Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/26/25 in Posts

  1. Kochani dogomaniacy, są weekendowe cegiełki Na koncie pojawił się przelew od Onaa Bardzo dziękuję Zamieszczam zakupione cegiełki
    2 points
  2. Kiedyś widywałam jeże,bardzo sympatyczne stworzonka. W lesie albo jak kto woli pod lasem mieszkam ale ruchliwa,przelotowa droga... Dawno nie widziałam jeża
    2 points
  3. Nasz jeżolek waży już 205 g! Czyli rzeczywiście przybiera na wadze 10 g dziennie, tak średnio - tak powiedział pan ze stowarzyszenia Jeżurkowo
    2 points
  4. Wpadam na kolacyjkę a tu takie smakołyki a zapomniałbym , pierwszy
    2 points
  5. Dzisiaj na kolację miałam bób ze śmietaną. Ugotowałam dużo i się z Wami podzielę
    1 point
  6. Jak tu ciągnąć w górę jak żołądek przysechł do kręgosłupa, nie ma kolacji nie ma siły
    1 point
  7. Ach, te nasze nieszczęsne znaki diakrytyczne! Miałam niezłą rozkminę, o jaki język chodzi Kamili... A jeżyk świetny! U nas jest ich trochę, w zasadzie na każdym nocnym spacerze spotykamy jednego lub dwa.
    1 point
  8. Jeśli nie ma innych propozycji na przekazanie pieniążków po Łatusiu to wspomogą one Batonika. Mam nadzieję że uda się mu pomóc, że dostanie szansę tak jak dostał ją Łatuś.
    1 point
  9. Parę dni temu minął rok od adopcji Stefci, teraz Szagi. Pani Ania zadzwoniła do mnie i do Iwony z Sosnowca, która zrobiła wizytę PA i podziękowała za zaufanie i za Stefcię, która od roku jest rodziną
    1 point
×
×
  • Create New...