Jump to content
Dogomania

Flaire

Members
  • Posts

    13134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Flaire

  1. Mnie nie było w Łodzi z powodu właśnie "czegoś innego, ważnego", czyli (o ile dobrze pamiętam) seminarium z Manhartem (które było ogłoszone i zapłacone bodaj pół roku wcześniej). Ale, znów jeśli dobrze pamiętam, osoby powołane do podkomisji to nie były te same osoby, które zdobyły najwyższą ilość głosów w Łodzi. Więc o ile niektórzy z nas mogą sie troszkę obwiniać za to, że głosowaliśmy nie na te osoby, co trzeba było, albo że nie głosowaliśmy w ogóle - to jednak nie do końca to jest jedynym problemem...
  2. Flaire

    FORT Cup

    [quote name='Aussie']A w ogóle mi tym razem szczególnie wpadły w oko zdjęcia erdeli "światłem malowanych" (w oświetleniu kontrowym - tak się chyba mówi) - wyjątkowo pięknie im się te ich kłaczki podświetliły :-)[/quote]Zgadzam się - dwa zdjęcia Misi są doskonałe, a szczególnie to: [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/8422/img7277bv1.jpg[/IMG] Misia wygląda tutaj jak oaza spokoju -zmiast hopki możnaby podstawić... kanapę! :roflt: To zdjęcię w pełni oddaje kwintesencję mojej "skaczącej damy"! :-)
  3. Wy się nabijacie, a ja tak sobie myślę... Bo jeżeli to jest prawdą:[quote name='LALUNA']Obawiam się że pismo jest w imieniu całego środowiska agility reprezentowanego przez podkomisje.:p[/quote] to może warto by napisać cos, so wyprowadziłoby z błędu adresatów tego listu? Konkretnie myślę na przykład o tym stwierdzeniu: [quote][B]Zachowanie wymienionych sędziów jest precedensem, który może spowodować zmniejszenie zainteresowania zawodami organizowanymi przez ZKwP[/b][/quote] Bo dla mnie jest jasne, że nieoficjalne zawody ZWIĘKSZAJĄ, a nie ZMNIEJSZAJĄ i zainteresowanie, i - bardziej bezpośrednio - członkostwo w Związku... I może należy to napisać i udowodnić? Mam więc do Was pytanie: ile osób zapisało się do Związku żeby móc startować w związkowych zawodach, po tym, jak złapali bakcyla startowaniem w zawodach nieoficjalnych? Myślę, że takich osób jest całkiem sporo... Odezwijcie się! Natomiast myślę, że nie ma ani jednej osoby, która - jak sugeruje to pismo - wystąpiła ze Związku, bo uznała, że wystarczą jej nieofcjalne zawody. Mam nadzieję, że nie jestem jedyną osobą, która tę sugestię uważa za absurd...
  4. [quote name='mmbbaj']Dzięki Flaire! Być może masz rację, ale nie wiem czemu tak się stało bo łącza nie zmienialiśmy i do tej pory nie miałam takich kłopotów :roll: [/quote]Zgaduję, że serwery albo łącza były akurat bardziej obciążone... [quote name='mmbaj']Może się naprawi? :cool3: [/quote]Naprawiło się? Może spróbuj o innej porze dnia?
  5. Evela1994, ja bym radziła zgłosić się na ten obóz na listę rezerwową. Może nic z tego nie wyjdzie, ale zazwyczaj kilka osób z takich czy innych powodów rezygnuje, więc może się załapiesz.
  6. Flaire

    FORT Cup

    Łukasz, Twoje zdjęcia zawsze i nieustannie zapierają dech w piersiach i wzruszają mnie do łez - i to nie tylko zdjęcia moich psów. :-) Dzięki Ci ogromnie za czas i serce, które wkładasz w tę robotę. Nie sposób w słowach wyrazić radość, jaką nam sprawiasz. :calus:
  7. Flaire

