-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz']yhym:p[/QUOTE] Żadne mhm ino trochę ciała by Ci sie przydało :p -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']no nie bardzo :eviltong: to bylo raczej oczywiste ze moje pytanie nie jest bardzo poważnym ^^[/QUOTE] moja emotka również na to wskazywała :diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Przytyć powinien, bo wiatr go porwie ! -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']Mati te oczy Twoje to naturalne? :razz:[/QUOTE] A pamiętasz żeby takie miał? :diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Tobik posiwiał? A Ty - skóra i kości :mdleje: -
Pozwolę sobie zacytować kilka cennych zdań (spośród setek) z seminarium z immunologii, które mieliśmy z przemiła panią z Chile: [QUOTE]Kilka retrowirusy izolowane od psów klasyfikowano jaki lentowirusy ale nie można mówić o wirusowego niedobooru odpornościowy[/QUOTE] [QUOTE]łysienie i zanik grasicy kotów występuje kociątach rasy birma[/QUOTE] :loveu:
-
Nonono piękne zdjęcia ! :loveu: Z niecierpliwością czekam na resztę :diabloti:
-
MZ za mała głębia, za ostre światło - główny obiekt ginie w tle.
-
[quote name='niunka04']właśnie w tym jest sęk że chemii nie zdam napewno nawet jak będę się uczyć... Zawsze z chemii miałam dwóje z biologii piątki... Bardzo bym chciała ale właśnie tej chemii się boję strasznie boję... A nie orientujesz się co można robić po zootechnice właśnie??[/QUOTE] Chemia na zootechnice też jest. Nie trzeba sobie wmawiać, że nie dasz rady - trochę wiary w siebie ! A po zootechnice nie wiem.. Kiedyś zastanawiałam się nad nią jakbym nie dostała się tutaj, ale właśnie na przyszłośc perspektyw niewiele. pewnie ludzie studiujący mogą Ci powiedzieć więcej. Miałam kilka przedmiotów zootechnicznych i do ciekawych to one nie należały.
-
Uwielbiam te jego uszy :loveu:
-
[quote name='niunka04']wiem wtedy już zootechnika.. Albo poprawić mature...[/QUOTE] Ja też mam rok w plecy, ale czym jest rok wobec tego co będziesz robic resztę życia? Ja poszłam do pracy, uczyłam się do matury, nie zmarnowałam tego czasu. Bo jeśli myślisz o tym, żeby studiować, pracować i maturę poprawić to jest to mało realne.. Oczywiście decyzja należy do Ciebie. Trzeba determinacji, żeby to studiować ;)
-
[quote name='niunka04']no ale tak to rok w plecy tak w tym roku.. Miałam iść zaocznie no bo ciężko w domu było ale jakoś się inaczej sprawy potoczyły no i chciałam dziennie. Podstawe na 90 będę mieć napewno kurczę strasznie teraz żaluję.. No nic nie dostane się dziennie spróbuje zaocznie...[/QUOTE] Ale wiesz, że zaocznej wety nie ma?
-
Gasska obsadziła 4 pierwsze miejsca na sznaucerach :lol: Nic dziwnego, najcudowniejszy średniak :loveu:
-
[quote name='niunka04']hmm a co zdawałaś na maturze??? Bo ja myśle o dziennych ale boje się że mnie nie przyjmą... Bo trochę namieszałam i zrezygnowałam z rozszerzonej bilogii...:( Głupota...[/QUOTE] Koniecznie rozszerzona biologia i chemia, inaczej nie ma szans.. I nie ma to większego znaczenia czy na dzienne czy wieczorowe - próg wynosi około 80% z biologii i chemii na dzienne i 70% na wieczorowe. Z tym, że wieczorowe to one są tylko z nazwy i opłat. Program taki sam, progi zaliczeń taki sam, zajęcia od rana do wieczora. W tym roku miałaś maturę? Przecież możesz spróbować za rok zdać rozszerzoną.
-
Dziewczyny, przestańcie po prostu zwracać na niego uwagę.. To jedyny sposób.
