-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='ariss']no ja myślę, że mi je obadasz i jakiś certyfikat wystawisz, że wszystkie zdrowiutkie i cudowne:loveu::diabloti:[/QUOTE] Cudowne to one z pewnością będą :loveu: Certyfikaty o treści : SERCE BIJE mogę wystawiać, oczwiście :p
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']są , tylko jeszcze jedno - nie potrafią przyznać kobiecie racji :diabloti: musi wyjść po ich ... bo to musi być tak - że on powie - a nie mówiłem , że starszego psa to cieżko sprzedać ? :evil_lol: a ja wiem jak koledze mówił - w marcu - że on wie , że ja pół ogłoszenia nie dałam na Stefe :diabloti:[/QUOTE] I jak tu ich nie uwielbiać? :lol: :diabloti: Jak tak się człowiek przyjży z boku tym gierkom to jakie życie nudne byłoby bez nich :p -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']o to Ci sie poszczęściło :) koleżanka zrobiła identycznie :D az jej tata kupił dla siebie inne auto.[/QUOTE] Czy ja wiem, wolałabym coś mniejszego i własnego własnego.. No ale 3 samochód to już przesada ;) -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']ja poprostu mam zjechany humor, to chyba przez to tak mówie o tym wszystkim negatywnie ;) dzieki za pocieszenie, mysle ze sie rpzyda. z pewnoscia zabawne. a masz juz swoje auto?[/QUOTE] Kładź się spać, rano będzie lepiej ;) Swojego jako tako nie, ale mamy ogólnie 2 samochody i jeden sobie przywłaszczyłam nieoficjalnie. Mój fordzik kochany, moja landara :loveu: -
[quote name='betty_labrador']tylko ja nie mowie teraz o miłości ;] ale mniejsza z tym. Mam chwile zalamania, wiec lepiej poczekam do lepszych dni, wtedy napisze coś bardziej konstruktywnego ;) Sorka.[/QUOTE] Wybacz, spałam dzisiaj 3 godziny :p A co do ludzi to niestety - rozczarowują. Ale czy z tego powodu rezygnować z ludzi? [quote name='Matusz']Miłość jest bardzo, bardzo dziwna i ślepa. o! :p[/QUOTE] Toże toże.
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']nie wiem, ostatnio tak jakoś mówię. Ale kazdy mówi mi -tak jak i TY- że to tak bywa, bo stres sam narasta nawet jak go nie okazujesz. rety, to musiałaś nie słyszeć nawet ze cos nie tak chodzi w silniku :> hehe. Nie no -zobaczymy jutro . Moze sie poprawi. dzieki Justa[/QUOTE] Spoko spoko, będzie dobrze - tylko podchodź do tego na luzie ! Bo im wiecej będziesz sie stresować tym gorzej będzie Ci szło. Hmm silnik chodził normalnie, tylko jak wdepłam gaz to coś mi przyspieszyć nie chciał (dziwne :diabloti:) Ale zabawnie jest, szczególnie jak jeździsz już normalnym autem :D -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']czy nie może po prostu powiedzieć - kocham tego psiaka i go nie oddamy ? tylko tak dookoła ?[/QUOTE] A mówią, że mężczyźni są prości wmyśleniu i wyrażaniu się :diabloti: -
[B]Ewuń[/B], dziękuję dziękuję ! Czekaj tylko jak przyjade z naszyjnikiem obadać Twoje szczeniaki :diabloti: [quote name='betty_labrador']Więc po co się angażować i wciągac w coś co i tak sie skonczy[/QUOTE] Bo miłość jest przepięknym uczuciem i skończyć się skończy - ale w chwili gdy nas czas się skończy. ;)
-
[URL="http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2004.jpg"]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2004.jpg[/URL] Białko :loveu: A testy bardzo dobrze Ci poszły.. nadambicja to choroba, wiesz? :diabloti:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']nie chwalę sie bo dzis dziwnie mi sie jeździło. Tzn pierwsza godzina jeszcze ujdzie, ale chyba mialam kiepski dzień. Bo w drugiej godzinie starsznie sie rozpraszalam, nie mogłam sie skupić na niczym...ciągle sie mylilam. I np instruktor mówi żebym dwójkę wrzuciła, po chwili powtarza i dopiero dotarło do mnie ze mam ja faktycznie wrzucić :roll: ciekawe jak jutro będzie...Eh. troche sie zawiodłam na sobie ;) a moze to szczyt moich mozliwości?[/QUOTE] Co Ty mówisz.. To normalne ! Ja miałam takie załamania również.. A najgorsze były przed samym egzaminem na koniec jazd, gdzie mi już totalnie nic nie wychodziło - nawet głupie parkowanie. Ja ostatnio dojeżdżałam sobie jak zwykle do skrzyżowania na luzie powolutku, żeby się nie zatrzymywać i jak mi się zapaliło zielone to zapomniałam sobie wrzucić biegu i sie na zakręcie dopiero zorientowalam :mdleje: Każdy miewa gorsze dni ;) -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
