-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz']:evil_lol: [COLOR=Navy][B] mój nałóg... hmm...obecnie zmniejsza się:p [/B][/COLOR][/QUOTE] no to bardzo rozsądnie. widze - nastały lepsze czasy? -
i jak - patriotyczne czerwowo-białe pasy na ścianach? :loveu: co do włosów - pomyśl, że moje dłużej by odrastały do poprzedniej wersji gdybym teraz obcięła :diabloti:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
dzisiaj to ja jestem.. bogini-trzepania-dywanów :mdleje: umieraaaaaam.. mnie tez sie nie chciało włączyć przez jakieś 10min, ale już ok. jak tam twój nałóg? :cool3: -
[quote name='ariss']tylko nie wiem czemu wy robicie swoje psy na zimę:roll:ja gass pozwalam zarastać:diabloti:[/QUOTE] LEŃ ! :diabloti: nie sądzę, aby od drobnych poprawek się pies przeziębił na zimę :evil_lol: zresztą np. moja galina zarośnięta ma tyle sierści co zrobiona gasska, więc wiesz :evil_lol: właśnie, jak możesz mówić, że brzydka? :-(
-
[quote name='smallpati']sznupek :loveu: Ja generalnie facetów w różu lubię, jestem zdania że prawdziwy facet we wszystkim wygląda męsko ;)[/QUOTE] ja nawet słyszałam o teorii - że tylko facet pewien swojej męskości przywdzieje róż :evil_lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
hejkiiii.. ja mam gg.. -
Ala, uwierz ja też bym chciała.. ale co poradzę, jak już wszystkie resztki wycisnęłam :shake: Doszło dzisiaj zamówienie z petstages, Galina zachwycona..
-
Ja też nie rozumiem jak pies może zjeść piłkę, z którą biegnie do nas w pysku :razz: Chyba, że po drodze robi 10 przystanków kiełkujących jej stopniową degeneracją - tylko wówczas to jest kwestia tego, że pies nie rozumie co to jest aport :cool3:
-
[URL="http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/zmniejszone_DSC_4477.jpg"]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/zmniejszone_DSC_4477.jpg[/URL] Rozkoszne :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='ariss']to jak nam się wkońcu uda spotkać:eviltong:to ja wezme swoje trymerki żebyś sobie zobaczyła i degażówki to sobie poprawisz co masz do poprawienia;)[/QUOTE] Za każdym razem, gdy usiłuję się dobić do Twojej galerii wywala mnie z sieci :placz: A tam tez toczą się ciekawe rozmowy :placz: No nic, spróbuję tu w takim razie podrążyć.. Może jakieś konkrety jeśli chodzi tak orientacyjnie o degażówki i trymery? zebym tak sobie chociaż w sieci obejrzała, bo przecież prędzej czy później czeka mnie ich zakupienie.. Jeśli chodzi o maszynkę już pewna dobra duszyczka (pozdrawiam :p) mi zaoferowała, ale mam nadzieję, że nie nadużyję jej życzliwości:p Kurcze nie chciałabym Cię zamęczać moim niedouczeniem :shake: Ale ni cholery się nie nauczę jeżeli nie zobacze jak powinno się to robic prawidłowo.. Może po prostu jak będziesz robić Gasskę, to ja sobie przybędę na kino? A potem spróbuję to powtórzyć na Galinie? Przy okazji pokażę Ci mój trymer i zobaczysz co to warte? Nie chciałabym się narzucać, więc jak nie, to rozumiem :oops:
-
[B]bognik, kojot[/B], proszę Was, wstyd sie przyznać czego używam po 5 letnim stażu zasznaucerzenia :evil_lol: [B]Ewa[/B], jak nie widać? widac - zarysy :evil_lol: kocią łapkę mówisz? podcięłam jej kłaki aż do pazurków, tylko bałam się ruszać trochę tych włosów wyżej, bo te nożyczki to masakra - ale na fotce niewiele widać jeśli chodzi o szczegóły. Grunt, że pozbyłam się farfocli na łapach i troce podrównałam całość - a reszta.. na jakieś lekcje może się zapiszę :eviltong:
-
[quote name='Tinka:)']jak byłam w sobotę były 3 pary za 9.99 ale to były takie duże :cool1: oszukali cię HA:diabloti:[/QUOTE] Pfff.. ja mam 3 pary - duże, średnie, małe - taka różnorodność jest bardzo przydatna ! :razz:
-
[quote name='Tinka:)']ale to nie byle jakie nożyczki... to nożyczki ikea!:diabloti:[/QUOTE] 3 pary za 9.99zł :loveu::evil_lol:
-
