Jump to content
Dogomania

Murka

Members
  • Posts

    35697
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    92

Everything posted by Murka

  1. [B]eloise[/B], zamelduj się ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106526[/URL]
  2. Trzyłapek ze schroniska w Mielcu ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=12051[/URL]
  3. Aścik już w drodze z Lublina do Janowa (TZ go transportuje). Na razie strat w ludziach nie ma :lol:
  4. Tylko, że tam baaaardzo łatwo o złapanie jakiegoś paskudztwa, zwłaszcza jeśli jest na hali :shake:
  5. Przed chwila mialam telefon w sprawie Pysi... Na razie tylko wstepne pytanie czy ogloszenie aktualne... Maja sie jeszcze odezwac ;)
  6. [B]ARKA[/B], dzięki za telefon, już śmy się wywiedzieli co potrzeba u źródła ;) Jeśli chodzi o p. Iwonę, to nie chodziło jej o jakąś straszną agresję wobec ludzi, ale generalnie że trzeba na niego uważać i że dostaje szału na widok innych zwierząt. P.Janek powiedział nam, że daje sobie spokojnie zakładać obrożę, kaganiec, smycz i że wobec ludzi do tej pory nie wykazał agresji i że jest raczej przyjaźnie nastawiony. Jak bedzie u nas, to bedziemy mogli powiedziec cos wiecej ;)
  7. Obecnie chyba allegro robi malawaszka :roll: Jeśli chodzi o charakter, to p.Iwona (poinformowana przez hycla), nas nieco postraszyła, ale zobaczymy, może nas nie zje :roll: W każdym razie jeszcze dziś montujemy kratkę w naszym krążowniku ;) Co do innego tymczasu to jest to konieczne, bo on nie może w nieskończoność siedzieć w zamknięciu... Na pewno mu to nie posłuży :shake: A domu stałego szybko nie znajdzie, o ile w ogóle :roll: A ten boks w Krakowie co był wolny? Można przecież szukać transportu od nas do Krakowa :roll:
  8. Z p. Iwona juz dzwoniła, jesteśmy umówione. Przypominam, że aścik przyjeżdża do mnie w sytuacji awaryjnej i warunki będzie miał średnie. Trzeba mu szukać nawet innego tymczasu, nie tylko domu stałego... Z tego co mówiła p.Iwona (rozmawiała z hyclem) to nie ma mowy o umieszczeniu go w boksie obok innego psa.
  9. [B]agusiazet[/B], Twoje pieniążki dotarły, dziękuje! W takim razie szykujemy się gdzieś w przyszłym tygodniu na ciachanie ;)
  10. P.Iwonka wciąż może się porozumiewać z Wami poprzez moje pośrednictwo, mam nadzieję, że to się niedługo zmieni ;) [QUOTE]DZISIAJ NAPISAłAM MAILA DO DOGOMANII Z PYTANIE MA DLACZEGO POMIMO AKTYWACJI KONTO NIE MOGE PISAC WąTKóW ITP. MAM NADZIEJę żE MI COS ODPISZE. OCZYWISCIE KLIKAłAM W LINK PRZESłANY NA MOJA POCZTE ABY UAKTYWNIC KONTO I NADAL NIC :(. MAM SUPER WIADOMOSC ! OD DWóCH DNI W KUPIE ANDZI NIE MA ROBALI!!!MAM NADZIEJę żE JUZ ICH NIE BEDZIE ALE ZA 20 DNI ZNOWU TRZEBA JA ODROBACZYć .ANDZIA WAZY 11 KILO ,JEST PRZEKOCHANA ,SłODKA ,CIEPłA ,WIERNA I GRZECZNA .JEST MOIM ANTIDODUM NA WSZELKIE SMUTKI .WCZORAJ MUSIAłAM JA WYKAPAC ,PONIEWAZ NA SPCERKU DORWAłA SIE DO JAKIEJśC DZIURY I KOPAłA W NIEJ JAK OSZALAłA .CAłA BYłA W PIASKU .PO KAPIELI WYCZESAłAM Ją I WYGLADA JAK PRAWDZIWA DAMA ;).DZISIAJ PRZEZ BłOTO NIOSłAM JA NA REKACH żEBY SIE NIE POBRUDZIAłA ,CHOCIAZ I TAK PO KAżDYM SPCERKU MYJE JEJ łAPKI . OGLADAłAM DZISIAJ NA DOGOMANII WATEK Z PIESKIEM ,TOBI ,KTóRY JEST STRASZNIE ZANIEDBANY I MA WYBITE OKO .BOZE SWIETY ,JAKI ON MUSI BYC NIESZCZEśLIWY:((( ALE TO CZłOWIEK ZGOTOWAł MU TAKI LOS ,JEGO PAN ,KTóREMU UFAł I KOCHAł CAłYM SWYM PSIM SERDUSZKIEM .WESZłAM NA WATEK Z ANDZIA GDY TRAFIłA DO SCHRONISKA ,TAM SA JEJ ZDJęCIA I POWIEM SZCZERZE ZE WYGLADAłA ZUPEłNIE INACZEJ NIZ TERAZ ,JAKBY DWA RóZNE PSY .TERAZ MOJA ANDZIULA JEST PRZESLICZNA ,CZYSCIUTKA ,WYKAPANA I NAKARMIONA A NAJWAZNIEJSZE żE WSZYSCY Ją KOCHAMY I PIEśCIMY ,ONA BARDZIO LUBI JAK JA SIE GłASZCZE ,UWIELBIA CZUC DOTYK DłONI ,WTEDY CZUJE SIE BEZPIECZNIE ,PATRZY TYMI SWOIMI OCZAMI I WIDAC JAK BARDZO JEST WDZIECZNA I ODDANA .WIERZE ZE I DLA TEGO BIEDNEGO PSIAKA Z WYBITYM OCZKIEM TEZ ZNAJDZIE SIę DOMEK .WIDAC ZE ON JEST SLICZNYM PIESKIEM ,TYLKO NIKT NIE POTRAFIł O NIEGO ZADBAC. JAK MOZNA TAK ZAGłODZIC PSA !POZDRAWIAM GORACO .IWONA[/QUOTE]
