Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 09/20/25 in all areas
-
Karmy wystarczy spokojnie do końca miesiąca. Można zamówić na kolejny miesiąc, bo pewnie Amelka domu tak szybko nie znajdzie... Ogólnie kicia poza tym, że jest niedotykalska, to jest bezproblemowa: korzysta pięknie z kuwety, lubi towarzystwo innych kotów (jest bezkonfliktowa), dobrze się czuje w domu (jest spokojna, nie szaleje, nie skacze po drzwiach, oknach, nie miałczy itd.), jest zabawowa. Idealna dla kogoś kto chciałby towarzystwo dla swojego kota a martwi się, że nie starczy mu rąk do głaskania dla dwóch futrzaków :) Kicia jest też stosunkowo łatwa w obsłudze, bo mimo, że panicznie boi się dotyku człowieka to wystarczy ją przykryć kocykiem i można ją zaszczepić, zapakować do kontenerka itd. Jest niestety bardzo ostrożna. Ostatnio już mi trochę zaufała i podchodziła bardzo blisko, ale odkąd próbowałam ją pogłaskać tak znów się wycofała i przez długi czas utrzymywała spory dystans. Teraz na nowo ten dystans przełamujemy, czasem się zapomina i bawi się przy mnie, znów zaczyna podchodzić do miseczki z jedzeniem. Jak gdzieś leży mogę podejść bardzo blisko i nie ucieka. Można mówić, zbliżać głowę, byle tylko nie wyciągać ręki :) Jeszcze trochę zdjęć:2 points
-
Nowe zdjęcia Aksamitki - może one w końcu przyniosą kici dom. Aksamitka jest spokojna, przymilna, przyjaźnie i pokojowo nastawiona wobec innych kotów. Kicia jest bardzo wrażliwa i zauważyłam, że wystarczy obecność jakiegoś dominującego kota a ona sama robi się nerwowa, unika głaskania i ogólnie kontaktu z człowiekiem itd. Tak było kiedy mieszkała razem z charakterną Anielką. Jak ma spokojne towarzystwo jest bardzo towarzyska, sama podchodzi, łasi się, mrumka itd. Nie zdarzyło się, żeby sama weszła na kolana, ale wzięta jak widać na fotkach nie ucieka a raczej się jej podoba. Na fotkach też prezentuję, że bez problemu można ją wziąć na ręce (bo z szylkretkami różnie to bywa :) ). Nowych kotów się boi i zachowuje dystans, ale jak przekona się, że kot jest przyjaźnie nastawiony to przyjaźń kwitnie.1 point
-
Dzisiaj koniec, więc tym bardziej zapraszamy1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Zapytam córkę czy nie chce, bo mi to by jedna noga weszła 7, 8 i 32 - poprosze o wymiary.1 point
-
1 point
-
Jesteśmy po USG. Pani doktor, która robiła USG oceniła, że stan wewnętrzny Gajulki jest adekwatny do wieku. Idealnie nie jest, dramatu chyba też nie ma. Teraz musimy się umówić do naszej pani doktor i pokazać wyniki ostatnich badań, żeby ustalić dalsze kroki. Jakie leki, może zmiany w diecie? Kciuki na pewno dalej się przydadzą.1 point
-
1 point
-
Może ktoś, kto lubi "Idź na całość" i tym podobne klimaty1 point
-
1 point
-
1 point