-
Posts
13134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Flaire
-
Mokka, SUPER zdjęcia!!! Dzięki ogromniaste za Lotkę! :buzi:
-
[quote name='OlaAB']Haniu wysłałam Ci z mojego konta[/quote] I to dostałam, dzięki!
-
Misiości-słodkości, ach! :loveu: :buzi:
-
wendka, dziękuję bardzo za jeszcze jedną misiastą Misię! :loveu:
-
[quote name='Sajko']Pewnie, rudych goopich bulli jak na lekarstwo... a tak ładnie bullosław śmigał:-([/quote]Ja mam jakieś grubasy...
-
[quote name='tamer']Wendka, ogromne dzięki za Lancelota na slalomie! :loveu: Gdyby ktoś jeszcze miał Drakę w jakiejkolwiek pozie i jakości, jako jedna z największych hien fotograficznych na Dogo, przyjmę wszystko z otwartymi ramionami :cool3:[/quote]U mnie w aparacie na pewno jest, ale zdjęcie nie moje, więc musisz prosić FikuMiku...
-
[quote name='Asti']U mnie było tak: "Potwierdzenie zgloszenia na Obóz agility dla początkujących i średniozaawansowanychw terminie od : 2007-07-23 do : 2007-07-28"[/quote]No to ja z całą pewnościa nic takiego nie dostałam...
-
[quote name='OlaAB']jeżeli był prawidłowo wprowadzony adres e-mail, to wszyscy powinni dostać potwierdzenie zgłoszenia na obóz z numerem konta[/quote] A czy możesz podać albo tytuł, albo nadawcę tego potwierdzenia? Bo ja wysłałam w sumie 4 zgłoszenia, a potwierdzenia chyba nie dostałam, ale dostaję bardzo dużo maili, więc może się zawieruszyło. Poszukam, ale muszę wiedzieć, czego szukać...
-
Catty chyba jakąś mam, chociaż niektóre moje zdjęcia wyszły ciemne :crazyeye: (przy takim słońcu to aż trudno uwierzyć, ale taki ze mnie fotograf), a to szczególnie nie sprzyja zdjęciom czarnego psa... [quote name='OlaAB'] i mam prośbę do fotografów ([SIZE=1]wiem, wiem, marudzę[/SIZE]) za 2005 mam full Blusia nad skokiem w dal, a ten rok zaczynam od full slalom [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] , zróbcie nam jakąś huśtawkę albo kładkę[/quote]OlaAB, na huśtawce nie umiem robić dobrych zdjęć, a w zeszłym roku miałaś ode mnie Blusia na kładce, to co, mam za każdym razem robić to samo? ;) Póki co, masz tunel: [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/agility/wroclaw2007blusio1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/agility/wroclaw2007blusio3.jpg[/IMG] I jeszcze kiepściesze nad hopką: [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/agility/wroclaw2007blusio2.jpg[/IMG] A teraz Monia, która reklamacji nie zgłaszała, więc jest na slalomie: [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/agility/wroclaw2007monia1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/agility/wroclaw2007monia2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/agility/wroclaw2007monia3.jpg[/IMG] I w tunelu: [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/agility/wroclaw2007monia4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/agility/wroclaw2007monia5.jpg[/IMG]
-
[quote name='PATIszon'][B]detke z powodu trzeciej odmowy sygnalizujemy podniesieniem piesci z jednoczesnym skrzyzowaniem nog[/B] :cool3: [/quote]Wiedziałam, że Ci się spodoba ;).
