Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/09/25 in all areas

  1. Pytałam p. Oli, jak sprawuje się Albinka - jak na razie nie ma żadnych problemów, oprócz jednego zniszczonego kapcia p. Oli nie ma też żadnych zniszczeń.
    5 points
  2. 1 point
  3. 1 point
  4. 1 point
  5. A ja tą bluzeczkę poproszę PP mini paczka jeśli można.
    1 point
  6. Rozmawiałam z panią Elą. Chcą jeszcze wszystko dobrze przemyśleć....W domu klon Okruszka - Saga. Adoptowana ze schroniska. Jest tej samej wielkości i w tym samym wieku. Jedyna obawa, to czy sunia zaakceptuje Okruszka.. Jesteśmy w kontakcie. Saga
    1 point
  7. Miałam dwa zapytania o Felusia na OLX. Dzisiaj dzwoniła pani Justyna, ale to nie jest dom dla niego. Drugie zapytanie super. Umówiłyśmy się na telefon jutro. Zobaczymy co z tego wyniknie...
    1 point
  8. Parę dni temu zadzwonila do mnie p. Ewa z Lublina, która kiedyś adoptowała z zamojskiego schroniska dwie suczki, Rajkę i Sonię; suczki miały wątek na dogomanii, jak znajdę link, to wrzucę tutaj. Sonia odeszła parę lat temu, w 24 r odeszła też Rajka, zaraz potem dwa koty, bo wszystkie zwierzaki były w podobnym wieku. Przez cały ten czas mamy kontakt, p. Ewa obserwuje nasze zamojskie zwierzaki no i wypatrzyła Albinkę, która jest bardzo podobna do Rajki. Opowiadała, że sunia skradła jej serce jak kiedyś Rajka, ale wie, że adopcja tak młodej suni byłaby nierozsądna. Bardzo się cieszy z domu Albinki i rozważa adopcję starszego zwierzaka, suczki albo kota, bo dom bez zwierząt jest bardzo pusty, odezwie się po rozległym remoncie, który teraz u niej trwa. Wspomnę jeszcze, że to wlaśnie Rajkę p. Ewa wypatrzyła u mnie na schroniskowych zdjęciach, natomiast Sonię zabrali z mężem dlatego, że na wszystkich zdjęciach stała przy Rajce. Nasza Albinka ma więc więcej wielbicieli Wrzucam parę wspomnieniowych zdjęć.
    1 point
  9. U naszej Zulci parę lat przed śmiercią zdiagnozowano zespól przedsionkowy; po pierwszym ataku dostała leki i potem atak powtórzył się jeszcze raz, o dużo mniejszej sile. Trzymam kciuki za Yoko, razem z TZem życzymy suni dużo zdrowia.
    1 point
×
×
  • Create New...