Milo vel Melonik ma dom!!!
Zamieszka w Warszawie z panią Karoliną, panem Pawłem, koteczką Martynką i dwiema suniami.
Wszystkie zwierzaczki są czarne. Pani Karolinka powiedziała, że świadomie adoptują czarne psiaczki i kotki.
Jo37, pięknie dziękuję za wizytę przedadopcyjną
Miluś najprawdopodobniej w środę pojedzie do swojego domku.