Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [B]Bbeta[/B], ale wrażenia wzrokowe - bezcenne :diabloti: [B]Ewa[/B], jedyny minus to to, że dziurki są dość małe i czasem wklinuje się tam smak i pies się może frustrować, że nic nie wylatuje a przeciez tam JEST ! :placz: ha ! mam nowego kolczyka :multi::loveu:
  2. [quote name='ariss'] Justa,e tam ;)taki poczochraniec:loveu:[/QUOTE] I bardzo dobrze ! Pies to pies, a nie maskotka ;)
  3. Kapsuła jest faktycznie dość mała, ale to chyba nie przeszkadza? Raczej jej spaniel nie połknie w całości ;) Galina zachwycona - to znaczy zdesperowana. Stwierdziłam, że pies może przez to wpaść w depresje, jak zostaje jedna granulka i nie może jej wydostać :mdleje: Ciepło.. [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9167/dsc0646xe9.jpg[/IMG] [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/948/dsc0690ml9.jpg[/IMG] Wciąż mam alergie na prawo jazdy :shake:
  4. [URL="http://images49.fotosik.pl/37/b236eb249b84ae72.jpg"]http://images49.fotosik.pl/37/b236eb249b84ae72.jpg[/URL] Piękności :loveu:
  5. [URL="http://217.197.65.60/photo/startrails1x640.jpg"]http://217.197.65.60/photo/startrails1x640.jpg[/URL] Podziwiam, ja bym nie miała cierpliwości tyle czasu naświetlac jedną fotkę :evil_lol: Również apeluję o powrót Kojota do avka :diabloti:
  6. Aza na ostatnim jak nie Aza :-o Ja przez jakiś czas chodziłam na jogę, ale taki rodzaj wysiłku to nie dla mnie. Ja się czuję dobrze, jak wychodzę z zajęć zlana potem, wszystkie mięśnie mi drżą i czuję, że coś robiłam :loveu: Dlatego aerobic zima jak znalazł. A od wiosny bieganie, wcześniej USG kolana jeszcze zrobię, czy oby na pewno jeszcze bardziej go nie rozwalę.. i sezon zacznę w pełni !:multi:
  7. [quote name='smallpati']mi się tam Wiola podobała ;) Pokazywała w solówkach to co umiała najlepiej i o to chodzi, ale popatrz jak wykonywała duety, czego by jej nie kazali zatańczyć to tańczyła i to super i o to chodzi :loveu: Solówki to było tylko zapełnienie czasu między głosowaniami, do niczego nie służą tak naprawdę ;) Hmm co do 16-latki, owszem uzdolniona była ale mi ona jakoś nie spasowała. Dla mnie i tak najlepsi tancerze to w I edycji byli, a teraz to program zszedł z poziomu, takie mam wrażenie :roll: No tak umówili się, ale ciekawe co z tego będzie i ciekawe czy Wiola wyda ta kasę na edukację Marcina :cool3:[/QUOTE] Nie no, jasne, że Wiola dobrze tańczyła - była rewelacyjna ! Ale myślę, że z Marcinam na podobnym poziomie byli. A już jak tańczyli we dwoje to ahh :loveu: Po jakims tańcu któryś juror powiedział, że świetnie się czują i to prawda. Porównaj sobie jej taniec z ulubieńcem nastolatek - Gabrysiem. Jakby ktoś im za kare kazał tańczyć :diabloti: 16 jeszcze suę rozwinie, moim zdaniem ma duże szanse no osiągnięcie czegoś. Ja w jej wieku to.. ekhm :diabloti: I edycja miała coś w sobie, bo była pierwsza, ale uważam, że słusznie wygrał Gleba. II edycja to była pomyłka. III moim zdaniem fajna i wyrównana. W sumie do końca nie było wiadomo kto wygra. Pewnie wyda, skoro zobowiązała się na wizji.
  8. Też uważam, że Marcin powinien wygrać. W solówkach za każdym razem pokazywał coś nowego, a nie tylko jazz i jazz. I skoki i obroty i tylko muzyka inna. Gabriel to już wogóle - hh ok, ale jazzu nie można porównać do jazzu Wioli czy Marcina - a oni tańczyli wszystko ! TVN jest świetny - zmiana zasad w dniu finałów. żal. :shake: Może to i ustawka, wygrany jest tylko jeden, ale reszta pokazała na co ich stać i być może zostanie zauważona. Przecież ta 16-letka to fenomen, jeszcze nie widziałam w Polsce tak tańczącej młodziutkiej dziewczyny ! Ona naprawdę wie czego chce w życiu i wychodzi jej to świetnie, jeszcze kilka lat i będzie naprawdę fenomenalna. Marcin tez jedzie na Brodway, w sumie - fajnie sie umówili z Wiolą ;) Martyna widziałaś już ściany? :diabloti:
  9. Coś się piszczące 14 nie postarałaby - bo Gabryś ich ciacho nie wygrał :diabloti: Dla mnie debilizmem był ten finał finałów - bo niby czemu ruda przeszła awansem, a chłopaki mieli jeszcze walczyć? Paranoja..