[quote name='Tinka:)']:loveu: nie tylko histobóg ale strzyżeniomiszczu:loveu::diabloti:[/QUOTE] haha otwieram salon 'coś z niczego' czyli jak ostrzyc psa nożyczkami do papieru :evil_lol:
-
[quote name='Tinka:)']właśnie chciałam pytać gdzie takie profesjonalne nożyczki dostałaś :loveu::diabloti:[/QUOTE] produkt IKEA :loveu: :evil_lol: Ale jakos sobie radzę od 5 lat nimi - miszczo jestem, co? :p [B]Aniu[/B], widzisz czas zabrac się za dupelka ! :loveu: Ja póki co sie na prawko nie zapisuje, jestem obrażona na samochód :diabloti:
-
[quote name='Tinka:)']to chyba jednak warto kupić maszynkę ;)[/QUOTE] do golenia głowy i szyji? jednego niewystawowego psa? nie śpię na pieniądzach, uwierz :diabloti:
-
[quote name='malawaszka']:crazyeye: i ona Ci tak spokojnie stoi????? :klacz: na tyle na ile widać to super, chociaz ja wolę krótszą firankę :lol:[/QUOTE] To jest po 1,5 godziny męczarni (włącznie z praniem podwozia) więc wszystko jej już totalnie zwisało :cool1: A firnakę podetnę, tylko w tej chwili nie chce ruszać tego tymi nożyczkami co mam, bo sknocę :roll:
-
Ja jeszcze się nie poszłam zapisać.. :roll: Waszko, możesz powiedzieć J, że łączę się z nim w bólu :evil_lol: [B]Agnes[/B], mam takie robocze zdjęcie z komórki tylko. Coś tam widać, nie ustawiałam jej specjalnie, ale jest ;) I chyba wolę ją taką już trochę odrośniętą, a nie prosto od fryzjera. [URL="http://img135.imageshack.us/img135/6026/zdjcie046kv8.jpg"]klik[/URL]
-
[quote name='Doginka']My obie - Ewa i ja(dzięki Ewie) mamy degażerki(jednostronne) Solingen-a, kosztowały ok 60-80 zł - już nie pamiętam ile dokładnie. Wiem, że jaszczureczka nie jest wystawiana, więc chyba nie popełnisz zbrodni:evil_lol: jeśli ją całą zdegażujesz;)[/QUOTE] Dlatego pytam, czy to wogóle mozliwe jest. Po prostu zależy mi na tym, żeby jaszczurnik wyglądał względnie przez cały rok. No i przy okazji może nauczę się sama dbać o jej sznaucerowy wygląda i potem wykorzystam to przy kolejnym psie, którego pewnie będę wystawiać, a już na pewno sama będę robić :oops:
-
[quote name='Doginka']Można zdegażować, ale na wiosnę lepiej szyję, pod breodą i przedpiersie ogolić maszynką, a resztę wyrwać;)[/QUOTE] A jeśli nie mam maszynki, to mogę całość zdegażować? No i jakie nożyczki.. Bo w necie jakies jednostronne, dwustronne :-o
-
[URL="http://images31.fotosik.pl/411/460e2b8733ecf480.jpg"]http://images31.fotosik.pl/411/460e2b8733ecf480.jpg[/URL] oko :loveu: ona ma niesamowicie spokojne spojrzenie.. Ewa, Ty masz degażówki? Bo jak zobaczyłam ceny w necie, to się załamałam :mdleje: Powiedz, że jest coś blisko 100zł, bo ja same za 400 i więcej widziałam.. :-o No i pytanie. Dzisiaj Galinę tak mniej więcej chciałam popodcinać. Ona nie da sobie z szyji i przedpiersia rywać tych odstających puchatych kłaczków. Czy jest jakieś inne wyjście jak ogolenie tego? Sierść ma jeśli chodzi o długość fajną teraz, wolę taką niż te 3mm po goleniu.. Uszy i poliki strasznie szybko odrastają i wygląda to tak sobie, bo głowa traci kształt.. Też tylko golenie? Bo problem cały w tym, że nie mam maszynki i raczej nie planuję kupować.. :roll: Dałoby się to jakoś nożczykami fajnie jakoś wyrównać?
-
[B]Doginko[/B] dziękuję za wsparcie, jak się zdecyduję podejść, to może i zdam ;) Ale zgodzę się z [B]Ewą[/B] - zakończmy ten irytujący temat :p Od 15 picowałam Galinę i doszłam z nią chyba do stanu używalności :diabloti: A to wszystko za sprawą [B]Ani[/B], z którą w przerwie na chemii zgłebiałam temat pudlo-sznaucerowy i mnie zmotywowała :loveu: Fotek deficyt na razie, ale niewykluczone, że coś jeszcze odgrzebię.
-
[quote name='LeCoyotte'] i nie przesadzaj, że robisz gorsze;)[/QUOTE] ja wogóle takich nie robię, a jak już robię to są gorsze :shake:
-
i sznupach :loveu: czekamy na wykład :diabloti:
-
Nooo w koncu jakieś ożywienie w Figusińskiej galerii :loveu: Śliczne fotki:loveu: Faktycznie coś Ci sunia spłowiała :lol: