-
Posts
13134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Flaire
-
[quote name='belgunia'] Mam nadzieję, że będzie w grudniu lub styczniu nawet możliwość wykorzystania hali w Łącku na wykładzinie, ale byłoby napewno sporo droższe startowe, czy mam w tym kierunku bardziej dążyć? Jakieś zimowe zawody? jak Wam sie podoba mój zamysł? [/quote]Mnie się bardzo podoba... :klacz: Że o sylwestrowych nie wspomnę! (No bo w końcu po co ciągle powtarzać, że to były NAJLEPSZE zawody, na jakich kiedykolwiek byłam? :) )
-
[quote name='Marysia_i_gończy']Przedstawicielka najlepszej rasy świata [/quote]Och, Marysiu, dziękuję!!! :iloveyou: Na Twoich zdjęciach to od razu widać, ze Misia biegnie [IMG]http://img437.imageshack.us/img437/9917/biegacz45sr.gif%C2%A0%C2%A0%C2%A0%C2%A0[/IMG]po puchar! [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3959/imiejscesj2.gif[/IMG] ;)
-
[quote name='Viris']Nie znalazłam :placz:[/quote] Viris - dzięki za sprawdzenie - i nie szkodzi, że jej nie masz, bo Misia to już stara krowa jest, biega tak, że ją łatwo złapać ;) i dzięki wspaniałym dogomaniackim fotografom ma już sporo zdjęć. :) A Lotka, którą ufociłaś, dopiero zaczyna swoją karierę, więc zdjęć ma niewiele, jest chyba od Misi mniej fotogeniczna, a dodatkowo często ma się tylko te pierwsze kilka przeszkód, żeby ją uchwycić - potem Leokadia jest już gdzieś indziej :razz: ... :)
-
[quote name='Viris']Z tym jednym przebiegiem może być problem bo jeśli gdzieś na początku zawodów to ja spałam w samochodzie :oops:[/quote]Nie, nie na początku - tak z grubsza w środku. To był egzamin A1 - czwarty torek zawodów (po trzech torkach jumpingowych), a Misia była bodaj dziesiąta w nim startująca.
-
[quote name='Viris'] To kogo mam jeszcze szukać ( ze względu na moją niewiedze podajcie linki ze zdjęciem psiaka to postaram się więcej fot znaleźć):oops:[/quote]No ja biegałam jeszcze z drugą przedstawicielką najlepszej możliwej rasy - taką bardziej Misiowatą... ;) Póki co, nie ma jej zdjęć, bo biegła tylko jeden przebieg (poszłyśmy na jakość, a nie ilość ;) ).
-
[quote name='Marysia_i_gończy'] Wystarczyło podkręcić czułość i robić :eviltong:[/quote]Ale ja i tak już dosyć czuła jestem ;). Jak bym jeszcze podkręciła, to już całkiem bym się rozczuliła. ;)
-
[quote name='Marysia_i_gończy']Trzymam za słowo!! :cool3: Aczkolwiek nie wiem, dlaczego jesteś mi to winna?[/quote]Bo Twoje zdjęcie, ilustrujące artykuł o najlepszej możliwej rasie ;) bardzo dużo dla mnie znaczyło w ogromnie trudnym momencie mojego życia. Nawet nie wiesz, jak dużo. Więc jeszcze długo będę Ci dłużna. :)
-
[quote name='Marysia_i_gończy']Zabieram się za ciąg dalszy obrabiania zdjęć i uprzejmie zapytuję: MA KTOŚ FOTKI UNY?? :razz:[/quote] Marysiu, ja niestety zdecydowałam, że zbyt kiepski ze mnie fotograf na takie warunki pogodowe i nawet nie wyjęłam aparatu z pokrowca. :( Ale następnym razem obiecuję focić Unę w dużych ilościach jeżeli tylko będzie to możliwe - bo jestem Ci winna ;). A póki co, jeśli masz jakieś fotki najlepszej możliwej rasy ;) , to bardzo proszę. :) Viris, dzięki wielkie za Leokadię! :loveu: Niestety [URL="http://images26.fotosik.pl/78/10f587b5cf275df9.jpg"]to zdjęcie[/URL] wiem dokładnie, w którym momencie było robione - niecne zamiary Lotki są wyraźnie widoczne w jej ślepiach, skoncentrowanych na tej nieszczęsnej palisadzie...
