Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. Gdzie moja ulubienica? :diabloti:
  2. Nie jestem zwolenniczką do łysa, ale... i tak jestem Twoją fanką Sylwia :loveu: To jest suczka jakiejś dogomaniaczki? Bo coś mi się kojarzy.. Ma full włosa na łapach :loveu: Nie to co moje łyse.. :p Ciekawe ile czasu minie zanim zacznie sama ją robić - mnie to zajęło 5 lat :lol:
  3. [quote name='betty_labrador']tzn ze ja z Tosia? ni mam.[/QUOTE] To trzeba to jak najszybciej nadrobić ! :diabloti: [quote name='betty_labrador'] ps. niedobrze mi sie zaczyna robic :( (mam na mysli emocjonalnie) wiec chyba musze iść spać.[/QUOTE] Mam nadzieję, że ten piękny dzień zaczął się lepiej niż wczorajszy się skończył ;) A Tosia specjalnie dla mnie :loveu:
  4. To niewątpliwie masz wesoło teraz :diabloti: Trzymam kciuki za nie oszalenie (Twoje), za niepowracane choroby (Marysi), za doglądanie i TYLKO doglądanie (Franczeska) ;) Dobranoc.
  5. Co tak skąpo? Dawaj z Tosią jeszcze!
  6. Jesli o mnie chodzi to mogę polecić Andisa z czystym sercem - mam i bardzo sobię chwalę. Ale trochę kosztuje..
  7. [quote name='Unbelievable']jasne, ale jednak chyba większość to taka typowa pamięciówka? a sesja za pasem :razz:[/QUOTE] No wiadomo, że raczej nazwy anatomiczne czy tez gatunki bakterii i ich chorobotwórczość nie jest jakimś logicznym ciągiem i trzeba po prostu to zakuć. Ale fizjologia na przykład już wymaga jakiejś logiki, bo przynajmniej ja nie umiem tego po prostu zakuć. najpierw muszę zrozumieć. Nic mi nie mów.. 5 egzaminów :placz:
  8. [quote name='Marta_Ares'] Ares ma strasznie gruby podszerstek, ludzkimi 2probowalam i nie bylo szans zeby co kolwiek poszło.... ;/[/QUOTE] No na pewno te ludzkie się do psiego włosa nie nadają ;)
  9. [quote name='Unbelievable']a mi się z kolei strasznie spać chce ;) współczuję tego kucia, na prawdę... nie cierpię robić takich rzeczy, ja jeżeli już się uczę to tylko i wyłącznie na logikę a nie pamięciówkę... brr, aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl że musiałabym tak robić : P no ale tobie to jak widać świetnie wychodzi :diabloti:[/QUOTE] Oj to też nie jest takie kucie bez sensu, nie przesadzajmy ;) Kwestia przyzwyczajenia, na I roku było ciężko a teraz.. mózg mi się rozciągnął. Aczkolwiek od wtorku to nic mi sie nie chce :placz:
  10. [quote name='Marta_Ares']będe chciała kupić, ale narazie całą kase odkładam na zlot :) a że nie pracuje to za duzo tego nie ma, maszynka to jedynie tą za 150zł z allegro, bo te tańsze po 40- 50zł chyba nie ma sensu? a mi zależy tylko na obcinaniu 2-3 razy w roku w lato, bo na zime chce zeby mu odrastała[/QUOTE] Ja tam nie wiem jak to jest z innymi psami, ale dla sierści typu sznaucer to trzeba porządnej maszynki. Może podpytałabyś kogoś kto ma spaniela? Sądzę, że maszynka za 50zł to sie zepsuje po jednym strzyżeniu.
  11. [quote name='Unbelievable']a to możliwe, że mi się czasoprzestrzeń trochę zagięła :evil_lol: a byłam pewna, że poszłam spać przed 3 :hmmmm: ja tak mam w wakacje ;) w roku szkolnym żeby się nie rozregulować kładę się spać przed 11 i wstaję o 7.30-8(najczęściej mam na 10) bo jak później wstanę to spać nie mogę...[/QUOTE] Mnie się dobrze uczy nocą.. Zresztą czasem wyjścia nie ma i nauke sie kończy jak się skończy. Na anatomię musiałam wstać o 6 rano, a o 4 się spać położyłam :diabloti: Ale dziś jakieś nie takie ciśnienie, bo najchętniej to poszłabym już dawno spać.. i do niczego się zabrać nie mogę :shake:
  12. [B]Beatko[/B], to nie chodzi o to, że ją za krótko zrobiłam, bo tak się w zasadzie robi - i tak szybciutko odrasta. Tylko myślę, że za szeroko jej to zrobiłam ;) [B]Martyna[/B], o 2 jeszcze nie - przynajmniej u mnie, ale około 3 to już delikatnie :p Ja się totalnie rozregulowałam - nie mogę zasnąć przed 3-4, a śpię do południa..
  13. [quote name='Marta_Ares']Jak my go obcinaliśmy to nie było żadnego protestu, był bardzo grzeczny, ale boje się, że w obcych rękach może być gorzej....[/QUOTE] To może lepiej nabyc maszynkę i samemu obcinać? I tak Wam się zwróci za te wizyty. A tak to można do woli poprawiać i obcinac kiedy się chce.
