Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/01/25 in all areas

  1. Bardzo dziekuję limonce za karmę dla Bartusia Chłopak kręci teraz noskiem we wszystkie strony,ale sąsiadka też zauważyła,ze przytył.Ja też bardzo się cieszę,jak biegnie do mnie machając ogonkiem.Kochana psinka starowinka. Dziekuję również limonce za słodycze no cóż uzależnienie,stres zajadam słodyczami. Bardzo dziekuję także koleżance limonki,która dołożyła do paczki karmę dla kotków To miłe,że ktoś rozumie potrzeby i chce pomóc. Bardzo dziekuję
    2 points
  2. Smutno... Jakoś dzisiaj mi szczególnie trudno, w głowie wszystkie pożegnane zwierzaki... Z tego wątku również
    1 point
  3. Babcia Frezja ślicznie dziękuje za wpłaty na jej utrzymanie w DT. 10zł-Radek/03.10.2025/X 40zł-D.Wandrychowska /07.10.2025/X 40zł-markofix1/09.10.2025/X 70zł-Asia Lis-Grzesniak /13.10.2025/X 50zł-Jolanta Szymanska/13.10.2025/X 10zł-p.Irena z Katowic /13.10.2025/X 100zł-Sara2011/13.10.2025/X 30zł-Dorcia2/23.10.2025/X 50zł-kiyoshi/26.10.2025/X 50zł-Joanna Zaborowska/29.10.2025/X
    1 point
  4. Dziękuję kroook za przywieznienie budek dla kotków z Warszawy Jedną dostała sue ,druga pójdzie na wies. Dziekuję za budki bou budki są super,drewniane,z odkrywanym dachem ,stabilne,nowe. Może uda mi się zrobić zdjęcie,a jak nie to sue może zrobi.
    1 point
  5. 1 point
  6. w sobotę 25 października o godz. 14.30 odeszła najcudowniejsza psia istota, dobro i miłość na czterech łapach... nie potrafię pogodzić się z tym, że spotkała ją tak straszna choroba Niusia [*] Już bez bólu, szczęśliwa...
    1 point
  7. nie wiem, jak szybko nowotwór się rozrośnie, jeszcze może jeść, tylko ślinotok ma coraz większy każde spojrzenie na tą cudowną istotę to ból i łzy, nie potrafię się z tym pogodzić...
    1 point
×
×
  • Create New...