Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='LeCoyotte']te stare trymery trixie sa podobno bardzo dobre jak na swoją ceną;) Ja mam ta nowszą wersję i bez porównania gorsza.. Kup sobie marsa:diabloti: 330 albo 326:hmmmm:[/QUOTE] Ja mam bardzo starą wersję - sprzed 5 lat :cool3: Ewcia, a może jak się spotkamy to Ci zaprezentuje moje narzędzie tortur, a Ty mi pokażesz jak go używać? Kurcze, tylko obawiam się, że tym jej głowy i szyji nie zrobię :shake: A znowu 5 trymerów nie kupie, bo to przecież czysto domowy użytek.. :roll:
  2. [quote name='LeCoyotte']a ja widziałem:cool1: chcesz zobaczyć?:razz::diabloti:[/QUOTE] no wiesz co, już mogłeś sobie to darować na forum i to TUTAJ :diabloti: JA TU JESTEM !!!
  3. Mam zamiar galinę pozbawić połowy sierści na wiosne.. i chcę zgromadzić odpowiedni sprzęt :cool1: Czy istanie coś takiego w miarę uniwersalnego? Bo ja mam trymer trixie z czerwoną rączką i to chyba niewiele warte?:eviltong:
  4. [quote name='Olusia']Glany mi się jakoś bardziej podobają ;)[/QUOTE] Zimno od czuba :diabloti:
  5. Mnie się chce wiosny ! :placz: A Galina myślę, że tez woli słońce i rzekę, a nie zaspy i zimno :diabloti: Była teraz 2 dni na działce i szalała na śniegu, ale co chwila do domku sie zagrzać latała :eviltong: [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/1027/dsc1685fh6.jpg[/IMG]
  6. [quote name='ariss'] no i drze przy tym jape:diabloti:[/QUOTE] prawdziwy sznup :diabloti:
  7. Zimą to zrozumiałe.. Ja zimą zawsze sobie odpuszczam, wogole zimne powietrze nie jest najlepsze ani dla płuc, ani dla kolan..
  8. Tak, deszcz i śnieg to są cudne zjawiska atmosferyczne w czasie biegu :loveu: Ale jak robi się zbyt ślisko, to ja sobie odpuszczam.. Bo raz, że kolano, a dwa, że torebka stawowa kiedyś zerwana teraz potrafi zrobic taki wygibas, że boję się chodzić, a co mówić o biegu :evil_lol:
  9. Zobaczymy jak Ty na studiach na taki wulkan energii znajdziesz czas :evil_lol::eviltong: Do Wawki ! najlepiej na SGGW ! :loveu:
  10. [quote name='betty_labrador']no nie? tez sie ciesze z takiej mozliwosci :loveu: Ludzie sa zachwyceni czesto ze ona taka mila :evil_lol: a nie wiem co w tym dziwnego :P [B]ma to po swojej pani [/B]:diabloti: a smycz to ona ma zawsze ta lub flexi. Ta skorzana wzielam specjalnie dla CIEBIE Justynko :diabloti: :evil_lol: [/QUOTE] Buhahhhahha, nie ma to jak skromność :loveu: No wiesz co.. :placz:
  11. Ja nie mogłabym mieć owczarka.. choć belgi.. :loveu: ale u kogoś, nie u siebie :evil_lol: A gdzie na studia? Do Wawki?