    FORT Cup

    [quote name='Ludek']Skoro to były te gorsze, to już nie mogę się doczekać następnych :)[/quote] No ja również... :-) Mam nadzieję, że jakiś serdel się w ruchu załapał! :-) Klaudia, dzięki za portreciki moich dziewczynek! :loveu:
  8. [quote name='wix']Kiedy bedzie wiadomo czy sie dostalysmy..?[/quote] Kochani, myślę, że wszystko będzie wiadomo już bardzo niedługo :-). Nasz klub w ostatnich dwóch tygodniach organizował trzy duże publiczne imprezy (dwa razy zawody z udziałem 100 psów w pierszych, 70 w drugich i dwudniowe seminarium z instruktorem z Holandii). Tak więc wszyscy padają na pyski, a szczególnie chyba Zielsko, po 16 przebiegach z czterema psami we wczorajszych zawodach. Ale myślę, że jak tylko się Zielsko pozbiera i policzy wszystkie kończyny ;-), to zajmie się obozem. :-) Tak więc jeszcze tylko troszenieczkę cierpliwości... :-)
  9. Ja bym zgadywała, że serwery, na których te zdjęcia się znajdują chodzą powoli, a w kombinacji z Twoim łączem internetowym - zbyt wolno, aby się pojawić na stronach dogo. Jeśli mam rację, to wpisywanie ich adresów po jednym bezpośrednio do przeglądarki powinno pozwolić Ci na obejrzenie wszystkich zdjęć, aczkolwiek z pewnym nakładem pracy.
  10. Flaire

    FORT Cup

    [quote name='PARSONRK']Tak tylko tera czekamy na odp vdh, czy ten sędzia może sedziować zawody tej rangi itd[/quote]Dzięki! .
  11. Flaire

    FORT Cup

    [quote name='PARSONRK']Będzie sędzia z niemiec - na razie poszło pismo i czekamy na odzew. [/quote]A czy wiecie wstępnie, że ten sędzia ma ten termin wolny?
  12. Flaire

    FORT Cup

    [quote name='Klaudia :-)']my też do miksa się liczymy:-)[/quote] No ja myślę, że konkurencja będzie ostra! :-) Ale o to chodzi! :-)
  13. [quote name='Berek']Druga nagroda to zwis męski prosty. Trzecia: nawidelnik ręczny nadawczo-odbiorczy.[/quote] A ten nawidelnik to jednoręczny, czy dwuręczny? Że o zwis męski nie zapytam...
  14. Flaire

    FORT Cup

    [quote name='Gucio']Ano, bo my startujemy od Fort CUP 2![/quote] To tylko znaczy, że musicie się jeszcze bardziej postarać! ;-)
  15. Flaire

    FORT Cup

    [quote name='stereo']Flaire, a co uznajecie za mixa? Takie typowe kundelki, czy takie niby rasowce jak moja też?[/quote]stereo, uznajemy zasadę rasowy=rodowodowy, więc dla nas mixem jest wszystko, co nie ma prawa do związkowego rodowodu. :-) Czyli zdecydowanie wszystkie nierodowodowe rasopodobne psy kwalifikują się do naszej nagrody specjalnej! :-)
  16. Flaire

    FORT Cup

    [quote name='Gucio']A my jestesmy mix, haha. Ale i tak nie dla nas nagroda :lol:[/quote]Jak to, nie dla Was? A dla kogo w takim razie? Sprężać się trzeba i motywować, a nie gadać, że nie dla Was!
  17. Flaire

    FORT Cup

    No to jak juz ogłaszamy nagrody specjalne... :-) Mokka i ja mamy przyjemność ogłosić nagrodę specjalną: [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=darkorchid][B]Najlepszy mix Fort Cup![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [LEFT] Nagroda będzie przyznana na zakończenie całej serii zawodów Fort Cup oddzielnie w każdej kategorii wzrostowej i oddzielnie w klasie 0 i Open, dla najwyżej uplasowanego (według punktacji Fort Cup) mixa w danej klasie i kategorii. A więc zapraszamy wszystkie mixy do specjalnych starań, a my starań dołożymy, żeby nagrody były równie specjalne! :-) [/LEFT]
  18. Flaire

    Zawody 2007

    [quote name='Robull']Tylko nie zopomnij podkreslać tego faktu po każdej mojej wypowiedzi:lol:. [/quote]Jak już sugerowałam, po każdej nie potrzeba - wystarczy tylko wtedy, gdy masz coś istotnego do przekazania, czyli w sumie nie za często. ;-)
  19. Flaire

