-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='ariss']jaka szuflandia jak tam nowa zabawka:eviltong::loveu:[/QUOTE] nowa? :diabloti::evil_lol: [B]Bbeta[/B], hmm.. to może ten stolicowy smog nie pozwala dojrzeć błekitu nieba? :diabloti:
-
[B]weszko[/B], sugerujesz, że galeństwo to coś psio-podobnego? :mdleje: :mad: a tak poważnie - nie chcę nic mówić, ale u Oli urodziło sie tyle pieknych czarnych, miniaturowych kluch.. :cool3::loveu: Jakby kto pytał co u nas - to po staremu. Pogoda taka, że nie chce sie wychodzić, przynajmniej mnie - bo jaszczurka jak zwykle chętna do wszystkiego. Boli mnie ucho, cholernie boli. Puchnie, jest czerwone i gorące. Także bajkowo :loveu: :diabloti: Jako, że nic nowego nie ma, to szuflandia.. [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/1883/dsc0881bs5.jpg[/IMG]
-
Ależ dymne cudo :loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
ta ostatnia fotka na avka ! :loveu: -
Mnie osobiście drażni to tło i psuje cały efekt zdjęcia.. a to ostatnie tak cudnie wyglądałoby na jednolitym ciemnym tle.. :loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja równiez mocno zaciskam kciuki za Pepunię !!! Zobaczymy co wykażą dalsze badania, ale chyba pannica nie ma sie najgorzej? Narządy jakoś pracują i oby jak najdłużej !!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='bognik']Gdyby zrobiła je np. [B]Justa[/B], to bym nie miała nic przeciwko :eviltong:[/QUOTE] Hahaha:eviltong: Zapraszam do Warszawy :diabloti:
-
[quote name='bognik'][LEFT]Chodząc po Berlinie robiłam zdjęcia zupełnie nieznanym mi ludziom (takim jak w/w przechodzień). Nie pytałam nikogo czy mogę zdjęcie zrobić, tak jak nie pytałam czy mogę je gdzieś publicznie pokazać. Tata mi mówił: nie rób zdjęć bez pytania, a teraz mówi: nie wstawiaj ich nigdzie bo nie masz pozwolenia. Natomiast wujek fotograf stanowczo mówi: FOTOGRAFUJ LUDZI. I co teraz?[/LEFT] [/QUOTE] Wizerunek jest chroniony prawem.. I nie masz prawa - a jak ktoś znajdzie swój wizerunek - a nie wyraził na niego zgody możesz mieć konflikt z prawem :cool1:
-
[quote name='Tinka:)']potraktuj to jako zdjęcia :diabloti: a filmik nagram inny, specjalnie dla ciebie :loveu:[/QUOTE] ajjjj trzymam za słowo :loveu:
-
eeee... bez żadnych komentarzy, bez wiercenia się kiedy zdechł, bez trącania nogą :shake::placz:
-
kultowe levele balsamem na me serce :loveu:
-
Helga - tak więcej głowy, jak ktoś powiedział, może minimalnie mniej prawej. alei tak takie emocjonalne zdjęcia widzę w BW.
-
[quote name='betty_labrador']a kiedy Justynko zasilisz moje konto w moim sklepie swoimi pieniazkami? :diabloti:[/QUOTE] Yyy.. nie przypominam sobie, abym Ci to kiedykolwiek obiecywała :diabloti: Bo ja nigdy nic nie obiecuje :evil_lol:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador'] a skąd :P zakrecilam do zdjec. To nie widzialas mnie chyba ze mialam zawsze proste wlosy :evil_lol:[/QUOTE] No i własnie o tym kręceniu mówię - nie chciałoby mi się :eviltong: -
[quote name='betty_labrador']haha tak widzialam nieraz, niemniej jednak twierdze ze najlepiej wyszlas na zdjeciu wychodząc z Toy-Toya :diabloti: haha-a po prawej co jest? :eviltong:[/QUOTE] Tak, tam najlepiej widać moją mhroczność :evil_lol: Po prawej - tajemniiiiiiica :diabloti:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Hmmm to masz naturalne takie loko coś ? :cool3: -
[B]weszka[/B], a mówiłaś, że dla Ciebie pies zaczyna sie od kolana :cool3: [B]Agnes[/B], ja się już ze 2 lata przymierzałam.. :evil_lol: [B]Beatko[/B], a pewnie - mówisz, jakbyś mnie nie widziała nigdy :eviltong::diabloti: [B]Kojot[/B], nie da sie ukryć - moja lewa lepsza strona :evil_lol:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
O rany :-o Nono zmiany w pełni :multi: Tylko.. mnie by się nie chciało chyba codziennie sobie tak włosów ukłądać :evil_lol: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']oh spostrzegawcza jestes i pamietliwa :diabloti: wiem wiem.. ale czasu nie mialam, :] teraz na lapie jestem. :P[/QUOTE] Tak, lubię wychwytywać :cool3: Ale wiedz, że jestem niepocieszona :diabloti: -
[B]Bbeta[/B], też żałuję, ale wolę miec dach nad głową :evil_lol::eviltong: [B]Beatko[/B], tak - podkreślają moją mhroczność :loveu::eviltong: [B]weszka[/B], ojejku czyżbyś miała w planach powiększyć stado o pozytywnie zakręconą jaszczuropodobną sznaucerkę? :razz:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Ej śmej a w GD miały być nowe fotki.. I CO ?!:diabloti: -
[B]Doginka[/B], nie ukrywam - boli. Może nie samo kłucie, ile gojenie, a spanie to juz wogóle masakra :angryy: [B]Bbeta[/B], miałam ochote na brew, ale mnie strach obleciał :eviltong: [B]waszko[/B], mój układ niebawem sie nieco zmieni zapewne :evil_lol:
-
[quote name='Shetanka']W jakim celu? :evil_lol:[/QUOTE] podgrzania? :diabloti:
-
[B]waszko[/B], nie narzekaj - proszę cię :diabloti: ja od 5,5 roku robie galinę nożyczkami z IKEA :lol::eviltong:
-
helixa - w uchu. :loveu: [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1184/dsc2216gg8.jpg[/IMG] coprawda źle spałam, bo koniecznie chciałam obrócić się na lewy bok, a kończyło się to dość boleśnie :diabloti: za miesiąc - półtora będzie już zagojone, to może jeszcze kolec? :roll: