-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Nie widzę połowy fotek :placz: Huhuhuuu to chyba będę musiała mu się bliżej przyjżeć.. [quote name='malawaszka'] ale w koncu tamron czy nikkor? bo wydawało mi się, że wczesniej pisałeś tamron? czy muszę zmienić jednak lekarza? :lol: edit: zerknęłam wyżej... szukam nowego lekarza :lol:[/QUOTE] Waszko nie przejmuj się.. ja nawet nie zarejestrowałam momentu, kiedy się Kojot dorobił Nikona, wciąż żyłam w przeświadczeniu, że ma Minoltę :mdleje:
-
[quote name='LeCoyotte']Najlepsze są najprostsze rozwiązania:p Jak skutecznie wyskubać Sambę? Usiąść z nią na podłodze :evil_lol:[/QUOTE] Ze skubaniem to w sumie nawet wygodniej na podłodze. A golenie i nożyczkowanie zawsze wygodniej na stojąco, no ale cóż - grunt, że sie nie wyrywa jakby ją ze skóry obdzierali :p
-
[quote name='deer_1987']kazdy ma swoje pomysly na zdjecia[/QUOTE] Tylko po co poddawać je ocenie, jeśli tak naprawdę nie chce się tej opinii wysłuchać?
-
Tylko z tymi uszami to taka kwestia, że ona lubi sobie głową szarpnąć jak coś jej nie przypasuje, a wtedy bardo łatwo mogę ją zaciąć maszynką - z ucha leje się ciurkiem i nieszczeście gotowe. Ale udało się ładnie ostrzyc, to będzie spokój na jakiś czas :)
-
No jak uważasz oczywiście, ale powiem Ci, że odkąd zaczęłam Galinę rwać właściwie całą, to włos wychodzi coraz łatwiej. No i co ważne usuwasz to, co nie może samo wypaść, więc to na pewno dla dobra skóry ;) JUŻ JEST JUTRO ! CZEKAMY :diabloti:
-
Odkryłam sposób jak bez wielkiego dramatu ogolić Galinie uszy - należy usiaść na podłodze razem z nią. A ja głupia sobie tyle nerwów naszargałam w walce z nią na stole :mdleje: [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/2631/dsc1003i.jpg[/IMG]
-
[URL="http://img709.imageshack.us/img709/2538/dsc0338p.jpg"]http://img709.imageshack.us/img709/2538/dsc0338p.jpg[/URL] Jaki szczonek ! :loveu: Piękne te Twoje suki :)
-
[URL="http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-Kopia2-1.jpg"]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-Kopia2-1.jpg[/URL] :loveu: A tą małą pannicę już niedługo poznam !
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
To kiedy płot waszko? :p- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='LeCoyotte']Nie ma to jak oko specjalistki:loveu: Nikkor 80-200/2.8:loveu:[/quote] Opowiedz coś więcej - fajny niefajny? Bo ja sie przymierzam do kupienia tele w końcu.. [quote]A no tupecik:evil_lol: Zrobiłem jej takie coś, bo taka ogolona na prawie łyso głowa do najpiękniejszych nie należy:eviltong:[/QUOTE] Kojotku wyrwij jej ten tupecik, to odrośnie czarnuśka ;)
-
Hmmm czy powinnam się już obrazić? :diabloti: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/9831/dsc0934.jpg[/IMG]
-
[URL="http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/28marca10/DSC_7233.jpg"]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/28marca10/DSC_7233.jpg[/URL] Ciekawe zdjęcie :) Jak byłam dzieckiem, to paw mnie udziobał w Łazienkach Królewskich :placz:
-
[URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec2010/1faf088d.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec2010/1faf088d.jpg[/URL] Reweeeeeelkaq :loveu: Jakis nowy obiektyw, czy mam przewidzenia? :p
-
[quote name='Vitka']Paulina87 - śliczna ta fota: [url]http://img200.imageshack.us/img200/9987/95090184.jpg[/url] Bardzo mi się podoba ucięty kadr. ;)[/QUOTE] Ja bym ścięła jeszcze trochę góry ;)
-
[quote name='Unbelievable']firankę też? :evil_lol:[/QUOTE] no nie wiem czy mogę tak publicznie :diabloti:
-
[quote name='LeCoyotte']Wydaje mi się, że Galina ma po Tobie brodę. Zgadłem? :roflt:[/QUOTE] Żeby tylko :diabloti:
-
[quote name='Unbelievable'] kazał ci tu ktoś przychodzić?! :diabloti:[/QUOTE] Siły nieczyste :diabloti: Martyno, może wybierasz się do NDM?
-
[quote name='Kashdog'][url]http://img641.imageshack.us/img641/6956/dsc0981x.jpg[/url] Jak ja kocham tą jej brodę :loveu: Jakim łobiektywem robiłaś to zdjęcie? :cool3:[/QUOTE] Ja też uwielbiam ! :loveu: Wszystkie zdjęcia robię jednym obiektywem. S 70/2.8. [quote name='betty_labrador']no że psy upodobniaja sie do swoich właścicieli :D :> przynajmniej ja widze takie podobieństwa :D[/QUOTE] Hmm.. rozwiń :p
-
[quote name='betty_labrador']Galinka ma wyraz twarzy po pańci :) śliczne foty![/QUOTE] O matko :mdleje: co przez to rozumiesz? :lol:
-
[quote name='Agathee']7 to dla Ciebie dużo? Mój ma 9 i dopiero teraz się rozkręca ;) Z pozoru zawsze leniwy, teraz zrobił się z niego mały żywioł :evil_lol:[/QUOTE] Wszystko zależy od psa, każdy organizm jest inny ;)
-
[quote name='LeCoyotte']Taak bardzo brzydkie:diabloti: O ile pamiętam to lubisz takie miekkie światło:hmmmm:[/QUOTE] Byłam zmuszona robić w cieniu, bo wszędzie słońce wokół :|
-
Szkoda, że na tą kawę nie ma czasu w zwykły dzień.. O tej porze to ja na uczelni byłam :mdleje:
-
[quote name='Bzikowa']A ile Galinka ma lat? [/QUOTE] W maju kończy 7. A taki szczonek to na pewno by ją ożywił.. ;)
-
Żebyś się nie zdziwiła, posiadówki na balkonie są najlepsze ! Szkoda, że moi sąsiedzi nie są tak wyrozumiali :p Kiedy to było takie fajne światełko? :placz:
-
Nie no, jakbym miała takie łoże na balkonie, to też mogłabym spędzać tam cały dzień ;)