Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 10/20/25 in all areas
-
Na swój gajkowy sposób Na działkę się wybraliśmy, ale sobota upłynęła pod znakiem deszczu. Wychodziliśmy w suchych momentach, bo Gajulka bardzo długo schnie Na szczęście paszcza była zadowolona W niedzielę było słonko, ale trzeba było wcześnie wyjechać, bo miałem sporo szkolnych rzeczy do zrobienia. I udało się tylko zrobić pospacerową fotkę na tarasie.3 points
-
Dziękuję wujenku serce spokojnej nocy1 point
-
1 point
-
Podrzucę, bo trochę przycichło.1 point
-
Małe hop przy popołudniowej herbacie.1 point
-
Paczuszka odebrana! Fanty rewelacja!1 point
-
Agat bardzo Ci dziekuję za pomoc O tym jak się ma psinka będę pisała co jakiś czas,bo przecież widzę go codziennie Pieniędzy będzie więcej niz koszt zakupu budy Prosiłabym o przeznaczenie ich na zakup karmy,właśnie jest w Bidronce w promocji karma,któą on lubi Paragony będę wstawiac co jakiś czas,jak nie zapomnę,bo coraz częściej mi się zdarza zapominanie Chciałabym tez kupić tabl od kleszczy i pcheł,bo psinka bardzo się drapie Tabl na odrobaczenie dostałam od Ani ze Szczekocin,za co bardzo jej dziekuję1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Proszę 23B, 24, 65 KT.1 point
-
Dziekuję za obecnośc na bazarku,kupowanie,podrzucanie,za to ,że tutaj zaglądałyście1 point
-
1 point
-
20 - CW, 43 - 10 zł,1 point
-
Dziękuję za zaproszenie.1 point
-
1 point
-
Nocna zmiana proszona na zakupy1 point
-
Podrzucam na koniec weekendu i życzę spokojnej nocy.1 point
-
1 point
-
Buda juz jest gotowa,wczoraj pan do mnie dzwonił i chciał przywiezć. Niestety człowiek na którego posesji będzie stała buda był "pod wpływem" no i buda nie przyjechała. To wszystko jest takie trudne. Dlatego psinka tyle lat włóczyła się po Szczebrzeszynie. Ale głodny napewno nie jest, w piatek jak mnie nie było do 15tej,rano psinki nie było,jak wróciłam też nie,i wieczorem jak szłam karmić koty też go nie widziałam. I się martwiłam. Ale on jest bardzo mądrym psiakiem:) Sąsiadka wzoraj mi powiedziała,że jak mnie nie było,i był głodny,to za nią poszedł do sklepu/ ona tez mu dała kilka razy jeść/ i kupiła mu coś do jedzenia,mówiła co,a.e zapomniałam. Ja go karmię od ...o ile się nie mylę ok 10 lat.1 point
-
1 point
-
1 point