Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Kupiłam dla Dżekiego Theovent 2 opakowania, koszt 8 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/2b0ca712d7789ce8
  2. Rozliczenie za marzec: Stan konta na 28 luty wynosił -851,50 zł +15 zł ranias +851,50 zł Monika S. -68 zł hotelowanie Abi 1-8.03 (zniżka ze względu na karmę) -263,50 zł hotelowanie Żwirka 1-31.03 (zniżka ze względu na karmę) -67 zł transport Abi do DS Stan konta na 31 marzec wynosi -383,50 zł
  3. Kupiłam dla Plamka Encorton 3 opakowania na zapas, koszt 25,60 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/2b0ca712d7789ce8 Rozliczenie: Stan konta na 28 luty wynosił +90,40 zł -60 zł karma -25,60 zł Encorton x 3 opak. Stan konta na 31 marzec wynosi +4,80 zł.
  4. Rozliczenie Argo: Stan konta na 26 luty wynosił -594,50 zł +200 zł Skarpeta im. Talcott -360 zł hotelowanie 27.02-28.03 -94,50 zł Caniviton -11 zł wit. B12 Stan konta na 28 marzec wynosi -860 zł.
  5. Muszę sprawdzić jak to będzie u mnie (nie mam smartfona). Bardzo by się to przydało, bo myśleliśmy o zgłaszaniu tego na policję. Większośc tych telefonów miała podtekst zoofilski...
  6. Mam ogromną prośbę o usunięcie mojego telefonu z ogłoszeń Maxa. Zaczynam bać się odbierać telefony, zastrzeżonych już nie odbieram, ani tych o 7.00. Nie wiem dlaczego, ale w sprawie Maxa dzwonią sami wulgarni debile i żartownisie. Dzisiaj przelała się szala goryczy... gadałam z chłopakiem kilkanaście minut (brzmiał w miarę normalnie), starałam się być miła i wyrozumiała dla trochę głupich pytań. A na końcu wyszłam na idiotkę, bo chłopak zaczął sobie żartować, bardzo niesmacznie żartować. Dokładnie tydzień temu też były dwa telefony o Maxa z zastrzeżonego nr - TZ odebrał odruchowo - były to jakieś wulgarne, chamskie żarty. Mam już tego dosyć.
  7. Ogłoszenia można już pościągać, u Miszki wszystko ok i raczej nic tego nie zmieni:) A ja robię rozliczenie końcowe: Stan konta na 25 luty wynosił +3771,10 zł +30 zł p.Anna -160 zł hotelowanie 26.02-13.03 -5 zł odrobaczenie -4 zł Fiprex Pozostałość po hotelowaniu Miszki wynosi +3632,10 zł.
  8. Forest ma dużo zdjęć, także z dzieckiem, tylko trzeba wątek przegrzebać... To bardzo fajny, łagodny psiak, tylko zostawać sam nie lubi:( Rozliczenie Foresta: -360 zł hotelowanie 26.02-27.03 Rachunek wyślę dziś lub jutro.
  9. Niestety nie:( To nie jest Zorka niestety, nie mogła się aż tak zmienić; ta suczka jest za przymilna, za uległa i chyba jest mniejsza. W dodatku to czarne futerko na grzbiecie...
  10. Rozliczenie Apsika: Stan konta na 18 luty wynosił +347,77 zł +10 zł Radek (z nadpłaty Carmen) +50 zł teresaa118 +100 zł Elisabeta +20 zł Iwona K. +30 zł ŚWIAT +20 zł sharka +50 zł bakusiowa -300 zł hotelowanie 19.02-20.03 -10 zł odrobaczenie -8 zł Fiprex Stan konta na 20 marzec wynosi +309,77 zł.
  11. No właśnie to jest zabawne, że tylko te trzy są całkowicie rude i akurat wszystkie mieszkają w domu i w dodatku stanowią zgrany team:)
  12. Siszarp przypomina o sobie:) Nikt o niego nie pyta:( a psiak taki fajny:(
  13. Zapomniałam napisać, że z lecznicy wzięłam już preparat na stawy (rachunek będę mieć później) i Klara już go dostaje:)
  14. Frotka nadal bez domku i nawet pytań o nią nie ma:( przynajmniej towarzystwo ma fajne:)
  15. Przynajmniej ma doborowe towarzystwo:)
  16. Dżeki nadal bez domu:(
  17. Plamek wiosenny:)
  18. Doyek się dawno nie pokazywał:) niewiele się zmienił:) Mimo wieku zdrowie mu dopisuje i łapka nie dokucza.
×
×
  • Create New...