-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Jakbym zrobiła takie fajne zdjęcia (najlepiej serie) to w końcu miałabym co powiesić w pokoju na ścianie.. od roku wiszą puste ramki :evil_lol: Tylko bym trochę zabawiła inaczej..
-
171-180 :loveu::cool1: 'na głowie kwietny ma wiaaaaaanek..' dzień dobry :multi:
-
Hej dziewczyny :loveu::loveu::loveu: Fotki coraz lepsze.. czekam na dalszy rozwój :cool3: Utulkaj Gassirkę odemnie :loveu:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']pies :cool1: :eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE] pies może i tak.. moja SUKA by chciała :diabloti: -
Spoko loko, ja się nie załamałam, nie zatrzeliłam i nie pocięłam :p Żyję i mam się dobrze. Jestem histobogiem i to jest dla mnie ważniejsze niż prawo jazdy, naprawdę ;) W końcu ta kasa z MC po coś leży na koncie :cool3: Ale dziękuję kochani za słowa otuchy :loveu:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador'] Oh, rozumiem ze jestes Bezinteresowna :eviltong: :loveu:[/QUOTE] Nie ma bezinteresowności w kontaktach międzyludzkich :cool1: Hej Beatko :loveu: Hej Moja Suko :loveu: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Haha a kto by nie chciał wygrać 9mln.. :evil_lol: -
Uwaliłam. Ale nie chce mi się o tym gadać.
-
[quote name='puzzle']I co Justa, ktorego pluszaka wkoncu wzielas? Ja chyba wezme wszystkie:evil_lol:, Scooby ma takie zwykle, dla dzieci, wiekszosc po mnie, albo skradzionych mojej kuzynce, wszystkie maja poodgryzane oczy i ogony i po takim chrzcie dopiero staja sie jego ukochanymi zabawkami, wygladaja jak armia z horroru i chyba czas je wszystkie wyrzucic, tylko wtedy musi dostac kilka w zamian, tylko zastanawiam sie czy one zaraz sie nie rozsypia, Scooby nie niszczy, ale memla i slini je godzinami:cool3:.[/QUOTE] Wzięłam tego czerwonego rozpłaszczonego pieska, bo w sklepie, w którym mogę zrobic odbiór własny (animalia) nie było żółwika ani motylka :shake: A ja bynajmniej 20zł za przesyłkę nie mam zamiaru płacić :diabloti:
-
[quote name='LeCoyotte']prawda, że trudny?:loveu: :evil_lol:[/QUOTE] kultowy :loveu::loveu::loveu: od razu wiedziałam :loveu: i sobie prztyknęłam do 100 :loveu::multi:
-
[B]Agnes[/B], 1,5 miesiąca przerwy w prowadzeniu - to wymaga jednak jakiegoś przypomnienia, a nie od razu do lki egzaminacyjnej.. tak myślę. [B]Martyna[/B], podejrzewam, że będe w takim transie, że ostatnia rzecz na jaką zwrócę uwagę to marka i rejestracja :diabloti: [B]Kojot[/B], instruktor.. :angryy:
-
Kotki przesłodkie ! :loveu: :mdleje: Mają już domki? Dobrze że psia rodzinka tez ma się dobrze :loveu: Zamówiłam zabawki z petstages :diabloti: Skusiłaś mnie zła kobieto ! :eviltong:
-
[B]Martyna[/B], to uważaj na Lki srebrne :eviltong: [B]Kojot[/B], powodzenie by się przydało, ale bardziej to chyba spokój, bo ja cholernie gwałtowna jestem, dzisiaj 40km/h z podporządkowanej sobie poprułam :mdleje: - no co.. nic nie jechało :evil_lol: [B]Agnes[/B], nie wykupiłam sobie 3 godziny.. i 1 godzine mam jutro.
-
Ewa, ostatnie rewelka ! :loveu: I idź w tym kierunku !!!
