Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 06/25/24 in all areas
-
Wszystko na to wskazuje, że Aura będzie miała domek. Dziś zgłosiła się rodzina ze Świdnicy. Małżeństwo z dwójką dorosłych dzieci. Dom z ogrodem. Ostatni pies to sunia , mieszanka wilczaka. Z opowiadań pana wynika, że byłe pełnoprawnym członkiem rodziny. Spała z nimi, miała swój fotel do oglądania telewizji, spacery. Państwo pojechaliby po nią. Tola ma wysłać ankietę, a ja szukam osoby do wizyty PA.1 point
-
Uroczyście i z wielką radością donoszę, że Liluszka ma dom. Pani Beata, u której miała DT zdecydowała się ją adoptować. Nie potrafiła jej oddać, bo sunia się bardzo przywiązała i zaprzyjaźniła z kilku miesięcznym kawalerem. Wszędzie są razem- razem śpią, jedzą, bawią się , po prostu nie mogą bez siebie żyć. Kilka dni temu zrobiłam jej nowe ogłoszenie z wyróżnieniem . Może wstawić na miejsce Lili innego psa? AHA, CZY JEST JAKAŚ MAŁA SUNIA DO ADOPCJI? Mam potencjalny domek.1 point
-
1 point
-
W Holandii też ubezpieczają .Nikt nam nie ubezpieczy Korka bo ma 12 lat./Tylko do 6/ Ci co ubezpieczą przed szóstym rokiem życia mają kontynuację do końca życia zwierzaka.A po szóstym roku niestety już się nie da. My w Polsce mamy swojego weta i tam staramy się wszystko robić.Ale nasze psiaki nieraz nam robią numery i koniecznie chcą sprawdzać jak to jest u holenderskiego weta1 point