-
[quote name='betty_labrador']ale potenm jaka będziesz mądra :) bedziesz miala konsultacje z uczniami od rana do wieczora :D[/QUOTE] Jesoo jakimi uczniami i jakie konsultacje? :mdleje: [quote name='Vectra']mówisz , że się przestawiłaś na tryb nocny ? a wiesz jak ciężko wrócić do normalności ? ;) ja już tak od kilku lat , żyje w nocy , a w dzień jak ćma ...[/QUOTE] Widze jak cieżko wrócic do normalności.. Ale w dzień nie mogę i koniec. Za dużo rzeczy rozprasza.. [quote name='niunka04']Justa mogę Cię trochę pomęczyć???:) Dużo chemii jest??? Ogólnie bardzo trudno???[/QUOTE] Męcz męcz.. Jesli tylko będę umiała pomóc. Pisałam tutaj sporo, więc możesz poszukać. Chemii nie ma jakos specjalnie dużo - przynajmniej takiej typowej chemii na I i II roku. A potem to niestety nie wiem jeszcze. Ciężko jest, ale wszystko da się przejść. Patrząc z perspektywy czasu I rok był koszmarem, potem człowiek się chyba przyzwyczaja.
-
[quote name='niunka04']Cześć!!:) My tu po raz pierwszy;) Galina śliczna;) Nawet fajnie ją robisz...;) Mi się podoba.. Od razu mam zapytanko;) Studiujesz weterynarie na sggw?[/QUOTE] Witamy witamy i dziękujemy za pochwały ;) Tak, studiuję :p Aktualnie mnie szlag trafia.. :diabloti: [quote name='Doginka']Pewnie, że tak:lol:[/QUOTE] Kamień z serca :diabloti:
-
To co tak skąpo? :diabloti:
-
Oj to dobrze, że u Was wszystko dobrze.. Nas ta burza ominęła bokiem, ale widziałam co się dzieje na niebie :shake: Podobno metro zalało :mdleje: Azutkowa bardzo zadowolona z bajora, co?
-
To weź ją na spacer z aparatem, bo piesek sie nudzi ! :diabloti:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']moze.. jak ktos bedzie chcial wykonac takie zdjecie :D Oj o wiele lepiej sie zaczął. Kwas trawiący wnętrzności uspokoił się w nocy podczas snu, I o malo co nie zaspałam! :P pewnie ze dla Ciebie. Dzis wieczorem dam wiecej :)[/QUOTE] Ja Wam zrobię ! Jak tylko będzie okazja ! :loveu: To bardzo dobrze, widzisz - czasem lepiej po prostu odejść od komputera. Czekamy ! -
[quote name='betty_labrador']Justa pokaż swoja jak zrobiłaś. Ja dzis albo w weekend postaram sie zrobić do końca Tosce- tzn uszy i szyje i wstawie :) do oceny ;)[/QUOTE] Nie ma czego pokazywać ;) Skopałam jej przedpiersie, a pozatym gdzie ja się tutaj będe porównywać do Doginki :p :loveu:
-
[quote name='Doginka']Justuś, z egzaminami jak zwykle dasz radę, wierzę w Ciebie:thumbs: A Gallince faktycznie za szeroko przedpiersie zrobiłaś, ale odrośnie;-)[/QUOTE] Chciałbym dać.. Zobaczymy, najważniejsze to nie panikować i robić swoje. Z tym przdpiersiem to mam problem, bo wcześniej robiłam za nisko - teraz zostawiłam jej trochę kłaka tak na wysokości stawu ramiennego. Początkowo węziej było (te fotki jak jest mokra) no jak potem się zabrałam za poszerzanie to przesadziłam :mdleje: Ale tak się śmieję, że jak już dorobię się średniaka, to będę umiała robić na tip top ! ;) I tak wydaje mi się, że przez ostatnie 1,5 roku poczyniłam spore postępy.
-
Mnie tu jeszcze nie było, ale juz nadrabiam do niedopatrzenie :diabloti: W dobre ręce trafiłyście jeśli chodzi o groomera :) :p Pozdrawiam !
-
Mnie tu jeszcze chyba nie było.. ;) Ale cudna sunia, już sie naoglądałam jej u Sylwii w galerii :loveu: Musimy się kiedyś umówić na wspólny spacerek w Skaryszaku !