-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='Tinka:)'] daj poczytać :loveu: może się czegoś nowego dowiem :cool3:[/QUOTE] Nie sądzę, bo praca pisana była jakby to ująć.. tylko na zaliczenie :diabloti:
-
Praca jest :multi: Przed-sesja trwa. Sesja idzie wielkimi krokami :placz:
-
[quote name='Tinka:)']tak, lamparci:loveu:[/QUOTE] O jaaaa.. a ja właśnie pisałam o nim pracę na chów zwierząt egzotycznych :loveu:
-
http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Spacer/DSC_4783.jpg Hahaha ta radość :evil_lol: :lol: Azula wygląda jakby trochę Ci wysmuklała.. :cool3:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL="http://img132.imageshack.us/img132/4788/dsc0038j.jpg"]http://img132.imageshack.us/img132/4788/dsc0038j.jpg[/URL] waszko, Oliwkę zapsiłaś :loveu::loveu::loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/PICT1052copy_640.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/PICT1052copy_640.jpg[/URL] Widzę, że Ci podwoziowo przysiwiała nieco :razz: Kojot błagam zrób coś z jej ogonem ! :eviltong: Co do pogody - rano miałam w planach iść w krótkim rekawku, w południe zdanie zmieniłam i nie dość, że w długim, to jeszcze w kurtce i arafatce :diabloti: Ideałem byłaby pogoda na 3/4 rekawek :diabloti:
-
[URL="http://img34.imageshack.us/img34/9725/dsc0772j.jpg"]http://img34.imageshack.us/img34/9725/dsc0772j.jpg[/URL] Te uszi :loveu::loveu::loveu: Oglądałam filmiki i musze przyznać, że Dirki wygląda tam równie pokracznie - jednym słowem obie się bawią jak szczeniaki :evil_lol: Ajjjj zazdroszczę zazdroszczę :loveu: :loveu: :loveu:
-
[URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/PICT1056_640.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/PICT1056_640.jpg[/URL] Ta to ma kłaka :p Tak patrzę na to co dzieje się za oknem.. i chcę żeby już było ciepło :placz:
-
Jestem OCZAROWANA maleńką :loveu: :loveu: :loveu:
-
Myślę, że jak najbardziej może być to spowodowane wizytą u weterynarza. Dajcie mu spokojnie dojść do siebie, po lekach różnie mogą zwierzaki reagować.
-
[quote name='Doginka']Nawet i Ty już to zauwazyłaś:evil_lol: [/QUOTE] I tak najlepiej to widać na żywo i czuć :loveu: taka szmaciana lalka z niego :loveu:
- 21590 replies
-
Ale z tego Rapera ciapuś niesamowity :loveu:
- 21590 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Hahahhhhahha łysy sznup łysy sznup ! :eviltong:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
O jaaaa.. ale szczenior :loveu: Na wszystkich fotach ruszona - wiercipiętek mały :loveu: Czekaliśmy wszyscy z wypiekami na policzkach :diabloti:
-
[quote name='gops']jeszcze trzeba wiedziec jak to zrobic :eviltong: nie no kombinuje i mysle ze wkoncu mi wyjdzie ;)[/QUOTE] Kwestia wprawy :razz:
-
[quote name='ariss']chciałam Wam wstawić foto, ale mms przyszedł mi na komputer(nie wiem czemu moja komóra przestała odbierać takie wiadomości:placz:) no i nie umiem stwierdzic ktora to dziewczynka:shake:a na sms juz mi dziewczyny nie odpisały:shake:[/QUOTE] No to chyba tym lepiej, że na komputer? :diabloti: My pomożemy stwierdzić :diabloti:
-
Ładnie to tak, trzymac nas w niepewności? :mad:
-
