Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 11/27/14 in all areas
-
Borysek... dla przypomnienia - z Radys zabrany w takim stanie - koszmarny stan ropny w gardle - już wyleczony, ale trwało to strasznie długo i dużo nas kosztowało :shake: dobrze, że Karinka go wzięła na DT bo pewnie już by nie żył... [URL=http://smg.photobucket.com/user/malawaszka/media/Borys/DSC00703.jpg.html][/URL] no i teraz - fryzura - niedokończona... a szkoda wielka bo zdjęcia piękne i byłoby już na tip top [URL=http://smg.photobucket.com/user/malawaszka/media/Borys/unnamed21.jpg.html][/URL] jak siedzi to nie tak źle :lol: [URL=http://smg.photobucket.com/user/malawaszka/media/Borys/unnamed19.jpg.html][/URL] :roll: [URL=http://smg.photobucket.com/user/malawaszka/media/Borys/unnamed20.jpg.html][/URL] jakby tak te baki... [URL=http://smg.photobucket.com/user/malawaszka/media/Borys/unnamed11.jpg.html][/URL]1 point
-
Aniu sciskamy ogromnie :calus: :calus: :calus: ......................................1 point
-
firma zrobiła dla wielu ras psich,dla tych co zyja w miastach,dla róznych ras kotów-to wsztsko to tylko pic na wodę,żeby ludziom w głowie namieszać. więc shih-tzu musi jeśc tylko dla tej rasy bo jak zje inna to pogorszy mu sie zdrowie,wypadnie siersc czy sama nie wiem co. bytówki royal ma takie sobie300zł za 15 sto kg worek na pewno nie dam.1 point
-
No nareszcie mnie dogo wpuściło. Witaj Macieju :loveu:1 point
-
Majeczka była dzisiaj u dr Garncarza - diagnoza nucleoskleroza, czyli degeneracja tęczówki. Miała też badanie serduszka, i tutaj wszystko ok. Z wątrobą za to nie jest najlepiej, będzie jeszcze usg. Majunia dziarska dziewczyna, chciala pana doktora dziabnąć :)1 point
-
Jestem z Tobą Aniu i przytulam do serca ... Rozumiemy Ciebie i Twój ból wszyscy którzy dziś jesteśmy na dogo..Co mogę powiedzieć?Wszystko jest małe w obliczu pożegnania.. A co Tobie psinko rzec na odchodnym?Ucałuj suniu wszystkie nasze pożegnane anioły..Niech Twoja droga będzie jasna i prosta.. Dni tragiczne nastały.. Ela1 point
-
Dobra - wysyłam zlecenia z prośbą o zrobienie ogłoszeń na woj. mazowieckie :)1 point
-
Jezus Maria.... nieeee............1 point
-
Trzy już są! :) Czekam na resztę i składam zamówienie na bazarku ogłoszeniowym ;) Jeszcze tylko pamiętaj proszę o podaniu na jakie województwo ogłaszać...1 point
-
O matulu :( nie wiedziałam ..... Aniu, i ja przytulam Cię serdecznie Kochana Jasieńka wolna od chorób i szczęśliwa za TM ....1 point
-
Boże, wreszcie coś RUSZYŁO! I schron w Radysach nie będzie zapomnianym miejscem na końcu świata, do którego się tylko zwozi psy z całej Polski, bo... najtaniej... Dziewczyny - gratuluję i kibicuję z całego serca. Takie zjawiskowe psy tam siedzą, a dzięki Wam mają szansę uniknąć dożywocia. Na dobry początek, poproszę o wytypowanie 6 psiaków do ogłoszeń i przesłanie mi na maila ([email protected]) ich zdjęć i tekstów do ogłoszeń oraz info na jakie województwo zrobić ogłoszenia i jakie podać namiary do kontaktu.1 point
-
Robicie wspaniałą rzecz. Ile osób pomaga psom? jak ogólnie wygląda sytuacja w tym schronie? Dobrze,że właściciele zgodzili się na obecność wolontariuszy. Gratuluję i życzę powodzenia. Miałam w DT sunię z Radys chyba 3 lata temu. Zgłoście sznaucerowate psy do malawaszka, jamnikopodobne do Isadora i inne raso podobne do psów w potrzebie danej rasy.Może dzięki temu uda się pomóc większej ilości psów.1 point
