Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. Ojej :shake: I co? Nie udało się go przekonać, że jedzie do domu? :-(
  2. Niestety, on te pieniądze MUSI przeznaczyć na wyposażenie schroniska. Taki wymóg :roll: A ja chciałam jeszcze podziękować best13 za dwie torby prezentów dla mieleckich zwierzaków (smakołyki, sucha karma, leki itp.):loveu: Nie wiem kiedy będę mogła to dostarczyć do schroniska, ale w najgorszym razie przekażę jogi, która będzie jechać 19 października. Wędzone kurze łapki odpakowałam, więc nie powinno się im nic stać do tego czasu.
  3. [quote name='Koperek'] I jest to raczej mix rottka- ze słów kierowcy:razz: To mi się trafił terytorialny kundel... [/quote] [B]Koperek[/B], źle mnie zrozumiałaś ;) Przecież na fotkach od razu widać, że to nie jest pies z rodowodem ;) Nawiązywałam do w/w fragmentu Twojej wypowiedzi. Po prostu nie wiedziałam o co Ci chodzi. Teraz jednak zrozumiałam, że chodziło Ci chyba o to, czy to bardziej dog czy rottek ;) Pięknie obszczekuje, prawda? :evil_lol: A że się będzie uczył od Bony, to pewniak. I super, że Bona jest ułożona, to dużo ułatwi. Nasz niejadek Sonia też się pięknie zaokrągliła gdy wzięliśmy Borysa ze schronu :P Także trzymam kciuki za apetyt Bony!
  4. Ona nadal czeka w schronisku... :-( Wczoraj ja wygłaskałam.
  5. [B]graynew[/B], cieszę się, ze już wszystko ok. Miałam do Ciebie właśnie dzwonić, bo przeczytałam PW. My dziś nad ranem wróciliśmy właśnie z Wrocka obwożąc 3 futra i spaliśmy do południa :oops:
  6. [B]Koperek[/B] :loveu: fajoskie zdjęcia! A Ty nie wiedziałaś, że to mix rotka? :roll: W samochodzie Bruno przez całą drogę ani nie nasikał, ani nie zwymiotował (mimo, że dawaliśmy mu trochę kocich chrupek, którymi została obdarowana ze schroniska Yakuza, a którymi wzgardziła na skutek stresu). Trochę się wiercił, ale generalnie nie było wielkiego kłopotu. Jeśli chodzi o koty, to Yakuzą w transporterku też się bardzo interesował, ale raz dostał po nosie (ode mnie, nie od kota) i był prawie spokój (interesował się nieco mniej). Chłopów też mi sie wydaje, że Bruno lubi, bo do mojego TZa też przylgnął momentalnie. Z tymże to on jechał z nim z tyłu i to na jego kolanach spał :lol: Ale na postojach, jak Mariusz znikał np. w bardze, a ja zostawałam z Brunem, to ten już piszczał i skomlał :roll: A tu kilka fotek z pierwszego postoju: [IMG]http://upload.miau.pl/3/35838.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/35840.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/35842.jpg[/IMG] W samochodzie: [IMG]http://upload.miau.pl/3/35848.jpg[/IMG] My do domu dotarliśmy dzis nad ranem (ok. 4.30). Trochę się pogubiliśmy na Śląsku i chwilę nam zajęło zanim znaleźliśmy DT pod Krakowem, dla której wieźliśmu sunię staruszkę z Wrocka.
  7. Kierownik się wczoraj pochwalił, że dostał 10.000 z Urzędu Miasta. :crazyeye: Musi wszystkie pieniądze wydać i przedstawić konkretnie na co. Ma zamiar zakupić m.in. budy :multi:
  8. Informacja o adopcji Beni wypłynęła ode mnie... Bo jak byłam wczoraj w schronisku, to chciałam się do niej wybrać, a tu... okazało się, że już jej nie ma ;) Chciałam zadzwonić do Ulki18 żeby dała info na dogo, ale nie odbierała. A że chwilę później rozmawialam z best13 (pochwalić się, że już Yakuza jest poza schroniskiem i siedzi obok mnie w kontenerku) i ona miała namiar na ulv, to przekazałam informację. [B]ulv[/B], na pewno znajdziesz jeszcze tą jedyną :glaszcze: :buzi:
  9. Taaaa... To mieszkanie w Rzeszowie to tylko taka przykrywka :evil_lol:
  10. aaaa... przemyska mafia :diabloti: Super, że jesteście, bo za moich czasów nikt tam nie działał :shake:
  11. [QUOTE]Jeśli jednak dziewczyny uważają, ze powinniśmy kogoś wysłać do ciebie na rekonesans to chyba się nie obrazisz...[/QUOTE] Ja tam sobie wszystko obejrzę :diabloti::evil_lol:;) Wrocławia totalnie nie znam jako kierowca, będzie okazja poznać :lol:
  12. Olga, super! Może akurat kogoś zauroczy... :cool3:
  13. Czaruś jest na allegro, na adopcje.org, na psy.pl i na naszym mieleckim forum. Rino chyba jest tylko tutaj. Tak mi się marzy, że jak się Czarusiowi uda to i za niego się wezmę... Tylko trzeba będzie mu lepsze fotki zrobić.
  14. Za transporterek będzie służył mój równie cierpliwy i wyrozumiały TZ, który będzie z psiakiem siedział na tylnim siedzeniu ;) [B]becia[/B], Twój tel. już mam, podaj mi proszę na PW gdzie mamy podjechać (Rzeszów co nieco znam, mieszkałam tam 5 lat w internacie :eviltong:). My chyba tak ok. 7.00 rano będziemy - może być taka pora?? Potem do Mielca i heja na Wrocek. Aha, ja wezmę jakąś obróżkę i smyczkę, bo potem nie będę miała Ci jak zwrócić (musiałabym znów zahaczać o Rzeszów). I prośba o niekarmienie go rano, żeby się w razie czego nie męczył w trakcie drogi (wodę weźmiemy).
  15. ...I mój TZ :evil_lol: Postaram się zajrzeć w schronisku do Beni.
  16. Dziewczyny złożyły się po troszkę więcej, także nie ma obawy, wystarczy. jogi obiecała i sama zaoferowała, że weźmie Miłą 19-tego. Mówiła, że tak będzie lepiej dla kici. Także ja jeszcze jutro w schronisku powiem, że Miła zaklepana.
  17. [B]albiemu[/B], dzięki wielkie. Ale jedzie z nami też szczeniak (też z Przemyśla, z Orzechowców) do domu do Wrocławia. Akurat na tym weekendzie we Wrocławiu będzie też best13 ze Słupska po kocinkę. Także jest zrzutka na paliwo i jedziemy ;)
  18. [B]ulka[/B], my jutro rano jedziemy do Wrock, weźmiemy szczeniusia z Rzeszowa i szylkrecię z Mielca ;)
  19. No to cóż... jedziemy do Wrocka :lol:
  20. Z kicią sprawa nieaktualna, jutro ją wiozę do Pańci :loveu: Link do Czarusia (ma wątek razem z kolegą): [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19137[/url]
  21. [B]albiemu[/B], a gdzie jest dokładnie dom dla Batona? Czy nie mogłaby z nim pojechać koteczka (jej dom docelowy jest w Słupsku, ale okolice tez wchodzą w grę). Jej nowa opiekunka mogłaby dorzucić 50 zł (opłaciła już kici sterylkę, odpchlanie i odrabacznie, więcej nie jest w stanie dorzucić). Kicia jest ze schroniska w Mielcu, ale do Rzeszowa można by ją podrzucić :roll:
  22. Super, że mały już poza schroniskiem :multi: Z tego co wiem to mrowa będzie jechać Poznań-Wrocław-Rzeszów-Wrocław-Poznań. Ale co po drodze ma wziąć oprócz szylkreci z Mielca i tego szczeniusia to nie wiem, pogubiłam się :shake:
  23. A gdzie jest teraz Baton? Tzn. skąd do Warszawy jest potrzebna podróż?
  24. Ktoś obserwuje Czarusia na allegro :roll: Może to nie dom, ale przynajmniej jakieś zaintereswanie...
  25. Nic się nie stało. Tak pomyślałam, że pewnie dalej szukasz dużego szczeniorka :roll: [B]Andzia[/B], a ten Twój ONek to szczeniak czy dorosły piech?
×
×
  • Create New...