  10. Ajjj szkoda, bo pierwsze lepsze.. W drugim i tak wydaje mi się, że ta ostrośc taka niepewna ;) Palców masz 10, więc powienieneś dawać radę :evil_lol:
  11. Gdyby tylko ostrość na oko.. :placz::loveu: byłoby cudnie ! Fajnie jej brodę skróciłeś :multi:
  12. Coś Ty Hebuni zrobiła, że taka smutna? :eviltong::mad:
  13. [quote name='smallpati']to jakoś tak brzydko brzmi :oops:[/QUOTE] Oj bo Ty niewtajemniczona.. :diabloti:
  14. Że niby się będziesz uczył.. ? :lol:
  15. Piękna ta Twoja terviczka :loveu: 4 miesiące to wyjątkowo pokraczny wiek muszę przyznać - łapy za długie, sierść jak puch.. ale przepiękna wyrosła :multi::loveu: I co? Wciąż taka spokojna, jak kiedyś rozmawiałyśmy? ;)
  16. [B]small[/B], ja codziennie sobie wmawiam, że wypadałoby pojechac na zakupy, bo nie mam żadnych rzeczy na zimę - nawet czapki :lol: W sumie co roku sobie mówie, że kupię czapkę.. ale potem nagle robi się wiosna i już nie ptrzeba :evil_lol::eviltong: Hej Beatko :loveu: Hej MOJA suko :loveu:
  17. Znaczy się sama to wszystko wychlałaś? :-o:evil_lol: No to ostrrrro.. :eviltong:
  18. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] nie oszalałem:eviltong: ktoś tu miał iść spać:diabloti: ja też, dlatego tak napisałem, że można wszystkiego spróbować, wtedy kiedy tylko ma się na to ochotę czy potrzebę... [/B][/COLOR][/QUOTE] Wystarczy, że sobie dziurę w fartuchu wypaliłam już :mdleje: Poszłam spać, ale spało się i tak zbyt krótko :placz: No to co następne?:cool3:
  19. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]to rękawiczki :diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]dokładnie Justa, nic tylko się pod tym podpisać, życie jest zbyt krótkie by ograniczać się i jestem zdania, że należy "prawie" wszystkiego spróbować...;)[/B][/COLOR][/QUOTE] W rekawiczce palić? Oszalałeś ? :eviltong::evil_lol: Ja próbuję wszystkiego na co mam ochotę.. Po prostu..
  20. Ja też kupiłam tą kapsułę (tylko muszę odpowiedniej wielkości granulki stworzyć, żeby za łatwo sie nie wysypało, ale sie wysypywało) i pieska pluszaka (szeleści jak go tarmosi więc wtedy tarmosi jeszcze bardziej :loveu:) [B]Ewa[/B], te chciałam z tego sklepu, ale jak za 3 rzeczy zażyczli sobie 15zł Pocztą Polską lub 20zł kurierem to zrezygnowałam :diabloti: teraz będe kupować w animalii i odbiór własny ;) [B]Bbeta[/B], pożycz mi lampę to chętnie porobię fotki :diabloti:
  21. [quote name='puzzle']No to foc zachwycona zabawkami Galuche! Obiekt juz masz, teraz wystarczy tylko dusic na guziczek!:diabloti:[/QUOTE] o pewnie, i flashem po oczach :diabloti:
  22. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] a to zależy od kilku czynników:) różnie bywało.. dokładnie, i tak jak mówisz, zabija nas i tak wiele rzeczy już...:cool3: [/B][/COLOR][/QUOTE] zimą to nie mogę, bo moje wiecznie zimne ręce jeszcze bardziej lodowacieją :evil_lol: z drugiej jednak strony.. wszystko co dobre jest albo niezdrowe, albo niemoralne, albo zabronione :diabloti: a ja tam chce robić to na co mam ochotę, bo szkoda życia na ograniczenia..
  23. [quote name='puzzle']Justa tylko, ze ja mojego faceta pozbawilam meskosci:oops:[/QUOTE] oj, ale to taka mentalna bardziej.. a nie fizyczna :diabloti:
  24. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] lepsze, tzn.?:razz: żeby móc śpiewać i rozwijać się w tym kierunku to trzeba raczej z tym przestać....;) [/B][/COLOR][/QUOTE] O ile mnie pamięć nie myli to paliłeś, bo miałeś taki nastrój ? :cool3: Przestać to wypada, bo zdrowia szkoda ;) Chociaż warszawa i tak każdego dnia mnie zabija..
  25. [quote name='Tinka:)']mama mówi że czerwone... ale ona na pomarańczowy mówi żółty :evil_lol: a wzięłam taki kolor, że nie wiem czy wyjdzie czerwony czy ciemnoróżowy:roll: zależy ile byś obcięła : P [/QUOTE] ciemnoróżowy też będzie łady ! :multi: ja sobie brałam farbę z mieszalnika - i jest taka fuioletowo-niebieska - czyli taka jaka miała być :loveu: noo.. na taką długośc jak Ty teraz masz :cool3: a tak serio - jak sięgam pamięcią RAZ obcięłam włosy za ucho. i to był ostatni taki wybryk :evil_lol:
×
×
  • Create New...