[quote name='malawaszka']o! no to ma to samo co Luna :lol: Luna też słyszy głosy, i boi się przeciągu w domu, bo na dworze to może łeb urywać i jest spoko, ale w domu przeciąg jest straszny i trzeba się chować :-o :roll: trzymam :kciuki: za pracę[/QUOTE] Co my mamy z tymi.. sukami :evil_lol: To jeszcze za sesję łądnie proszę :placz:
-
[quote name='malawaszka']oooo to tak jak Luna:lol: pomyśl czy to nie przez skubanie i przez to, ż jak pisałaś ciągle jej coś czeszesz, obcinasz, poprawiasz - a przeciez wczesniej az tylu zabiegów przy niej nie robiłaś wiec od szczeniaka nie była na aż takie szalenstwo panci przygotowana ;)[/QUOTE] I dlatego boi się pudełka, któe stoi na środku dużego pokoju? :evil_lol: Co do mojego męczenia jej - też myślałam, że to przez to, ale ostatnio na widok grzebienia (tego nowego) sama przylatuje, bo wie, ze będzie smaczek. Sama na stół wskakuje, bo wie, że będzie smaczek. Ona ma jakieś dziwne lęki. Od lat boi się DWÓCH studzienek na osiedlu, takim łukiem je obchodzi, że wstyd z nią iść ulicą :evil_lol: :eviltong: Z mamą stwierdziłyśmy, że może ona słyszy jakieś.. głosy :eviltong: Andisa AGC2 nie ma w hurtowni :shake: Ale mam fajną propozycję sprzedaży AGC super2 i chyba się zdecyduję :roll: Trzymajcie kciuki jutro rano, bo idę w sprawie pracy :roll:
-
[quote name='gops'] przeraza mnie ta ilosc opcji[/QUOTE] 1. czas naświetlania. 2. przysłona. ewentualnie ISO. To aż tak dużo? :cool3:
-
[quote name='LeCoyotte']Pola, jak zwykle:p super nie sądzę:diabloti: mz jest nieostre. A z resztą muszę się zgodzić:diabloti:[/QUOTE] Jakie pola? Gdzie? :evil_lol: :eviltong: Przeostrzone, nieostre.. jeden pies :evil_lol:
-
[B]anettko[/B], butki pokażę, jak aparat sie naładuje, bo jeszcze nie miałam czasu doprowadzić ich do porządku.. :mdleje: Kotek ma iść do mojej koleżanki z grupy, u której spędzam więcej czasu w czasie tygodnia, niż w domu. Ale wygląda na to, że jednak trzeba bedzie z tym poczekać - bo sesja wyciska z nas wszystkie soki, a takiemu maluchowi jednak trzeba poświęcić więcej czasu.. :shake: [B]Beatko[/B], nie wiem - ona ma coś z mózgiem nie tak ostatnio - dziwaczeje :angryy: Fotki maleństwa będą.. najprędzej pod koniec czerwca :mdleje: Sesja.. A właśnie, apropo sesji - zdałam ostatnie kolokwium z histologii :p Anatomia też do przodu, więc teraz TYLKO egzaminy :diabloti: [B]Sylwia[/B], :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
peace & love :evil_lol:
-
Aniu, tak mocno trzymałam za Was kciuki - a może raczej za to, żebyś miała siłę podjąć odpowiednią decyzję wtedy, kiedy będzie trzeba. Zrobiłaś to. Myślę, że Kreoś na zawsze będzie wdzięczny Ci za śmierć bez bólu i cierpienia oraz za fantastyczne lata poza schornem, które mu podarowałaś. A miał u Ciebie wspaniale.. Może moje słowa mają niewielką wartość, bo nigdy nie musiałam podejmować decyzji o odejściu mojego przyjaciela - ale to, prędzej czy później czeka każdego z nas. Szkoda, że nie wszyscy mamy tyle sił co Ty. I tak jak Vectra powiedziała, musisz teraz się trzymać - dla Foxi. ['] Biegaj Kreosiu za tęczowym mostem, na pewno będziesz miał z kim się tam kłócić i dokazywać. Wszyscy płaczemy i jesteśmy sercem z Tobą :calus:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ależ te Twoje psy są szczęśliwe, to widać - od razu :loveu::multi: