Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/06/26 in all areas

  1. To wątek zwierząt, dla których potrzebna jest pomoc finansowa. Prosimy o deklaracje. Wszyscy wiedzą jak traktowane są zwierzęta w tych okolicach. Dora od wielu już lat pomaga im przeżyć. Karmi bezdomniaki, niektóre umieszcza w hotelu. Obecnie u Murki jest ich pięć. Koszt ogromny- miesięcznie to ca 2.500,00 zł. Bez weterynarza. Sama nie udźwignie tego finansowo - nierealne dla nikogo. Potrzebuje finansowego wsparcia by za 4 - 5 miesięcy nie okazało się, że jest dług w granicach 10.000,00 zł. Informacje o zwierzakach w dalszym ciągu będą na starym wątku. Może ktoś mógłby wspomóc stałą deklaracją? Może jednorazowo? A może bazarkiem? Bardzo, bardzo prosimy!
    1 point
  2. Dziękujemy Świąteczny czas spędziliśmy na działce. Gajulka nie może jeszcze zbytnio wędrować, bo goi się zerwany tylny pazur, więc były tylko wędrówki "wokół komina". Czasem po spacerku była mina wesoła A czasem z lekka filozoficzna Za to z Igusiem można było zrobić wyprawy Skończyliśmy podawanie antybiotyku związanego z zapaleniem pęcherza. Teraz trzeba umówić wizytę i kolejne USG. Już zaczynają zżerać mnie nerwy
    1 point
  3. DZIĘKUJEMY WZAJEMNOŚCI SERDECZNE DOBREGO CIEPŁEGO WIECZORU
    1 point
  4. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, wraz z Dudusiem życzymy, aby w Waszych sercach zagościł spokój, wiara w sens życia, wzajemna życzliwość i uśmiech każdego dnia, nie tylko w święta. Duduś podpowiada mi, że bardzo serdecznie pozdrawia swoich Ofiarodawców.
    1 point
  5. Na prywatne konto Dudusia wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 zł od mariusz pp IV - 1.04. 10,00 zł od Radek IV - 1.04. 10,00 zł od ludwa - 1.04. 60,00 zł od Agnieszki znajomej elik IV - 3.04. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 40,00 zł od elik IV - 3.04.
    1 point
  6. Wczoraj wybraliśmy się na działkę. Co prawda tylko na pobyt dzienny, bo na nocowanie jeszcze za chłodno. W domku tylko 4 stopnie, więc nie nagrzałby się szybko. Ale trochę pobyliśmy, Gajulka i Iguś pobrykały. Ogólnie masa radości Fotki Igusia brak, ponieważ biegał cały czas
    1 point
×
×
  • Create New...