  12. Cieszę się, że się podoba :multi: Jako, że za okno nawet nie chce mi się wyglądać, coby się nie denerwować.. To trochę wiosno-lata będzie :loveu: raz dwa trzy [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/3152/dsc1718ei1.jpg[/IMG] jaszczurka patrzy [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7231/dsc1717pa5.jpg[/IMG] Może w tygodniu się zmotywuję, żeby zrobic jakieś śniegowe zdjęcia.. I niech ta odwlilż szybko przychodzi, bo w sobotę mam egzamin na prawko :angryy:
  13. Ale fajniutko :loveu::multi: Tosia zachwycona pewnie, ludzie przychodzą, miziają :razz: No i nareszcie normalną smycz jej założyłaś, moje ręce wciąż czują skutki tej skórzanej :angryy:
  14. Martyna, ale siak to? To siostra zostaje w starym domu?! :-o Haha, ale pewnie już nie myśliwski, co? :diabloti:
  15. Piekne fotki :loveu::loveu::loveu: A Kreonek jak zwykle rozdarty :loveu:
  16. Do pracy bierzesz Tosisławę? :loveu:
  17. [quote name='nathaniel']Justa, jakoś mi ubogo w cienie.[/QUOTE] Ciężko o cienie w rozproszonym świetle na środku pola ;) Miało być delikatnie.. cienie bardzo wzmacniają odbiór. Ale ok, rozumiem, że widziałabyś to inaczej ;)
  18. [quote name='Polna']Próbuje się jakoś odnaleźć w tym wszystkim. Fakt te świecące miejsca rozpraszają, ale to jedyne w sumie fajne zdjęcie jakie mi wyszło. Zastanawiam się nad 85 1.8 / 50 1.4, ale nie wiem czy mi się nie znudzą portretowe zdjęcia. :roll: Ze mną to różnie bywa i trochę szkoda mi tyle kasy, ale zobaczymy jaki w tym roku mikołaj będzie hojny. :evil_lol: i jeszcze coś takiego [URL]http://digart.img.digart.pl/data/img/vol0/79/63/download/2794113.jpg[/URL][/QUOTE] Nie od razu Kraków zbudowano ! ;) Skoro nie jesteś pewna, czy portret Cię kreci, to może wystarczy 50m 1.8 na początek? Jest tańszy od 85mm i 50/1.4, a 1.8 to i tak jaśniusieńki ;) Ja mam 70mm i robię nim i ludzi, i psa, i makro.. trochę się nagimnastykuję przy tym, ale na pewno nie jest to ograniczone szkiełko :cool1: [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/7555/dsc0519bgob1.jpg[/IMG] proszę o krytykę :p
  19. [quote name='Olusia'] Oo, Justa, ja właśnie chcę zamówić tą piłkę co ma Twoja Gala. Dobra jest, bo muszę kupić coś wytrzymałego, żeby od razu nie zepsuła :p Poszłabym i dzisiaj na foceniowy spacer, ale baterie nienaładowane i ciemno się robi, ale planuję jakiś spacer z aparatem na tygodniu :)[/QUOTE] Hmm wydaje się być mocna, guma wygląda na wystrzymałą, sznumerk się nie sypie na małe nitki.. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że Galina raczej nie niszczy zabawek i znacznie bardziej lubi przynosić niż sama je degenerować :diabloti: Ale przeciągamy się i jest ok, a już kilka miesięcy ma. Myślę, że warta swojej ceny ;) Ja jakoś nie mogę się zmusić do zdjęć.. Może ten śnieg mnie jakoś zachęci :roll:
  20. [quote name='Czarna_Owieczka']Mamy kapsułkę ;) taką: [url=http://www.petstages.pl/resources/img_d/198_109.jpg]klik[/url][/QUOTE] A jakiej wielkosci sa te dziurki na smakołyki? Ola, w takim razie teraz czekamy na piękne zimowe fotki :diabloti:
  21. Ewcia, szukam porady trymerskiej :diabloti:
  22. hej tancereczko :loveu: ale chałupka :loveu: pięknie :loveu: A drugi pies będzie? :diabloti:
  23. A to świntuch z tej Azuli.. Nie wiem co Ci poradzić, bo Galina nie gustuje w odchodach :roll: A jak coś dłużej zaczyna się wwąchiwać w grunt to ja ryczę "FEEEEEE!" i ona postulnie oddala się od miejsca zbrodni :eviltong: Dzisiaj rano jak wstałam (w południe..) to po odsłonięciu rolet się zdenerwowałam :diabloti: Ale może mnie to zmotywuje do porobienia zdjęć? :evil_lol:
  24. [B]Polna[/B] - bardzo fajnie ciasno skadrowane ! Ciemno ciut. Skóra ma nieciekawą fakturę miejscami.. taką hmm ziemistą? Ja wolę delikatniej ;) Ja też czekam na Twoją stałeczkę, bo widzę, że rozkwitasz :razz: 50mm?
  25. [quote name='Vlk']aha gops, masz może dostępne zdjęcie psa w tych szelkach rogz ze świecącymi nitkami? Tak dla świętego spokoju bym chciała ;) O ile na zoologiczny się wkurzę a pewnie się wkurzę, bo ile można na szelki czekać :)[/QUOTE] Może nie gops, ale zdjęcie jest [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5548/dsc0573yd7.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...