-
Posts
35697 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
92
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Murka
-
Sunia miewa się świetnie, humor jej dopisuje i zdrowie także. A z ogłoszeń cisza:( Nawet pół pytania...
-
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
Murka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Czyli zostaje Mittsu? Sunia robi postępy w chodzeniu na smyczy i zaczyna się regularnie załatwiać na spacerach. Jest bardzo przymilna, trochę bojaźliwa. Bardzo boi się deszczu! Jak tylko zaczyna padać w panice wciska się w różne zakamarki. Biedna, pewnie nie raz zmokła i zmarzła i takie ma tylko doświadczenia:( Na zadku ma przerzedzoną sierść, ale nie ma tam zaczerwieniania ani nic. Może to od pchełek, teraz ich nie ma, więc powinno zarosnąć. -
No faktycznie się dziadek załapał:) Każde wejście i wyjście z domu to już małe wyzwanie, więc często ma przyjemność poznawać nowe psiaki (kiedyś zabierałam go do domu na czas wyładunku/załadunku psiaków, żeby nie było problemów, ale teraz stał się bardzo spokojny i powolny). Trzyma się dzielnie, ale to już dziadzio pełną gębą.
-
Już tyle było spokoju, ale niestety wczoraj zobaczyłam u Miłej świeże ranki na głowie - znów się drapie do krwi:( Wzięłam od weta antybiotyk i będę podawać z Encortonem, który mam. Dziś już dostała pierwszą dawkę. Leczenie niestety opóźni kontrolne badanie poziomu tarczycy. Koszt antybiotyku to 68,10 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/365ffea52fd7e89c
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Doyek już trochę więcej sika na raz, także jest lepiej. Kolejne badanie moczu zrobimy jak przejdzie całą kurację. Koszt leków to 111 zł, kupiłam też Dolfos Arthtrosos (33 zł): https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/365ffea52fd7e89c -
Mittsu z łańcucha w DS:) Dziękuję za pomoc sunieczce:)
Murka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Sunia bardzo fajna, łagodniutka. Trudno jej zdjęcia zrobić, bo cały czas jest w ruchu. Jak smycz zarzuciłam o płotek, żeby mieć odejście i z nadzieją, że może sunia na chwilę się "zdziwi" i stanie nieruchomo, to zaczęła non stop chodzić w te i we wte - żadne cmokania, miauczenia itd. nie działały - syndrom łańcuchowy:( To jedyne w normalnej pozie i tylko dzięki temu, że mam szybki aparat:) A tu nasz dziadek Czarek się wita z nową lokatorką (sunia fajnie reaguje na psy): Na smyczy chodzi bardzo chaotycznie, ale dziś już było lepiej niż wczoraj, także szybko ogarniemy. Sunia została odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i wirusówkom, koszt wszystkiego to 146 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/365ffea52fd7e89c Co do imienia to mam propozycję Mittsu (to po japońsku Trzy - od trzech kolorów:)). Może takie niezwykłe imię zwykłej suni pomoże znaleźć dom. Jeśli chodzi o finanse, to jest trochę pozostałości po Mai i Roxi (107,20 zł) i mam cały czas wpłaty od ŚWIAT oraz helli (w sumie na ten moment 190 zł). -
Kupiłam dla Maxa Agapurin 2 opak., koszt 31,50 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c2184fae7a92eb37 Rozliczenie: Stan konta na 5 styczeń wynosił -922,10 zł +591,60 zł Fundacja ZEA +761 zł Fundacja ZEA -360 zł hotelowanie 6.01-4.02 -99,50 zł Caniviton -53 zł szczepienia -3,50 zł dojazd weta (częściowe koszty) -31,50 zł Agapurin Stan konta na 4 luty wynosi -117 zł. Wygryzania nie ma, z jedzeniem jest trochę spokojniej. Tylko koło wargi (którą wciąż smaruję Dexpanthenolem, bo wysycha i pęka) znów pojawił się mały łysy placek i zaczerwienienie - Max chyba drapie się w to miejsce. Na razie smaruję intensywnie maścią, jak nie pomoże to poradzę się weta co robić.
-
ROZLICZENIE ZA STYCZEŃ: AMIGO: Stan konta na 31 grudzień wynosił -465 zł. +465 zł Stow. Chełmska Straż dla Zwierząt +15 zł ranias -465 zł hotelowanie 1-31.01 -25 zł szczepienie p. wściekliźnie -3,50 zł dojazd weta (częściowe koszty) Stan konta na 31 styczeń wynosi -478,50 zł. CYGAN: Stan konta na 31 grudzień wynosił -526,08 zł. +22,90 zł pozostałość po hotelowaniu Lolka +20 zł Patrycja K. +100 zł Renata D. +50 zł Krystyna S. +50 zł Elwira Ś. +150 zł Agnieszka S. +50 zł Sybilla N. +15 zł Agata W. +30 zł Agnieszka S. +40 zł Ola, Marta i Miłosz +100 zł Gosia G. +15 zł Joanna B. -372 zł hotelowanie 1-31.01 Stan konta na 31 styczeń wynosi -255,18 zł. MILI: Stan konta na 31 grudzień wynosił -294 zł +415 zł ala123 (bazarek) -310 zł hotelowanie 1-31.01 Stan konta na 31 styczeń wynosi -189 zł. LOLEK: Pozostałość po hotelowaniu Lolka wynosiła -52,10 zł +75 zł Maria P. Pozostałość po hotelowaniu Lolka wynosi +22,90 zł
-
Rozliczenie za styczeń: Stan konta na 31 grudzień wynosił -3,30 zł -60 zł karma -91 zł Immunoactiv Max -25 zł szczepienie p. wściekliźnie -3,50 zł dojazd weta (częściowe koszty) Stan konta na 31 styczeń wynosi -182,80 zł.
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Są w poprzednim rozliczeniu: Dziękuję, że ciągle pamiętasz o Doyku:) -
Pani się nie odzywa, ale myślę, że to mogło chodzić o 15 luty, bo Pani mówiła o sobocie 15-tego, że wtedy ma wolne (w lutym tak wypada). Także nadal czekam z nadzieją... Póki co rozliczenie: Stan konta na 31 grudzień wynosił -805,50 zł +30 zł Diana K. +300 zł jess +50 zł Anna H. +200 zł spadek po Jogim (przekazane dzięki Olenie84) +50 zł Marzanna K. -360 zł hotelowanie 1-30.01 Stan konta na 30 styczeń wynosi -535,50 zł.
-
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Doyek dostał antybiotyk i preparat wspomagający leczenie dróg moczowych. Fakturę będę mieć później. Zobaczymy jaki będzie efekt kuracji. Oby to była zwykła infekcja i nic poważniejszego. Rozliczenie: Stan konta na 30 grudzień wynosił -137,10 zł +40 zł Iwona K. +20 zł Aga76 +60 zł renatka_s +200 zł jess +20 zł Mazowszanka +20 zł Barbarela +10 zł wpłata anonimowa +123,84 zł spadek po Jogim (przekazane dzięki Olenie84) +15 zł malti +20 zł malti -360 zł hotelowanie 31.12-29.01 -20 zł badanie krwi Stan konta na 29 styczeń wynosi -48,26 zł. -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
Murka replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Udało mi się wczoraj złapać mocz, koszt badania to 20 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/7d9ed2f35f3a4b2e Wyniki, tak jak przypuszczałam, nie są dobre. Na pewno jest stan zapalny, czekam na dokładne info od weta i zalecenia.