  11. Do Lublina i z powrotem (150 km) to będzie koszt 50 zł :roll: Z Frotką uzgodniliśmy dobę dla psiny 12 zł. Na telefon czekam ;)
  12. Wieści, wieści ;) [QUOTE]Figus jest szczęśliwy, zadomowiła się na dobre. Urzędujemy razem na okrągło,Figa pełni nawet funkcję budzika wskakując mi o 7:50 na głowę ;)Kotów nie lubimy, dużych Panów też nie .Noi ta wścibskość- potrafi wskoczyć nawet do szafy, jeśli istnieje podejrzenie że ukrywa się tam kostka. Ciastka się już znudziły, natomiast kostki zjadłaby w każdej ilości choćby miało ją rozerwać :-) Kocha siedzieć w oknie, ale ze względu na fakt, że mamy wąskie, wysoko zawieszone parapety- korzysta tylko wtedy jesli uda się komuś wskoczyć na kolana. Ciągle nie możemy się nadziwić jak taka mała bździna poradziła sobie w schronisku.[/QUOTE]
  13. Dziękuję bardzo za wpłaty ;) [B]agusiazet[/B], 100 zł od Ciebie to jest na pobyt, na sterylkę będzie później? :roll:
  14. Sabina, doszły Twoje pieniążki na Krówka: 100 zł ;)
  15. emilia, nie ma żadnego problemu ;) modliszka, jak najbardziej! Województwo, jak nazwa naszej metropolii ;) głosi (Janów Lubelski), jest lubelskie ;)
  16. Nowy nabytek schroniska w Mielcu... [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/alasya%20rudy%20%281%29.JPG[/IMG] [I]Piękny, rudy alaskan malamut z niebieskimi oczami. Przyjęty do schroniska jako pies bezdomny z miejscowośći Krasne. Ma około 2 lat. Nie lubi zamknięcia. POtrzebuje dużej ilości ruchu, biegania i zajęć typowych dla psów zaprzęgowych.[/I] [url]www.mielec.bezdomne.com[/url]
  17. Tak w ogóle jeśli w Krakowie aścik miałby lepsze warunki, to mrowa mogłaby go tam zawieźć :roll: Koszty byłyby chyba podobne. Do Mielca/Lublina trzeba jeszcze doliczyć mój dojazd.
  18. Mrowa, gdyby jechała mogłaby jechać Poznań-Warszawa-Mielec-Poznań. Mniej km, a my byśmy odebrali astka z Mielca. Mrowa z Mielca wzięłaby do Poznania suczke...
  19. [quote name='ARKA'] Moze ta pani da Astkowi ze dwa worki, powiem jej o cenach za km??;)[/quote] Nie zaszkodzi spróbować ;) Naszym psim krążownikiem 100 km to 30 zł... Jest co prawda na gaz, ale duża z niego krówka. Niestety my ograniczeni jesteśmy teraz czasowo niestety i tego nie przeskoczymy :( Trzymam kciuk żeby się udało w końcu... Czy ta psina ma jakieś szczepienia czy trzeba będzie wszystko porobić?
  20. Krówek to żywy, wesoły i rozbrykany pies. I baardzo kochany. Kontakt z człowiekiem jest dla niego ważniejszy niż towarzystwo innych psów. Baardzo się cieszy na widok człowieka i chce się bawić ;) Bywa w tym trochę niedelikatny, ale to jest w nim m.in. urocze ;) Zrobiło się trochę cieplej i widać służy to jego stawom ;) Ranki na łapkach ładnie się zabliźniają. Pracujemy teraz nad zachowywaniem czystości. Co ciekawe z siusianiem problemów nie ma. Koopki jednak są częste... Dzisiaj miałam akcję odrobaczania całego towarzystwa, Krówkowi też się dostało ;) Zobaczymy, może jakieś robale są powodem, że tak dużo koopka :roll: Możliwe też że jako starszy pan potrzebuje czasu na nauczenie się czystości.
  21. Ja już go widzę na naszej psiej kanapie... Niech tylko Pysiątko znajdzie domek!
  22. [B]Reno[/B], parę dni temu wysłałam maila do Figowego domku i czekam na wieści... Pańcia Figi jest zabiegana, ale mam nadzieję, że znajdzie chwilkę, żeby coś skrobnąć o suni ;)
  23. [quote name='ARKA']Ta osoba chce zaplate w postaci karmy-10 workow karmy Darlling a 12(14) kg worek. Worek, 40zl w supermarkecie, podobno.[/quote] 300 km za 400 zł??? :crazyeye: Ładna stawka :cool3:
  24. [B]agusiazet[/B], [B]marzenKa[/B], dzięki ;) Zapomniałam wspomnieć, że Magia bardzo ładnie zachowuje czystość i jest bardzo grzeczna ;)
  25. I odpisała ta osoba? Krówek wiosenny ;) To pies czy zając?? Profilik (troszkę już masy nadrobiłem ;) )
×
×
  • Create New...