-
[quote name='tamer']Flaire, dziękuję za Lancelota, rozumiem że to zdjęcie jest efektem Twojej słabości do czarno-rudych, tzn. ekhm, czaprakowych ;-)[/quote]Raczej próbą odwdzięczenia się za Twoją piękną fotkę Misi z Lasek. :) Niestety kiepsko się spisałam i mało fociłam, a to co mam - takie sobie, ale lepszy rydz... :roll:
-
[quote name='tamer']Na dodatek nogami!!! :loveu:[/quote] [quote name='LALUNA']Bo ręką to chyba odmowę:razz:[/quote] Tak jest, ręką to chyba trzecia odmowa jest i dlatego ta detka nożna. ;)
-
Na dzisiaj jeszcze tylko Draka: [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/agility/wroclaw2007draka.jpg[/IMG]
-
[quote name='PATIszon']Jaki model tam z tylu sie przyczail :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/180/bce3b6668827d975.jpg[/IMG][/URL][/quote] I do tego detkę nam sygnalizuje! :angryy:
-
[quote name='shangri_la']dobra to sie nie chowam :p[/quote]Dobra, to ja też nie. :oops: [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/agility/wroclaw2007vigo.jpg[/IMG] [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/agility/wroclaw2007sunday1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/agility/wroclaw2007sunday2.jpg[/IMG] Generalnie w moim aparacie jest sporo zdjęć, ale tylko kilka jest moich - resztę robiła FikuMiku, więc chyba jej pozostawię obróbkę i wstawienie tych zdjęć - ale w tym celu najpierw muszę je jej przekazać... :roll: Póki co, wstawię te kilka moich. [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/agility/wroclaw2007vig0.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anza&Hacker']...ktoś chce jeszcze swojego psa, tak szybciej? :cool3:[/quote]No pewnie, że tak, zawsze!!! Misia ukończyła wszystkie przebiegi i to w takim tempie, że dałoby się ją chyba ufocić na każdej przeszkodzie, jakby ktoś się uparł, więc powinna mieć duuuużo fotek. :cool3: A przy okazji mam pytanie do fotografów moich serdelków - czy mogę skopiować fotki na terierkowe forum? :)
-
[quote name='LALUNA']To zależy. Zgodnie z regulaminem FCI nie ma róznicy, bo przebieg z jednym błędem nie daje uprawnien do przejscia o klasę wyżej. Zgodnie z naszym krajowym daje uprawnienia do przejscia do klasy 2. Wobec czego jest zasadnicza różnica czy jeden czy dwa błędy. Zajscia nie widziałam wiec odnoszę się tylko do wypowiedzi czy jest to róznica czy nie.[/quote] [quote name='OlaAB']a dodatkowo ze względu na "zbieranie punktów" w eliminacjach też jest różnica - 2 błędy czy jeden ;)[/quote] A dodatkowo jeszcze w klasach, gdzie tylko jeden czy dwa psy mają czyste przebiegi, tak jak zdarzyło się na przykład na tych zawodach, jeden błąd czy dwa może znaczyć różnicę pomiędzy lokatą i nagrodą - albo nie. Nie mówiąc już o konsekwencjach w klasyfikacji łącznej. I Pani Sędzina niewątpliwie doskonale o tym przynajmniej wie, więc ja raczej myślę, że chodziło jej o coś trochę innego niż te wszystkie natychmiastowe, ale w sumie mało znaczące konsekwencje ;). A mianowicie: jeśli komuś zależy nie na paczce karmy czy pucharze czy nawet udziele w MŚ, a na tym, żeby mieć doskonale biegającego psa - a właśnie na tym chyba powinno nam wszystkim przede wszystkim zależeć :roll: - to czy jeden błąd, czy dwa, czy pięć, nie robi różnicy - ten pierwszy knoci przebieg i tyle. Dalej się nie liczy. Słyszałam od kilku poważnych zagranicznych zawodników, że po pierwszym błędzie uznają przebieg za treningowy i są gotowi wziąć za niego detkę - bo przebieg z błędem ich nie satysfakcjonuje - mogą co prawda dostać na trudnym torze jakąś tam lokatę, ale poważnym zawodnikowm nie na tym zależy... A w cytowanej przeze mnie dyskusji zawodniczka raczej póki co nadziei na MŚ nie miała - ewentualnie chodziło tutaj o tę nogę do A2, choć nie do końca pamiętam, w której niskiej klasie była... :roll: Ale jeśli o to chodziło, to ja się zastanawiam, czy rzeczywiście warto się aż tak spieszyć i wykorzystywać ten stary regulamin - sama mogę mieć ten dylemat, bo Misia jedną taką nogę z błędem zarobiła w sobotę. :niewiem: I chyba myślę, że póki robi błędy, to jednak lepiej zostać w A1. ;)
-
[quote name='Anza&Hacker']To teraz coś dla [B]Flaire[/B] i wielbicieli erdelków :cool3: ...każdemu zdarzają się wzloty i upadki ;) [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7949/flaire1ak8.jpg[/IMG] ...niestety, nie rozpoznaje Twoich piesków, bo ich jeszcze nie znam, ale to jest ten sam piesio co na poprzednim zdjęciu - obstawiam Misie :roll: [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/4496/flaire2sd9.jpg[/IMG][/quote] To jest Leokadia w swojej całej lotnej osobie... :) Dzięki ogromne :buzi: - z racji na jej wiek, mam o wiele mniej zdjęć Lotki niż Misi.
