-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='jo_ann']Oj wiem, ze nie ma, wiem... czaje sie na brazy dla mojego bc, ale co wtedy dac brodzie? ;) roze juz ma, haha :)[/QUOTE] Fiolet? Na mojej brodzie fajnie wyglądał ;) [URL="http://img219.imageshack.us/img219/1673/dsc0077mo.jpg"]http://img219.imageshack.us/img219/1673/dsc0077mo.jpg[/URL]
-
Oj to szkoda, że nie wiesz, bo zaciekawiło mnie to, ale poszukam może to jak czegoś się dowiem to Cię uświadomię ;) ROGZ ma 4cm :diabloti:
-
[quote name='ariss']Proszę mi tu Justy nie nakręcać na jakieś inne psowate niż te z brodą i łobuzerskim spojrzeniem z pod grzywki:nono:[/QUOTE] Widzisz jaka masz motywację, żeby wyhodować dla mnie coś pieknego? :loveu:
-
Już chwaliłam ale pochwalę raz jeszcze - bardzo jej ładnie w tej szerokości ! :loveu: W takim razie trzymam kciuki, żeby się wchłonęło.. Ale swoją drogą ciekawa jestem co jej ten wet dał na to wchłonięcie i co to była za zmiana.. ;)
-
[quote name='jo_ann']Macie moze zdjecia Waszych psow w rogzowych odblaskach -czerwonym, niebieskim, brazowym - i w analogicznych lekkich i miekkich?:diabloti:[/QUOTE] Chyba nie ma czerwonych miękkich i lekkich ;) Agnes - Aza przepięknie wygląda w takiej szerokości ! :loveu: Wydaje mi się, że dużo jej lepiej niż w tych cienkich tasiemkach !
-
[quote name='betty_labrador']takie złośliwosci mozesz sobie darowac-najfajniej to sie odgryźć :P a mnie to jakos nie rusza. [/QUOTE] Złośliwości? Przecież to też krytyka.. A krytykować ma prawo każdy - szczególnie, że jak sama stwierdziłaś chcesz wiedzieć jak to wygląda w oczach innych.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
O rany ! wszystkie łyse ! :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Oj coś Buck stracił kłaka :diabloti: I jak tam na własnym garnuszku? Tęskno za domem?
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Nazwa prosiaki , nie do końca jest związana z wyglądem :diabloti: to to mlaska , chrumka i takie tam[/QUOTE] No ale powiedz - czy toto leżące nie przypomina trochę prosięcia? :p -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Oglądałam sobie Waszą stronkę.. I znalazłam odpowiedź na pytanie - czemu prosiaki? To zdjecie mnie uświadomiło [URL="http://www.penn-staff.osa.pl/images/stories/Wychownkowie/Diablo/P1100085.jpg"]http://www.penn-staff.osa.pl/images/stories/Wychownkowie/Diablo/P1100085.jpg[/URL] :loveu: -
Nie nerwuj się weszko, tak jest już ten świat urządzony :calus: I nie warto się przejmować rzeczami, na które nie masz wpływu. Po prostu trzeba unikać tej pani.
-
[quote name='weszka']No dokładnie. Albo jeśli jest wyraźnie zły zgryz i widać zły układ całości zębów i/lub szczęki/żuchwy. Vesper dużo aportuje, gryzie gryzaki różne, biega z frisbee i pewnie może dlatego tak jej się zrobiło :( bo to skrzywienie wyszło niedawno, nie że od zawsze tak miała. Widać ten łuk jest jeszcze miękki i zęby pracują. Zresztą wzorzec wyraźnie mówi za co psa można zdyskwalifikować i jakoś wady Vesper tam nie ma. Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów no i przykro. Cóż... sędzia ma zawsze rację (niestety).[/QUOTE] Szkoda słów.. No ale wiesz, psa można trzymać na jedwabnej poduszeczce, karmić ze strzykawki, na spacer wynosić na rękach - żeby nie daj Boże mu się szramka nie zrobiła :mdleje: Aż się we mnie zagotowało.. przecież pies to PIES a nie wazon, który będzie stał w kącie.
-
O litości - ja rozumiem BRAK zębów, ale przecież krzywe zęby to może być efekt chociażby urazu z dzieciństwa kiedy się ów zęby wyżynały.. To na tej samej zasadzie można psa wywalić z ringu bo ma blizny od zabaw z innymi psami :mdleje:
-
[quote name='BeataG']Sęk w tym, że Wy nie piszecie "mnie się nie podoba" to czy tamto, tylko "nic ciekawego", "nie widzisz nic bardziej wartego uwagi niż kora drzewa?" itp. [B]A każdy obiekt jest wart uwagi i każdy może być tematem zdjęcia. Wszystko zależy od tego, jak się go przedstawi.[/B][/QUOTE] Dlatego przytoczyłam o jaszczurkach i dlatego przytoczyłam o mieście, że same znaki drogowe, wieżowce, samochody i chodniki (w odpowiedzi na to, że Ada mieszka na wsi i wokół tylko robaki, trawa i kombajny). I oczywiście z ostatnim zdaniem się zgodzę "Wszystko zależy od tego, jak się go przedstawi." Ale zdania nie zmieniam i zdjęcie mi sie nie podoba, nie ma w nim nic ciekawego.
-
[quote name='BeataG']Ada, ale temat też jest fajny! Ech, bardzo żałuję, że nie mam skanera, pokazałabym Wam parę "uznanych" zdjęć (które Wy pewnie zjechałybyście równo :cool3:)[/QUOTE] Hmm.. i miałybyśmy do tego pełne prawo? Tak dla przykładu, nie każdemu musi się podobać Picasso chociażby, a przecież jego prace są znane na całym świecie. Mnie się nie podoba powyższe zdjęcie, autor prosi o krytykę - mówię co myślę, a w rezultacie wychodzę na podłą, bezduszną i niewyrozumiałą osobę. Jesli ktoś chce się rozwijać to uznałby tą krytykę, a nie sie usprawiedliwiał. A jeśli ktoś uważa, że zdjęcie jest doskonałe i i tak nie obchodzi go opinia publiczna - to proszę bardzo, niech robi zdjęcia i nie przejmuje się ów opinią. Denerwuje mnie takie podejście - bo wygląda to tak jakby człowiek wstawiał na ten wątek zdjęcie nie po to, żeby usłyszeć parę słów krytyki, a po to żeby rozwinął się przed nim czerwony dywan i wszyscy go wychwalali. I w tym momencie dla mnie traci to sens.
-
[quote name='Ada_-_']Dałam to zdjęcie do krytyki, a uzyskałam odpowiedzi, żebym zrobiła zdjęcia czemuś innemu. yyy... dziwne to trochę ale nic.[/QUOTE] Chcesz konkretniej? Nie podoba mi sie obiekt zdjęcia - jak mniemam miała nim być kora? pień drzewa? Za mało wyeksponowane. Nie ma praktycznie żadnego tła. Ostrość udało się trafić, ale to żaden wyczyn skoro praktycznie cąły kadr jest ostry. Światła też nie ma - żadnej gry światła/cienia.
-
[quote name='Ada_-_']Dzięki, bo miałam już ochotę wyłączyć dogomanię ;) Krytyka, krytyką ale dobrze wiesz, że chodziło mi o technikę, a nie dobór tematu do zdjęcia.[/QUOTE] Jeśli jestes taka wrażliwa, to nie rozumiem - Prosisz - krytykujecie a oczekujesz głaskania po główce? Hmm.. Czyli Ty masz decydować co ja skrytykuję, czy ja?
-
[quote name='Ada_-_']Trochę wyrozumiałości, dla amatorów, bo nie każdy rodzi się genialny.[/QUOTE] Zdecyduj się czy chcesz wyrozumiałości czy krytyki, a potem o nią proś.
-
[quote name='BeataG']A ja bym krytykującym poradziła raczej przejrzenie kilku podręczników fotografii. ;) :eviltong:[/QUOTE] W podręcznikach do fotografii nie można znaleźć ocen pod zdjeciami i właśnie krytyk - a to głównie dzięki nim człowiek dużo się uczy.
-
Powyżej zaprzeczyłaś temu. Zrobię zdjęcie kablowi od komputera leżącemu na dywanie i to też będzie abstrakcja, którą rozumiem tylko ja. Trochę samokrytycyzmu, bo bez tego ani rusz..
-
[quote name='Ada_-_']Co mi się podoba? Wszystko, są takie fotografie, które rozumie tylko autor. [/QUOTE] To co mamy krytykować skoro to zdjęcie jest takie genialne i w dodatku rozumiesz je tylko ty?
-
[quote name='Ada_-_']Mieszkam na wsi. Robienie zdjęć robakom, kwiatom, trawie, zbożom, księżycowi, ptakom czy nawet ciągnikom też byłoby zapewne nie warte uwagi ;)[/QUOTE] A ja mieszkam w mieście - robienie zdjęć chodnikom, koszom na śmieci, płotom, znakom drogowym, samochodom, wieżowcom na tej samej zasadzie też może być niewarte uwagi. To gdzie w takim razie mieszkają Ci wszyscy, którzy robią ciekawe zdjęcia - jeśli chodzi o makro - eria ostatnio wrzuciła przepiękne zdjęcie atakującj jaszczurki - [B]eria[/B] mieszkasz na księżycu? A zdjęcia - hmm.. Ja rozumiem, że ktoś nabył lustrzankę i ma wielką radochę z czegos takiego jak głębia ostrości i dość dobre jakościowo zdjęcia, ale skoro interesujecie się fotografią to przejrzycie portale zdjęciowe gdzie można znaleźć fantastyczne galerie i naprawdę bardzo dużo się nauczyć, podpatrzeć. A może inaczej - [B]Ada[/B] co TOBIE podoba się w zdjęciu które wstawiłaś?
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]ojjjj :buzi::calus:[/B][/COLOR] ale będzie lepiej, zobaczysz![/QUOTE] Może kiedyś.. -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]dobrze, dobrze :) Ale ja nie wiem co u Cię więc proszę mi napisać a nie !:mad::loveu:[/B][/COLOR][/QUOTE] Nie ma co pisać - bez zmian. -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Justa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz']hej mła tele ! :)[/QUOTE] Już nawet nie pytam, po opisach widzę, że wszystko dobrze ;)