Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. Jest przepiękna.. a mało jest olbrzymów, które mnie zachwycają..
  2. Tak to czytam i czytam.. Dzień dzisiejszy powinien nam tylko przypomnieć jakie życie jest kruche. Jak dalekie bądź krótkie można snuć plany, a po prostu nie doczekać ich realizacji. I czytając to co piszecie zaczynam wątpić we współczucie, w takie zwykłe ludzkie zrozumienie, że nie powiem o jakimś zastanowieniu się nad tym co się stało, co mogło tak naprawdę spotkać każdego z nas. I może zamiast myśleć o championatach, o przekładaniu, o pieniądzach wartoby zastanowić się właśnie nad tym..
  3. [quote name='Błyskotka'] Nie wyobrażam sobie aby wystawy z tego powodu zostały odwołane. Ja mam za tydzień Częstochowę i jak odwołają to nie wiem co zrobię. Później mam co tydzień wystawę i nie wyobrażam sobie aby Częstochowę np. przesunęli.[/QUOTE] A jak odwołają to co? Kilkadziesiąt Polaków zginęło paląc się żywcem, ale Wy się ludzie roztkliwiacie nad pokazami psiej piękności..
  4. Mnie też nie podoba się ręka, właściwie nie rozumiem jej ułożenia i nie rozumiem po co ona tam się znalazła? Nie podchodzi mi jakoś konwersja do BW, skóra jest taka szaro-szara, jakby ziemista. Nie pasuje tutaj. Wystający kawałek materiału (?) w PD odwraca uwagę. Miała być nagość, niech więc będzie - jeśli modelka nie chciała pozować nago, to można zgrabnie ominąć te resztki okrycia odpowidnim kadrem. Jeśli chcesz pokazać coś to pokazuj to zdecydowanie - więc albo dopuszczasz ten materiał, którym się ukrywa w większej ilości, albo wogóle. A pozatym.. ciężko mi coś wyczytać z jej twarzy, bo jej zwyczajnie nie widać. Oczy patrzą w 'dziurę' ale nic nie wyrażają. Gestów właściwie brak. Ktoś się może przyczepić, że nie trzeba pokazywać twarzy, żeby pokazać emocje - prawda, jest mnóstwo zdjęć, które wzbudzają skrajne emocje, a są to zdjęcia na których nie ma czasem nawet głowy. Ale tutaj wydaje mi się, że wszystko jest dziełem przypadku, czymś 'na pół gwizdka'. Tyle odemnie ;) Pozdrawiam.
  5. Ja tam znaczących różnic nie widzę :p :lol: Aza wniebowzięta z klatką na mordce :diabloti:
  6. A nie miałyście już wcześniej fizjologa?
  7. Ojejku, już wyfruwasz z gniazda? Powodzenia w dorosłym świecie :)
  8. [quote name='ariss'][url]http://1.1.1.3/bmi/i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/DSC_0376.jpg[/url] każdy pies który ma brodę jest najcudowniejszy:loveu::diabloti::stupid::evil_lol:[/QUOTE] Zgadzam się w pewnej rozciągłości moja współwariatko :stupid:
  9. Aż sie nie chce wierzyć, że ten pies ma jakieś problemy z agresją ! :loveu:
  10. [quote name='BullWest']Może i będzie się nadawała, właściwie to ona ma ten wzorek taki nierzucający się w oczy. Ale ja ogolnie nie lubię mieszania wzorkow, za to lubię smycze jednokolorowe, ktore pasują do wszystkiego w tym samym kolorze, np. kupiłam prostą czerwoną smycz RD i mogę ją zakładać zarowno do Hibiscusa, Pitmana czy Mac Leathera (oczywiście czerwonych). [/QUOTE] Ja mam czarno-białą smycz w krowie łaty i Galina nosi ją do wszystkiego (fakt ma 3 oboroże, a aktualnie chodzi w jednej) :p
  11. [quote name='ariss']no on już jest, . Do całej obroży różowej jeszcze nie dojrzałam:evil_lol: muszę sobie to dawkować pomalutku:evil_lol: chodzi mi o ten: [URL="http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=3745"]Rogz obroża HBC 03 BG - Floral Tartan[/URL]:loveu: [/QUOTE] Gdzie toto różowe jest? :diabloti: :lol:
  12. [quote name='Bzikowa']Nie ma co pisać... Zastanawiam się co zrobić ze swoim życiem a nauka do matury mi w tym nie pomaga:shake:[/QUOTE] Ejejej - tylko bez takich mi tu zrezygnowań i smutasów ! Jak coś, to wiesz gdzie mnie szukać, hmm?
  13. [quote name='ariss']z różem będzie nowy rogz, jak tylko się pojawi więc dalej nie rozwiązałaś mojego dylematu:diabloti:[/QUOTE] Jakiś nowy rogz wchodzi? Różowy? :mdleje:
  14. [quote name='ariss'][SIZE=4][FONT=&quot]Od jakiegoś czasu chodzi za mną nowa obroża od Marty, ale się nie mogę jakoś zdecydować którą chce :splat:[/FONT][/SIZE][/QUOTE] RÓŻOWĄ ! :diabloti:
  15. Ale urosła pannica ! Piękna jest ! :loveu:
  16. Poczochraniec [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3712/dsc1125d.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/7587/dsc1085l.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3946/dsc1111k.jpg[/IMG] No i ferie wiosenne dobiegają końca..
  17. Co z tą babeszją - gdzie nie wejdę tam pies chory :mdleje: Trzeba zaczać kroplić chyba od tego paskudztwa.. Niech szybko wraca do zdrowia psinka !
  18. [quote name='Talagia']Weta jest najlepsza na swiecie :loveu: Kolo za kolem, w ten czwartek kolo, w piatek kolo, od nowego semestru juz 5 kol za soba, za tydzien znowu kolo, za 2 tygodnie dwaaa kola w jeden dzien :multi::multi: Ale uroku tych studiow nic nie zniszczy :diabloti: W swieta mialam sie uczyc, jak zwykle nie wyszlo, wiec do jednej reki Tiger, do drugiej różaniec i środa z histo w pociagu do Warszawy :bigcool:[/QUOTE] Odpoczniesz na II roku ;)
  19. Pierwsza działka w tym roku. Zdjęć mało i takie sobie, ale czasu nie było, bo mnóstwo pracy w ogrodzie.. [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5745/dsc1136e.jpg[/IMG] Coś mi ostatnio nic nie idzie, nic nie podoba, nic nie cieszy.. Dramat. :placz:
  20. [quote name='betty_labrador']no przydatna czynnosc- prawda przyszła wetko :) Bede mieć zniżki? :lol: Pokaż papiery że to Twoja Suka :D[/QUOTE] Jak już dorobię się własnego interesu.. :mdleje: Choć z moją głową do interesów, to pewnie będę murzynić u bardziej ogarniętych. Nie potrzebny mi papier, żeby wiedzieć swoje :diabloti:
  21. [quote name='betty_labrador']a moze.. pewnie moje obawy sa na wyrost ;) bo poprostu nie probowalam Wiesz, a moze Tosiaczek jest taka łaskawa bo widzi bidnego psiunia :) ale chetnie do cioci pojdzie do utulenia :D[/QUOTE] To poproś może jutro panią wet żeby pokazała Ci jak mierzyc psu temperaturę - to sie przydaje ! Taaaa.. na pewno :lol: Utule utule ! W końcu to MOJA SUKA :p
  22. [quote name='betty_labrador']no wlasnie i o to sie boje o ta rtęć ;) Pani z DT zasugerowała ze moze mieć pasożyty. Bo po przyjsciu chudla. Mam nadzieje ze wetka zaradzi, ze moze wlasnie psina jest odwodniona(?) eh. Teraz poszla spac do koszyka Tosci-tam jej wygodnie. Tosca jej ustępuje i idzie na kocyk ;) Byl;a taka scena-Tizzy podeszla do Tosci spiacej w koszyku, trąciła ja noskiem, a Tosca wyszla :) i Tizzy sie połozyła spać.. Trzymaj kciuki, przydadza sie ;)[/QUOTE] Bez przesady - raczej jej ta rtęć nie eksploduje że tak powiem wewnątrz ciała tak łatwo ;) Musiałby się zbić ten termomentr najpierw. Ja całe moje życie używam rtęciowego i nigdy nic sobie nie zrobiłam, więc spokojnie. Czyli jedym słowem ustawiła sobie Tosię.. Biedny Tosiaczeć, oć ciocia utuli !
  23. Jeśli nie masz psiego termometru, to możesz zmierzyć jej zwykłym, z tym że nie wiadomo jak zareaguje - te psie chyba krócej sie trzyma, zwykły około 3 minut. No i zwykły stwarza zagrożenie zbicia (rtęć jest trująca). Dobrze, że pije wodę. Pewnie, lepiej iść do weterynarza i upewnić się, że wszystko w porządku. Przy okazji jak mała nie będzie chciała dalej jeść, to zaaplikuje kroplówkę, żeby miała siłę dochodzić do siebie. Trzymam kciuki!
  24. [quote name='Doginka']Powiedz, którędy będziesz jechała, to ja przezornie tam nie będę się kręcić, bo też prowadzę:roflt:;-)[/QUOTE] Że mam na Ciebie uważać? Bo ja tam jestem świetnym kierowcą :diabloti: [quote name='weszka']Galinka lekko podmoknięta ale i tak fajna :loveu:[/QUOTE] Nawet bardzo podmoknięta, ale o dziwo nie chodziła na samych pazurkach jak ma to w zwyczaju w czasie deszczu :p [quote name='Kashdog'][url]http://img521.imageshack.us/img521/8324/dsc1056y.jpg[/url] Jaki wytrzeszcz :evil_lol:[/QUOTE] Chciałabym mieć takie duże oczęta jak ona :diabloti:
  25. Gratuluje nowego nabytku ! Może to zmiana otoczenia? Stres, nowy dom, nowi ludzie? Zmierz jej temperaturę może?
×
×
  • Create New...