-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Jak tam moja pieprznosolna ulubienica się miewa? Jak Scoobiego zdrówko? No i jak kocia rodzinka? :loveu:
-
[B]Agnes[/B], ja sie nawet nie martwię tym egzaminem, będzie co ma być. Nauczyłam się jeździć na tyle na ile umiałam. Teraz tylko błyskawiczna powtórka w piątek i zobaczymy. Hehe, szele fajna sprawa, ja Galinę na bieganko prowadzam w szelkach, bo na obroży gotowa sie powiesić :mdleje: [B]Kamila, waszko[/B], nie omieszkam przekazać :diabloti: [B]Ala[/B], oczywiście wyprzytulam za wsze czasy i buzi dam na dobranoc i poszarpię się miśkiem :loveu: Ja mam nadzieję, że kiedyś sama to uczynisz :cool3: Dobranockowa dla Was [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8125/dsc2151gp3.jpg[/IMG] Bo mnie czeka jeszcze starcie ze śledzioną dzisiaj :placz:
-
[quote name='Tinka:)']moja siostra cioteczna ma dwie ściany mocno turkusowe, jedną granatową :evil_lol::evil_lol: to jest przesada, sama przyznała : P tak pomyślałam... mało jest rzeczy do fioletowych ścian, żywych zielonych tez jest niewiele... może czerwone pasy? :razz::roll:[/QUOTE] Ja mam pokój na bazie kontrastów.. na jasnej ścianie jest łóżko z czarną narzutą, na ciemnej ścianie jasne brzozowe meble. Dodatki mam amarantowe - ale to już naprawdę subtelności, żeby nie przedobrzyć. Pokój mam od roku i dalej się w nim rewelacyjnie czuję :loveu:
-
Ja mam 3 ściany kremowe i jedną granatową :loveu:
-
[quote name='Ka-ka'][B]Justa[/B]....nie bądź maupa, bo poskarżę się Prestonowi :mad: zresztą o jakich łbach rozmawiamy.... bo jeśli o krowich i końskich, to Preston jednak się przy nich chowa :eviltong:[/QUOTE] I co? Zaliże mnie pies morderca:loveu:
-
Kochana, ja wiem, że to trudne, ale nie siedź teraz w necie i nie szukaj co to może znaczyć, bo tylko sie naczytasz, przestraszysz i czarny scenariusz gotowy ! Czekaj spokojnie na konsultacje, tragedia sie nie dzieje. Pies je, bawi się więc nie martw sie na zapas ;)
-
A to masz Prestonka na Warszawce? :loveu: Jakbys go na wydział wzięła, to byłoby ogólne poruszenia - takiego wielkiego łba to chyba jeszcze tam nie widziałam :eviltong:
-
[B]Agnes[/B], dajesz mi nadzieję na lepsze jutro :loveu: sznaucerowi niewiele trzeba do szczęścia.. spacer z piłeczką był, wylegiwanie się na fotelu bujanym było, goście byli - a więc wygłaskanie na wszystkie strony również :multi: Nasz pomarańcz jest fajny :loveu: Przedewszystkim dlatego, że ma to nowe zapięcie, które wydaje sie być solidniejsze od starego (choć to dotyczy wyłącznie rozmiaru M) No i ten kolor :loveu: [B]Ewcia[/B], o raju, gdzie Gasska sięga brodą do ziemi? :-o :loveu: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1323/dsc2170cb5.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tinka:)']no pewnie :loveu: zwykle daję mu plastik, ale wiecie, dom się buduje i tyyyle zostało to żal nie zjeść :razz:[/QUOTE] a no pewnie pewnie.. a jutro styropian? :loveu: aopropo betonu, pies moich znajomych kiedyś urządził sobie w nim kąpiel :loveu: ajjj walka z czasem była, coby zdąrzyć zanim zaschnie :loveu:
-
[quote name='Tinka:)']dzisiaj Grami rzygał :cool1: [B]betonem[/B] :cool1:[/QUOTE] Hmm resztki z obiadu? :evil_lol:
-
Ewa, zrób zimowe zdjęcia Galinie :loveu:
-
Latem to człowiek się skupia na ustawieniach.. A zimą, to czym prędzej zrobić i ręce w kieszenie :evil_lol: :eviltong: Ale to nie wystawa fotografii ino jaszczurkowa galeria :cool1::razz: Także chill out. U nas jeszcze trochę śniegu jest, ale jak dla mnie niech on lepiej stopnieje do soboty :cool1: [B]Kojot[/B], a pewnie, że szczęśliwa :loveu: :multi: Ogon mało się nie urwał na widok piłeczki :diabloti: Brzydkie, przejarane fotki szczęśliwego sznaucera będą :loveu::multi: [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6315/dsc2139tl5.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4127/dsc2150sb8.jpg[/IMG]
-
[quote name='LeCoyotte']i tylko pomarańczowe:diabloti:[/QUOTE] różowe ! :diabloti:
-
Wzięłam na ten okropny mróz puszkę.. 10 minut wystarczyło, żeby palce mi odmarzły :angryy: W dodatku po raz kolejny stwierdzam - czarny pies + śnieg to nie jest najlepsze połączenie.. No ale cóż, przynajmniej jest aktualnie :cool3: Dałam radę tak pół godziny, Galina oczywiście chciała jeszcze :mdleje: i była bardzo zawiedziona, że tak krótko. Teraz śpi :loveu: Zimowa jaszczurka [IMG]http://img160.imageshack.us/img160/411/dsc2161gx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2337/dsc2144of9.jpg[/IMG] Zdaję sobie sprawę z niedoskonałości technicznych :diabloti: Miłego dnia wszystkim !
-
Szmaciaki wymiatają :loveu:
-
Ewelinko, na pewno już się chwaliłaś, ale zapytam jeszcze raz - jaki masz obiektyw? :diabloti:
-
Ja chodziłam coprawda na do Jaru, ale na kurs 3 razy w tygodniu przez 2 tygodnie. W domu nie uczylam się zbyt wiele. Dużo wyniosłam z zajęć. A tak pozatym - testy testy testy. Najtrudniejszy jest praktyk, nie oszukujmy się ;)
-
Hienka jest rewelka :loveu: :multi: A co to za wielgachny odblask przy obroży jej dynda? :lol: Zazdraszczam psów tak szalejących ze sobą.. :p
-
Jesooo.. aż hopkę całą wywalił :evil_lol:
-
[quote name='ariss'][B]Justa,[/B]właśnie ja tak odpowiadam tylko,a mam pytanko czemu zdecydowałaś się na trymowanie?????:razz:[/QUOTE] Nie no, ja generalnie uważam, że raz na jakiś czas warto sierściuchę przerzedzić, z tym, że do tej pory średnio mi to wychodziło :p
-
Bo u Ewy między zachwytami jest dużo porad praktycznych :loveu:
-
[B]Kojocie[/B], w teorii to wszystko jest łatwe - nawet ja potrafie teoretycznie trymować :evil_lol: [B]Ola[/B], czyli sądzisz, że tym jednym dałabym radę całego psa? Ale precież włos na głowie jest zupełnie inny niż na grzbiecie :-o [B]Ewa[/B], jakby to ująć - on nie był jakoś szczególnie ekploatowany :evil_lol: także małe prawdopodobieństwo, że sie stępił.. I nie spieszy mi się, póki co zima za oknem, a przecież nie będe psa rwać w taką pogodę.. Ale mogę liczyć na Twoje dobre serce? :loveu:
-
[quote name='weszka']To tak jak ja :razz:[/QUOTE] i ja.. :eviltong: