-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
Murka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Forest pozdrawia wiosennie: -
Dżeki dzisiaj był trochę nieswój i rano nie bardzo chciał spacerować po ogrodzie, schował się w budzie. Nie wszedł - tak jak zawsze - ze wszystkimi psiakami do domu, musiałam go wołać. Wczoraj wieczorem wszedł jako ostatni, więc pewnie już wtedy coś było nie tak. Zauważyłam mokrą sierść na boku, a tam rozlizana skóra. podejrzewam, że był to ropień albo kaszak, który pękł. Przy okazji oględzin drugiego małego już pękniętego kaszaka znalazłam na głowie. Oba miejsca potraktowałam fioletem (dezynfekuje i osusza) i będę obserwować. Jak będzie się coś działo to podjadę z Dżekim do weta.
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Doyek bardzo lubi wygrzewać się na słoneczku:) Wycwanił się i teraz nie chce w ogóle jeść suchej karmy, czeka aż przyjdę z puszką:) Pianka przesłała dla niego obróżkę przeciwko pchłom i kleszczom i ma ją już na sobie (to białe co dynda na pierwszym zdjęciu). -
Dziś byłam z Argo u weta, bo kaszel nie znika. Wet stwierdził infekcję gardła. Argo dostał zastrzyki i antybiotyk na dłuższy czas, koszt wszystkiego to 94 zł. Poniżej rachunek zbiorczy i rozpiska: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/1c75e31f9adc697e rozpiska: Dolfos Arthrofos (Klara) 33 zł Selehold 58 zł Amigo - Niedziela 45 zł + dzisiaj 85 zł Argo - 94 zł
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
P. Mieczysław wpłacił na moje konto 200 zł na poczet hotelowania Grzesia:) -
Muszę dołożyć złych wieści niestety: Amigo ma nawrót i dzisiaj wzięłam dla niego leki na dłuższy czas. Koszty za niedzielę to 45 zł, a za dzisiaj 85 zł, poniżej rachunek zbiorczy i rozpiska: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/1c75e31f9adc697e rozpiska: Dolfos Arthrofos (Klara) 33 zł Selehold 58 zł Amigo - Niedziela 45 zł + dzisiaj 85 zł Argo - 94 zł
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Doyek czuje się zdecydowanie lepiej po lekach przeciwbólowych, jest żywszy, trochę więcej je. Bardzo chętnie zjada mokrą karmę, więc będę musiała na stałe wprowadzić mu ją do diety. Leki przeciwbólowe chyba też będzie musiał brać cały czas... -
Jo37 zasugerowała, żeby zaopatrzeć Miłą w karmę na 2 miesiące, ze względu na możliwe braki asortymentu. Rzeczywiście tam, gdzie zawsze kupowałam karmę dużych opakowań już nie było. Kupiłam drożej, ale i tak najtaniej jak znalazłam. Dwa worki kosztowały 386 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/04e198e178a9dda9 Karma dziś doszła:)
-
Rozliczenie: Stan konta na 21 luty wynosił -560,79 zł +560,79 zł Help Animals +20 zł Iwona K. -360 zł hotelowanie 22.02-22.03 -99,90 zł Caniviton Stan konta na 22 marzec wynosi -439,90 zł. Argo ostatnio trochę kaszle. Długi czas był spokój, kiedyś kaszel pojawiał się i dość szybko znikał, a teraz utrzymuje się już jakiś czas. Będę musiała chyba podjechać z tym do weta.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Murka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że teraz taki kiepski czas, bo domek zapowiada się naprawdę dobrze. Niestety w naszej wsi są przypadki koronawirusa, jeden pan zmarł (trzeci przypadek śmiertelny w Polsce, mieszkał od nas 1 km), parę domów jest na kwarantannie. Siedzimy z psiakami i prawie się nie ruszamy z domu. Przyjmowanie gości z drugiego końca Polski to naprawdę kiepski pomysł w tym momencie. Trzeba jakoś przeczekać ten czas. -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
Murka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
I znów rozliczenie: -360 zł hotelowanie 21.02-21.03 Rachunek dziś wysłany. -
Rita, a właściwie Uzi, bo tak się teraz nazywa, raczej nie wróci do nas:) Dobrze, że udało mi się ją wywieźć przed tym całym cyrkiem z koronawirusem...
-
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
Murka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Wygląda na to, że się zagoiło, jeszcze wczoraj dla pewności drugi raz potraktowałam fioletem. Teraz chyba będzie ciężki czas na adopcje:( -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Niestety po sterydzie nie widać poprawy:( Teraz Doyek jest sam w boksie, więc widzę ile je: znika zaledwie garstka karmy na dobę... wydaje mi się, że nadal chudnie:( Na pewno trzeba mu znów podawać przeciwzapalne/przeciwbólowe (od Pianki mam Cimalgex), bo znów chowa się w budce i mało przebywa poza, a na "piętrach" w ogóle go nie widuję. Chodzi zgięty, robi koopę na chodzonego, z sikaniem bez zmian, z tymże teraz już nie sika na półkę tylko pod bramką. Dla mnie lepiej, bo łatwiej sprzątnąć, ale to świadczy o tym, że ból zmusza go do pozostawania na parterze:( Póki co będę mu dodawać trochę mokrej karmy, może dzięki temu więcej będzie zjadał. No i Cimalgex włączam na nowo. -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Murka replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja się nie nudzę absolutnie:) ale jestem bardzo ciekawa Melisy:) Ja wrzucam fotki na fotosik (mam wykupiony abonament, ale jak się mało używa to można mieć pakiet bezpłatny). -
U nas w tym momencie nie ma żadnego psiaka z alergią pokarmową/problemami skórnymi prócz Miłej, która niestety jest uczulona na ryby, a karma zawiera olej rybi. Sprawdzę skład puszek i ew. te puszki przeznaczę dla Miłej na podawanie leków. Co do karmy: jeśli nikt nie ma innego pomysłu to przeznaczę ją dla Klary. Chodzi mi o to, aby się nie zmarnowała.
-
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
Murka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Jak miejscowe działanie nie pomoże to zgłoszę się do weta, ale mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby. Póki co jest ok, sunia tego nie rusza.