-
[quote name='OlaAB']Haniu jaka "spójna wizja"?[/quote] Teraz nie mam czasu wytłumaczyć, bo muszę lecieć do pracy. Ale pisząc o spójnej wizji sportu nie chodziło mi oczywiście o szczegóły sędziowania - do tych zawsze można się przyczepić, chociaż z moich obserwacji wynika, że w tym przypadku raczej mniej niż w innych. Ale nie o to mi chodziło, gdy pisałam o spójnej wizji - raczej, jedną ilustracją, o co mi chodziło, jest wydarzenie w sekretariacie, które opisałam powyżej. Są i inne, napiszę i wytłumaczę później.
-
[quote name='Magda i Saga']Niestety następne zawody mnie raczej nie zrelaksuja, bo sama je organizuję. Przy okazji zapraszam wszystkich, szczególnie zerówki i weteranów.[/quote]Magdo, mnie u Was nie będzie, bo będę zagramanicą, ale wysyłam Ci Misię z Mokką - zaopiekuj się Misiątkiem i upewnij się, że Mokka jej krzywdy nie zrobi, bo ona się już odgraża, że jeśli Misia będzie biegać tak wolno, to będzie ją musiała zastrzelić... :( A zdjęć Oxi poszukam - rozmaite osoby operowały moim aparatem, więc mam nadzieję, że coś się znajdzie... Ja sama niewiele pstrykałam i chyba Oxi nie mam, bo biegałam z Lotką krótko po lub przed nią),
-
[quote name='Mokka']Ano, po tych zawodach wymóg szybkości wszyscy kadydaci na mistrzostwa chyba już mają spełniony ;) . Kto nie przyjechał, niech żałuje :lol: .[/quote]Sędzina ogólnie była bardzo przyjazna w stosunku do przewodników i psów. I mnie się to podobało. Opiszę jedno wydarzenie, którego byłam świadkiem w sekretariacie. Zawodniczka przyszła poskarżyć się, że policzono jej dwa błędy, podczas gdy według niej, miała tylko jeden błąd. Sekretariat odmówił zmiany, więc wezwano na pomoc sędzinę. Sędzina oczywiście nie pamiętała ile ta osoba miała błędów :roll:, natomiast zgodziła się, żeby zmienić liczbę błędów na jeden. Sekretariat bardzo się opierał i wywiązałą się dyskusja, w której Pani Sędzia argumentowała - skoro i tak nie był to czysty przebieg, to jaką to ma różnicę, czy jest jeden błąd, czy dwa, czy pięć? Zawodniczka twierdzi, że jeden, to dajcie jej jeden: ona będzie zadowolona, a to i tak nie robi żadnej różnicy... Macie okazję być dla niej mili, to bądźcie :niewiem: I to ładnie podsumowuje podejście, które słyszę w kółko od osób z poza naszych granic: liczą się tylko czyste przebiegi, wszystko inne nie ma znaczenia. Powyższy spór skończył się na konsultacji z Olgą, która nakazała sekretariatowi dostosować się do decyzji sędziny. Mnie się ta sędzina podobała z wielu powodów. Przede wszystkim wydaje mi się, że wszystko, co robiła było przemyślane - nic nie było przypadkowe. Można się z jej podejściem zgadzać lub nie, ale moim zdaniem niewiele u niej dzieje się z przypadku - raczej wszystko co robi reprezentuje spójną wizję sportu agility.