-
Witajcie po przerwie :-) Bardzo mądra Pani. A Milutka znajdzie domek, jestem pewna, że czary Ellig i Ewy jak zwykle zadziałają :-)1 point
-
Śpiące, przytulone mordeczki słodkie :loveu: Najważniejsze, że Pani jest myśląca i uczciwa i że dała domek innej biduli Milka też zakotwiczy w kochającym domeczku1 point
-
1 point
-
Witam po przerwie. Szybko ta awaria nastąpiła, szybciej niż na starej dogoamnii.1 point
-
trzeba było na odwrocie kartki napisać HELP ME ;) skromne te prezenty od kotów jak miałam kiedyś psa co latał po wsi wolno przynosił mi;jajka,kiełbaske zywiecką cała przyniosł kiedys,prosiaka(niezywy),piskle szpaka(zywe odchowało sie u nas w domu)kociaka(zywe została u nas) i niezliczone ilosci koci skór a ostatecznie jak nic nie było bo nie wracał z pustym pyskiem nigdy to pudełko od zapałek .Obecne moje koty raczą mnie głownie myszami niestety zdarza sie,ze zywymi dwa razy wpadła mi do domu moje okrzyki zachwytu słyszeli wszyscy sasiedzi jak goniłam po domu.Z ciekawszych zdobyczy to jaszczury tez zywe zazwyczaj,troche wrobli czasem szczur,nornice.1 point
-
dziewczyny, zadzwoniła do mnie pani, która kontaktowała się w sprawie adopcji Pimpusia. powiedziała mi, że nie będzie mogła go zabrać, ale chciałaby uczestniczyć w kosztach jego utrzymania - pani zobowiązała się wpłacać co miesiąc 50 zł na Pimpusia. jestem bardzo wdzięczna z dwóch powodów- po pierwsze- chyba jeszcze nie było wypadku, by ktoś zadzwonił powiadomić, że nie chce jednak adoptować zwierzaka. Po drugie finansowe wsparcie jest dla nas ogromną pomocą, chyba nie muszę mówic... Także choć adopcja nie doszła do skutku, jestem wdzięczna tej pani1 point
-
1 point
-
o juz o Was zapomniałam :P nikt nie pisał nic wow wow nie zdarza się to tu często, taka cisza.. nie choruj, nie ómieraj!! z kim bede sie tłuc pociągiem w wakacje do gliwic xd?1 point
-
Czy wśród organizatorek wydarzenia na fb jest ta osoba która wyadoptowała Murzyna ? Śledzę wątek krakowski od zawsze i teraz chcę dodać swoje trzy grosze bo mnie diabli biora. Zdaje mi się że Murzyna szukaja nie ci co go zgubili. Nagrodę ufundowali też nie ci co go zgubili. A gdzie jest ta gwiadzda co zaprzepaściła tego psa, oddała go w rece idiotów którzy nie potrafili albo nie chcieli go upilnować ? Nie mówcie mi, ze nie ma jej na dogo bo w to nie uwierzę. A jeżeli jej nie ma to co stoi na przeszkodzie żeby była ? Komputera nie ma ? O istnieniu internetu nie wie ?1 point
-
W końcu to napisałaś Aniu! Powinnaś dawno, wtedy kiedy jakiś myślący inaczej pisał Ci chamskie oskarżenia. Ty, która robiłaś dla ratowania Zosi wszystko co można jeszcze musiałaś znosić obelgi jakiejś podłej jednostki. Jesteś wspaniałą osobą, po raz enty powtórzę, pamiętaj o tym zawsze :) Kto jest na fb? Waldi, Alfa? Usunięcia wydarzenia nie będę komentować...1 point
-
Uwaga, uwaga! Dogo wlaczylo nowa funkcje... Dostajesz PW, odpowiadasz nadawcy i okazuje sie, ze odpowiedz idzie do wszystkich adresatow, do ktorych nadawca ja wyslal... albo i nie... ale na pewno dostajesz PW, ktore nie bylo do ciebie... Zaczynam sie juz cieszyc na nastepne pomysly... :-)1 point