Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/12/25 in all areas

  1. Zapraszam na kramik dla kocikowa guccio wyczarowałam dzisiaj ale bez zdjęc bez linków bez niczego .. .bo by wziął zaniknął znowu ... zapraszam w odwiedziny tytuł: ,,Kropka73 Koja Nadziejka-kociom Guccio 22.09 ..,,
    1 point
  2. zapraszam poszukajcie proszę kramiku ,,Kropka73 Koja Nadziejka Kociom Guccio 22.09,, mam super pieniążki kociom od kropka73 i koja nie wstawiam linku ani tutaj ani linku kocikowego na kramik, żeby nie zaniknął.. wstawię jeśli się da za jakiś czas
    1 point
  3. TAKIE SAMO CIIĘCIE RANY JEST Z OPERACJI Z CZERWCA JUŻ PIĘKNIE ZAGOJONE NA SZCZĘŚCIE
    1 point
  4. MOJA KOCHANA JUŻ TROSZKĘ SZALEJE MATKA PILNUJE DZIEŃ NOC KAŻDEŃKĄ MINUTĘ >>BOĆ DIABEŁEK CHCE FIKAĆ SKAKAĆ O MATUNIU.. DZIĘKUJEMY SERCA DZIĘKUJEMY WZAJEMNIE SERCEM DLA WAS NAJLEPSIUTKIEGO
    1 point
  5. Dziękuję Elu, wszystko jest...., może cos się "odblokowało", spróbuję i Ja wkleić wszystko jeszcze raz na wątku Rózi, a jeśli mi się nie uda, to będzie znaczyło że to u mnie jest coś nie tak Na zdjęciach Nerka ze swoim ukochanym Olkiem
    1 point
  6. Nadziejko, nikt do moderacji nie zgłaszał. Wszystko jest wyjaśnione na wątku mojej Gajulki, bo też mam problemy. Dużo zdrowia dla Burzuni i szybkiej rekonwalescencji. Posyłam moc dobrych myśli dla Was.
    1 point
  7. Bardzo dziękuję za wyjaśnienie. Z jednej strony adminów brak, a z drugiej ktoś włączył opcje blokowania postów. Zupełnie tego nie rozumiem, bo tydzień temu zdjęcia z zewnętrznych serwerów wchodziły. Zupełnie mi się to nie podoba Na próbę wrzucę fotki Gajulki i Igusia z weekendowego wypadu. Może się uda. Ogólnie pycholki zadowolone z pobytu
    1 point
  8. O rany, po nie wiem już jakim czasie udało mi się wejść na Dogo, jak widzicie mam nowy nick. Jako Gabi79 nie mogłam się zalogować. Powoli będę nadrabiać zaległości.
    1 point
×
×
  • Create New...