A jak tam jazdy? -
Właśnie ! Czekamy na fotki ! Ja jeszcze nie dojrzałam do decyzji o obcięciu włosów.. Pókim młoda, to trochę mi szkoda. Szczególnie, że źle mi w krótkich. Ale z tego co pamiętam to Tobie bardzo ładnie :loveu: Gratuluję opuszczenia naszej cudownej uczelni :diabloti: Ja jeszcze 3,5 roku.. lekko licząc :mdleje:
-
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Brryy maaj teeelee :* Gratulacje pokonania Anatomii ! :) mi został(mam nadzieję) jeszcze jeden egzamin z Ekonomii a potem już Łódź, Łódź, Łódź. ;][/B][/COLOR][/QUOTE] Anatomia mi się ciągnie do końca studiów.. więc z tym pokonaniem to za dużo powiedziane - bo pokonałam ją dzisiaj dopiero 3 raz (przez IV semestry) :diabloti: Tylko jeden? O litości.. ja jeszcze walcze z przedsesją :mdleje: A ja jestem na Ciebie zła bo pisze i dobijam sie do Ciebie, a Ty mnie zlałeś :(
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Emilka 3 na 4 :)[/QUOTE] Ktoż to śmiał tak nie docenić mojej ulubienicy.. :shake: :loveu: [URL="http://i50.tinypic.com/xntg61.jpg"]http://i50.tinypic.com/xntg61.jpg[/URL] Gratuluję sukcesów ! -
Gordon i tak jest przepiękny ! :loveu:
- 21590 replies
-
[quote name='Shel']Heheheh no pszzzecieszzz Galina to królik.[/QUOTE] Jak mogłam to przeoczyć :mdleje: [quote name='bognik']Justynko, bardzo oryginalny ten naszyjnik :lol: Galinka cud miód :loveu: Udanej zabawy![/QUOTE] Dziekuję :loveu: [quote name='anetta']Gratuluje naszyjnika :cool3: Jak byłam mała to zawsze chciałam zabrać lekarzowi i posłuchać bicia serca swego :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Oj ja tez miałam ten syndrom, ale teraz już mogę słuchac ile dusza zapragnie :diabloti: [quote name='betty_labrador']wow ale masz fajna nową zabawke :cool3: osłuchałas juz Galinke? :> w sumie wiesz- koncert koncertowi nierówny. Wiec trafia sie i na taka chołotę ^^ a któżby sie przejmowal. Odkryłam ze ludzie -a raczej ich zlepek -patrzący w przecwine kierunki nie jest nic warty- bo to zlepienie to tylko ułuda. Trzeba trafic w stadko osób ktore myślą i podążają w tym samym kierunku co Ty. Bo przypadkowo trafic to można sie zrazić i zniesmaczyć- jednym słowem ujmując. nawymadrzalam sie ide spać :lol: z rana o 8 czwarta lekcja jazdy samochodem :)[/QUOTE] No pewnie, że osłuchiwałam :p Ale jej mina przy ów czynności do najszczesliwszych nie należy :diabloti: Koncert był bardzo fajny - dopiero dzisiaj zaczęłam ruszać szyją :diabloti: Bolą mnie łydki, mam milion nowych siniaków, gardło tez nie doszło jeszcze do siebie. Ale moge powiedziec na podstawie mojego zbolałego ciała, że koncert był fajny i dusza moja się raduje. Choć niestety postarzałam sie nieco.. Przypominając sobie te koncerty 5-6 lat temu. I jak poszło na jazdach? [quote name='madziasto4']I co kupiłaś Galinie w końcu z petstages? :)[/QUOTE] W końcu zamówiłam to co Ty masz i ten krążek też. Ale po 2 dniach mi napisali, że krążków jednak nie maja na składzie.. No i dostałyśmy tylko jedną zabawkę. Ale Galina zadowolona - tak jak myślałam - torczki i mnóstwo wystających elementów do memłania przypadły jej do gustu ;) I wcale nie jest toto takie małe jak myślałam! Także dziękuję za zdjęcia i recenzję ;) [quote name='Agnes']Naszyjnik pierwsza klasa:evil_lol: ale tal calkiem serio to na prawde bardzo fajne to to:lol:[/QUOTE] No pewnie, ze fajne ! Bo takie ma ekipa doktora house'a ! :p A ja muszę sie pochwalić, że.. ZDAŁAM DZISIAJ ANATOMIĘ ! I to tylko dzięki temu, że z jedną prowadzącą zaliczenie przyjechała jej suka, na ktorej w końcu też odpowiadaliśmy. Przesympatyczna psina, wogóle w pewnym momencie zapomniałam że jest zaliczenie i niewiele sie przejmując zaczęłam do psiny przemawiać, zagadywać, tarmosić, a ona odwdzięczała mi się soczystymi buziakami :loveu: A łeb to miała wielkości prawie całej Galiny. No i ja nie wiedzieć czemu mimo, że uczyłam się na to zaliczenie pod kątem krowy, to lepiej umiałam psa niż krowe. Także sesję uważam za otwarta i póki co 1:0 dla mnie.