  14. [quote name='bognik']A ja się zastanawiałam o co Justynie chodzi :diabloti: Teraz już wiem ;)[/QUOTE] Taką głupotę zaprezentowałam, że nie mogło to dojść do Twojej świadomości :lol:
  15. [quote name='Marta_Ares']i musze jeszcze znaleźć fryziera gdzieś w pobliżu, który odważy sie ogolić warczącego Aresa.....[/QUOTE] A nie wystarczy kagańca założyć?
  16. [quote name='LeCoyotte']Nie Justa;) Czas będzie identyczny, bo ilość światła zależy tylko od przysłony, iso i czasu. To, że obiektyw jest jaśniejszy wcale nie oznacza, że przy takiej samej przysłonie wpadnie więcej światła, no bo skąd? Im obiektyw "jaśniejszy", tym mniejsza możliwa przysłona. Ale na każdej innej przysłonie obiektyw jest tak samo jasny jak każdy inny na tej samej przysłonie. Jak przymkniesz np swoją Sigmę 70/2.8 do f/5.6 to czas będzie taki sam jak jak przy np. Sigmie 70-300 na 5.6.[/QUOTE] Oj to dziękuję za wyjaśnienie ! :p Człowiek uczy się całe życie, ale to co piszesz jest w zasadzie logiczne - czemu ja na to nie wpadłam? :mdleje:
  17. Czekam więc na zdjęcia brodacza i pręgusa ! :loveu: Poczekaj aż na studia pójdziesz ;) Wciąż weta na tapecie?
  18. [quote name='Infortune.']A bardzo poważna? Bo chyba mnie dopadła. :mdleje: :diabloti:[/QUOTE] Myślę, że wymaga hospitalizacji :diabloti:
  19. Justa

    bzik

    No ja to teraz mam zawaligłowę - sesję :shake: Ale może jakoś między moimi egzaminami tzn 17-20 czerwca? Chyba, że Galina się zacieczkuje..
  20. Więc dzisiaj spontanicznie podjęłam decyzję iż czas odgruzować jaszczura, bo potem sesja i czasu nie będzie. Oczywiście była nieznośna jak zwykle i mało mnie coś nie trafiło, ale w zasadzie to standard. Skopałam przedpiersie (za szeroko ją chyba wygoliłam), nie wiedziałam co zrobić z grzywką, bo układała sie masakrycznie - oczu widać nie było. W dodatku ona nic sobie przy tej głowie zrobić nie da (ostatnio szczególnie, kiedyś było o wiele lepiej). No i skróciłam jej ją mocno. Trudno, przynajmniej oczy widać i nie ma takiego wachlarza nad nimi. Choć jestem średnio zadowolona. Łapki mi wyszły fajnie, dolna linia chyba też (ale to zobaczycie jak zdjęcia będą spacerkowe) Nie ma juz za bardzo czego z niej wyrywać, więc tylko przeczesałam ją trymerem (okrywówka już pieknie odrosła) No ale może czas na zdjęcia.. Pełnia szczęścia.. :diabloti: [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1194/dsc1176p.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7974/dsc1178m.jpg[/IMG] Oto dramat grzywkowy [URL="http://img101.imageshack.us/img101/9175/dsc1181y.jpg"]http://img101.imageshack.us/img101/9175/dsc1181y.jpg[/URL] I już po [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/9213/dsc1184.jpg[/IMG] Oczywiście w chwili obecnej Galina mnie nienawidzi.. I z wyrzutem siedzi na kolanach u ukochanego pana, który jej żadnej krzywdy nie robi nigdy :mdleje: Myślałam, że może zrobie dzisiaj jakieś zdjęcia, ale póki co na dworze robi się granatowo, więc pewnie zaraz lunie.. :shake: Wracam do mirkobów, immunów, ruskiego i fizjologii wysiłku.. Wiecie, że o 4 nad ranem już jasno się robi?
  21. [quote name='ariss']tu masz tak na szybko fotkę;) [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6838.jpg[/url][/QUOTE] Piękna ta obroża :loveu: Przypomniałam sobie, ze jak byłyśmy na spacerku z Olą od Bangi to Gasska też miała na sobie tę obrożę, więc gdzieś mam zdjęcia nawet w bardzo dużym formacie :diabloti: Ewuń, ja sobie wszystko zobaczę i poprzymierzam jak tylko się spotkamy w końcu :loveu: Ale jeśli chodzi o rogzy to chyba M'kach zostaniemy.. [quote name='konikowa']ariss - BOSKIEGO MASZ PSA!! I ta obroża świetnie mu pasuje! [/QUOTE] Gassira jest przepiękna i najpiękniejsza! :loveu: I oby przekazała te przepiękne geny :loveu:
  22. [B]Impresja[/B], [URL="http://www.dogomania.pl/threads/10944-Studiowanie-weterynarii/page15"]http://www.dogomania.pl/threads/10944-Studiowanie-weterynarii/page15[/URL]
  23. A mała nie ma troche za długiego włosa na łapach? :)
  24. [URL="http://img685.imageshack.us/img685/4575/kopiaimg7713.jpg"]http://img685.imageshack.us/img685/4575/kopiaimg7713.jpg[/URL] Fajna konwersja ;)
×
×
  • Create New...