudniowe PPAi finał PPA. Info będzie niedługo[/quote] A czy możesz przynajmniej powiedzieć, kiedy to info będzie? :razz:
-
[quote name='Mokka']My też bieglim po puchar :placz:, mamy nawet większy ;), porównywałam osobiście :evil_lol:.[/quote]Jak siem ma mniejszego psa, to siem potrzebuje większego pucharu :eviltong:.