Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. [quote name='ariss']jaka szuflandia jak tam nowa zabawka:eviltong::loveu:[/QUOTE] nowa? :diabloti::evil_lol: [B]Bbeta[/B], hmm.. to może ten stolicowy smog nie pozwala dojrzeć błekitu nieba? :diabloti:
  2. [B]weszko[/B], sugerujesz, że galeństwo to coś psio-podobnego? :mdleje: :mad: a tak poważnie - nie chcę nic mówić, ale u Oli urodziło sie tyle pieknych czarnych, miniaturowych kluch.. :cool3::loveu: Jakby kto pytał co u nas - to po staremu. Pogoda taka, że nie chce sie wychodzić, przynajmniej mnie - bo jaszczurka jak zwykle chętna do wszystkiego. Boli mnie ucho, cholernie boli. Puchnie, jest czerwone i gorące. Także bajkowo :loveu: :diabloti: Jako, że nic nowego nie ma, to szuflandia.. [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/1883/dsc0881bs5.jpg[/IMG]
  3. Ależ dymne cudo :loveu:
  4. ta ostatnia fotka na avka ! :loveu:
  5. Mnie osobiście drażni to tło i psuje cały efekt zdjęcia.. a to ostatnie tak cudnie wyglądałoby na jednolitym ciemnym tle.. :loveu:
  6. Ja równiez mocno zaciskam kciuki za Pepunię !!! Zobaczymy co wykażą dalsze badania, ale chyba pannica nie ma sie najgorzej? Narządy jakoś pracują i oby jak najdłużej !!!
  7. [quote name='bognik']Gdyby zrobiła je np. [B]Justa[/B], to bym nie miała nic przeciwko :eviltong:[/QUOTE] Hahaha:eviltong: Zapraszam do Warszawy :diabloti:
  8. [quote name='bognik'][LEFT]Chodząc po Berlinie robiłam zdjęcia zupełnie nieznanym mi ludziom (takim jak w/w przechodzień). Nie pytałam nikogo czy mogę zdjęcie zrobić, tak jak nie pytałam czy mogę je gdzieś publicznie pokazać. Tata mi mówił: nie rób zdjęć bez pytania, a teraz mówi: nie wstawiaj ich nigdzie bo nie masz pozwolenia. Natomiast wujek fotograf stanowczo mówi: FOTOGRAFUJ LUDZI. I co teraz?[/LEFT] [/QUOTE] Wizerunek jest chroniony prawem.. I nie masz prawa - a jak ktoś znajdzie swój wizerunek - a nie wyraził na niego zgody możesz mieć konflikt z prawem :cool1:
  9. [quote name='Tinka:)']potraktuj to jako zdjęcia :diabloti: a filmik nagram inny, specjalnie dla ciebie :loveu:[/QUOTE] ajjjj trzymam za słowo :loveu:
  10. eeee... bez żadnych komentarzy, bez wiercenia się kiedy zdechł, bez trącania nogą :shake::placz:
  11. kultowe levele balsamem na me serce :loveu:
  12. Helga - tak więcej głowy, jak ktoś powiedział, może minimalnie mniej prawej. alei tak takie emocjonalne zdjęcia widzę w BW.
  13. [quote name='betty_labrador']a kiedy Justynko zasilisz moje konto w moim sklepie swoimi pieniazkami? :diabloti:[/QUOTE] Yyy.. nie przypominam sobie, abym Ci to kiedykolwiek obiecywała :diabloti: Bo ja nigdy nic nie obiecuje :evil_lol:
  14. [quote name='betty_labrador'] a skąd :P zakrecilam do zdjec. To nie widzialas mnie chyba ze mialam zawsze proste wlosy :evil_lol:[/QUOTE] No i własnie o tym kręceniu mówię - nie chciałoby mi się :eviltong:
  15. [quote name='betty_labrador']haha tak widzialam nieraz, niemniej jednak twierdze ze najlepiej wyszlas na zdjeciu wychodząc z Toy-Toya :diabloti: haha-a po prawej co jest? :eviltong:[/QUOTE] Tak, tam najlepiej widać moją mhroczność :evil_lol: Po prawej - tajemniiiiiiica :diabloti:
  16. Hmmm to masz naturalne takie loko coś ? :cool3:
  17. [B]weszka[/B], a mówiłaś, że dla Ciebie pies zaczyna sie od kolana :cool3: [B]Agnes[/B], ja się już ze 2 lata przymierzałam.. :evil_lol: [B]Beatko[/B], a pewnie - mówisz, jakbyś mnie nie widziała nigdy :eviltong::diabloti: [B]Kojot[/B], nie da sie ukryć - moja lewa lepsza strona :evil_lol:
  18. O rany :-o Nono zmiany w pełni :multi: Tylko.. mnie by się nie chciało chyba codziennie sobie tak włosów ukłądać :evil_lol:
  19. [quote name='betty_labrador']oh spostrzegawcza jestes i pamietliwa :diabloti: wiem wiem.. ale czasu nie mialam, :] teraz na lapie jestem. :P[/QUOTE] Tak, lubię wychwytywać :cool3: Ale wiedz, że jestem niepocieszona :diabloti:
  20. [B]Bbeta[/B], też żałuję, ale wolę miec dach nad głową :evil_lol::eviltong: [B]Beatko[/B], tak - podkreślają moją mhroczność :loveu::eviltong: [B]weszka[/B], ojejku czyżbyś miała w planach powiększyć stado o pozytywnie zakręconą jaszczuropodobną sznaucerkę? :razz:
  21. Ej śmej a w GD miały być nowe fotki.. I CO ?!:diabloti:
  22. [B]Doginka[/B], nie ukrywam - boli. Może nie samo kłucie, ile gojenie, a spanie to juz wogóle masakra :angryy: [B]Bbeta[/B], miałam ochote na brew, ale mnie strach obleciał :eviltong: [B]waszko[/B], mój układ niebawem sie nieco zmieni zapewne :evil_lol:
  23. [quote name='Shetanka']W jakim celu? :evil_lol:[/QUOTE] podgrzania? :diabloti:
  24. [B]waszko[/B], nie narzekaj - proszę cię :diabloti: ja od 5,5 roku robie galinę nożyczkami z IKEA :lol::eviltong:
  25. helixa - w uchu. :loveu: [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1184/dsc2216gg8.jpg[/IMG] coprawda źle spałam, bo koniecznie chciałam obrócić się na lewy bok, a kończyło się to dość boleśnie :diabloti: za miesiąc - półtora będzie już zagojone, to może jeszcze kolec? :roll:
×
×
  • Create New...