Jump to content
Dogomania

Flaire

Members
  • Posts

    13134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Flaire

  1. Maczek ma detkę. :(
  2. [quote name='LALUNA']Dobra, dobra palisady tez nie było w jumpingu:eviltong:[/quote]No to przeca PATI pisała, że jej ta sztuczka nie pomogła... :eviltong:
  3. [quote name='myriad'] Zwroccie uwage, ze w filmikach na blogu Erica wszyscy z duzym zapalem cwicza .... stol! Wyglada to na wielki powrot tej znienawidzonej przez wszystkich przeszkody.[/quote] Ja wczoraj doczytałam na oficjalniej stronie na temat tego stołu... :roll:
  4. [quote name='belgunia']Kryśka i Whisky nie pojechali :(:([/quote]Ale Scotty chyba jest na liście startowej... :shock:
  5. Lista zawodników, na której była Kryśka, to była lista zgłoszonych z góry zawodników. Lista startowa to już lista tych psów, które pokazały się na miejscu. Więc ja zakładam, że Kryśka się tam nie pokazała. A dlaczego - nie wiem. Może jednak warto mieć co najmniej jednego rezerwowego zawodnika do teamu... :roll:
  6. Są już pierwsze wyniki... Ale jakieś dziwne, bo podają tylko całe sekundy, bez dziesiątych czy setnych... Więc jest dużo takich samych czasów. [url]http://results.agility-wc2007.no/index.php?id=1&tpl=1[/url]
  7. [quote name='LALUNA']Nie widze Polskich druzyn Large i smalle. Czemu?[/quote]Tego nie sprawdzałam - natomiasst na liście indywidualnych Large nie ma Marty Kordos - może dlatego nie ma drużyny? :niewiem: A Magda biega z dwoma psami z bardzo malutkim odstępem... (tylko dwa psy pomiędzy Maczkiem a Grendelką). Weszłam tam licząc na wyniki, ale jescze nic nie ma.
  8. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8792/trojka1lk0.jpg[/IMG][/URL] Sajko, ja wiem, że to jest wkurzające, jak Ci się suka na torze zatrzymuja, ale żeby od razu ją za to deptać? :shock: ;) :evil_lol: Mokka, wielkie dzięki za Leokadię! [size=1]Nic nie mówcie Loci, ale jednak Misia jest bardziej fotogeniczna... ;) [/size]
  9. [quote name='PATIszon']Ja sie dwoje i troje zeby piez wogole strefe zaliczyl, a ludzie kombinuja co zrobic zeby zaliczyl ja szybciej.... Ps. no moze z tym dwoje i troje troche przesadzilam...:evil_lol:[/quote] No ktoś mógłby się zastanawiać, po co się troisz, ale teraz już wiemy :). A ten cytat w języku pseudoangielskim, to skąd pochodzi?
  10. Bydgoszczaki, zlitujcie się nad nami!!! Ma ktoś poniedziałkową Wyborczą, którą mógłby nam odstąpić? :modla:
  11. [quote name='Ludek']Ja tam bym się nie obraziła gdyby mnie wycieli.:evil_lol:[/quote]Ludek, ja też się nie obrażam ;) - ale moim zdaniem, to zdjęcie Ciebie z Milo jest z tych wszystkich najlepsze. :)
  12. O! Misiasta Misia z Mokką! Super, dzięki! :)
  13. BOGDANG, dzięki wielkie za Leokadię! :) W bydgoskiej części Wyborczej online jest artykuł o festynie, w tym kilka słów o naszych zawodach. Artykuł jest ilustrowany czterema zdjęciami... Na pierwszym, towarzyszącym, jest Sajko z Trojką. Dalej, klikając na "więcej zdjęć", mamy Martę z Astro, rewelacyjne zdjęcie Ludek z Milo i na końcu - Lotkę, ale beze mnie :).
  14. [quote name='Edyta & Regis']Serdel jest ze swoją Pańcią na zdjęciu w poniedziałkowej "Wyborczej", w części bydgoskiej.[/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: A ma ktoś dla mnie kopię??? PLIIIIIIIIIZ???? :buzi:
  15. [quote name='BOGDANG']poszukamy ....[/quote] Zdjęcia rewelacyjne!!! Dzięki za Lotkę na podium!! A jakiś serdli w biegu nie ma? :razz:
  16. [quote name='Magda i Saga']Na mojej set...kilometrowej drodze tez będę musiała zrobić ze trzy przystanki[/quote]Hihihi... A my zostajemy w domciu i wszystkie trzy będziemy sobie leżeć brzuchami do góry na wyrku i myśleć o skakaniu, wyma****ąc łapami w powietrzu! :lol::diabloti:
  17. [quote name='Klaudia :-)'] [URL]http://www.bordercollie.fora.pl/lodz-krajowa-22-09-2007-t1063-30.html[/URL] [URL]http://www.bordercollie.fora.pl/lodz-klubowa-23-09-2007-t1300-180.html[/URL][/quote]Byłoby niewątpliwie fajnie to obejrzeć, gdyby nie wymagało to rejestracji na forum border collie. ;)
  18. [quote name='belgunia']To pewnie musiała być ogromna papierowa torebka - może gigant McDonalda :evil_lol:[/quote]Powiększony. :angryy:
  19. [quote name='Magda i Saga']Własnie rozmawiałam z organizatorem pikniku. Tak im sie podobały nasze zawody, że zaproponowali nam stała wspołpracę.[/quote]Wcale im się nie dziwię - bylismy najpopularniejszą atrakcją! :) [quote name='Magda i Saga'] Powiedziałam ok, ale bez armaty. Wiecie co? Armata okazała się z papieru.[/quote]Nie wiem, z czego była, ale hałas był okrutny i dym był też. :angryy:
  20. Hej, do placków to nawet kolejek nie było... Powinnam była zaoferować Ci coś przynieść - sorry! :( Ale Ty powinnaś była sama mi powiedzieć, żeby Ci coś przynieść - bo już mnie znasz na tyle dobrze, żeby wiedzieć, że jeśli tego nie zaproponowałam, to tylko przez roztargnienie i ew. brak dobrego wychowania. ;)
  21. [quote name='Magda i Saga']No i proszę! Armata i koza stały się głównymi "atrakcjami" zawodów agility. Kto by to przewidział.[/quote]No nie, no... Placki ziemniaczane i pierogi ze śliwkami też były fajne! :) Ale dla mnie i tak najfajniejszy jest lotkowy pucharek - bo, nie licząc tych za piękność ;) - to jej pierwszy! [SIZE=1]pomimo że zwycięstwo nie pierwsze :angryy: [/SIZE]
  22. Fotki cudne, czekamy na więcej... :razz:
  23. [quote name='Ludek'] [FONT=Times New Roman]Mam nadzieję, że Lotka nie nakrzyczała na Ciebie za bardzo za ekstremalny powrót.[/FONT][/quote]Zbyt zmęczona jest ;). A tak poważnie, to nie wyglądała na zbytnio zmaltretowaną... Dla niepoinformowanych wytłumaczę, że w drodzę powrotnej doszedł nam jeden niezaplanowany pasażer i wracaliśmy do Warszawy moim autem w składzie 4 dorosłe osoby i 5 psów (3 L, 2 M), 5 klatek, namiot, lodówka turystyczna plus inne akcesoria (nie mówiąc już o wygranej karmie i pucharach :) ) - więc było nieco ciasno. A najciaśniej miała właśnie Locia (wygrała, więc mogła pocierpieć ;) ).
  24. Dzięki wielkie za piękne zdjęcia mojej Lotki! Dopiero dzisiaj je znalazłam i to dopiero po tym, jak Mokka mnie spytała, jak mi się jej zdjęcia podobały, a ja na to - jakie zdjęcia? Nie wiem jak wcześniej przeoczyłam zdjęcia w tym topiku! A ma ktoś może jakieś zdjęcia zwycięskiej Misi? Czy też Misia tym razem za szybka była dla fotografów? ;)
  25. My też bardzo dziękujemy! :loveu: Ja tym razem Openów nie biegałam, zgłosiłam tylko Lotkę do zerówek. Torki zerówkowe bardzo nam się podobały, były płynne i na odpowiednim poziomie (a moim zdaniem zerówkowe torki często są za trudne, a w końcu to ma być konkurencja dla młodych i początkujących psów, która powinna zachęcać, a nie zniechęcać). Tak czy siak, Lotka wygrała, więc może dlatego nie mam na co narzekać. ;) Magdo, tereney, na któych urządzacie zawody są super i festyny towarzyszące zawodom ;) stanowią ciekawe urozmaicenie! Ale chyba w przyszłości warto sprawdzić, czy na festynie będa rycerze z armatami... :roll:
×
×
  • Create New...