    Zawody 2007

    [quote name='Robull']Osobiście nie widzę w tym nic dziwnego, ale jak widać w zadziwiającym tempie rośnie grono zdziwionych tym faktem:crazyeye:[/quote]Ja też nie, ale wydaje mi się istotne, żeby to podkreślić, gdy przekazujesz informacje, które od Ciebie jako od osoby prywatnej nie zależą... ;-)
  20. GKSP ma teraz podkomisję do spraw agility, ale ewidentnie wiele osób nie rozumie roli tej podkomisji. Nie jestem też przekonana, że członkowie podkomisja wiedzą, czego oczekują od nich ludzie uprawiający sport agility. Tak więc zakładam ten topik, żeby można było pogadać o tym, co w naszym mniemaniu ta nasza komisja powinna czy nie powinna próbować osiągnąć, a z drugiej strony - co leży i nie leży w zasięgu jej możliwości. Może Mod mógłby podkleić?
  21. Flaire

    Zawody 2007

    [quote name='Robull']Potwiedzem - zawody 5-6.05.07 odbędą się zgodnie z planem :)[/quote] Tylko że tu trzeba wziąc kilka poprawek... Po pierwsze, Robull pisze to (jak i wszystkie swoje posty na dogomanii) nie jako oficjalny przedstawiciel czegokolwiek, tylko jako osoba prywatna. Można jednak mniemać, że Robull (jako osoba prywatna) ma bezpośrednie oficjalne informacje ze źródła ;-) na temat tych akurat zawodów - i to wydawałoby się wystarczające, gdyby nie doświadczenie z zeszłego roku, gdzie zawody, o których istnieniu byliśmy zapewniani do ostatniej chwili (przez osoby równie bliskie źródeł), mimo to się nie odbyły. Więc w sumie ja już zupełnie nie wiem, w co wierzyć. :niewiem: Chyba zacznę jeździć na zawody do Czech.
  22. [quote name='Robull']eeee... lutownicę już mam... co prawda jednoręczną, ale po co komu dwuręczna?;)[/quote] To dla tych, co mają dwie ręcę. ;-)
  23. Czyli, podsumowując wszystko, co zostało tutaj napisane, mamy tak: 1. To, co jest na temat listy zawodów napisane na dogomanii przez członków podkomisji nie musi być trafne, a nawet gdy jest, to stanowi tylko osobistą opinię danego członka. 2. Dodatkowo na to, co jest na ten temat napisane na stronie Związkowej, członkowie podkomisji nie mają wpływu, więc to również nie jest wiarygodne. 3. Wiarygodne informacje można uzyskać pisząc maila do podkomisji na adres GKSP - na pewno odpowiedzą. Czyli każda osoba, która chciałaby znać oficjalną prawdę odnośnie listy zawodów na bieżący rok powinna napisać maila na adres, podany na stronie Związku. Mail ten powinien być adresowany do podkomisji agility i na taki mail osoba pisząca na pewno szybciutko dostanie wiarygodną i szczegółową odpowiedź. A więc przestańcie nudzić tutaj tylko zabierajcie się za wysyłanie tych maili.
  24. [quote name='aga_ostaszewska']. Hmmmm... jakas taka zlosliwa bede... handler i nie wie co i jak z cieczka u suczki ;)[/quote]Ja nie będę złośliwa, więc nic nie powiem na temat okularków ;-), tylko zauważę, że nick jest "hadler", nie "handler". ;-) Cieczka u welshy trwa tyle samo co u innych suczek. A termin kolejnej to bardzo osbnicza sprawa, może być za 6 miesięcy, może być juz za 4, a może też być dopiero za kilkanaście. Jakieś pojęcie jak to jest u Ciebie będziesz mieć dopiero po drugiej cieczce.
  25. Flaire

    Zawody 2007

    A ja mam pytanko... Zawody 14.X w Szczecinie są opisane jako "Finał Pucharu Polski". Ale żadne inne zawody na liście nie są mianowane jako pucharowe... Zakładam, że Puchar Polski składa się z więcej niż tylko finału ;-) - czy może ktoś mnie uświadomić, które z innych zawodów sa pucharowymi?
×
×
  • Create New...