-
[quote name='wendka']Dziekuje pieknie Organizatorom za zawody a uczestnikom za fantastyczna atmosfere. [url]http://img441.imageshack.us/img441/6168/img2942ce1.jpg[/url] [/quote]A ja Tobie, wendka, za śliczną Misiastą [SIZE=1](udowodniając, że Misia też trochę skakała...) [/SIZE] [SIZE=1][SIZE=2]No może aż tak źle nie było, bo na 10 przebiegów (6 z Misią, 4 z Lotką) miałam tylko jedną detkę (z Lotką w niedzielę, moja wina), oba psy były na lokatach (Lotka 2 za J, 3 za A i 2 za A+J w sobotę, a Misia 2 za egzamin A1 w niedzielę), a Misia zarobiła dwie nóżki do A2. Ale Misia biegała jeszcze wolniej niż normalnie i była rozkojarzona - udało nam się cokolwiek osiągnąć tylko dzięki bardzo "leniwym" :wink: STC. A Lotka miała piękny pierwszy przebieg, a potem biegłyśmy za każdym razem coraz gorzej... :([/SIZE] [SIZE=2]Teraz muszę lecieć do pracy - jeśli coś mi wyszło na zdjęciach, to postaram się wstawić wieczorkiem...[/SIZE] [SIZE=2]P.S. Wendka, Twoje zdjęcie Moni udowadnia, że JEST możliwe zrobienie dobrego zdjęcia czarnemu psu! SUPER! :)[/SIZE] [/SIZE]
-
[quote name='weszka']Jaki piękny airedale! Ma tatuaż? Nikt go nie szuka? Wspaniale wygląda :)[/quote]Tatuażu nie ma i nikt się po niego nie zgłosił pomimo ogłoszeń w mediach i w schroniskach. Czy ktoś go szuka? Nie wiem, ale jeśli szukają, to szukają tego psa: [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/schronisko/znajdka.JPG[/IMG] a nie naszego przystojniaka. Jako że on nigdy wcześniej nie był trymowany, ja w ogóle nie jestem pewna, czy jego poprzedni właściciele widzą, jak on może wyglądać... :roll: Więc trzymajmy mocno kciuki za jego nowe życie!
-
Airedale terriery rzadko pojawiają się w schroniskach, rzadko znajdujemy też bezdomne. Ale ostatnio jakiś wysyp mamy... :( Więc pokażę Wam najpierw Simona. Simon przybłąkał się pod Warszawą. Był zapuszczony i zakleszczony. Miał jednak szczęście: trafił na wspaniałych tymczasowych opiekunów, którzy wyleczyli go z babeszjozy, zadbali o niego, a obecnie szukają mu stałego domu. Oto Simon, gdy się przybłąkał, ok. 3 tygodnie temu: [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/schronisko/znajdka.JPG[/IMG] A oto Simon tydzień później, uśmiechnięty, wytrymowany, chociaż z wygoloną łapką po kroplówce, która była podawana podczas leczenia na babbeszję: [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/schronisko/leze.jpg[/IMG] [IMG]http://www.std.org/%7Ehania/schronisko/siedze.jpg[/IMG] Nadal szukamy domu dla tego wspaniałego psa.
-
Ooo, to znaczy, że PiLotkę muszę do Wrocławia zgłosić! Bo jej 3 tygodni do 18 miechów brakowało...