-
A jednak kupiłyście tego nowego rogza :diabloti: Jjaka sierotka :loveu: [URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6074.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6074.jpg[/URL]
-
[quote name='smallpati']no przecie mówię że LOST 'ami się stali :evil_lol:[/QUOTE] też bym chciała :placz:
-
A co ona taka wypchana? :diabloti:
-
Żyją żyją, na wsi siedzą ;)
-
Nie możesz bo praca, bo fundusze?
-
Jak ten czas leci.. Jakoś wciąż nie mogę sie przyzwyczaić, że juz tylko zdjęcia Foxi się tutaj pojawiają.. Co do zdjęć ważek wykluwających się - ONIEMIAŁAM :mdleje:
-
[quote name='RCookie']Zdaję sobie z tego sprawę, ale ciemniejszymi tele też da się zrobić ostre zdjęcie psa w ruchu i nie trzeba od razu wydawać X tysięcy złotych ;). Jak brałam aparat na treningi agility, to zawsze z podpiętym tele (dokładnie canon 80-200mm f/4.5-5.6, nie jest to jakieś rewelacyjne szkło), któregoś dnia była niezbyt przyjemna pogoda, więc pomyślałam sobie, że może stałka się sprawdzi lepiej, ale o wiele wygodniejsze byłoby tele, ze stałką za dużo biegania i było ciężko o uchwycenie ciekawszych momentów z ostrością we właściwym miejscu. Wtedy powiedziałam sobie, że już nigdy nie zabieram tej stałki na treningi chyba, że jako dodatkowe szkło, żeby np. strzelić jakiś portret :lol:. Na początku używania tele marudziłam, że ma chyba gorszy AF od tej 50, ale po jakimś czasie używania go zmieniłam zdanie ;). A teraz marzy mi się jakieś tele ze stałym światłem 2.8 :evil_lol:. Nie ma uniwersalnego szkła, o czym większość pewnie wie, ale nie uważam, że stałką nie powinno się fotografować poruszających się zwierzaków, ale jeśli ktoś chce obiektyw głównie do tego (Ty kupowałaś z myślą o portretach), to myślę, że lepiej zainwestować w jakieś tele. A decyzja należy już do samego zainteresowanego, jeśli jest możliwość pożyczenia na jakiś czas obiektywu, jaki chcielibyśmy kupić, a nie jesteśmy co do tego pewni, to warto ją wykorzystać.[/QUOTE] Pewnie to wszystko też kwestia przyzwyczajenia. Tu nie chodzi tylko o światło ale też o optykę. Nabiegać się trzeba może trochę bardziej, ale jeśli ktoś zastanawia się nad stałką to chcę tylko podkreślić, że się DA. I to z całkiem niezłym skutkiem fotografować psy ;)
-
[quote name='bognik']Jeden nikoniarz wstawia na forum swoje zdjęcia. Zdradza też sposoby i swoje ustawienia. Wstaje wcześnie rano, zabiera żonę, statyw, blendę i folię kuchenną. Żona pomaga mu podświetlać obiekty a że rano jest fajne oświetlenie to efekty są zdumiewające! Z tego co kojarzę to ma jasne szkło do makro ale przysłonę ustawia właśnie tak z f8, ISO albo 100 albo 200 (nie pamiętam czy D90 ma ISO 100), czasy zależy. Jak znajdę jego wątek to podeślę linka ;) PS A f4.0 to też chyba mało.[/QUOTE] Ja się makro specjalnie nie interesuję, ale chętnie poczytam ;) Oj, to było tak dla przykładu - chodzi mi o sam zjazd z czasem. Jak obiektyw jest jaśniejszy, to czas na tej samej przysłonie będzie krótszy niż przy ciemniejszym szkle. Niezależnie czy bedzie to f.2.8 f.4.0 czy f.16
-
[quote name='zaba14']oj leci.. za szybko, niedawno był grudzień , rodzice na świeta a już czerwiec prawie.. pół roku mineło :( az sie ryczeć chce .. :o[/QUOTE] A wracacie do Polski?