-
[B]eria[/B] i co? udało się wyrać wcześniej i zaspokoić maleństwa? :diabloti::loveu: [B]Agnes[/B], wzięłam dwie pierwsze, bo w tym sklepie co pierwotnie chciałam zamówić, za przesyłkę PP zażyczyli sobie 15zł :mdleje: a w tym co zamówiłam żołwika nie było :shake: Egzamin mam o 11.. Pogoda jutro ma się zepsuć, więc luzik :mdleje: [B]waszko[/B], ciesze się, że we mnie wierzysz :loveu: [B]Kamila[/B], szczerze to w tej chwili czuje totalny brak zapału do nauki, emocje opadły i chęci też jakoś.. :shake: po prostu chyba potrzebuję odetchnąć - dużo wrażeń. Dasz rade z fizjo ! Trzymam kciuki ! - - - Dzisiaj sie wkurzyłam na jazdach.. :angryy::angryy::angryy: I niestety jutro jeszcze przez godzinę będę się wkurzać :angryy::angryy::angryy: A potem - niech się dzieje wola nieba :mdleje:
-
Jeszcze jeszcze !!! :loveu::multi:
-
Zafafluniona Gasska urzekająca :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='ariss']kupuj wszystko:diabloti:ja nad ym Twoim numerem 1 też się zastanawiam,ale już jako prezent na święta;)[/QUOTE] Toś mi pomogła :diabloti::evil_lol: Mam nadzieję, że nikogo dzisiaj nie rozjadę, bo będę miała jazdy po ciemku :cool1:
-
Dzięki dziewczyny !!! :loveu::loveu::loveu: [B]bognik[/B], a co mi tam, ucz się na moich błedach, niech Ci kojot pokaże me dzieło :diabloti: Jakby kto pytał co u nas, to śniegu całe szczęście nie ma już.. I bardzo dobrze, bo dzisiaj mam jazdy doszkalające a jutro egzamin :mdleje: Co ma być to będzie, nie zdam - trudno. Ważne, że histo do przodu, a ja myślę, że jestem dobrym młodym kierowcą :diabloti: (grunt to skromność :eviltong:) Ale Wasze kciuki sie przydadzą, nie zaprzeczę :loveu: Wspomnienie zimy :diabloti: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2910/dsc2176vu7.jpg[/IMG] Postanowiłam nieco wymienić Galiński asortyment zabawkowy, bo niektóre ma jeszcze z czasów szczenięcych i te są trochę już jakby to ująć.. nieświeże :diabloti: W związku z tym zamawiam jej takie oto cuda: [URL="http://www.zoo-sklep.pl//index.php?p5211,petstages-kapsulka-na-smakolyki-109"]1[/URL], [URL="http://www.zoo-sklep.pl//index.php?p5227,petstages-pluszowy-zolw"]2[/URL], [URL="http://www.zoo-sklep.pl//index.php?p5207,petstages-zabawka-przytulanka-dla-psa-101"]3[/URL]. Z tym, że zastanawiam się jeszcze nad dwoma ostatnimi, czy oba czy jeden z nich a jeśli tak to który? Galina uwielbia pluszaki, także myslę, że oba by jej się spodobały :loveu::multi: Słonko świeci, więc kończę kawę i spadam z maleństwem na piłkę.
-
[quote name='Tinka:)']da się ;) Gram miał od początku pożądane zachowanie zaznaczane słowem dobry, samym słowem da się a to nie kliker : P[/QUOTE] Tylko zanim skończysz to 'dooobry' to pies może już być w drugim pokoju i nici z zaznaczenia pożądanego zachowania :eviltong: Ogólnie da się, jasne, ale bardzo precyzyjne rzeczy ciężko wypracować samym głosem ;)
-
[quote name='RCookie']Mała lubi znęcać się nad moimi rękawami, więc na święta chyba taką szmatkę jej kupię :cool3: [URL="http://animalia.pl/produkt,11013,66,Petstages_Interacting:_Soft_Toss_Ring__.html"]Petstages Interacting: Soft Toss Ring - zabawki - zabawa i nauka - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/URL][/QUOTE] macałam toto wczoraj w kakadu i nie dość, że jest strasznie małe, to faktycznie - taka szmatka..
-
Galeństwo zawsze dzień po działce śpi i lewo się rusza :diabloti: Pewnie jutro będzie już wszystko ok. Ola, zamówiłaś w końcu coś z petstages?:cool3:
-
[B]Czarna_Owieczka[/B] dziękuję :loveu::loveu::loveu: Kapsuła wygląda rewelacyjnie :loveu: Teraz mam dylamat czy wziąć tą maskotke pieska czy żółwika :diabloti:
-
[quote name='smallpati']ja zamówiłam 2 petstaga :evil_lol: tym razem ten gryzak do mrożenia dla szczeniąt ;)[/QUOTE] A podobno on sie nie mrozi, tak gdzieś czytałam w jakichś komentarzach.. A wogóle to golądałam dzisiaj wszystkie te zabawki szmatkowate i nie grzeszą jakością :shake:
-
[quote name='Czarna_Owieczka']Zabawki z petstages są super :D mamy kapsułkę i planujemy więcej zabawek z tej firmy :cool3:[/QUOTE] A ta kapsuła, to pożądnie zrobiona? Kurcze, żebyś jakieś wiarygodne foto miała, to bym nie pogradziła.. :eviltong: