-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Jest przepiękna.. a mało jest olbrzymów, które mnie zachwycają..
-
Tak to czytam i czytam.. Dzień dzisiejszy powinien nam tylko przypomnieć jakie życie jest kruche. Jak dalekie bądź krótkie można snuć plany, a po prostu nie doczekać ich realizacji. I czytając to co piszecie zaczynam wątpić we współczucie, w takie zwykłe ludzkie zrozumienie, że nie powiem o jakimś zastanowieniu się nad tym co się stało, co mogło tak naprawdę spotkać każdego z nas. I może zamiast myśleć o championatach, o przekładaniu, o pieniądzach wartoby zastanowić się właśnie nad tym..
-
[quote name='Błyskotka'] Nie wyobrażam sobie aby wystawy z tego powodu zostały odwołane. Ja mam za tydzień Częstochowę i jak odwołają to nie wiem co zrobię. Później mam co tydzień wystawę i nie wyobrażam sobie aby Częstochowę np. przesunęli.[/QUOTE] A jak odwołają to co? Kilkadziesiąt Polaków zginęło paląc się żywcem, ale Wy się ludzie roztkliwiacie nad pokazami psiej piękności..
-
Mnie też nie podoba się ręka, właściwie nie rozumiem jej ułożenia i nie rozumiem po co ona tam się znalazła? Nie podchodzi mi jakoś konwersja do BW, skóra jest taka szaro-szara, jakby ziemista. Nie pasuje tutaj. Wystający kawałek materiału (?) w PD odwraca uwagę. Miała być nagość, niech więc będzie - jeśli modelka nie chciała pozować nago, to można zgrabnie ominąć te resztki okrycia odpowidnim kadrem. Jeśli chcesz pokazać coś to pokazuj to zdecydowanie - więc albo dopuszczasz ten materiał, którym się ukrywa w większej ilości, albo wogóle. A pozatym.. ciężko mi coś wyczytać z jej twarzy, bo jej zwyczajnie nie widać. Oczy patrzą w 'dziurę' ale nic nie wyrażają. Gestów właściwie brak. Ktoś się może przyczepić, że nie trzeba pokazywać twarzy, żeby pokazać emocje - prawda, jest mnóstwo zdjęć, które wzbudzają skrajne emocje, a są to zdjęcia na których nie ma czasem nawet głowy. Ale tutaj wydaje mi się, że wszystko jest dziełem przypadku, czymś 'na pół gwizdka'. Tyle odemnie ;) Pozdrawiam.
-
Ja tam znaczących różnic nie widzę :p :lol: Aza wniebowzięta z klatką na mordce :diabloti:
-
A nie miałyście już wcześniej fizjologa?
-
Ojejku, już wyfruwasz z gniazda? Powodzenia w dorosłym świecie :)
-
[quote name='ariss'][url]http://1.1.1.3/bmi/i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/DSC_0376.jpg[/url] każdy pies który ma brodę jest najcudowniejszy:loveu::diabloti::stupid::evil_lol:[/QUOTE] Zgadzam się w pewnej rozciągłości moja współwariatko :stupid:
-
Aż sie nie chce wierzyć, że ten pies ma jakieś problemy z agresją ! :loveu:
-
[quote name='BullWest']Może i będzie się nadawała, właściwie to ona ma ten wzorek taki nierzucający się w oczy. Ale ja ogolnie nie lubię mieszania wzorkow, za to lubię smycze jednokolorowe, ktore pasują do wszystkiego w tym samym kolorze, np. kupiłam prostą czerwoną smycz RD i mogę ją zakładać zarowno do Hibiscusa, Pitmana czy Mac Leathera (oczywiście czerwonych). [/QUOTE] Ja mam czarno-białą smycz w krowie łaty i Galina nosi ją do wszystkiego (fakt ma 3 oboroże, a aktualnie chodzi w jednej) :p
-
[quote name='ariss']no on już jest, . Do całej obroży różowej jeszcze nie dojrzałam:evil_lol: muszę sobie to dawkować pomalutku:evil_lol: chodzi mi o ten: [URL="http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=3745"]Rogz obroża HBC 03 BG - Floral Tartan[/URL]:loveu: [/QUOTE] Gdzie toto różowe jest? :diabloti: :lol:
-
[quote name='Bzikowa']Nie ma co pisać... Zastanawiam się co zrobić ze swoim życiem a nauka do matury mi w tym nie pomaga:shake:[/QUOTE] Ejejej - tylko bez takich mi tu zrezygnowań i smutasów ! Jak coś, to wiesz gdzie mnie szukać, hmm?
-
[quote name='ariss']z różem będzie nowy rogz, jak tylko się pojawi więc dalej nie rozwiązałaś mojego dylematu:diabloti:[/QUOTE] Jakiś nowy rogz wchodzi? Różowy? :mdleje:
-
[quote name='ariss'][SIZE=4][FONT="]Od jakiegoś czasu chodzi za mną nowa obroża od Marty, ale się nie mogę jakoś zdecydować którą chce :splat:[/FONT][/SIZE][/QUOTE] RÓŻOWĄ ! :diabloti:
-
Ale urosła pannica ! Piękna jest ! :loveu:
-
Poczochraniec [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3712/dsc1125d.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/7587/dsc1085l.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3946/dsc1111k.jpg[/IMG] No i ferie wiosenne dobiegają końca..
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Co z tą babeszją - gdzie nie wejdę tam pies chory :mdleje: Trzeba zaczać kroplić chyba od tego paskudztwa.. Niech szybko wraca do zdrowia psinka ! -
[quote name='Talagia']Weta jest najlepsza na swiecie :loveu: Kolo za kolem, w ten czwartek kolo, w piatek kolo, od nowego semestru juz 5 kol za soba, za tydzien znowu kolo, za 2 tygodnie dwaaa kola w jeden dzien :multi::multi: Ale uroku tych studiow nic nie zniszczy :diabloti: W swieta mialam sie uczyc, jak zwykle nie wyszlo, wiec do jednej reki Tiger, do drugiej różaniec i środa z histo w pociagu do Warszawy :bigcool:[/QUOTE] Odpoczniesz na II roku ;)
-
Pierwsza działka w tym roku. Zdjęć mało i takie sobie, ale czasu nie było, bo mnóstwo pracy w ogrodzie.. [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/5745/dsc1136e.jpg[/IMG] Coś mi ostatnio nic nie idzie, nic nie podoba, nic nie cieszy.. Dramat. :placz:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']no przydatna czynnosc- prawda przyszła wetko :) Bede mieć zniżki? :lol: Pokaż papiery że to Twoja Suka :D[/QUOTE] Jak już dorobię się własnego interesu.. :mdleje: Choć z moją głową do interesów, to pewnie będę murzynić u bardziej ogarniętych. Nie potrzebny mi papier, żeby wiedzieć swoje :diabloti: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']a moze.. pewnie moje obawy sa na wyrost ;) bo poprostu nie probowalam Wiesz, a moze Tosiaczek jest taka łaskawa bo widzi bidnego psiunia :) ale chetnie do cioci pojdzie do utulenia :D[/QUOTE] To poproś może jutro panią wet żeby pokazała Ci jak mierzyc psu temperaturę - to sie przydaje ! Taaaa.. na pewno :lol: Utule utule ! W końcu to MOJA SUKA :p -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador']no wlasnie i o to sie boje o ta rtęć ;) Pani z DT zasugerowała ze moze mieć pasożyty. Bo po przyjsciu chudla. Mam nadzieje ze wetka zaradzi, ze moze wlasnie psina jest odwodniona(?) eh. Teraz poszla spac do koszyka Tosci-tam jej wygodnie. Tosca jej ustępuje i idzie na kocyk ;) Byl;a taka scena-Tizzy podeszla do Tosci spiacej w koszyku, trąciła ja noskiem, a Tosca wyszla :) i Tizzy sie połozyła spać.. Trzymaj kciuki, przydadza sie ;)[/QUOTE] Bez przesady - raczej jej ta rtęć nie eksploduje że tak powiem wewnątrz ciała tak łatwo ;) Musiałby się zbić ten termomentr najpierw. Ja całe moje życie używam rtęciowego i nigdy nic sobie nie zrobiłam, więc spokojnie. Czyli jedym słowem ustawiła sobie Tosię.. Biedny Tosiaczeć, oć ciocia utuli ! -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Jeśli nie masz psiego termometru, to możesz zmierzyć jej zwykłym, z tym że nie wiadomo jak zareaguje - te psie chyba krócej sie trzyma, zwykły około 3 minut. No i zwykły stwarza zagrożenie zbicia (rtęć jest trująca). Dobrze, że pije wodę. Pewnie, lepiej iść do weterynarza i upewnić się, że wszystko w porządku. Przy okazji jak mała nie będzie chciała dalej jeść, to zaaplikuje kroplówkę, żeby miała siłę dochodzić do siebie. Trzymam kciuki! -
[quote name='Doginka']Powiedz, którędy będziesz jechała, to ja przezornie tam nie będę się kręcić, bo też prowadzę:roflt:;-)[/QUOTE] Że mam na Ciebie uważać? Bo ja tam jestem świetnym kierowcą :diabloti: [quote name='weszka']Galinka lekko podmoknięta ale i tak fajna :loveu:[/QUOTE] Nawet bardzo podmoknięta, ale o dziwo nie chodziła na samych pazurkach jak ma to w zwyczaju w czasie deszczu :p [quote name='Kashdog'][url]http://img521.imageshack.us/img521/8324/dsc1056y.jpg[/url] Jaki wytrzeszcz :evil_lol:[/QUOTE] Chciałabym mieć takie duże oczęta jak ona :diabloti:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Gratuluje nowego nabytku ! Może to zmiana otoczenia? Stres, nowy dom, nowi ludzie? Zmierz jej temperaturę może?