-
Julix, dziękuję ślicznie za Locię, rudości moje nieutemperowane... :loveu: [quote name='Edyta & Regis'][B]Marysiu:[/B] Wiesz na ktore zdjęcie czekam, prawda?:modla:[/quote]Edytko, a Ty wiesz, na które ja czekam, z Pęcić? ;)
-
Dla osób jadących samochodem, mapki dojazdu zamieściłam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6791111&postcount=650"]tutaj[/URL] i [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6791761&postcount=652"]tutaj[/URL]. Łopatologiczne wskazówki z Warszawy są [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6791221&postcount=651"]tutaj[/URL].
-
Dla osób jadących ze stron innych niż Warszawa może być też przydatna (w połączeniu z poprzednimi) taka mapka (kliknij na nią, żeby powiększyć): [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6ee5e7d8d8170b60"][IMG]http://images29.fotosik.pl/79/6ee5e7d8d8170b60m.jpg[/IMG][/URL] Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowych wskazówek, walcie śmiało! :)
-
[quote name='APSA']Czy mogłabym prosić o łopatologiczne wytłumaczenie, jak najlepiej dojechać na właściwe miejsce? (samochodem, od strony Warszawy) Na stronie Fortu znalazłam sam adres, bez żadnej mapki poglądowej.[/quote]Dzięki za uwagę; dodamy mapkę. :) Łopatologicznie, z Warszawy, jedziesz Al. Krakowską do Janek. W Jankach na rozwidleniu kierujesz się w lewo (na Kraków; szosa numer E77). Jedziesz tą szosą prosto aż do Radomia. W Radomiu, już wedle wskazówek Gucia: [quote name='Gucio']Na rondzie w prawo [potem prosto ok. 2 km - Flaire] i za stacją (na której jest McDonald) w lewo. Jedziesz cały czas prosto [mniej jak 1 km - Flaire], po prawej będzie widać bramę wjazdową :)[/quote]
-
W kwestii dojazdu, Gucio bardzo ładnie wszystko wytłumaczyła :) . Załączę jeszcze mapki. Z Warszawy: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/78/5b22d12105a27b55.jpg[/IMG][/URL] W Radomiu; widać rondo, o którym pisała Gucio: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/79/37116e64b591b085.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze zbliżenie, gdzie widać nazwy ulic: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/80/6fe580d2fa181911.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze zbliżenie:
-
[quote name='Mokka']Obawiam się, że ze względu na wystawę nie będę miała transportu na te zawody, bo wszyscy jadą do Poznania...[/quote] Ej, no, bez przesady - nie wszyscy... Transport chyba by się jakoś udało załatwić... :razz:
-
Ja też niestety będę musiała te zawody opuścić. :( Bardzo żałuję, bo uwielbiam zawody belguni. :( Ale w Poznaniu mamy angielskich sędziów, i na samej poznańskiej wystawie, i na klubówce terierów poprzedniego dnia - więc muszę tam z Lotką być. No chyba że Mokka dałaby się przekonać, żeby Misiastą wziąć do Płocka...? :razz:
-
sic! - ja też przy okazji dziękuję za Twoją pomoc! :)
-
Magdo, wielkie gratulacje i wielkie dzięki za wspaniałą imprezę! Że potrafiłaś utrzymać spokój i pogodę ducha przy tak fatalnych warunkach pogodowych jest naprawdę godne podziwu! Wiem, że w organizacji imprezy na taką skalę takie warunki nie pomagają... :roll: Nagrody były super! Misia dziękuje za pucharek za wygranie A1 (który, pomimo długiej drogi do Warszawy, zostaliśmy, żeby osobiście odebrać :razz: ) i z dumą donosi, że przenosi się do A2!!! :) Do domu dojechaliśmy po pierwszej, ale co tam! :) Magdo, przekaż chyba od nas wszystkich, ale na pewno i szczególnie ode mnie, ogromne dzięki dla Pana Salamona, który wytrwał z nami ten cały obrzydliwy dzień w deszczu i w zimnicy - a przecież wcale nie musiał! Jego postawa została zauważona i doceniona - i dzięki za to, że w Związku są ludzie tacy, jak on, którzy pozwalają wierzyć, że jednak komuś tam zależy na polskim agility.
-
[quote name='Marysia_i_gończy']Naszego klubu nie ma, a tym bardziej nie ma koszulek klubowych, ale idea powołania i biegania w barwach "cenzury" jest tak szczytna, że chętnie dołączymy :evil_lol:[/quote]:Cool!::cool2::bigcool::ylsuper::terazpol:
-
[quote name='kuncewmr']Na calym swiecie czytniki zapewnia organizator. [/quote]No nie, nie na całym świecie ;). W USA po prostu nie ma wymogu identyfikacji na wystawach czy zawodach, więc czytniki nie są potrzebne i żadne szczenięta nie są barbarzyńsko tatuowane. Może to się kiedyś zmieni i tam, ale póki co, mnie podoba się system, gdzie zawodnikom i wystawcom się ufa, a przynajmniej, gdzie uważa się, że przekrętami najbardziej szkodziliby sobie samym... [quote name='Mokka']Nikt z nas nie ma nic przeciwko identyfikacji[/quote]Oczywiście, że nie - moje psy mają chipy - ale sorry, ja nadal twierdzą, że w chwili obecnej, na polskich zawodach agility po prostu nie ma potrzeby identyfikacji - bo czemu, na Boga, miałaby ona służyć? Jakim ogromniastym przekrętom by zapobiegła i co by takie przekręty komukowiek dały??? :niewiem: To samo w polskim obedience - wywracanie psów do góry kołami przed startem w sopockiej zerówce, żeby sprawdzić tatuaże - czemu to miało służyć??? :shock:
-
[quote name='PATIszon']Musisz jezdzic na zawody z grafologiem, ktory odczyna tatoo twojego psa...:evil_lol: Tylko nie wiem w jakiej koszulce ma byc grafolog.... :hmmmm:[/quote]Hihajcie sobie, hihajcie - i lekceważcie ten niezwykle ważny problem, jakim jest odpowiednia identyfikacja psa na polskich zawodach agility. :roll: Jesteście ludźmi bez wyobraźni zupełnie - przecież tu chodzi o zapobiegnięciu przekręctw i matactwa - w końcu po coś żeście ten PiS wybrali, nie? Zastanówcie się tylko chwilkę - przecież bez odpowiedniej identyfikacji, mogłabym taką Misię podstawić jako Lotkę - albo, jeszcze gorzej, na odwrót!!! To by dopiero była afera na skalę międzynarodową! :roll: Niewątpliwie to właśnie spowodowałoby, że któraś z nich (już mi się pogmatwało, która :roll:) wygrałaby MP i dopiero by było... Nasz Związek musi pilnować, żebyśmy, niecni i niegodni zaufanie jego członkowie, nie sięgali po takie metody zdobywania wielce zaszczytnych tytułów, czy choćby zaliczonych egzaminów. Porządek musi być!
-
Kujawsko-Pomorskie Otwarte zawody Agility 23-09-2007
Flaire replied to Magda i Saga's topic in Zawody
Mokka: [quote name='Magda i Saga']Jeśli ktos sie wybiera do nas 9-go to będzie mógł wtedy zgłosić się podając tylko nazwisko, psa i konkurencje[/quote] Ja tak zamierzam się zgłosić. -
[quote name='anetta'][URL="http://www.disckillers.com/pecice/8F0B0337.jpg"][/URL] Cudnie wyszla :lol::loveu: prawdziwa Misia :loveu: a może Lotka..?? [URL]http://www.disckillers.com/pecice/8F0B0359.jpg[/URL][/quote]Nie, no, Misia, MISIA, of kors! ;) Misiowata, że hej! :) Dzięki, Łukasz, za piękne Misie! A Lotka doczeka się więcej fotek jak się biegać nauczy i będzie można ją do Openów zgłaszać! :diabloti:
-
Wyrzucona na kempingu sunia AIREDALE TERRIER - ma dom!!!
Flaire replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Czy może ktoś napisać coś więcej o tej suni? Czy ona ma tatuaż? Wygląda na bardzo zadbaną - czy została znaleziona w takim stanie, czy też osoba, która ją znalazła doprowadziła ją do porządku? Czy "Krysia" to jej nowe imię? Na jakiej podstawie został oceniony jej wiek? Jakie dokładnie były okoliczności jej "przybłąkania się"? Czy szukano właściciela? -
anetta, PATI, wendka - czy mogę przekleić kilka zdjęć moich psiurów na terierkowe forum? Oczywiście podpiszę! P.S. dogo mi dzisiaj muli nieprawdopodobnie... Mam nadzieję, że to nie zniechęci kolejnych fotografów od wstawiania zdjęć...
-
jerez, łomatko, cos Ty zrobiła z tym podpisem??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Popraw szybciutko! Nie można w ten sposób wstawiać obrazków z kompa - muszą być gdzieś na serwerze... A poza tym, z tymi dodatkami Twój podpis będzie za duży ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/announcement.php?f=36"][/URL][URL="http://Regulamin%20forum"]Regulamin forum[/URL]).