-
Posts
13134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Flaire
-
[quote name='LALUNA']Ich sie raczej nie dało skopiować. Przynajmniej ja nie mogłam. [/quote]Ja skopiowałam, no problem. :niewiem:
-
[quote name='myriad']Ech, wiele tracisz, kolezanko.[/quote]No więc ja w końcu obejrzałam sobie te filmiki na kompie kuzyna - moja karta graficzna im nie podołała. :shake: [quote name='niuka'] Justyna wiem :-( ale mowisz, ze sciagnelas je sobie na kompa tak? czy zle zrozumialam? :> bo jezeli tak, to moze dobra duszo wyslalabys mi je na maila co? :>[/quote]A dlaczego sama sobie nie ściągniesz? :niewiem:
-
Hehehe - STÓŁ MAJĄ W DRUŻYNOWYCH!!! :-o
-
No pokazują się wyniki drużynowe, ale tylko całościowo, bez wyników indywidualnych przebiegów... Muszę iść spojrzeć, czy zapodali już torek i jak ten torek wygląda, bo jakoś straszniście dużo błędów w tych drużynowych przebiegach... Jak dotąd tylko jedna drużyna ma na czysto...
-
[quote name='Rauni']Aczkolwiek mnie zastanawia, przeciwko czemu to ma być argument - te psy z ogonem biegałyby równie dobrze, a może i lepiej...[/quote]Żartujesz, naprawdę nie rozumiesz??? :-o No dobra, to wytłumaczę - to nie jest argument za kopiowaniem ogonów, ani przeciw zakazom ich kopiowania - to jest argument przeciw zabranianiu czołowym zawodnikom startów tylko dlatego, że - zgodnie z prawem i najczęściej również zgodnie z wymogami macierzystych klubów kynologicznych - mają kopiowane ogony. Widzisz, niektórzy nie lubią, jak czołowych zawodników wstrzymuje się w ten sposób od startów... :roll: Niektórzy nie lubią startować - a szczególnie zwyciężać - w stawce, która nie składa się ze wszystkich czołowych zawodników.
-
[quote name='PATIszon'] A czy na dzisuaj to juz koniec? Nie bedzie druzynowych ?[/quote]Może przerwa obiadowa? :niewiem:
-
To mi nie wygląda na Plusza, za to jeden z szelciaków (ten na slalomie) wyglądał mi na Blusia - ale nie jestem pewna... :niewiem:
-
[IMG]http://agility-wc2007.no/sfiles/0/33/1/picture/width400/1u4y6862.jpg[/IMG]
-
[quote name='PATIszon']No z takim imieniem, co sie dziwisz...:cool3:[/quote]No ja wiem - dlatego Misia ma na drugie Błyskawica! :lol: :roflt:
-
Ciekawi mnie ta ruska suczka, która z dwiema odmowami miała czas 30,54! :-o
-
[quote name='Mudik']czy przebieg Sylvie jest płatny mi sie wyświetla forbidden :-(([/quote]Nie, jest za darmo - tylko oczywiście ja mogę go ogladać tylko w migawkach - ale to przez mój komp. :roll:
-
[quote name='myriad'] Poza tym jest filmik z jumping Silvii i La w mediumach - naprawde poezja.[/quote]Fajnie masz, że go możesz oglądać... ;) Mam nadzieję, że jak kuzyn wróci z pracy, to obejrzę sobie na jego kompie. :roll:
-
[quote name='Sajko']:-o a jaki team e[B]S[/B]owy ma Szwajcaria:-o tylko pech może im zwycięstwo w drużynie odebrać...[/quote]Spójrz na inne rozmiarki również - wymiatają wszędzie równo... Może tylko w Lkach są na drugim miejscu. LALUNA, napisz dlaczego na końcu?
-
[quote name='Sajko'][URL]http://fci2007.agilityvideoservice.com/files-fci2007/imce_eric/jmp-small-ind.jpg[/URL] tu jest torek:cool3:[/quote]Dzięki, wiem gdzie jest, tylko mi się wtedy nie ładowała strona. Teraz już się ładuje.
-
[quote name='Sajko']ale fajny tor w smallach:lol: mega trudne zakręty/ wybieranie hopek, a jednoczesnie super płynny, żadnego momentu zatrzymania:cool3: [/quote] Ja jeszcze go nie widziałam, bo mi się coś strona nie chce ładować, ale po dotychczasowych wynikach wygląda, że w smallikach i torek trudniejszy (większy procent detek) i czas badziej wyśrubowany (większy procent z punktami karnymi za czas).
-
A mnie jakiś czas nie było i dopiero teraz się zorientowałam :oops:, że mediumki biegły inny tor niż large, stąd te czasy! :lol:
-
[quote name='PATIszon']e[B]M[/B]ki wystartowaly.[/quote]A czasy jeszcze szybsze niż w L :crazyeye:.
-
[quote name='myriad']Zeby sciagnac na kompa, musisz miec QuickTime Pro (ktory z kolei jest platny, badz dostepny w sposob nielegalny. informacja ta nie ma stanowic zachety do nielegalnego sciagniecia tego programu ;-)[/quote]Eh, no ściągnęłam jakoś bez QT Pro, ale ciągle mi źle gra, więc to chyba mój stary komp, czy też raczej jego karta graficzna. Inne QT mi grają dobrze, więc nie wiem, o co tu idzie. :niewiem:
-
[quote name='myriad'] Eric napisal, ze po jednym przebiegu bedzie udostepnial za darmo (wystarczy, zeby zobaczyc jak ten tor wygladal na zywo), a reszte za pieniadze. W ogole to poniewaz mozna to sciagac, to mozna by sie yhm... powymieniac filmikami, ze tak to ujme.[/quote]Ja bym nawet zapłaciła te 20 dolców, gdyby mi to się grało. Ale tak jak mam - to kicha. myriad, czy rzeczywiście mozna ściągać, a nie tylko odtwarzać? bo może to by mi pomogło...
-
[quote name='LALUNA']Filmy są płatne[/quote]Nie, to nie tak. :shake: Niektóre są płatne, a inne - nie. To jest wszystko wyjaśnione na tej stronce. Te z treningów są darmowe i mogę je "grać", tylko grają się kiepsko - chyba dlatego, że serwer jest obciążony.
-
[quote name='myriad'] W ogole polecam strone Erica, wyglada na to, ze bedzie syzbko aktualizowal: [URL]http://fci2007.agilityvideoservice.com/[/URL][/quote] Mnie te Quicktime'y bardzo kiepsko grają - właściwie wcale nie ja film, tylko jak zdjęcia, które co 7-10 sekund się zmieniają. I nijak nie mogę sprawić, żeby było lepiej... :( Ma ktoś tak jeszcze?
-
[quote name='LALUNA']a stół mają ponoć z własnym odliczaniem :crazyeye:[/quote]Jak z własnym odliczaniem, skoro elektroniczny?
-
Czyli jak nie ma drużyn w L i S, to znaczy, że co poniektórzy tam pojechali tylko po dwa przebiegi, z których jeden już się odbył, tak?
-
A Grendelka na czysto :) , ale wolno. Chyba o jedną setną sekundy załapała się, żeby nie mieć punktów za czas! :)
-
[quote name='Saba']No i [B]pierwsze [/B]Dis :cool1:[/quote]Optymistka :angryy: